Sex trojka amateri com

sex trojka amateri com

Za chvíli už manželka, sedící mezi námi, svírá v každé ruce jednoho ptáka a lehce přetahuje oběma kůžičku přes žalud. Dodatečně jsem se dověděl, že už v tu chvíli se Jiřímu péro postavilo, já ještě zůstal v pozici půl šesté.

Naše ruce hladí manželčina ňadra, ale už máme dopito a tak ven z bazénu a směřujeme k velkému pokoji. Tam se jeden pár oddává vzrušujícím chvilkám, nahá těla se k sobě tisknou a slyšíme vzdechy, ale my jsme tu dnes pro sebe. Jiří má v dlaních manželčiny plné a dráždivé polokoule, jeho penis jí mizí v ústech a její ruka honí mého, teď už ztopořeného a tvrdého ptáka. Pak si žena lehá na záda, to už zase moje péro zkoumá její jazyk a rty a moje ruce střídají Jiřího, aby se věnovaly těm krásným ňadrům s tuhnoucími bradavkami, protože jeho prsty, bohatě potřené lubrikačním gelem, se noří do hloubky vstřícně se pohybující a vlhnoucí kundy.

Vnímám, jak se tahle kombinace, tahle hra čtyř rukou a dvou penisů manželce líbí, jak ji to vzrušuje. Jiřího ruce po chvíli přidávají na důrazu, jeho palec masíruje nalitý poštěvák a zuby trhá obal prezervativu, který si vzápětí obratně nasazuje na ptáka. Čekám na ten okamžik, kdy manželka začne svojí hlavou při Jiřího přírazech polykat moje přirození. Musím konstatovat, že Jiřího penis je silnější, než ten můj a také to moje žena trochu drsně při jeho počátečních pohybech pociťuje, ale za chvíli se její vagina přizpůsobí a jejich těla do sebe narážejí v divokém rytmu.

A začíná rej pohybů, změn poloh a výměn, chvíli klasická, chvíli zezadu do kundy, pak sedí manželka na Jiřím a pěkně si na něm užívá jeho penis v sobě, chvíli mrdá manželku Jiří a ona mně kouří ptáka, chvíli přirážím já a dívám se, jak Jiřího koule drží její dlaň a jeho žalud jí mizí v puse.

Hodně při tom používáme lubrikant, má příjemnou vůni a při lízání kundy, ve kterém se také střídáme, vůbec nevadí. Dostáváme se i do takových pozic, že jeden z nás mrdá manželčinu kundu a ten druhý líže poštěvák a současně má ptáka v ústech manželky. Ano, i navzájem na sebe jsme si s Jiřím sáhli. Pro vzrušení, udržení erekce. Vnímáme i okolo souložící páry, občas vzájemný dotek, pohlazení, polaskání, ale pořád jsme tu my tři.

A vydržíme oddávat se tomu úžasnému sexu skoro hodinu. Přirážení, hlasité vzdechy, prsa naší partnerky se v divokém rytmu chvějí, varlata v dlaních a chvíli i oba penisy najednou v jejích ústech.

Pak, ve chvíli když leží manželka na zádech já jí šoustám, Jiří jí vytáhne svoje péro z pusy a ptá se - Kam chceš nastříkat semeno? Jen si stačí chytit ňadra do dlaní a už na její bradavky dopadají další krůpěje Jiřího vyvrcholení. A když opět bere jeho ptáka do ruky a jazykem začíná slízávat jeho horkou bílou mízu, já jí po jejích prsech dlaněmi roztírám tu bohatou záplavu spermatu, vyndám svůj penis z její pochvy a postříkám jí svojí dávkou břicho.

Ochutnává i to moje. Nějakou chvíli zůstáváme udýchaně ležet, ale pak už vstáváme a míříme do sprchy, opláchnout ze sebe svoje vzájemně předané šťávy. Sedíme na baru, jen v osuškách, manželka mezi námi, Jiřímu kouká z rozhaleného ručníku povadlý penis, hladí manželčiny ňadra, ale to v tomhle klubu nikdo neřeší. Přijímáme nějaké kalorie na dobití energie a zase si povídáme. Jiřímu při dotecích manželčiny dlaně zase tuhne v rozkroku jeho mužství a navrhuje masáž v malé místnosti s vysoko postaveným lehátkem.

Odkládáme skleničky a osušky a přesunujeme se tam. Žena si lehá na břicho a nastavuje k masáži svojí prdelku. Masážní mléko zvlhčuje naše dlaně, čtyři ruce pracují na manželčiných zádech, šíji, stehnech, lýtkách i zadečku. Nutno říci, že Jiřího jsou zkušenější než moje a ona si opět užívá pozornosti dvou nahých mužů. Naše penisy jsou už zase tvrdé, je to všechno vzrušující, zvlášť když do místnůstky postupně nahlédnou a na chvíli se masáže zúčastní dva cizí páry.

Najednou je o čtyři ruce víc, také o dvě prsa a jednu vlhkou kundu a také o jednoho stojícího ptáka. Všechno to vnímají i naše oči a ruce a masáž pokračuje. Jiří zase buší svými prsty do hlubin mokré kundy a za chvíli obrací ženu na záda, abychom se zase my pokochali pohledem a také doteky jejích plných ňader a polaskali její zduřelý poštěvák. Mrdám svým ptákem tu vlhkou dírku, ale je to vysoko a nepohodlné a tak zase přecházíme do pokoje a druhé kolo pokračuje.

Opět se s Jiřím střídáme v dráždění a mrdání, i když jako host má přednost. Fascinuje mě jeho žonglování s prezervativem, nasadit, zasunout a přirážet, ve všech možných pozicích, pak sundat a pták mizí v ústech manželky, zatímco já jí mrdám a pak zase výměna a to znamená zase nasadit gumu a pořádně tvrdě narazit penisem až na dno vagíny. Manželka si to všechno užívá i když její orgasmus ne a ne přijít.

Příliš se soustředí na nás. A Jiří zase pokropí ty stojící bradavky svojí horkou lávou, zatímco já se přesunuji jazykem mezi její stehna a snažím se dovést její tělo až k tomu slastnému prohnutí v orgasmovém oblouku. Drží Jiřího za ruku, on jí prsty a dlaní masíruje prso, ale nedaří se.

Příliš mnoho rozruchu a vzrušení někdy škodí. Zase oddychujeme a zase míříme do sprch, tentokrát ani moje vyvrcholení nepřišlo, ale stejně jako manželka říká, že si to užívá i bez orgasmu, i mně to, že jsem se neudělal, nevadí.

Opět sedíme na barových židlích, Jiří odešel na toaletu a my si jen pár slovy a očima sdělujeme, že je to všechno příjemné a vzrušující. Ani v tu chvíli netušíme, jestli budeme ještě pokračovat, nebo už jen dopijeme a půjdeme se převléknout, když v tu chvíli přichází Jiří a říká ˗ Pojďte, je to krásná podívaná ˗ a opět míříme do pokojů, kde se v jedné z místností šoustá, líže, kouří, vzdychá a mrdá, dvě ženy a dva muži se tady věnují svým protějškům, my tři se usazujeme u stěny, hodně blízko, abychom sledovali porno live.

Ale jak dlouho to asi tak můžeme vydržet. Zase má manželka dva tuhnoucí ptáky v dlaních a to už ji nutím, aby si klekla a šoustám ji zezadu do kundy, když chvilku před tím jeden z mužů odchází a Jiří se začíná věnovat tvrdě prsty jeho partnerce, která vzdychá slastí. Druhý pár je na tom stejně jako my, přirážení zezadu a tak měníme pozici. Manželka si lehá na záda, zvedá nohy vysoko do vzduchu, já klečím a zasunuju svoje péro do její vlhké štěrbinky, oba hladíme ňadra ženy, kterou otřásá přirážení jejího partnera a nevnímáme nic než vzrušení.

Najednou se pár před námi rozděluje, on si kleká za manželčinu hlavu, jeho tvrdé péro, vlhké od šťáv z partnerčiny kundy, se dotýká jejího obličeje, ona mě obchází, kleká si za mě a tiskne na moje záda svoje prsa, ruce mi přitiskne na zadek a jak to asi může skončit. Okrajově vnímám vyvrcholení Jiřího. Vzala její prsa do svých horkých jemných rukou a začala je masírovat a přitom jí něžně kroutila bradavky. Lucie si to užívala a občas vzdychla, když její manžel důrazněji zaútočil na její klitoris.

Laura si svlékla podprsenku a přemístila se na druhý konec postele a začala Romanovi jemně honit jeho penis. Sundala mu trenky a přeměřila si jeho kládu v plné velikosti. Začala olizovat kapičky rozkoše, které se ronily na jeho žaludu, zatímco on svýma rukama hladil vnitřní strany stehen a bříško své nádherné hebké ženy.

Netrvalo dlouho a Lucie se zmítala v prvním silném orgasmu, dokonce i trochu křičela. Roman se odtáhl a vychutnával si plně orální rozkoš od mladé barmanky. Laura bez problémů vsála celý jeho penis do úst. Musela ho mít až v krku a Roman se marně bránil svému neodkladnému vyvrcholení. Najednou s sebou trochu škubl a Lucie pochopila, že začal stříkat přímo do krku cizí ženy.

Laura všechno spolykala a společně s Lucií očistily Romanovi penis. Lucie se vzápětí přisála na horké Lauřiny rty a v dlouhém polibku si jazyky vychutnávaly poslední zbytky Romanova semene Laura se postavila a pohlédla na šťastný pár: Mladá barmanka si pomalu stáhla kahotky a na světlo vyskočil její penis Byl neuvěřitelně velký a mohutný.

Měl více než 22 cm Oba na ni udiveně pohlédli, byli překvapeni, ale brzy se vzpamatovali a ještě více je to vzrušilo. Velký ztopořený penis na krásné štíhlé holce vypadal strašně perverzně a sexy zároveň. Roman se vzpamatoval první, vypadalo to, že dnešní večer si splní svůj velký sen, i když to bude trochu jiné než si představoval Naklonil se k Lauře a lehce ji políbil na měkké rty na znamení, že se nic neděje a že to nic nemění na krásném večeru.

Roman pomalu klekal a líbal a hladil Lauru stále níž a níž, přes její velká prsa, kde se zastavil u tvrdých růžových bradavek, až k jejímu penisu. Vzal ho do ruky. Olízl pár kapiček ze špičky jejího žaludu a Laura se jen zachvěla.

Pokračoval a vsál celý její žalud do úst a začal jí kouřit. Nevěděl, jak se to dělá, ale snažil se napodobit to, co mu dělá jeho žena a před chvíli dělala i Laura. Chtěl si vzít Lauru co nejhlouběji, ale víc než 10 cm do pusy nedostal. Přesto si to Laura užívala a něžně přirážela do Romanových úst. Nyní se osmělila i Lucie, přistoupila k Lauře a začala se s ní líbat. Hladila a dráždila její velká prsa a kroutila jí bradavky, postupně zasypávala polibky její zátylek, krk a sjížděla po zádech dolů, až se dostala k Lauřinně prdelce.

Pevně jí uchopila a začala jemně kousat, poté jí roztáhla půlky a uviděla její zadní dírku. Nemohla si pomoci, bylo to silnější než ona. Přiblížila se k ní a políbila jí. Začala jí zkoušet špičkou jazyka a olizovala jí, naslinila si ukazováček a opatrně a pomalu zajela dovnitř.

V tom to na Lauru přišlo. Chytila Romana za hlavu a explodovala do jeho úst. Roman statečně polykal a vůbec mu to nepřišlo divné. Dokonce si to užíval Když Laura vyklouzla Romanovi z pusy, přitulila se k ní jeho žena a jednou rukou si jezdila po své mokré dírce a druhou honila Lauře její penis.

Při takové stimulaci z Laury neopadlo vzrušení a její penis byl stále tvrdý a horký. Lucie si na její pokyn klekla na všechny čtyři a vystrčila zadeček. Laura si klekla za ní a vrazila svůj penis do její vlhké kundičky. Začaly spolu rytmicky šoustat. Jedna krásná holka ojíždí druhou. To bylo něco extra vzrušujícího a Romanovi se opět postavilo jeho péro a nabídl ho své ženě do pusinky. Ta na nic nečekala a začala ho hladově sát.

Po chvíli Laura vyndala svůj penis z Lucčinny kundičky a rozkázala Lucii, ať si lehne na postel a dělá si to sama. Lucie nic nenamítala a zamířila se svými jemnými prsty do svého rozkroku. Laura s Romanem si k ní přiklekli a honili si nad ní své penisy. Během pár minut Laura již neudržela své vzrušení a začala stříkat své horké sperma na Lucii.

Na její obličej, prsa i krk. Při téhle podívané explodoval i Roman a postříkal své ženě prsa i bříško. Laura pomohla Lucii se očistit a zeptala se jí, zda svou submisivní roli nechce na chvíli vyměnit za dominantní. Lucie souhlasila, ještě nikdy nezažila takové přestavení. Ať vše nechají na ní, že se jim to bude zaručeně líbit.

Všichni tři se na chvíli schoulili na postel a něžně se mezi sebou mazlili a líbali a osahávali. Bylo ta tak erotické a elektrizující, že neměli chuť přestat. Najednou Laura vstala a navrhla, že teď si ony dvě pohrajou s Romanem a ať si pěkně klekne na čtyři jako pejsek.

Roman poslechl a Lucie se už nemohla dočkat, co bude následovat. Laura vytáhla ze skříně připínací penis Byl z modrého gelu a pěkný macek, poctivých 20 cm Přišla k Lucii a pomalu jí penis připnula a druhý konec zastrčila do kundičky. Lucie byla jak v jiném světě a to ješčtě nevěděla, co bude pokračovat. Laura vzala ze stolku nějakou tubu a začala mazat lubrikační gel Romanovi okolo jeho análního otvoru. Trochu natřela i na Lucčin umělý penis a pomohla jí nasadit penis k Romanovo dírce.

Zatlačila a Lucie začala vnikat do Romanova análu. Ten nejprve syčel a lapal po dechu a chtěl protestovat, ale při pomalém pohybu jej začalo vzrušovat, že ho ojíždí jeho vlastní žena Plnil se mu tak jeho sen, zažít anální sex z druhé strany Když Laura viděla, že Lucie už přiráží a šoustá manžela pěkně zezadu, vstala a začala si sama honit svůj dlouhý ztopořený penis.

Přiklekla si k Romanovi zepředu a nabídla mu svůj fialový tvrdý žalud. Roman po něm bez váhání chňapl a začal jej kouřit. Lucie si užívala svou dominanci a začala mluvit sprostě a být hrubá na svého muže. Tomu se očividně líbilo být děvkou a nechat se takhle prznit. Lucčiny sprosťárny vybudily Lauru natolik, že se neudržela a začala stříkat Romanovi do pusy.

Ten se snažil vše spolykat a vychutnával si to. Jeho žena ho zezadu ojížděla a honila mu jeho tvrdý penis. To byla asi ta nejtvrdší kombinace a Roman se těšil až bude stříkat. Přišlo to náhle a Roman zkropil postel.

Mrdka www freevideo

Sledujte české Amatérská trojka porno zdarma v HD. Česká trojka na castingu · Bezdomovci mají sex na veřejnosti · Pohovor - porno · Porno. 6. březen amatérské fotky - č. · amatérské fotky - č. · amatérské fotky - č. · amatérské fotky - č. · amatérské fotky - č. Dvě bisexuální zralé ženy si užívají sex s nadrženým ocasem, který jim mrdá jejich vlhké kundy, aby je na závěr soulože vystříkal velkou dávkou horkého. Sex trojka amateri com Začal se svlékat a ženy mu začaly ochotně pomáhat až stál v ložnici jen v trenkách Lucie si to užívala a občas vzdychla, když její manžel důrazněji zaútočil na její klitoris. Pak si žena lehá na záda, to už zase moje péro zkoumá její jazyk a rty a moje ruce střídají Jiřího, aby se věnovaly těm krásným ňadrům s tuhnoucími bradavkami, protože jeho prsty, bohatě potřené lubrikačním eroticke masaze pardubice ceskekundy, se noří do hloubky vstřícně se pohybující a vlhnoucí kundy. Laura s Romanem si k ní "sex trojka amateri com" a honili si nad ní své penisy. Prostory jsou moderní a zároveň intimní, slečna barmanka nás vítá a uvádí co, kam a jak. Může se jednat o fikci.

Prvni sex video Keyword