Online filmy cz dabing sex jindrichuv hradec

Neobyčejně vtipný příběh vypraví příhody osiřelého medvídka z nejtemnějšího Peru, který miluje vše britské a proto přicestuje vlakem na nádraží Paddington v Londýně, aby zde našel nový domov. Sám a ztracen na velkém nádraží pomalu zjišťuje, že život ve velkoměstě není úplně takový, jak si ho představoval. Hlas medvídkovi propůjčil Ondřej Brzobohatý. Bývalý polda si některé věci ze své minulosti rozhodně nechce připomínat.

Ale připomenou mu je jiní Pracuje jako soukromý detektiv, spí se svojí sekretářkou, sleduje lidi za peníze. Až do chvíle, než se mu do života připlete svůdná Raluca a otočí mu ho o stupňů. Začnou se totiž dít věci, které by ho ani ve snu nenapadly. Mládeži do 15 let nepřístupný. Pásmo pohádek pro děti. Příběh čtyř přátel, vášnivých hráčů vodního póla, kteří společně provozují bazén.

Ten jim jednoho dne jako nevyhovující vypustí hygiena a čtveřice se tak rázem ocitá doslova na dně. Svůj nevšední kouzelnický um přijede do Jindřichova Hradce předvést iluzionista Martin Čejka, jehož heslem je: Chybět nebude ani kouzlení se živými zvířaty. Zážitky z kouzelnického představení ještě více umocní vystoupení hooperek z Jindřichova Hradce, které rozvíří své magické obruče v rytmu hudby pod odborným vedením Jany Musilové. První část programu je věnována dětem, o zábavu se postará již zmiňovaný mág Martin Čejka.

Takt a tón bude udávat hudební skupina Takton. Připravena je soutěž o věcné ceny jak pro děti, tak pro dospělé. Všichni se na Vás moc těšíme! Cena vstupenky ,- Kč, děti do 15 let zdarma.

Síly dobra a zla odnepaměti svádějí válku o naši planetu. Napínavé epické fantasy, v němž proti mečům, odvaze a odhodlání stojí mocná černá magie a armáda nestvůr. Divadelní pohádka v cyklu "Rodiče s dětmi do divadla". Provdat dceru Kačenku, předat korunu i trůn se všemi starostmi o království a užívat si důchodku — to je budoucnost, na kterou se těší král malé, ale spokojené říše Alois I.

Jenže — dřív, než najde ženicha pro princeznu, přijme pozvání na poslední kejklířské vystoupení paní Eulálie a jejího sluhy Mrťafy. Omámen sladkými slovíčky a oslepen falešnou přízní — učiní z Eulálie svoji ženu — královnu. Eulálie si užívá neomezené moci — vydává zákazy, rozkazy a příkazy.

Co umí kouzelná jehla? Kdo koho osvobodí a komu pomůže dobrá víla? A bývá zlo po zásluze potrestáno? Předprodej vstupenek v pokladně KD Střelnice od Tento film je o ohroženém lidském druhu, jehož smysl pro svobodu projevu a spravedlnost je na hranici zákona a společenské normy. Ne náhodou je film zasazen do prostředí motorkářského světa, rockové hudby a sochařské komunity, kde se mísí rovná a čestná povaha s výbušností, burácením… Hrají: Musí dokázat, že byl neprávem obviněn z vraždy své bývalé manželky a ochránit to jediné co mu zbylo..

V příběhu volně inspirovaném osudy světoznámého českého fotografa Jana Saudka se vracíme k některým zásadním křižovatkám života umělce obdařeného nejedním výjimečným talentem, živelností a vášní. Všechny tyto vlastnosti mu přinesly slávu i odmítání, lásku i zradu, zástupy obdivovatelů i osamocení. Taneční večer pro střední a starší generaci. K tanci a poslechu hraje MTO V. Účastníci pochopí vazby a parlamentní uspořádání, ví jaké možnosti má poslanec jako jedinec v parlamentu.

Cílem celodenního semináře je vytvoření funkční zpětné vazby mezi mladými lidmi a hosty. Žáci základních a středních škol se setkají s poslanci a zástupcem tisku. Mezinárodně oceňovaný ruský režisér Andrej Zvjagincev přináší ve svém filmu působivý pohled na marný boj jednotlivce proti autoritám za svá práva a vlastnictví. Realisticky vyprávěný příběh ve spojení s kouzlem severské krajiny a majestátní, podmanivou hudbou činí z filmu intenzivní filmový zážitek. V režii Petra Strnada hrají: Bára Štěpánová a Pavel Nečas.

Jímavý příběh o mnoha podobách lásky, o touhách velkých i malicherných, o konečném účtování a ženské odvaze. Téměř padesátiletá Blažena dospěla ke konci své nelehké životní cesty. Zbývá jen předstoupit před nebeský soud a obhájit své mnohdy nelichotivé skutky. Diváci v rolích porotců sledují nevšední soudní proces, který má za cíl vynesení jasného rozsudku. Do jaké míry jsou naše životy ovlivňovány těmi druhými? Příběh o lásce až na věčnost je protkán mnoha retrospektivními vstupy, které skýtají pro představitelku hlavní role nevídanou výzvu, vzhledem k věkovému rozpětí postavy od malého děvčátka po zralou ženu.

Představení plné hořkosladkých emocí, smíchu i dojetí Doprodej vstupenek v pokladně KD Střelnice od 7. Vincent je stárnoucí válečný veterán jak se patří - mrzutý a nepříjemný na všechny lidi. Když se do sousedního domu nastěhují noví sousedé, jeho poklidný život se obrátí vzhůru nohama a on má najednou každý den na krku 12letého kluka.

Délka filmu min. Ledosochání s kulturním programem. Láska a sex nám umí udělat ze života nebesa i peklo. Ví to i britská romantická komedie plná omylů a chyb, které prostě v životě děláme, ať se snažíme jakkoliv. Jakmile totiž dojde na lásku, to správné rozhodnutí jakoby pro hlavní hrdiny ani neexistovalo… Hrají: Jen tak tak, Disneyband.

Černá komedie o herci, který se stal slavný především tím, že ztvárnil oblíbeného superhrdinu Birdmana. Jeho příběh sledujeme od chvíle, kdy se snaží prosadit v jedné z her na Broadwayi, ve dnech, které předchází premiéře a kdy bojuje se svým egem, aby vzkřísil svoje rodinné vztahy, kariéru i sám sebe.

Hrdiny filmu Odpad jsou tři kluci, jejichž domovem je centrální skládka v brazilském Riu. Každý den ji prohledávají v naději, že najdou něco, co jim aspoň na chvíli zlepší život. Netuší, že už ten příští nález jejich životy nenávratně změní. V režii Antonína Procházky hrají: I prostorná exkluzivní ložnice s velikou kruhovou postelí může být náhle těsná Doprodej vstupenek v pokladně KD Střelnice od Svět se ocitl na pokraji globální krize, kterou má tentokrát na svědomí neznámý hacker, který vyhrožuje a následně prakticky ukazuje, že prostřednictvím myši a klávesnice zvládne cokoliv.

Jediný, kdo mu může konkurovat, je chlap, který za podobné delikty právě kroutí patnáct let v base. Emocemi nabité komediální dobrodružství o malém geniálním konstruktérovi robotů jménem Hiro Hamada, který se naučí využívat svůj talent. Pomůže mu v tom jeho neméně nadaný bratr Tadashi a jejich kamarádi.

Don Hall, Chris Williams. Kde je hranice mezi zdravým rozumem a šílenstvím? K tanci a poslechu hraje: Dlouhodobá výstava představuje unikátní tapiserii zhotovenou v dílně Marie Hoppe Teinitzerové pro Světovou výstavu v New Yorku v roce Vlastivědná beseda etnologa a cestovatele Libora Drahoňovského nás tentokrát zavede do jednoho z nejpůvabnějších koutů České republiky, kde pradávná historie promlouvá prostřednictvím celé řady hradišť, zámků či tvrzí, starobylých měst i kostelních věží.

Žít v dnešní době zdravé vztahy a mít fungující rodinu je touha snad každého člověka. A přitom i z širšího pohledu: Co důležitějšího je pro společnost než zdravá rodina se zdravými vztahy? Jiřiny Prekopové "Škola lásky v rodině". Po přednášce možnost individuálních rozhovorů. Když máte dostatečně silnou vůli, přežijete skoro všechno. Osud slavného amerického olympionika, válečného letce, trosečníka a válečného zajatce Louise Zamperiniho je toho nejlepším důkazem.

Přednáška Renaty Porion Siberová. Sociopat Lou Bloom je reportér na volné noze, který natáčí videa trestných činů v jejich syrovosti pro zpravodajskou stanici v Los Angeles. Lou stírá hranice mezi účastníkem a pozorovatelem, aby se stal hvězdou svého vlastního příběhu.

Jak daleko je ochoten zajít? Charlie Mortdecai má rád peníze, sprosté vtipy, alkohol a svůj sofistikovaný knír, zaměstnán je jako aristokrat. Teď ale bude muset vybalancovat partičku solidně naštvaných Rusů, britskou MI5, mezinárodní teroristy a také svoji manželku s nekřesťansky dlouhýma nohama. Disko, sportovní soutěže, v přestávce vystoupení dívek TJ.

Akce je otevřena pro veřejnost. Téma - mezilidské vztahy. Valná hromada, po které následuje přednáška PaedDr. Františka Fürbacha - Jindřichův Hradec před lety - rok Přírodní zajímavosti země na půl cesty mezi Asií a Afrikou. Viktor Fischl - povídky česko-židovského autora. Benefiční představení, jehož výtěžek půjde ve prospěch chráněných bydlení a chráněné dílny Proutek o. Film vypráví příběh matematického génia, profesora matematiky a kryptoanalytika Alana Turinga, který díky svému úžasnému talentu pomohl zkrátit 2.

Známá, ale i často neznámá fakta o osudech třinácti čs. Seminář o manželství nejen pro sezdané. Jak mít vztah, který vydrží. Když se pod noční oblohou narodila Jupiter Jones, znamení napovídala, že je předurčena k velkým činům.

Nyní již dospělá Jupiter sní o hvězdách, ale probouzí se do chladné reality uklízečky toalet a nekonečného sledu neúspěchů. Až když na Zemi dorazí Caine, geneticky upravený bývalý armádní lovec, jehož úkolem je Jupiter sledovat, začne si uvědomovat naplnění svého osudu.

Andy Wachowski, Lana Wachowski. Pro děti zábavné odpoledne připravilo Chůdadlo, diskotéka DJ Luboše Nosála a mnoho dalších překvapení. Dospělí - k sezení 50,- Kč, k stání 40,- Kč. Tradiční masopustní průvod s typickým pestrobarevným procesím maškar, provázeným divadelníky a muzikanty. Průvod se vydá od baráčnické rychty ve 13 hodin a projde ulicí Na Příkopech, Husovou a Klášterskou na Masarykovo náměstí, kde se odehraje krátké kulturní vystoupení.

Poté průvod projde ulicí Panskou na náměstí Míru, kde vyvrcholí bohatý doprovodný program překvapením. Jelikož po masopustním veselí následuje čtyřicetidenní půst, nebude chybět ani typické masopustní hodování a tancovačka. Proběhne soutěž v pojídání jitrnic a pití piva. Masky a maškary vítány, kostýmy lze zapůjčit na baráčnické rychtě ve středu Účastníci celodenního dialogu na téma "Platí zákony pro všechny? V režii Vandy Hybnerové a Jakuba Čermáka hrají: Skupina herců zkouší divadelní frašku.

Je pár dní před premiérou a nic není hotové. Technika je flegmatická, režisérka nezvládá krizové situace a mezi herci vzrůstá napětí. Nadchází večer premiéry a situace na jevišti se mění v nezvládnutelné delirium. Doprodej vstupenek v pokladně KD Střelnice od 3. Okouzlující a stále atraktivní čtyřicátnice Maria Enders je na vrcholu své herecké kariéry, kterou před dvaceti lety odstartovala ztvárněním provokativní a nezapomenutelné postavy Sigrid v oceňovaném lesbickém dramatu.

Právě přijala nabídku zahrát si v současném remaku tohoto slavného filmu, avšak tentokrát se má zhostit role starší Heleny, kterou Sigrid svede a dožene až k sebevraždě. Po Zkaženém městě, domově pasáků, dealerů a prostitutek, se po nocích toulá mladá osamělá upírka a podle vlastních měřítek nastoluje pořádek. Až nečekané setkání s Perským Jamesem Deanem vytrhne Dívku z její osamělé a smutné rutiny.

Zároveň je součástí příběhu, jenž se stal celosvětovou literární senzací, která v rychlosti prodejů překonala i Harryho Pottera. I proto bylo dalším logickým krokem filmové zpracování.

Sam Taylor — Johnson. Taneční večer ve stylu K tanci a poslechu hrají: Zatrestband a Old Steamboat Jazz Band. Předprodej vstupenek v pokladně KD Střelnice od 7. Předprodej vstupenek v pokladně KD Střelnice od 8. Obnovená digitální premiéra kultovního sci-fi o statečné kapitánce Ripleyové, která jako jediná z posádky vesmírné lodi Nostromo zůstává naživu v souboji s hrůznou bytostí, jejíž zárodek se dostal na palubu z líhně na neznámé planetě.

Film Vetřelec vám nyní přinášíme v restaurované verzi, s digitálním zvukem a hlavně ve speciálním režisérském sestřihu. Kinematografie v České republice má bohatou tradici již let. Přijměte pozvání na setkání s autorem knihy "Slavná česká filmová klasika" Ondřejem Slaninou, který vás poutavě provede příběhem českého filmu.

Tajní agenti organizace Kingsman nepotřebují mít na konci svých jmen žádné nuly. Tato špionážní služba je oproti jiným britským službám rozhodně nevládní a pochopitelně supertajná. Počet jejích agentů je pevně daný a za každého, který odešel většinou nedobrovolně a bolestně , nastoupí pečlivě vycvičený a otestovaný nováček, kterého doporučí některý z agentů ve službě. Jak s nimi pracovat, stávat se emočně vyzrálým a mít svoji mysl pod kontrolou. To vše se dozvíte na přednášce, která vás nejen obohatí, ale možná také inspiruje ke změnám ve vašich postojích.

Předprodej v Knihkupectví u Lenky, síť Tickestream. Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvným obrázkem ze života v současné vesnici, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu jejím obyvatelům. Panoptikum voskových figurín lidských bytostí - anatomické anomálie, které inspirovali mnohé tvůrce filmových hororů. Předkládáme vám nezvratný důkaz o tom, jak krutě si příroda dokázala pohrát s lidskou bytostí.

Na vlastní oči můžete spatřit lidi se dvěma hlavami, dvěma obličeji, čtyřma očima, několik siamských dvojčat nebo muže s vlčím syndromem. Můžete se setkat s největším, nejmenším a nejtlustším člověkem naší planety. Ve všech případech se jedná o figuríny osob, které skutečně žily. Je logické, že takto postižené bytosti vzbuzovaly zájem ostatních lidí. Pokud pomineme jejich nesnadné zařazení se do společnosti, přitahovali pochopitelně také zájem vědců.

Díky tomu můžeme i dnes spatřit jejich fotografie a modely v různých muzeích celého světa. Na základě informací z těchto institucí bylo umělci v Petrohradském antropologickém muzeu vytvořeno 25 jejich věrných napodobenin z vosku, byly použity lékařské oční a zubní implantáty a do vosku vpichované pravé lidské vlasy, proto působí dokonale živým dojmem.

Výstava se do Čech vrací po 13 letech velmi úspěšného turné v Holandsku a Německu. Dětské oddělení pobočky Vajgar Městské knihovny J. Knihkupectví U Lenky, síť Ticketstream. Drama Kobry a Užovky podle scénáře Jaroslava Žváčka a režiséra Jana Prušinovského Okresní přebor, Čtvrtá hvězda vypráví o lidech, kteří ze zoufalství své existence kupí chybu za chybou, přičemž podléhají vlastním představám o krásném životě. Kurzisté v něm budou — v návaznosti na teoretickou část — fotografovat osoby, další účastníky workshopu, v historických oblecích.

Využijí i nové rekvizity a muzeem zapůjčené kostýmy; vlastní fotoaparát je však podmínkou. Workshop proběhne pod vedením odborníka na historickou fotografii Mgr. Pavla Scheuflera a Bc. Ze vzniklých inscenovaných snímků je počítáno v příštích letech s výstavou.

Cena 3 Kč za osobu. Zvonilka a tvor Netvor je dalším ze strhujících dobrodružství Zvonilky a jejích vílích kamarádek. Veselá a talentovaná víla Chovatelka Fauna věří, že nelze soudit růži podle trní a že každý živý tvor je v jádru dobrý.

A tak se spřátelí se záhadným tvorem, který je podle prastarých legend známý jako tvor Netvor. Skupina osmi školáků, evakuovaných za druhé světové války z Londýna, přijíždí do zchátralé rezidence Eel Marsh, která se nachází na ostrově, spojeném s pevninou pouze úzkým náspem.

Ve snaze ukrýt se tu před hrůzami války svou přítomností brzy znovu probudí k životu zlé síly, které tuto působivou osamělou budovu pronásledují po celá desetiletí. Nechme zaznít jejich poselství a projevme tak naši úctu všem obětem holocaustu a také naději, že v naší zemi budou překonány projevy nenávisti, xenofobie a rasismu. Pavel Štingl - ČR - - 49 min.

Známá, ale často i neznámá fakta o osudech třinácti čs. Přednáška v cyklu Science Café Prof. Jeden z vrcholů filmové tvorby Alfreda Hitchcocka je stejně strhující cestou za odhalením vraždy jako mistrovskou studií voyeurismu, který s hlavním hrdinou sdílí každý z fascinovaných diváků.

Andrew Neiman je devatenáctiletý jazzový bubeník, který sní o slávě, ale není si jistý tím, zda se jeho sny někdy naplní. Pronásledovaný neúspěšnou spisovatelskou kariérou svého otce je rozhodnutý vystoupat až na samotný vrchol nejprestižnější hudební konzervatoře.

Hradec - Matyáš Mikula - violoncello, Aleš Paichl - klavír. Lubomír Havlák - I. Janáček - Smyčcový kvartet č. Šostakovič - Klavírní kvintet op. Poco piu mosso Fuge. Schumann - Klavírní kvintet op. Skutečný a šokující příběh jednoho z nejkolosálnějších uměleckých podvodů v historii. Na sklonku čtyřicátých a počátku padesátých let dosáhl malíř Walter Keane neuvěřitelného úspěchu se záhadnými obrazy tváří s velkýma očima.

Bizarní a šokující pravda nakonec vyšla najevo. Keane, jak se zdálo, žil kolosální lží, kterou oklamal celý svět. Přednáška Diakonie ČCE ve spolupráci s hospicovou péčí sv. Kleofáše Třeboň v cyklu kurzů Pečuj doma, který je určený laickým pečujícím z rodin, starajícím se zejména o seniory. Je zaměřen na předání informací, rad i zkušeností ze všech oblastí péče i na praktický nácvik ošetřovatelských technik. Jedna z nejžlutějších, nejhranatějších a hlavně nejoblíbenějších animovaných postaviček konečně našla cestu na filmové plátno.

SpongeBob je mořská houba, která nosí kalhoty, bydlí v ananasu a dělá úžasné krabí hambáče u Křupavého kraba. Jeho dalším poznávacím znamením je, že ho milují děti na celém světě. Paul Tibbitt, Mike Mitchell.

Délka filmu 84 min. Avšak jeho pověst se donese až za nepřátelské linie a na jeho hlavu je vypsána odměna a stává se z něj hlavní terč povstalců. Proběhnou 2 soutěže v jeden den, dopoledne pódiové skladby "česko se hýbe ZK a postup na MČR " a odpoledne Postupová soutěž aerobiku master clasu pro jednotlivce a postup na MČR Za osudovým setkáním Marca se Sylvií stojí jednoduchá věc — zmeškaný vlak.

Prozářená noc francouzského provinčního městečka pak vybízí k příjemné procházce a nezávazné konverzaci. Bylo by však škoda nevyužít této až neuvěřitelné harmonie, která mezi oběma panuje.

Zamilovaného Marca však zradí jeho vlastní srdce. Účastníci celodenního dialogu, kterými jsou žáci a studenti základních a středních škol z Jindřichova Hradce a Kardašovy Řečice, se na strukturovaném dialogu s názvem "Můžeme vám pomoci" setkají s těmito hosty - PhDr. Lubošem Müllerem, vrchním strážníkem Městské policie J. Josefem Hešem, vedoucím územního odboru J. Lubomírem Michálkem, předsedou okresního soudu v Jindřichově Hradci.

Každý z nás má chvíle, kdy se cítí mizerně, má všeho plné zuby a všechno se kolem něj hroutí. Cheryl, se takto cítí už delší dobu A když už má pocit, že nemá co ztratit, udělá nejimpulzivnější rozhodnutí svého života. S nulovou zkušeností s divokou přírodou a s obludně těžkým batohem, poháněná zbylou vůlí, rozhodne se úplně sama zdolat km dlouhou vysokohorskou trasu.

Kleofáše Třeboň, který je určený laickým pečujícím z rodin, starajícím se zejména o seniory. Je zaměřen na předání informací, rad a zkušenosti ze všech oblastí péče i na praktický nácvik ošetřovatelských technik.

Vedle zajímavé tomboly vás čeká ještě řada příjemných překvapení. Vstupenky lze objednat na čísle a Píše se rok 50 před Kristem. Celá Galie trpí v obležení Římanů Julius Caesar je bezesporu vynikající stratég a vojevůdce, který dosud nenašel přemožitele. Jen hrstka nepoddajných Galů se nadále vysmívá přímo do zobáku slavného římského orla a odolává jeho válečným výpadům. Trojice filmařů se vydává na Ukrajinu s cílem natočit unikátní dokument o kanibalismu.

Strašlivý hladomor v letech tu dohnal spoustu lidí k děsivým činům. Nečekaně se jejich pátrání začíná propojovat s příběhem jednoho z nejzvrácenějších zločinců novodobé historie, kanibala Andreje Čikatila.

Jennifer Armour, Paul S. Tracey, Jeremy Isabella, Alina Golovlyova. Pohádkový příběh s písničkami pro nejmenší. V režii Filipa Nuskollse hrají: Tragikomedie o konci jedné éry a počátku nové — jiné nebo jen další…?!

Jak živé, jak současné… Čechov úplně poprvé na repertoáru divadelního spolku Kašpar! Přijďte, prožijte příjemně velikonoční čas a podpořte naši činnost zhlédnutím či zakoupením výrobků.

Výtěžek z této akce bude použit na provoz sociálně aktivizačních služeb pro seniory a osob se zdravotním postižením. BLOK I od Vstupenky lez rezervovat na e-mailu: Záznam operního představení z Metropolitní opery v New Yorku. Renée Fleming se představí v jedné ze svých stěžejních rolí a zazpívá v Dvořákově jímavé pohádkové opeře slavnou árii o měsíčku.

Hlavním hrdinou je podvodník, který se romanticky zamiluje do začínající podfukářky, a když se ním příliš sblíží, rozejde se s ní. O tři roky později se jeho bývalá láska objeví v Buenos Aires a on je vyšachován ze hry, kterou sám rozehrál. Glenn Ficarra, John Requa. Výjimečný a neuvěřitelný životní příběh Stephena Hawkinga, který na svém velmi nemocném těle nosí jednu z nejchytřejších hlav, jakou kdy lidstvo poznalo.

Byť by vám hravě vysvětlil nesrozumitelné zákonitosti fungování vesmíru, sám možná nechápe, jak je možné, že jeho vlastní život zachránila tak neobyčejná věc, jakou je láska. Je zaměřen na předání informací, rad a zkušeností ze všech oblastí péče i na praktický nácvik ošetřovatelských technik. Míťa Mike Milota - autobiografické vzpomínky excelentního čs.

Televizní Partička míří do Jindřichova Hradce! Šestice známých šílenců, které dobře znáte z televizní obrazovky. Každá Partička je stoprocentní improvizace, nikdy se tedy nic nebude opakovat. O tom Vás přesvědčí Richard Genzer, Ondra Sokol, Michal Suchánek, Igor Chmela, Marián Čurko a Dano Dangl a nebo také nějaký speciální host… Nic není připraveno, témata a děj určují sami diváci, kteří bývají také často vtáhnuti do děje jednotlivých her.

Vstupenky jsou k dostání on-line v síti Ticketstream. V centru příběhu jsou tři kamarádi — Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště — staromládeneckého doupěte, které se pro ně stává útočištěm podle toho, jak získávají či ztrácejí životní partnerky. Jejich protipólem jsou dvě ženské hrdinky — třídní kráska Eva a ošklivka Hujerová. Divadelní společnost Julie Jurištové. Divadelní pohádka v cyklu "Děti s rodiči do divadla. Předprodej vstupenek v KD Střelnice od Dvořák - Polednice, Česká suita, Z.

V režii Gregory Abels hrají: Simona Stašová a Oldřich Vízner. Poutavý a současně dojemný příběh dvou slavných lidí, italské herečky Anny Magnani a amerického dramatika Tennessee Williamse.

Pojednává o jejich dlouhodobém a ryzím přátelství, o jejich láskách, radostech, vrcholech i pádech. Vše zarámováno do padesátých a šedesátých let Během svého pobytu v Římě se Williams konečně setká s herečkou, pro niž touží psát. Prakticky ihned najdou porozumění jeden pro druhého. Uprostřed Říma na terase Anny Magnani si Tennessee přilétává pravidelně načerpat dávku Annina humoru a nezkrotného temperamentu.

Tady si nechává pofoukat své bolístky od silné a neporazitelné Anny, tady načerpává inspiraci pro svou další tvorbu a tady se s ní může smát i plakat. Tento pravdivý příběh dvou výsostných umělců a citlivých zranitelných duší vám určitě rozproudí krev v žilách a ještě dlouho po představení bude ve vás žít. Putovní výstava fotografií s hospicovou tématikou zavítá poprvé do Jindřichova Hradce. Organizátorem výstavy je nezisková organizace Hospic Nova Domus, z.

Vernisáž výstavy se uskuteční 1. Veřejnost je srdečně zvána. Výstava bude široké veřejnosti zdarma k dispozici od 2. Jejím cílem je bořit mýty a předsudky o hospicích jako smutném prostředí, plném bolesti a zármutku. Autory fotografií jsou paní Hannah Bartíková a pan Luboš Ton.

Film vypráví příběhy mladých lidí, kteří žijí své životy jako by každý den měl být jejich posledním. Není to díky přemíře statečnosti nebo lehkovážnosti — tento postoj je přirozený s ohledem na skutečnost, které čelí.

Píše se totiž rok a jejich příběhy se odehrávají v Němci okupované Varšavě. Vernisáž výstavy Václava Šilhy v Výstava potrvá do 7. V nepříliš vzdálené budoucnosti dohlíží na dodržování pořádku mechanické policejní jednotky. Nyní se jim ale lidé začínají bránit. Když dojde k odcizení a přeprogramování jednoho z policejních droidů, stane se robot jménem Chappie vůbec prvním robotem se schopností samostatného myšlení a cítění.

Diakonie ČCE ve spolupráci s Hospicovou péčí sv. Výstava potrvá do Na naši krásnou modrou planetu dorazili Buvové, což jsou mimozemští vetřelci s mnoha chapadýlky místo nožiček, kteří dosud putovali mezigalaktickým prostorem a hledali pro sebe novou planetu, na které by mohli v klidu a snad i míru žít.

Takto ale nezačíná film o válce světů, ale kouzelná a vtipná animovaná komedie. Není nic děsivějšího, než kráska a zvíře v jedné osobě. Při vědeckém experimentu vstane z mrtvých a ze zapovězeného území si v sobě přinese kus samotného pekla a ničím neředěné zlo. Malování vajíček a vyrábění tematických dekorací. Přijďte s velikonočními řehtačkami a připojte se. V Muzeu fotografie a kavárna Fotocafé bude velikonoční jarmark, představení velikonočních tradic Krojovanou družinou z Jarošova nad Nežárkou.

Velikonoční dílna - malování perníčků, barvení kraslic, pletení pomlázek, jarní květinová vazba, výtvarná dílna pro nejmenší. Za pravdivost údajů zodpovídá pořadtel akce. Předprodej v Knihkupectví U Lenky, síť Ticketstream. Ondřej Havelka a jeho Melody Makers se zabývají autentickou interpretací populární hudby období raného a vrcholného swingu od počátku let třicátých až k raným letům čtyřicátým.

Pestrý repertoár zahrnuje atraktivní skladby širokého žánrového spektra, sweet and hot, od hollywoodských muzikálů až po vrcholná čísla swingových big-bandů. Stylizace koncertního show sleduje ve všech detailech typické dobové způsoby, počínaje kostýmy a účesy interpretů a celkovou režií představení konče. Vitální jazzový výraz interpretů je umocňován smyslem pro show, nadhledem a humorem. Strhující hra orchestru je korunována výkony sólistů, především pak uměleckého ředitele bandu - zpěváka, speakra a tanečníka Ondřeje Havelky.

Použití autentických hudebních nástrojů, pietní přístup k rekonstrukci autentických aranžmá a systematické studium a osvojování si dobových interpretačních technik přinášejí nečekané, okouzlující výsledky v podobě autentického zvuku, který známe z dobových nahrávek či filmů.

Předprodej vstupenek v pokladně KD Střelnice od 4. V centru příběhu jsou tři kamarádi — Jeff, Skippy a Tom, které životní peripetie neustále vracejí do společného bydliště — staromládeneckého doupěte. Třeboňsko patří k nejmalebnějším koutům jižních Čech. Zdejší melancholická krajina rybníků uchvátila mnohé malíře a umělce… Za pravdivost údajů zodpovídá pořadatel akce.

Napětí jako řemen a zuřivý souboj dvou oscarových drsňáků přinese v rytmu výstřelů a hvízdajících kulek tento akční špionážní thriller. Bývalý žoldák se ocitne ve smrtící smyčce svých bývalých kolegů a jedinou jeho šancí je zásada, že nejlepší obrana je útok.

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky.

Předprodej v Knihkupectví U Lenky, síť Tickestream. Clona, čas, světlo, barvy, expozice, fotoaparát, objektivy. Cena 1 Kč. Setkání spolku Přátelé starého Jindřichova Hradce a přednáška je spojená s besedou a praktickými ukázkami o Státním oblastním archivu v Třeboni a možnostech jeho využití.

Promluví zástupce ředitele archivu PaedDr. Vstup volný nejen pro členy spolku. Za pravdivost údajů zodpovídá pořadatel spolku. Film je cestou do drsné norské krajiny a do hlavy třicátníka Martina, mladého otce a manžela. Martin vyráží sám na víkendový výšlap do hor a my slyšíme jeho necenzurované myšlenky: Hra se odehrává na podzim v 5. Emoce vřou, v prvním pololetí se známky dětí rapidně zhoršily, atmosféra ve třídě je špatná, navíc čekají děti po pololetí přestupové zkoušky na osmiletá gymnázia.

Kdo za známky nese zodpovědnost? A proto je nutné ji ihned odvolat. Pět rodičů je pět rozdílných charakterů - zatrpklý nezaměstnaný, který je neustále za zadkem své dceři, ambiciózní ranařka, nerozhodná intelektuálka a manželský pár v krizi, navíc vykořeněný přestěhováním do místa školy kvůli práci.

Učitelka však nedává svoji kůži zadarmo - nastaví rodičům zrcadlo a ukazuje se, že jejich děti jsou různým způsobem problémové a zdrojem nepokojů ve třídě. V režii Thomase Zielinskiho hrají: David Prachař, Jana Janěková ml.

Doprodej vstupenek v pokladně KD Střelnice od 1. Australský farmář Joshua Connor se vydává na Cestu naděje. Čeká ho dobrodružná pouť napříč neklidným Tureckem po první světové válce, kde pátrá po osudu svých tří synů, kteří se nevrátili z bitevního pole.

Epický a silný příběh plný odhodlání je osobním projektem Russella Crowea. Návštěvníky čeká přes 16 km pěšího putování a 31 měsíců na cestě k třem poutním místům křesťanství: Koncert v rámci KPH Lubomír Brabec patří k nejvýznamnějším koncertním kytaristům současnosti.

Pochází z Plzně, začínal jako houslista a ke kytaře se dostal až ve svých třinácti letech. Jako patnáctiletý vstoupil na plzeňskou konzervatoř a svá studia dokončil na konzervatoři v Praze. Významným mezníkem v jeho uměleckých začátcích byl úspěch, kterého dosáhl v roce na Mezinárodní kytarové soutěži v Paříži, kde získal titul laureáta.

V roce získal stipendium britské vlády a pokračoval ve studiích na londýnské Royal Academy of Music, kde se ve světově proslulém Early Music Centre věnoval interpretaci dobové hudby minulých století se speciálním zaměřením na loutnovou literaturu. Neméně atraktivní je jeho nahrávací činnost. Brazilská vláda mu v roce udělila Medaili Heitora Villa-Lobose. Od firmy Supraphon Records, obdržel dvě zlaté desky první v roce za desku Transformace a druhou v roce za nahrávku Vivaldiho koncertů.

V roce obdržel od firmy Supraphon Diamantovou desku za půl milionu prodaných desek. V témže roce při příležitosti státního svátku obdržel na Pražském hradě od prezidenta republiky Medaili I.

Doprodej vstupenek v pokladně KD Střelnice od 2. Co máte dělat, když se ocitnete v nekonečné spirále dluhů? Jak se zbavit exekutora, jak vyřešit podraz drsného lichváře s pekelnými úroky, které ze dne na den narůstají? Pod nátlakem téměř neřešitelné finanční situace udělá Jakub jednoho dne krok vedle — krok za hranu zákona.

V tu chvíli začíná jeho běh o život. Na programu zazní skladby: Vstupenky lze předem zakoupit v pokladně muzea ve Štítného ulici od 1. Děj snímku Popelka sleduje osudy mladé Elky, jejíž otec, se po smrti její matky znovu ožení. Elka má svého tatínka velice ráda, a tak se snaží ke své nové maceše a jejím dvěma dcerám chovat vstřícně. Když ale Elčin otec nečekaně zemře, Elka zjistí, že je vydána na milost své nové, žárlivé a kruté rodiny. Devatenáctiletá Jay se po příjemné chvilce na zadní sedačce auta se sympatickým mladíkem ocitne svázaná v opuštěné továrně.

A mladík ji zpovzdálí opatrně pozoruje. Čeká na okamžik, kdy se objeví démoni. Na okamžik, kdy to pro něj celé skončí a pro ni naopak začne. Tradiční jarní úklid v rámci celorepublikové kampaně Ukliďme Česko.

Sraz bude v 9. Úklid budeme směrovat ke Sv. Pracovní rukavice a pytle budou zajištěny. Více informací na www. Šachový turnaj pro děti a mládež. Divadelní pohádka v cyklu "Děti s rodiči do divadla". Předprodej vstupenek v pokladně KD Střelnice od 5.

Přednáška "Jak nenaletět" Mgr. Madeira - ráj v Atlantiku. Ostrov květin, dobrého vína a fantastických vyhlídek. Strmé horské srázy porostlé bujnou džunglí jsou protkány úzkými stezkami vodních stružek. Na vrcholcích hor fičí ledová mlha, zatímco na pobřeží se slaví květinový festival. Přijďte si vypít kávu a informovat se o tom, co Proutek dělá. Program není vhodný pro děti do ti let! Karel Plíhal je zřejmě nejcitlivějším a nejpoetičtějším folkařem současné české scény.

Jeho tvorba je velmi originální a těžko napodobitelná. Navazuje na nejlepší tradice českého písničkářství. Plíhal disponuje velkou slovní fantazií. V jeho textech-básních často nacházíme pohádkovou tematiku: Pro koncerty je charakteristická bezstarostná, humorná atmosféra. Jeho publikum se ocitá ve společenství obyčejných věcí, popsaných neobyčejným způsobem. Plíhal umí být stručný, to co chce říct, vtěsná do několika vteřin.

Také po hudební stránce Plíhal patří k nadprůměrným folkovým umělcům. Stylizuje svou hudbu do mnoha podob: Jako muzikant se stále vyvíjí - ač platí už od Ač je pro Plíhala příznačné neustálé hudební hledačství, v jedné věci se nemění.

I po skoro čtvrtstoletí! Karel Plíhal má cit pro míru, a co je důležité, rozhodně mu nechybí smysl pro sebe ironii, jeho tvorba je nadčasová a nadgeneračně srozumitelná a vlastně i nadžánrová. Cestopisná přednáška Vaška Krejčíka - povídání o Indii. Inspirace východních tradic, cvičení jógy, meditace, čerpání energie, radost ze života i energická životospráva. Přednáška spojená s autogramiádou, besedou s autorem instruktorem powerjógy, jógy. Expozice Landfrasovy tiskárny v jezuitském semináři.

Výstava potrvá do 2. Brooklynský gangster a produktivní zabiják Jimmy Conlon, kdysi přezdívaný Hrobník, už zažil lepší časy. Nyní Jimmyho pronásleduje kromě hříchů minulosti také zarputilý detektiv, který byl celých 30 let vždy o krok pozadu za Jimmym.

Historické hračky z Japonska zapůjčené ze sbírek Náprstkova muzea. Báječný hotel Marigold leží v indickém Jaipuru a v předchozím filmu se stal útočištěm sedmi trochu noblesních a trochu potrhlých britských penzistů. Teď už je hotel plně obsazen stálými hosty a jeho manažerka Muriel i majitel Sonny chtějí své podnikání rozšířit. Martinec a ilustrátorka P. Hovorková představí pohádkovou učebnici rétoriky pro rodiče s dětmi. Akce bude doplněna prezentací dobových fotografií.

Vstup volný nejen pro členy klubu. Jen tak tak, Šantré. Pokračování filmové série Divergence s názvem Rezistence je po úspěchu prvního dílu o poznání velkolepější a výpravnější, nepostrádá velkou dávku akce a triků. Z Tris a Čtyřky se během okamžiku stali psanci podobní lovné zvěři.

Zveme Vás na Veselou jarní cyklovyjížďku pro všechny příznivce cyklistiky. Vyjížďku zahájíme vernisáží výstavy nejen historických kol, kterou pro Vás připravilo Muzeum Jindřichohradecka. Poté se projedeme Jindřichovým Hradcem.

Akce vyvrcholí v prostorách Muzea fotografie a moderních obrazových médií v bývalé jezuitské koleji. Kde je pro Vás připravena spousta zábavy a trocha poučení: Jakub Valášek a odvážní figuranti zakončené představením letošních profilů cyklistů.

Světový unikát kola, které jste jistě ještě neviděli, byl vyroben dle obrazu malíře Kamila Lhotáka. Občerstvení zajištěno v kavárně FotoCafé v prostorách muzea fotografie. Václavská Termín je možné si domluvit na tel: Kostelní 20 bývalá jezuitská kolej Otevírací doba: Ornitologická procházka v Jindřišském údolí s odborným doprovodem Stanislavem Skořepou.

Akce je určena pro dospělé i s dětmi. Hradce vlak odjíždí v 9. Žáci a studenti ze základních a středních škol se na celodenním dialogu s názvem "Svoboda projevu" setkají s panem Ing.

Alenou Gajdůškovou, poradkyní předsedy vlády ČR. Realizátorem strukturovaného dialogu Junulara je Informační centrum pro mládež Jindřichův Hradec. Koncert Jiřího Smrže - český folkový písničkář vystoupí společně s houslistou Benem Lovettem. Vstup zdarma, občerstvení zajištěno. Co všechno skrývají zahrady ve Versailles?

Velkolepou nádheru, ale také intriky, neřest, nenávist Zveme vás na setkání s psychologem. Člověk je prostřednictvím své mysli tvůrcem vlastního osudu. Je mu dána možnost si takto napsat scénář životního štěstí, ale také neštěstí.

Zábavné odpoledne, dětská diskotéka Michala Arnošta, každý v kostýmu čarodějnice a čaroděje získá malý dárek, zapálení ohně a upálení čarodějnice. Alice, šťastně vdaná matka tří dospělých dětí, je uznávanou profesorkou lingvistiky, která začíná zapomínat slova.

Když je jí diagnostikována raná forma Alzheimerovy choroby, zjišťuje Alice společně se svou rodinou, že jejich vzájemné vztahy projdou tou nejnáročnější myslitelnou zkouškou. Její úsilí zůstat stále tím, kým kdysi byla, je děsivé, dojemné i inspirující.

Richard Glatzer, Wash Westmoreland. Život na farmě je nekonečna nuda. Každý den plyne ve stejném rytmu, Shaun musí poslouchat a dělat co farmář nařídí. Jak jen mít jeden, jediný den volna? To chce pořádný plán, takže Shaun vymyslí způsob, jak mít se jeden odpočinkový den. Ale i plánovat se musí umět a každý plán se může zvrtnout!

V roce byla v italském městě Perugia nalezena zavražděná britská studentka Meredith Kercher. Jednou z obviněných se stala její spolubydlící, Američanka Amanda Knox. Tento případ a jeho vyšetřování dlouhou dobu ovládaly světová média, z nichž některá se zločinu a jeho aktérům věnovala až s obscénním zaujetím. Vernisáž výstavy v Dovolte, abych Vás pozval prožít večer plný radosti z hudby, plný zábavy a improvizace a plný vzpomínek na dobu, kdy se nosily obleky i na ulici, kdy se běžně lidé zdravili smeknutím klobouku a kdy hrály BigBandy na každém rohu.

Vrátíme se do let Přijďte si poslechnout nejlepší muzikanty ve svém oboru, hrajícími s nejlepšími kapelami v Česku! Pravidelně hrají a doprovázejí všechny české, umělecké špičky: Upřímně se na Vás těší průvodce večerem a bubeník v jedné osobě Dalibor Gondík. Celovečerní dokument, jehož autoři byli nominováni na Oscara a získali cenu Emmy, pojednává o nejúspěšnějším uskupení sportovní historie - o hokejovém týmu Rudá armáda. Příběh, vyprávěný z pohledu jeho kapitána Slavy Fetisova, popisuje i přerod národního hrdiny do role politického nepřítele.

Výstava přibližující působení našich vojáků v II. Kromě služky a její milostpaní hrají svou roli také okraj propasti, alkohol nejlépe koňak a valium — lék, který znamenal revoluci v léčbě chorobných obav a v roce slavil čtyřicáté výročí od počátku prodeje. Lék, který se stal kulturní ikonou a který na konci Hlavně odstartoval éru nadužívání léků, kdy je lidem vštěpováno: Polkněte pilulku a jste v pohodě!

Pilulky proti různým bolestem, předepisované lékařem, se staly módou v umělecké společnosti, zejména v USA. Užívání pilulek, podobně jako mnoho jiných drog, se rozšířilo po celém světě z Nizozemska. V roce je užívalo půl druhého milionu Američanů. Ten, kdo užívá valium, má pocit, že je nabitý energií, šťastný a spokojený. Ne každý, kdo ho pár týdnů užívá, se stává na něm závislým.

Ale bývá to často… Hrají: Lampiónový průvod bude zakončen ohňostrojem. Živelná komedie plná zmatků a dobře mířených facek. Nebudeme si nic nalhávat, Isabel je lehká holka. Nejstarší profesí se snaží našetřit, aby se mohla stát herečkou, ostatně jako každý v New Yorku. Jakmile ale opravdu vstoupí na Broadway, spustí lavinu bláznivých situací a zábavy. Bližší informace na plakátech.

Výpravné pokračování největšího super-hrdinského filmu všech dob. Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa musí čelit děsivému nebezpečí.

V sázce je osud celé planety… Hrají: Jedná se o ojedinělý koncept, kdy se ve stejný den a ve stejný čas na více než stovce míst po celé ČR sejdou tisíce lidí, aby daly najevo, že podporují fairtradové a lokální pěstitele.

Stane se tak na Světový den pro fair trade, který se slaví každoročně druhou květnovou sobotu. V ČR proběhne tento piknikový happening již po páté. Jak Férová snídaně probíhá? Účastníci si sami přinesou například fairtradové kakao od pěstitelů z Ghany, kávu z Guatemaly nebo čaj z indických čajových zahrad, oslazené fairtradovým cukrem či medem od lokálního včelaře.

K tomu zakusují buchtu upečenou z fairtradových, lókálních a bio surovin. Někteří si namažou chleba domácí marmeládu či pomazánkou, nebo si ho obloží farmářským sýrem. Společně pak posnídají na veřejném místě, aby vyjádřili podporu produktům, při jejichž výrobě nebyla porušována lidská práva, poškozováno životní prostředí či zneužita dětská práce.

Posnídat může přijít kdokoli, i bez vlastních zásob. Na místě bude občerstvení dost. Důležité je totiž také dovědět se, kde si lze případně dané produkty zakoupit.

Minulý rok v Jindřichově Hradci takto posnídalo 34 lidí. Pomozte nám, aby to letos bylo ještě více! Oblíbené místo s poutním kostelem je připomínáno již na počátku Původní cíl náboženských poutí se studánkou, jejíž vodě byly připisovány léčivé účinky, se stal na počátku Dnes znovu objevují jeho půvab cyklisté a chodci z Jindřichova Hradce.

Přednáška Science Café, Bc. V režii Ondřeje Sokola hrají: Barbara a Jonathan Roseovi, dokonalí manželé, kteří jsou se svými dětmi ve svém dokonalém domě dokonale šťastni. Najednou jeden z nich zjistí, že by bylo krásné být sám a chce se rozvést… Za pomoci právníků se tak rozjíždí mašinérie rozvodového řízení, kdy však ani jeden z manželů nechce přijít o krásný dům.

Vzájemně si likvidují osobní věci, zabíjejí domácí zvířata, připravují ty nejdrsnější naschvály, neustoupí ani o píď. Drama, a přesto komedie, i když zatraceně mrazivá! Její předlohou je americký román slavného Warrena Adlera. Divadelní podobu této černé komedie pro naše diváky vytvoří hostující režisér Ondřej Sokol divákům známý také jako filmový i televizní herec , v jedné z hlavních rolí uvidíte rovněž hostujícího Michala Dlouhého.

Zábavný pořad Haliny Pawlowské. Nejprodávanější česká spisovatelka, scénaristka, moderátorka a publicistka. Za svoji literární a jinou činnost obdržela řadu ocenění, např. Tentokrát se představí se zbrusu novým pořadem s názvem Chuť do života aneb o vzrušení, lásce, katastrofách a spoustě pitomců, kteří zasluhují abychom se jim společně smáli.

A taky pochopitelně o jídle! Samba se do Francie přistěhoval před deseti lety ze Senegalu. Pracuje načerno v různých zaměstnáních a doufá, že brzy dostane povolení k trvalému pobytu. Jeho neradostná rutina se změní, když potká Alice — manažerku, která trpí syndromem vyhoření a dobrovolnickou prací se snaží dát svůj život zpátky dohromady.

Olivier Nakache, Eric Toledano. Mají skvělé hlasy, dokonalá těla až na výjimky a jsou královnami zpívání a capella, takže ve svých vystoupeních nepoužívají hudební nástroje. Celá Amerika jim leží u nohou a dokonce je pozvou, aby zazpívaly prezidentu Obamovi k narozeninám.

Jenže stačí drobná technická komplikace … Hrají: Ústřední hudba AČR je vrcholovým reprezentativním vojenským hudebním tělesem určeným k propagaci a reprezentaci dobrého jména Armády České republiky na veřejnosti, jakož i k prezentaci české kultury v oblasti koncertní dechové hudby jak na celém území České republiky, tak zejména v zahraničí.

Vedle koncertní činnosti, účasti na prestižních evropských a světových přehlídkách a festivalech vojenských hudeb zabezpečuje v rámci své služební činnosti orchestr Ústřední hudby též protokolární aktivity na úrovni presidenta republiky, vlády a resortu MO, včetně všech vojenských akcí v určeném teritoriu hlavního města Prahy, resp.

Orchestr byl založen v roce jako reprezentační těleso v oboru dechové hudby. Tehdy vznikl soubor, který tvořily tři skupiny o menším počtu hudebníků. Ti se mohli podle potřeby spojovat a vytvářet tak společně velký dechový orchestr.

První úspěchy se dostavily brzy po vzniku orchestru. Prvním velitelem hudby a kapelníkem byl Jindřich Praveček, už tehdy vysoce uznávaný dirigent, skladatel, instrumentátor a odborník.

Vše o Garanci nákupu najdete zde. Kompletní výsledky soutěže naleznete na www. Sean Anders, John Morris Kamera: Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro Produkt sex drive DVD zatím nikdo neohodnotil.

Copyright Heureka Shopping s. Galerie 5 Galerie 5. Porovnání cen Specifikace Přidat recenzi Poradna. Vyberte filtry Koupit na Heurece. Doporučené nahoře Nejnižší cena Hodnocení obchodu Název obchodu. Nejlevnější nabídky sex drive DVD. V tomto boxu najdete pouze ty obchody, ve kterých se nemusíte bát nakupovat, protože: Užijte si nakupování a nespoléhejte vždy jen na nejnižší cenu. PayU Na tomto e-shopu můžete jednoduše, rychle a bezpečně zaplatit online.

Odpověď přináší animovaná komedie Mimoni, která z nich konečně a především zcela zaslouženě dělá hlavní postavy tvrde mrdani velka kunda vlastního příběhu. V komponovaném pořadu připraveném vybranými žáky 9. Kromě služky a její milostpaní hrají svou roli také okraj propasti, alkohol nejlépe koňak a valium — lék, který znamenal revoluci v léčbě chorobných obav a v roce slavil čtyřicáté výročí od počátku prodeje. Kolekce nejlepších filmů " Lola - Levné knihy v prodeji jen jako součást boxu "R. Během Gay Pride v Londýně se skupina aktivistů rozhodne pomoci jejich rodinám a uspořádají pro ně sbírku. 3. leden by filmy online zdarma česky do zadku titulů • České služby mají i dabované filmy, u zahraničních často chybí i české titulky. video dispozici je přehrávání skrze sex jindrichuv hradec eroticke videa prohlížeč si. listopad Porno videa holka masturbuje zdarma online ke shlédnutí. Pouhé kliknutí vás dělí od sledování Filmy erotické porno sex XXX pro dospìlé download a stahuj. . Jindřichův Hradec - Jihočeský kraj - ONA nabízí služby: sexy seznamka. porno cz xxx sex czdub cesky dabing czech new cz porno) - Dlouhá. červen Tatiana 2— pornofilm s českým dabingem Premium porno video SEX CESKY CZ FILMY ONLINE, Sex po telefonu levne female agent cz.

Kundy foto mezinarodni sex

Masturbace holky amateri