Sex s dedou eroticky portal

sex s dedou eroticky portal

Protože stařečkovi bylo divné, že jsem byla už třikrát znásilněna, zeptal se mě, jak se mi to mohlo přihodit? Jestli, bych nebyla tak hodná, a o svých milencích a o znásilněních nemohla říci podrobněji, že ho to moc zajímá. Protože mě stařeček dostal do velmi sdílné nálady, jsem se po chvíli uvažování rozhodla mu povyprávět o svých nejintimnějších záležitostech života.

To co jsem mu následně řekla, jsem dosud nikomu nepovídala. Poprvé mě po diskotéce připravil o věneček neznámý mladík. Ten se mnou na diskotéce několikrát přišel tančil a pak mě pozval na víno k baru.

Já hloupá jsem se jím nakonec nechala opít. Když mě mladík dostal do stavu, do jakého mě chtěl dostat, tak mě odvedl do blízkého parku, kde mě na lavičce znásilnil. Nic si z toho znásilnění nepamatuji.

Jen si pamatuji, jak jsem se probrala zimou na lavičce, nahá, postříkána zaschlým spermatem a z přirození mi vytékala krev smíchaná s mojí panenskou krví. Byla jsem zatažená v křoví a celá jsem se třásla zimou. Celá malátná jsem si posbírala své šaty, oblékla se tanga jsem nenašla asi si je mladík nechal jako svou trofej za dobytí další panny a po svých pomalu odešla domů. Samozřejmě jsem matce ani nikomu jinému nepověděla, jaká jsem koza, která se nechala neznámým mladíkem opít a následně znásilnit.

Po násilníkovi z diskotéky jsem měla asi dvakrát rychlý sex na stojáka v chodbě našeho domu — ale moc nám to nešlo se svým partnerem z tanečních. Znovu násilný sex jsem zažila loni na  letním táboře. Tam jsem měla nechtěný sex se dvěma vedoucími. Jednomu bylo asi čtyřicet a druhému dvacet.

V táboře jsem dělala praktikantku a byla jsem ze všech dívek vedoucích a praktikantek nejmladší. Protože jsem se po večerech neúčastnila alkoholových a sexuálních dýchánků vedení tábora vzhledem k mým špatným zkušenostem s pitím a sexem všichni si o mě mysleli, že jsem ctnostná panna a že jimi pohrdám.

Hlavní vedoucí, jak jsem se dozvěděla později, se s ostatními vsadil o láhev dobrého koňaku o to, že se se mnou během dvoutýdenního turnusu vyspí a odpaní mě. Protože tábor pomalu končil a mu se vztah se mnou dosud nepodařil, tvrdě na mě najel na závěrečném mejdanu na konci turnusu.

Dopadla jsem stejně jako na diskotéce. Vedoucí do mě naléval alkohol, možná, že mi do něho dal, i nějaký uspávací prášek - nevím, ale já jsem byla během hodiny úplně mrtvá. On mě totálně opilou odnesl do klubovny na pohovku, kde mě svlékl a pak znásilnil. Jak mě ošukal, nechal mě tam ležet nahou a rychle to byl oznámit ostatním - že mě už konečně dostal. Jen ho mrzelo, že jsem už nebyla panna. Na důkaz, že se mnou souložil, vyzval celé vedení, aby se šlo podívat do klubovny, jak tam ležím opilá, nahá a zneuctěná.

Jak byli kluci rozparádění, tak mě začali osahávat a jeden z nich se dokonce vysvlékl a přede všemi mě také zneuctil. Soulož se mnou ostatním komentoval jako soulož děvky a zákazníka v bordelu. Všichni se prý hodně smáli. Aby mě nezneuctili i ostatní vedoucí, tak se mě zastaly přítomné dívčí vedoucí, které je vyhnaly, poté mě očistily od spermatu, oblékly a odnesly do postele ve stanu. Druhý den mi bylo velmi špatně a bolelo mě celé tělo. Vyptávala jsem se všech, co se se mnou včera večer dělo.

Vedoucí mi řekl, že jsem se rychle opila a několik krát spadla a uhodila se. Proto mě odvedli do stanu a uložili do postele. Poslední den mi však jedna solidní vedoucí pod slibem mé mlčenlivosti a nevyzrazení řekla, jaké to bylo se mou skutečně včera v noci. Nemohla jsem tomu uvěřit — znova a tentokrát dokonce dvakrát jsem byla zneuctěna!!!

Ráno jsem všechny vedoucí ignorovala. Ještě že jsme následující den jeli domů. Večer jsem přemýšlela nad tím co se mi na diskotéce a na táboře přihodilo a zapřísahala jsem se, že už nikdy v životě nebudu pít alkohol!!!!! Je mu asi čtyřicet pět, má sportovní postavu a je také, tak jako Antonín, výborný vyprávěč a milovník života. Soused mě k sobě poprvé pozval, když jsem se ho šla zeptat, jestli mu funguje kabelová televize. Jak jsme zjistili, že mu také televize nefunguje, řekl ať si u nich na chvíli sednu, že si popovídáme.

Asi hodinu jsme si povídali o muzice, módě a filmech. Potom si ke mně přisedl a začal povídat o lásce a o milování. Jak mi dal ruku na stehno, vstala jsem a řekla, že už půjdu domů. On mi řekl, ať si sednu, že jsme si ještě všechno neřekli a že nám k tomu pustí z videa hezkou filmovou novinku. Protože byl celkem příjemný společník, tak jsem svolila. Samozřejmě, že film byl nový, ale byl to film značně nemravný. Při něm si soused ke mně opět přisedl a byl stále odvážnější.

Pak mi nabídl tykání, které jsme zpečetili dlouhým francouzákem. Začala jsem uvažovat, jak asi může moje návštěva u souseda skončit? Podívala jsem se znova na něho. Vypadal moc dobře a byl ten pravý chlap - sportovně vypracované tělo, vysoký, štíhlý a s vypracovanými svaly na celém těle. Bylo vidět, že je nadržený.

Začala jsem uvažovat - proč bych se nemohla konečně pomilovat s krásným chlapem a užít si milování ve střízlivém stavu a to s člověkem, který je zkušený a zná různé sexuální praktiky! Pustila jsem ho k sobě! Začali jsme se mazlit, líbat, hladit, svlékat a já byla čím dál tím víc povolnější.

Za několik minut jsme oba skončili nazí v jejich velké manželské posteli, pod zvětšeninou jejich svatební fotografie. Po dvou hodinách konečně krásně prožitého sexu to byl vlastně můj první normálně prožitý sex s mužem jsem od Jiřího odcházela s krásným erotickým zážitkem.

Naučil mě, jak se provádí orální sex muž a jak žena. Zároveň mi ukázal několik zajímavých erotických poloh. Také mi vysvětlil, co na mladé dívce mají muži rádi při sexu. Musejí být milé, upravené a krásně navoněné. Při souloži mají rádi, když mají hladce oholenou mušličku.

Aby mi ukázal, jak se to má dělat, tak mi to před naším druhým stykem názorně ukázal v rámci předehry. Moji silně zarostlou kačenku krásně oholil nejdříve strojkem a potom mi ji namydlil a hladce vyholil žiletkou. Bylo to nádherné, také styk jsem prožívala mnohem intenzivněji. Nyní si kundičku už holím pravidelně. Se sousedem jsme se domluvili, že jak bude mít odpoledne volno, jeho žena bude v práci a děti v družině, pošle mi SMS a my si potom uděláme krásné odpoledne.

Mám prý v sexu ještě co dohánět! Měl pravdu, při našem posledním milování jsem konečně zažila největší vyvrcholení, jaké dívka může při sexu zažít — spontální orgasmus, první v mém životě!

Jak stařík uslyšel moje detailní vypravování o mých milencích a sexuálních zážitcích, zeptal se mě, čím mě starší muži vlastně přitahují. Musela jsem mu po pravdě říci, že jsou rozvážnější, něžní, ohleduplní a velmi zkušení ve všech oblastech života a sexu.

Jak ten stařík uslyšel, přisedl si ke mně a začal mě hladit rukou po obličeji. Asi po další půlhodině povídání o starších mužích mi Antonín dal nabídku, nad kterou se mi podlomily kolena.

Jelikož poznal, že mám ráda starší muže, tak mi nabízí za to, že se s ním hodinu pomiluji balík peněz. Řekl, že má hodně našetřeno a že by nelitoval peněz pro to, aby se ještě jedou v životě, než umře, mohl pomilovat s mladou, hezkou a příjemnou dívenkou jako jsem já.

Za to, že bych se s ním vyspala by mi dal jako satisfakci - hotově třicet tisíc korun a o našem styku by se nikdy nikomu nezmínil!!! Co na to říkám???

Moje první reakce byla absolutně odmítavá. Řekla jsem, že v žádném případě, že nejsem prostitutka a ihned jsem naštvaně odešla z jeho pokoje. Celé odpoledne jsem si o staříkovi myslela to nejhorší, že je to starý chlípník, děvkař a úchylák. Postupem času jsem nad stařečkovou velkorysou nabídku začala uvažovat reálněji. Vzhledem k naší složité rodinné finanční situaci jsem začala zvažovat pro a proti.

Proti hovořil jeho věk - přece nebudu souložit se starcem, který je o 57 starší. Nebudu přece na začátku svého sexuálního života v ti létech dělat prostitutku.

Mám minimální sexuální zkušenosti — dosud jsem se milovala jen se pěti muži, z toho doopravdy jen s jedním a styků jsem měla ani ne deset a soulož s tak starým člověkem mi připadá přímo nechutná. Pro ale na druhé straně hovořilo to, že se o mé prostituci nikdo nikdy nedozví a já i rodina bude mít konečně nějaké svoje peníze. Já si konečně budu moci koupit co budu chtít. A těch věcí po kterých toužím je strašně moc.

Nakonec jsem v duchu při zvažování pro a proti jeho nabídku zase zavrhla. Ráno, ve středu, jsem zase šla na brigádu. V domově jsem se vyhýbala pokoji, ve kterém bydlel Antonín.

Ale bylo to marné. Při obědě si mě Antonín našel, omlouval se mi za to, jestli jsem správně pochopila jeho nabídku. On v žádném případě nechce, abych jeho nabídku brala jako nabídku k prostituci, ale jako dívka, která splní starému, sympatickému člověku, za zajímavou odměnu, jeho dlouhodobě vysněné přání.

Já jsem ho odbyla, že si to znova rozmyslím. Sestřiček jsem se potom začala diskrétně dotazovat na sexuální chování pana Antonína. Ani jedna ze sestřiček mi neřekla, že by Antonín byl nějaký sexuální loudil a děvkař. Ba právě naopak, o sexu ho nikdy neslyšely mluvit. Večer jsem nemohla spát a přemýšlela nad Antonínovým přáním. I když mi byl Antonín moc sympatický, byl znalý světa a uměl o čemkoliv krásně mluvit a jak jsem zjistila nebyl děvkař - jeho nabídku znovu zamítla. Ve čtvrtek se mě Antonín ptal, jestli jsem si to rozmyslela.

Po mém opětovném zamítnutí odešel velmi zkroušeně a smutně. Jestli se s ním v pátek po směně pomiluji, tak mi dá padesát tisíc na ruku. Vypadal velmi zkroušeně a smutně, protože je to jeho poslední šance v životě.

Říkal znova abych se nad jeho nabídkou zamyslela a pomohla splnit přání nejen jemu, ale také sobě. Suma kterou mi nyní nabízel byla pro mě naprosto astronomická. V životě jsem neviděla pohromadě tolik peněz - za hodinu pobytu v Antonínově pokojíčku mohly být moje!!! Nevěděla jsem, co mám dělat??? Ta spousta peněz mě lákala čím dál tím víc. Ale milovat se s letým staříkem, to se mi zdálo jako zvrácenost a já bych si sama před sebou připadala jako kurva. Nakonec jsem Antonínovi řekla, že si to do zítra rána rozmyslím a jak přijdu do práce, tak mu řeknu své konečné rozhodnutí.

Po směně jsem zašla za svou nejlepší kamarádkou Alenou, se kterou si povídáme o všem. Jak jsem ji řekla o stařečkově nabídce Alena vůbec neuvažovala a řekla mi, abych jeho nabídku přijala.

Taková velkolepá nabídka se neodmítá a nestává se v životě často. Na mou námitku, že si budu připadat jako prostitutka mi řekla, že se tom nikdo nikdy nedozví a já budu mít peníze v kapse a koupím si, co budu chtít. A kdo ví, jestli bude stařík vůbec schopen soulože. Možná že postačí, když mu ukážu své nahé tělo, pak mu ho pohoním, z něho vypadne pár kapek a bude konec. Aby mě stařík nepodvedl, doporučila mi, abych si už na začátku od něho vzala slíbené peníze, přepočítala si je, a schovala je tak, aby stařík neviděl kam.

Potom si budu muset odtrpět hodinu se staříkem, ale na to se dá rychle zapomenout. Před odchodem mi Alena řekla, že kdybych se rozmyslela a nechtěla se stařečkem souložit, tak jí mám zavolat a ona by za ním zašla a za ty peníze by s ním pomilovala ona.

Po odchodu od Aleny jsem celý večer znovu zvažovala co zítra ráno řeknu staříkovi. Nakonec jsem musela dát Aleně za pravdu. Staříkovi řeknu, že souhlasím. Na pokoji mu udělám striptýz, pak mu udělám orální sex, on vystříkne, penis mu ochabne a na samotnou soulož už vůbec nedojde!

Pak se k němu přitulím, párkrát ho políbím, pokonverzujeme a hodina bude fuč. On bude spokojený a já budu mít balík peněz na své potřeby své i celé rodiny. V pátek ráno mě už stařík netrpělivě očekával v jídelně. Jak mě uviděl, hned se ke mně přitočil, chytil mě za ruku a dlouze se mi zadíval do očí.

Pak se mě šeptem zeptal na mé konečné rozhodnutí. Jak se mi upřeně díval do očí celá jsem se roztřásla, tvář mi zčervenala a v ústech mi vyschlo.

Musela jsem se napít čaje a potom jsem mu rozechvělým hlasem řekla, že jeho nabídku příjmám. Antonín byl radostí celý bez sebe. Řekl mi, že toho nikdy nebudu litovat a že mě po 16 hodině čeká ve svém pokojíku. Prý si už pro tento účel koupil viagru, ať z toho mám něco i já. Protože projevy viagry na mužích neznám, tak jsem mu řekla, že její použití jsme si nedomluvili.

On mi odpověděl, že se ničeho nemusím bát, že to jen dodává tvrdost penisu. Začal mě prosit, ale já jsem mu použití viagry zakázala, protože neznám její účinky! Řekla jsem mu, že jestli ji použije, tak odejdu!!! Jen já byla moc nervózní, všechno mi padalo z rukou a já chodila po domově jako ve snách.

Pořád jsem myslela na to co mě po směně čeká, k čemu jsem ve své mladistvé nerozvážnosti svolila. V jednu chvíli jsem byla odhodlána, že odvolám to co jsem slíbila. Vrchní sestra si mě zavolala a dala mi pro školu osvědčení o tom, že jsem v domově důchodců absolvovala brigádu a že byla se mnou spokojená.

Hodiny odbily 16 hodin. Stále jsem rozvažovala, zda dělám dobře. Měla jsem po celém těle husí kůži a chvění, hlas mi vypovídal poslušnost. Zašla jsem do šatny a vzala si prášek na posílení nervů a udělala si velmi silné kafe. Po pár minutách odpočinku jsem pomalu zvedla, navoněla parfémem a šla do stařečkova pokoje.

Dávala jsem si dobrý pozor, aby mě nikdo z pacientů, doktorů nebo sestřiček neviděl. Potichu jsem zaklepala na dveře pokoje. Stařík mi ihned otevřel, protože mě už asi patnáct minut netrpělivě očekával, šibalsky se na mě usmál a radostně mě vtáhl dovnitř. Potom ihned zamkl dveře. Bylo vidět, že mě stařík na mě už netrpělivě čeká. Byl hladce oholen a pěkně oblečen - do černého roláku a do béžového saka. Na stole byla pro mě velká kytice karafiátů a na stole stála láhev dobrého šampusu.

Antonín mi předal kytici, nalil víno a znovu na mě šibalsky mrknul. Já jsem mu rezolutně řekla, že po mých životních zkušenostech už nepiji. Proto mi stařeček nalil coca-colu a sobě víno. Potom mi stařeček předal obálku, ve které bylo deset pětitisícovek.

Jak jsem si peníze v obálce přepočítávala, tak jsem si je schovala do boční kapsy kabelky. Mezitím mi Antonín oznamoval, že si skutečně viagru, dle mého přání nevzal a dal ji jako důkaz na stůl. Samozřejmě na to jsem přišla až později při rozhovoru s Alenou , že si ji vzal asi si koupil dvě.

Byl si dobře vědom, že její účinky na tvrdosti jeho penisu nemůžu jako mladá a nezkušená holka rozpoznat a dokázat mu je. Asi se také bál svého sexuálního selhání a tím pádem nesplnění svého přání — soulože se mnou.

Vstala jsem od stolu a odevzdaně jsem se před něho postavila. On mě dlouze políbil. Já jsem mu začala dělat pomalý striptýz. Po chvíli na mě zbyla jen titěrné tanga. Stařík jen vyvaloval úžasem oči. Jak viděl, že jsem skoro nahá, začal se svlékat i on. Zpoza trenýrek si vytáhl svůj stařecký penis a ukazoval mi svoji tvrdnoucí chloubu. Dědeček zesmutněl při představě marně vyšlapaných schodů, ale dal si říci. Po vypití sklenky vody způsobně odešel.

Nevím, jestli tento pokus o sebevraždu ještě někde zkoušel, ale já jsem o něm už neslyšela. Ani jsem nemusela volat Zdenka, zase jsem to zvládla. Přečíst si můžete také: Příběhy z masážního salonku: Můj oblíbenec Příběhy z masážního salonku: Učitel sexu Příběhy z masážního salonku: Shnilá jablka Příběhy z masážního salonku: Starý mládenec Příběhy z masážního salonku: Chameleon Příběh z masážního salonku. Nějak jsem v pátečním odpoledni musel odjet do Čelákovic.

Netušil jsem, že tam zase zažiji…. Jedno je mi dnes už jasné - jestli něco ospravedlňuje neekologické cestování po světě, tak je to….

Nic povznášejícího jsem od tohoto odpoledne nečekal. Metropole je na úzkých chodnících přelidněna,…. Tak jsme jeli s Lukym splnit si sen o noci Svatojánské. Nejdříve jako správní filmaři jsme si…. Všichni létají na Zanzibar za přírodními krásami, faunou, flórou nebo si jen tak odpočinout.

Strašlivý sexuchtivý dědek 2. Hana Šimková Zpět na homepage. Pro hodnocení se musíte přihlásit. Kanci v toku Labe Nějak jsem v pátečním odpoledni musel odjet do Čelákovic. Netušil jsem, že tam zase zažiji… Miloš Nekvasil.

Zamyšlení z Botswany Jedno je mi dnes už jasné - jestli něco ospravedlňuje neekologické cestování po světě, tak je to… Todík Páteční pražský mumraj Nic povznášejícího jsem od tohoto odpoledne nečekal. Metropole je na úzkých chodnících přelidněna,… Miloš Nekvasil. Sen o noci Svatojánské Nejdříve jako správní filmaři jsme si… Eva Krausová. Zanzibar Všichni létají na Zanzibar za přírodními krásami, faunou, flórou nebo si jen tak odpočinout.

Ale my… Blanka Macháčková. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva.

Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy. Pro vkládání příspěvků do diskuze se musíte přihlásit. Někdy si fakt muži pletou masážní salon se salonem erotickým. Ale nebyla jsem rehabilitační pracovnice, dělala jsem masáže kondiční a to se lidi tolik neplazí. Rozbolavělí lidé se plazí pro pomoc vzhůru po schodech?

Také to mohl být dědek při síle. Vaše příběhy jsou krátké, plné napětí a vaší laskavosti. Také se těším na pokračování, když vím, že jste to všechno přežila. Ale když jsem se dostala podobně jako Ty do situace, i když ne při masáži, že asi před 7 lety se mnou chtěl erotiku osmdesátník či o trochu víc, tak to je o něčem jiném. Tak uvidíme, těším se! Doporučujeme Lidé cestují za hranice stále více.

EXIM hlásí rekordní rok. Ani slavné ženy se za své vrásky nestydí. Jsem jediný indiánský náčelník v Česku. Elektrické skútry — velké usnadnění života.

Jak vařily naše prababičky: Test DNA je přesnější než cytologie. Umíte mluvit se svými vnoučaty? Péče v domácím prostředí je pro pacienty to nejlepší. Jak přežít horko v bytě? Tady je několik praktických rad. Trpí váš pes v horku? Chlaďte jej vodou, ale nestříhejte. Jak zhubnout do plavek? Třeba pomocí moringy olejodárné.

.. Staříkovi řeknu, že souhlasím. Roztáhl mi nohy a plivnul mi na kundičku. Dosud jsem měla styk s pěti muži,  z nichž jsem byla třemi znásilněna nevědomky v opilosti, protože jsem se chovala jako debil, který neumí počítat ani do tří. Také mi vysvětlil, co na mladé dívce mají muži rádi při sexu. Máma se s ním znala, a tak mi u něho dohodila tuhle menší brigádu. Jak jsem si peníze v obálce přepočítávala, tak jsem si je schovala do boční kapsy kabelky. V životě jsem neviděla pohromadě tolik peněz - za hodinu pobytu v Antonínově pokojíčku mohly být moje!!! AMATERI ONA HLEDA JEHO EROTICKA MASAZ OLOMOUC Umíte mluvit se svými vnoučaty? Na důkaz, že se mnou souložil, vyzval celé vedení, aby se šlo podívat do hluboky oral jozefina, jak tam ležím opilá, nahá a zneuctěná. Po vypití sklenky vody způsobně odešel. Trochu to bolelo, cítila jsem, jak je moje kundička stačená kolem jeho pyje, ale výsledkem byla slast. Už se nesnažil mě zastavit, ani mi nedomlouval.

SEX SEZNAMKA OSTRAVA SEX WEBCAMERA

Incest sex drsny svet