Rychly prachy maserka koukání pod sukně

Když obvykle slipy překážejí, intimním místům se masérka moc nevěnuje. Za to teď jako by  tušila možná viděla co to se mnou dělá, na zadečku, mezi stehny ani nemasíruje, spíš laská. Já se snažím myslet na něco jiného, nepříjemného ale nejde to. Z malého se stává velký. Čas pokročil zadní část těla je hotová, malej je velkej a tvrdej jako skála a přichází povel: Otočím se na záda z pod těla to vystřelí a trčí vzhůru. Masérka s pochopením říká: V tom se za závěsem ozve: Masérka odskočí, nezatáhne závěs a v prostoru mezi kabinami to náhle ožije.

Zavřu oči nedívám se jen cítím pár pohledů ale dělám jako by nic. Masérka se po chvilce vrací, velkej je mezitím zase malej, omlouvá se: Při pomyšlení kolik očí vidělo stojícího pindíka se začínám stydět a malinko zase tuhnout. A masérka to snad tuší a jednou rukou dělá to, co obvykle a druhou masíruje mezi stehny, dotýká se jako by nechtěně jak kuliček tak i malého.

Z něj se zase stává velký, obrovský a hlavně  — napjatý a nadržený. Ani se nehýbám, nekoukám, dávám v duchu povely: Masérka stále rejdí kolem a jakoby mimoděk do něj naráží hřbetem rukou ….

Nedržím se už za okraje masážního lůžka, ani nezarývámprsty do břicha. Mé ruce si nedají říct a pozvolna začínají hladit břicho, třísla až sklouznou na kuličky a ….. Masérka nechá stehna stehny, přejde za hlavu, svá prsa pokládá na můj obličej a začíná dlouhými tahy masírovat od krku přes hrudník, břicho až potkává mé ruce, které hladí v nekontrolovaném vzrušení kuličky a malého velkého.

Bere moji ruku, dává ji kolem malého a špitne do ucha: Já začínám honit, kroutím se, třesu se, ona líže můj pupík, masíruje zadeček, prostatu a kuličky.

Z několika centimetrové vzádlenosti to všechno pozoruje. V návalu výstřiku otočím hlavu na stranu a vidím, že ona mi pomáhá jen jednou rukou,  druhou rejdí v kalhotkách a dýchá ještě prudčeji než já ….

Chytám výstřik do ruky a omlouvám se: O takové situaci se mi v  noci už roky zdává. Já jsem se nezachovala profesionálně a vydráždila jsem Vás vědomě. Jako vždy klofla Pavla prvního zákazníka až někdy kolem deváté večer.

Odvedla si ho na pronajatý privát a hupsla do postele. Čekala, až si zákazník odloží a opláchne se. A proč taky ne? Řekla si v duchu. Poměrně mladý, vysoký, svalnatý krk a něžné paže. Rozhodla se, že ho pořádně ošoustá. Když vyšel z koupelny, byl celý nahý; jen kolem pasu měl b1ý ručník. Když byla konečně nahá, čekala na příkaz, aby se zase oblékla, ale Ivo ji svým počínáním zase překvapil. Pomalu ji obcházel dokola jako hladový tygr, který si prohlíží svou kořist. Konečně k ní zezadu přistoupil a prstem jí přejel přes záda od krku až k zadnici.

Náhle se na ni prudce přitiskl. Chtěla se předklonit, ale nedovolil jí to. Pak mezi ně vsunul svůj velký a dlouhý penis. Zatím ještě nebyl zcela ztopořený. Rytmickými pohyby roztahoval i tiskl její zadeček a pohyboval se v bocích. Pavla cítila na svém konečníku, že jeho ocas tuhne a roste do netušených rozměrů.

Takový začátek soulože byl pro ni něčím zcela novým. To už ji Ivo chytil za ramena a rychlým pohybem ji přinutil, aby se předklonila. Na chvíli se jí mihl před očima ohromný ztopořený ocas. Jsi nějaká malá," řekl po krátké chvíli snažení, když se mu nepodařilo proniknout dovnitř, "budu tě muset víc roztáhnout!

Asi mi natrhnul řiť, pomyslela si. Vtom do ní opět začal pronikat ohromný žalud. Šlo to nejprve ztěžka, ale přece jen se dostal dovnitř. S každým pohybem se ocas nořil hlouběji a hlouběji do jejího zadečku. Stehny a šourkem se rytmicky dotýkal celého jejího pohlaví, rukama něžně dráždil její kozy a poštěváka. Pomalu zapomínala na bolest a začínalo se jí to líbit. Sama se začala nabodávat na jeho ohon… Přirážela, nadhazovala zadečkem, napichovala se na ohromné přirození a rozkoší vykřikovala.

Když ucítila v sobě horké semeno, udělala se i ona. Tak silný orgasmus už dávno nezažila. Malátná bolestnou rozkoší, vysprchovaná a pečlivě oblečená šlapala za necelou půlhodinku zase chodník, aby se pokusila najít ještě jednoho zákazníka pro dnešní večer. Už dávno jsem si takhle nezašoustala, pomyslela si. Chtěla bych to co nejčastěji, dokonce i kdybych za to musela… zaplatit! Pak ale zavrtěla hlavou šlapka nemůže za soulož platit to by byl svět vzhůru nohama!

Otočila se, klekla na všechny čtyři a podsunula pod sebe ruku držíc umělý penis. Teď už bez váhání zarazila tu věc do sebe. Kundička ji polkla a svaly se napnuly.

Pevně stiskly vibrátor a nechtěly ho pustit. Jana divoce dráždila svou mokrou lesklou a chtivou dírku. Ve dveřích pokoje stál Honza a se zájmem sledoval počínání své přítelkyně. Nešlo si nevšimnout druhého vibrátoru, co jen tak nečinně ležel vedle Jany. Ač byl Honzův penis tvrdý jako kámen, nechtěl ho zabořit do Janinýho lůna. Její stávající poloha doslova volala o zaplnění druhé dírky. Využil toho, že Jana přestává vnímat okolní svět. Živě si dokázal představit, co se jí asi teď honí hlavou.

Přistoupil a vzal do ruky druhý vibrátor. Byla jako ve snách a jen mezi sténáním odpověděla: Mirek přitiskl vibrátor na její růžičku. Chvilku jím kroužil a neubránil se tomu, začít líbat ten skvostný zadeček. Byl tak jemný, tak lákavý a tak žhnoucí. Olizoval jej, jazyk mířil přímo do dírky a zase ven. Šimral Janu tam, kde to bylo nejbáječnější, a připravoval si tak dírku ke vstupu. Špička nástroje vnikla dovnitř a vtom Jana zakřičela: Vrchol byl tak silný, že jí nedovolil mluvit.

Miliony střípků se Janě objevily před očima a celá se roztřásla. Na těle jí naskočila husí kůže, co nestudí, ale hoří. V tu chvíli Honza bez obalu zasunul vibrátor hlouběji a ještě víc, až tam byl celý. Absolutně zaplnil Janě análek. Druhou rukou doslova zapíchnul další vibrátor do její kundičky a pak oba pustil.

Jana se jen tiše třásla a vychutnávala si dva vibrující předměty ve svých dírkách. Ty stahovaly umělý penis a zase povolovaly. Její přítel se díval na tu krásu. Fakticky žije daleko skromněji, než když do Thajska poprvé přijel, ale nezruinovalo ho to úplně. Rozhodně skončil lépe než mnoho jiných mužů. Ty můžete potkat kolem bangkockých ulic Nana a Soi Cowboy či na Pattayi, přímořském letovisku kousek od Bangkoku, což jsou centra sexuálního turismu v oblasti.

Nana Plaza je komplex barů a stripklubů v několika patrech na rohu ulic Sukhumvit a Nana, jenž je obklopený dalšími desítkami barů a masážních salónů, plných mladých Thajek. Najdete tu rozvášněné německé turisty s očima navrch hlavy z toho, že je v jejich věku pořád ještě někdo chce — a není to drahé. Najdete tu hnusné opilé muže s chlupatými hrudníky, kteří si vítězoslavně vedou na hotel dvě prostitutky, jež nepříliš úspěšně předstírají, že jsou matka s dcerou, aby zvýšily své šance na místním trhu se sexem.

Na ulicích se tu běžně prodává falešná viagra. Ale najdete tu i vyloženě zoufalé existence, špinavé, zanedbané, zmatené Evropany či farangy, jak se tu běžně říká bělochům , kterým už došly peníze nebo o ně kvůli některým místním dívkám a své touze zopakovat si ještě jednou mládí přišli. Pořád se tu motají, přitahováni červenými neóny Nana Plaza, byť už si nemohou dovolit koupit tu drink pro sebe, natož pro některou z holek, jež na baru popíjejí. Starší farangové, kteří v Thajsku tráví hodně času, nemají co jiného na práci než chodit chlastat.

A Nana či podobná místa jedou vlastně nonstop dní v roce. Hodně chlapů tady chce znovu prožít svoje mládí, což je něco, co u nich doma už nedokážou. A hodně z těch, kteří v Thajsku zůstali déle, než je zdrávo, se prostě nemá kam vrátit, nemají rodiny, peníze a spálili všechny mosty.

Tohle tvrdí muž, jenž o životě v thajských barech ví víc než většina ostatních. Novozélanďan Warren Olson byl v devadesátých letech prvním bílým soukromým detektivem v Bangkoku. V Thajsku dlouho žil a jako jeden z mála farangů se rychle naučil thajsky, což jeho kariéru detektiva výrazně zrychlilo.

Je autorem dvou knih, Thai Private Eye a Confession of Thai Private Eye, v nichž dokumentuje své případy a které jsou úžasným vhledem do toho, jak probíhá v Thajsku byznys se sexem. Olsona jsem našel až v novozélandském Wellingtonu, kam se před pár lety vrátil se svou thajskou manželkou a dospívající dcerou.

Mezi bargirls se často přimotávají tzv. Olsonovou specializací jeho firma mimochodem v Bangkoku stále funguje, ale její nový majitel se se mnou s ohledem na diskrétnost svých klientů odmítl bavit bylo právě vyhledávání thajských dívek, jež se nešťastně zamilovaným farangům ztratily z dohledu či života, ať už z jakýchkoli důvodů.

A právě tohle jsou holky, které většina cizinců v Thajsku potká. Přidej k tomu tradiční thajské způsoby — bez ohledu na to, jak tlustý, plešatý nebo neatraktivní muž je, když se usměje a pozdraví, většina dívek v Thajsku se s ním minimálně ze slušnosti dá do řeči.

A pak je tu ještě jedna kulturní zvláštnost, jež podle Olsona bílé muže v Thajsku často mate. Když Thajky mluví s bělochy, říkají většinou to, co si myslí, že muž chce slyšet. Jde o to, udržet muže spokojeného, ne o to, vyprávět mu nějaké pravdy. A mnoho farangů to paradoxně nechápe. A dívky z barů rozhodně nechtějí o svého faranga přijít. Často holky z chudého severu Thajska, pro něž jsou bary v Bangkoku a na Pattayi někdy jediná možnost, jak si zařídit slušnou existenci.

Tedy pokud se jim podaří sbalit bělocha. Protože běloch je symbolem bohatství — což samozřejmě s tím, jak dostupné se Thajsko pro Evropany i z nižších společenských tříd v posledních letech stalo, už dávno neplatí. Ale když to zkusíte některé Thajce z baru vysvětlit, jen pokývá hlavou a oddaně na vás dál bude koukat. Existuje přitom několik kategorií thajských bargirls, které se dělí jednak podle míst, na nichž pracují, jednak podle přístupu samotných dívek.

Olson je rozděluje na neprofesionálky, které ale běžný turista v baru asi nepotká. Play for Pay dívky, příležitostné profesionálky, často studentky nebo ty, jež mají jinou práci. Vůbec nechápu, co na tom mají.

Mnoho žen se snaží ulovit bílé muže, i když už mají dítě či manžely. Pak platí vzít peníze a zmizet. Podle údajů ministerstva zahraničí České republiky žije v Thajsku kolem Čechů, každý rok jich několik uzavře manželství. Ministerstvo nerozlišuje ve statistikách muže a ženy, ale dá se předpokládat, že jde právě o sňatky Čechů a Thajek. Češi přitom zdaleka nejsou jediní, kdo si chce Thajky brát.

Mladé dívky podle Olsona většinou chtějí zajistit rodinu, tedy, i když se stěhují z Thajska, stále svým rodinám posílají peníze. Pak jsou však případy, kdy bílí muži chtějí nebo musí zůstat v Thajsku, protože ve své původní zemi spálili všechny mosty.

Překvapí vás, na jak zapadlých místech takhle smíšené rodiny najdete. Jestli jsou ti chlápci šťastní? Nevím, část z nich rozhodně vypadá spíš smířená — takovým tím způsobem, který je běžný u vězňů. On sám z vlastní detektivní zkušenosti doporučuje být opatrný.

Ale ani dost opatrnosti není tváří v tvář některým Thajkám dost. Němec z Mnichova, který se zamiloval do jedné holky z baru. Začal s ní žít, ale když po něm chtěla peníze pro rodinu, řekl, že ne, a místo toho jejím rodičům postavil u jejich obydlí na venkově velký betonový chlívek a koupil do něj prasata.

Což byla dobrá investice. Pak musel na nějakou dobu odjet zpátky a mě poslal, abych to zkontroloval. Přijel jsem tam, prasata snědená a z chlívku jeho budoucí tchán a tchyně udělali domek pro prarodiče.

A čekalo se na další peníze, jež chlapík pošle. Chudoba, uchlastání a ztráta veškerých vazeb na svoji původní zemi výměnou za laciný alkohol a pochopení ze strany bargirls nejsou ale jediné nebezpečí, které na farangy čeká. Samotný Bang­kok je celkem bezpečné město, pokud jste turista a máte peníze.

Při pročítání internetových fór určených lidem, kteří se v Thajsku usadili na střední nebo delší dobu, jako je třeba Teakdoor. Přitahuje nejhorší sortu Thajců a nejhorší sortu farangů a vyhovuje vlastně už jen sexuálním turistům.

Je tu hodně sebevražd a zvláštních úmrtí za sebevraždy vydávaných. Jedním z nejlepších zdrojů znalostí o nočním životě je pak blog jiného Novozélanďana dlouhodobě usazeného v Bangkoku, jenž vystupuje pod přezdívkou Stickman. I Stickman se mnou v rámci jakési obecné paranoie, která téma celou dobu přípravy tohohle článku v Bangkoku obklopovala komunikovat odmítl s odkazem na špatné zkušenosti, jež s novináři má.

Z jeho starších rozhovorů je však zřejmé, že první, co radí všem, kteří se v Thajsku chystají usadit s nějakou holkou, je opatrnost.

A zdaleka nejde jen o Thajce. Bangkok a Pattaya jsou plné i hodně podivných bělošských existencí — zlodějíčků, podvodníků, pašeráků a grázlů všeho druhu.

To, jak se vám povede, bude do značné míry záležet na tom, kým se obklopíte, a naopak koho si k sobě nepustíte. Ptám se tedy Olsona, zda existují podle něj pravidla, jimiž by se muži měli při svých eskapádách v Bangkoku řídit. Ono žít tam vypadá jako skvělá a laciná věc, ale jen do té doby, než vám dojde, že třeba potřebujete také někde chodit k doktorovi a podobně. Ani Olson, ani Stickman přitom nezastírají, že kultura bargirls je v Thajsku společensky akceptovaná.

Avšak stejně problematická jako kdekoli jinde. A nejde teď jen o celkem reálné nebezpečí AIDS, ale samozřejmě i o peníze z prostituce a zločin na ně navázaný. Obchod se sexem a lidmi tu už v devadesátých letech, kdy se začaly dělat první seriózní ekonomické analýzy, vydělával i několik miliard dolarů ročně, přičemž podle těchto analýz, jež citovala například japonská agentura Kyodo News, už tehdy posílaly bargirls z Bangkoku svým rodinám na sever Thajska kolem miliónů dolarů ročně.

Tuhle částku samozřejmě neudělají jen turisté.

..

Lesbianas naturales gordas naturales hombres maduros sado porno africano videos porno vintage bbw porno pollas peliculas porno rubias culonas videos tias buenas folladas lesbianas porno gratis video porno eyaculacion femenina videos xxx mujeres porno gratis pollas calientes parejas mandingo videos pornos video porno bisex buscar porno de coños x vidros xxx viejas gratis tetonas tori black porn vintage bbw pajas videos sexo con tetas muy putas gonzo porno gratis de bdsm masaje porno lesbico casero interracial pornotube hd escenas xxx madura follando videos tetas videos potno gratis xxx videos de mujeres negras maduras porno castellano maduras videos de lesvianas videos xxx gratis diario ver videos de folladas es porno gratis sexo joven porno en la calle orgias lesbianas follando porno maduritas videos x rubias porno gratis bbw videos xxx tube chicas negras cachondas porno lesbico gratis ver pornos gratis de travestis porno hentay enfermeras porno en ropa interior porno gratis videos videos porno folladas follar de lisa ann morenas peliculas pornos gratis swingers follando videos porno porno madre hija corrida anal porno porno españolas vidio videos gratis negras cachondas xxx rubias cachondas mujeres chupando pollas muy putas videos porno español video sexo rubias porno videos maduras best porn bien folladas porno años 70 video hentai video porno de orgias videoa xxx gratis de sexo con doble penetracion chupando gordas masage porno gratis sexo lesbico gratis viejas porno española trans follando cumlauder en la calle orgias hd porn vintage porno español webcams sexo anal gratis videos porno de lesbianas tetonas y gordas gratis vídeos porno español sonia baby porno español pollas negras despedida de maduras follando chicas desnudas chicas amateur videos porno de camara oculta sexo con maduras chupando pollas videos porno gratis porno grati videos pornos lesbianas negras videos gratis porno español videos gratis para chicas porno vieja tetona follando gratis peliculas porno españolas folladas romanticas xxx en casa cachonda porno gratis masajistas lesbianas masajes gordas videospornoxxx sandra milk rubia española follando cumlauder videos porno grati tori black videos lesvicos gratis negras porno con maduras gratis video porno japones hd potno gratis lisbianas sexo con tios follando descargar videos intercambios de sexo lesvico travesti webcam xxx videosx maduras porn video porno asiático videos porno español videos transexual videos mujeres masturbandose videos de mujeres putas cachondas videos porno x de tetas pequeñas mujeres arabes xxx morenas calientes lisbianas sexo gratis negrasfollando actrices porno hratis sexo hentai hd porno grati gordas xxx videos españoles porno duro videos caseros de porno gratis mulata follando jovenes lesvianas gratis en español gordas españolas videos porno x videos porno milf follando videos potno videos de travestis videos videos porno gratis videos viejasputas putillas follando rusas putas porno fetiche madura lenceria abuelas gratis casting porno anal alexis texas video porno buen porno porno travesti tetas del porno es.

con videos eroticos putas modelos pelis porno anal porn tube videos videos de folladas por dinero torbe cortos porno xx gratis culos de madres follando viejos xxx buscar porno de soltera porno mamadas porno español en la cocina videos gratis los mejores tetas xxx porno españolas vidio porno gratis maduritas videos x-art video xxx intercambio de solteras x videos porno gratia teen porn muyzorrras jovenes lesvianas videos porno con amor videos bixesuales vidios pornos gratis video porno videos de despedidas de guarras gratis videosputas sexi porno gratis porno japones xxx negras porno maduritas pprno trios tetonas porno madre despedida de colegialas maduras mejores videos porno árabe videosdetravestis chicos pajeandose videos porno francesas webcam porn videos tetas grandes maduras eroticas hentai porno xxx videos lesvianas gratis de madres pajas mujeres maduras amater ancianas lesbianas porn mujeres fallando mujeres maduras cachondas películas pornos gratis manga culonas gratis porn travestis porno gratis porno españolas videos porno transexuales videos porno despedida de putas gratis video mamada videos porno de parejas porno maduras negras follando trio amateur hd videos transesuales ver peliculas porno de maduras videos porno intercambio de tios follando videos intercambios de travestis videos gratis porno fiestas sexo culonas maduras follando coños peludos alexis texas follando actrices x videos eroticos videos porno sensuales webcam gratis maduras sexo anal videos trios maduras porno en la playa nudista mujeres porno para descargar gratis sexo con videos sexo porno follando a su hija porno lesbianas tias en fiestas xxx gratis en español videos follando películas pornos gratis porno secretarias porno putas rubias porn videos de lesbianas porno para mujeres maduras sexo romantico hombres negros zorras asiaticas x laura lion ver vídeos porno gratis chicas lesbianas follando silvie delux maduras videos sexo entre chicas buenas masage rooms porno viejas sexoxxx videos pornos gratis anal maduras peludas vidios pornos gratuitos maduras videos free videos eroticos gratis fotos gordas porno chino gratis putas maduras follando vídeos porno gratis cougar porn tube chicas sexy xxx masaje vaginal interracial videos gigi love sexo tori black porn porno madura tube videos muy peludas vídeos eróticos tetas tias follando videos porno pornogratis madura videos porno fuerte peliculas porno gratuitos videos putas monica beluchi porno.

cumlouder video pormo gratis gang bang tube gordita follada enseñando el amor video porno porno gratis paginas porno en espanol gratis vídeos xxx tetas grande follando por el colegio orgia swinger sex free videos porno sexi porno lesbianas abuelas video sexo anal morenas maduras como follar follando gordas pollas videos pornos travestis cordoba porno gratis video bdsm porno. con vidios pormo porno casero interracial tetona joven follando con silvie delux 18 orgias señoras mayores follando video xxx porno alexi texa vasca follando xxx gratis travestis follando en la playa corridas chicas buenas desnudas madre se folla video amateur hd videos porno asiatica corridas femeninas porno videos porno en español videos de camara oculta los mejores videos pornod porno poprno mujeres negras putas pornoanal chicas negras porno de porno videos tetas grandes tube hd super xxx gratis sasha grey videos bdsm tube hd videos sexo en español tetonas videos bixesuales vidios por el amor follando gordas mujeres corriendose los mejores tetas hombres follando en castellano gratis viejos xxx masage erotico cumlauder en castellano videos porno gordas porn madura follando playas nudistas famosa follando fotos de colegialas maduras gratis silvie deluxe maduras x porn videos follando gratis rubias tetonas y culonas ver videos tetas maduritas.

con asiaticas rumanas xxx mulata follando videos porno maduras gratis vidos porno bdsm videos porno gratis porno viejas muy xorras culos calientes webcam sex porn vids videos pirnos porno de sexo gratis porno anal duro videos porno porno gratis porno striptease porno rubias videos xxx videos de viejas porno sensuales webcam sex anal porno gratis xxx videos porno tran videos porno negro gangbang rubias21 madura caliente chicas sex famosa follando videos porno tias en la calle videos las mejores videos de xexo gratis porno peliculas sexo grati sexo duro sexo gratis tetona xxx gratis travestis follando follando rubias hd cachondas blacksonblondes xx hotporn porno putas espanolas follando jenna jamenson gordas videos putas maduras.

Rychly prachy maserka koukání pod sukně

Kam jsi ho dal? V tu chvíli Honza bez obalu zasunul vibrátor hlouběji a ještě víc, až tam byl celý. Dej mi ten kufr! Skrz mříže drbala Kerbera za uchem a něco mu vykládala. Z malého se stává velký. Když obvykle slipy překážejí, intimním místům se masérka moc nevěnuje. Televizní komedie scenáristky Anny Vovsové a režisérky Zuzany Zemanové Šejk se odehrává v malých léčebných lázních někde na severu Čech.

Rychly prachy maserka koukání pod sukně