Drsny svet vystriky

drsny svet vystriky

Toto neni možnééé…toto nijako nijaký chlap nevydrží…všam im semeno tlačí do hlavy ked nejebu dva dni a ne toto…. Sbohem ja se du zastřelit. Satanáš zve nás všechny na guláš: Bejt tohle skutecny a vykourit ho poradne tak se asi utopim….. Bááča hoood neregistrovaný Farááři slib čistoty je že nesmíí smočit néé ale po ráánu protááhnout levačku proč ne musíím se na to zeptat ale jinak to byli kuliska jak kdyby ho za ně tahali z hospody.

Fake z biologickýho hlediska naprostá píčovina…nevěřte všemu co je na internetu. Ty voe kdyby s někým šukal tak by ani ta jedna šprcka nestačila: To je jak kadeřník zohan. Kurva Koule jak boxovací pytel twl.

A já si myslím, že pán č. HAHA je to kravina ten první pán je nemocnej, nebo má anomálii od narození. A ten pán na konci má jen o trochu větší varlata a drží hadičku kterou má optočenou kolem stehen z který stříká náká tekutina asi kondenzované mléko.

No tak to je pravda, na druhou stranu, existují takoví lidé, kteří mají ptáka skoro metr, a stříkají jak diví. Tak já to dokážu vydržet i 3 měsíce, no jednou jsem to vydržel až 6 měsíců, ale takový gejzír to teda nebyl, o něco menší no.

Ale tak orgáč trval zhruba 1 minutu. Sice sem vystudovaný chemik, ale řekněte, vypadá třeba takhle farář??? Ne ne ne, příroda to má zařízené jinak, po nahromadění určitého množství spermii je uvolní samovolně, tudíž ten chlap je nějakej vadnej.

A ted mi tvrdte ze Hitler byl masovy vrah… Vzdyt se podivejte kolik ted zemrelo na podlaze deti behem jedne minuty. Rafinovaný útěk z policejního vozu.

Africký doktor vyvolává porod. Dva kamiony rozdrtily osobák, lidé uvnitř uhořeli. Hezky si valil, dokud…. První lesbická zkušenost pro mladou holku. Dívka dne — Ali Rose 5. Tak vy jste nás okrádaly? Ruský taxikář vjel do lidí, pak chtěl utéct. V Moskvě nedaleko Rudého náměstí vjel do lidí taxikář, který podle prvních informací nezvládl řízení.

Zranil osm lidí, mezi nimiž jsou i dva fotbaloví fanoušci z Mexika. Řidiče už policie zadržela, uvedla, že je z Kyrgyzstánu. Údajně řídil pod vlivem alkoholu. Další galerie na toto téma si můžete prohlížet ZDE.

.

Toto neni možnééé…toto nijako nijaký chlap nevydrží…všam im semeno tlačí do hlavy ked nejebu dva dni a ne toto…. Sbohem ja se du zastřelit. Satanáš zve nás všechny na guláš: Bejt tohle skutecny a vykourit ho poradne tak se asi utopim….. Bááča hoood neregistrovaný Farááři slib čistoty je že nesmíí smočit néé ale po ráánu protááhnout levačku proč ne musíím se na to zeptat ale jinak to byli kuliska jak kdyby ho za ně tahali z hospody. Fake z biologickýho hlediska naprostá píčovina…nevěřte všemu co je na internetu.

Ty voe kdyby s někým šukal tak by ani ta jedna šprcka nestačila: To je jak kadeřník zohan. Kurva Koule jak boxovací pytel twl.

A já si myslím, že pán č. HAHA je to kravina ten první pán je nemocnej, nebo má anomálii od narození. A ten pán na konci má jen o trochu větší varlata a drží hadičku kterou má optočenou kolem stehen z který stříká náká tekutina asi kondenzované mléko. No tak to je pravda, na druhou stranu, existují takoví lidé, kteří mají ptáka skoro metr, a stříkají jak diví. Tak já to dokážu vydržet i 3 měsíce, no jednou jsem to vydržel až 6 měsíců, ale takový gejzír to teda nebyl, o něco menší no.

Ale tak orgáč trval zhruba 1 minutu. Sice sem vystudovaný chemik, ale řekněte, vypadá třeba takhle farář??? Ne ne ne, příroda to má zařízené jinak, po nahromadění určitého množství spermii je uvolní samovolně, tudíž ten chlap je nějakej vadnej. A ted mi tvrdte ze Hitler byl masovy vrah… Vzdyt se podivejte kolik ted zemrelo na podlaze deti behem jedne minuty. Rafinovaný útěk z policejního vozu. Africký doktor vyvolává porod. Dva kamiony rozdrtily osobák, lidé uvnitř uhořeli. Hezky si valil, dokud….

První lesbická zkušenost pro mladou holku. Dívka dne — Ali Rose 5. Tak vy jste nás okrádaly? Ruský taxikář vjel do lidí, pak chtěl utéct. V Moskvě nedaleko Rudého náměstí vjel do lidí taxikář, který podle prvních informací nezvládl řízení. Zranil osm lidí, mezi nimiž jsou i dva fotbaloví fanoušci z Mexika.

Řidiče už policie zadržela, uvedla, že je z Kyrgyzstánu. Údajně řídil pod vlivem alkoholu. Další galerie na toto téma si můžete prohlížet ZDE.

Tenhle chlápek se údajně za celých 38let svého života nevystříkal. Anezka neregistrovaný TOP komentář   2. Johny neregistrovaný TOP komentář   0. Tak to je Iror extrémě vystříkaný xD. Zvony bijou mrdky chčíjou.

Kdyby to teď vystříkal všechno do nějaké baby zarás. Kolik by měl asi dětí? Ty vole za to semeno by mohl mýt minimalně pětičata. Ten první debil měl kýlu.. Ty vole ja to bez vyhonění nevydžim ani 2 dny a tenhle frajer se nemudelal 38 let humus. Takhle velkej pytel má,protože ma vodní kýlu-neboli se mu voda uklada jakoby v pytli,je to bezne operovatelny zakrok. Toto neni možnééé…toto nijako nijaký chlap nevydrží…všam im semeno tlačí do hlavy ked nejebu dva dni a ne toto…. Sbohem ja se du zastřelit.

Satanáš zve nás všechny na guláš: Bejt tohle skutecny a vykourit ho poradne tak se asi utopim….. Bááča hoood neregistrovaný Farááři slib čistoty je že nesmíí smočit néé ale po ráánu protááhnout levačku proč ne musíím se na to zeptat ale jinak to byli kuliska jak kdyby ho za ně tahali z hospody. Fake z biologickýho hlediska naprostá píčovina…nevěřte všemu co je na internetu.

Ty voe kdyby s někým šukal tak by ani ta jedna šprcka nestačila: Nejodvážnější fanynka německé fotbalové reprezentace. Určitě se neviděli poprvé. Odmítání bylo jen divadélko před kamerou. Génius a jeho zbraň. Rafinovaný útěk z policejního vozu. Africký doktor vyvolává porod. Dva kamiony rozdrtily osobák, lidé uvnitř uhořeli. Hezky si valil, dokud…. První lesbická zkušenost pro mladou holku. Dívka dne — Ali Rose 5. Tak vy jste nás okrádaly? Ruský taxikář vjel do lidí, pak chtěl utéct.

V Moskvě nedaleko Rudého náměstí vjel do lidí taxikář, který podle prvních informací nezvládl řízení.

Mapy sex jenporno

Sex zlin mlada holka

Sex s romkou ceske lezbicky