Sex v lese honeni kundy

sex v lese honeni kundy

Když mi pak v posteli podrobně líčila, co všechno s nimi prováděla, můj ocas se probudil a pro ten večer se vrátil k dřívější aktivitě.

Časem ale i tahle medicína přestávala účinkovat. A tak si Marta — opět s mým nikoliv jen tichým souhlasem - našla stálého milence, se kterým měla sex mnohem bohatší a pestřejší, takže její vyprávění o zážitcích s Pepou, Martiným kolegou z práce, k němuž docházelo po každém jejich setkání v naší posteli, nabylo na gradaci a vzrušivosti.

Byl jím můj kolega z práce Pepa, vysoký pětačtyřicátník s interesantně prošedivělým rezavým plnovousem, muž, do kterého jsem kdysi, před nějakými deseti lety, byla dokonce zamilovaná a několik měsíců jsem se s ním poměrně pravidelně intimně stýkala. I později jsme si spolu čas od času, z mé strany už ale bez většího citového nasazení, zasouložili. Musím přiznat, že pokaždé velmi uspokojivě… Pepa byl asi nejlepší milenec, kterého jsem kdy poznala.

Možná proto, že z jeho strany šlo vždy o čistý sex u mě to tak bylo až později — nikdy mi neposkytl ani sebemenší náznak zamilovanosti, možná proto, že ovládal skvěle všechny své nástroje: Pokud jde o jeho prsty, dokázaly hrát na mém pohlaví přímo kantáty rozkoše. Zastrkoval mi do ní postupně prsty jedné ruky tak, že mu bylo vidět kromě palce jen zápěstí, porostlé rezavými chlupy a slizké od toho, jak moc dokonale vyplněná pochva mazala.

Pak mi ji velice zvolna, ale neúprosně projížděl. Nebylo žádnou výjimkou, že mě touto cestou dokázal přivést až k orgasmu. Vrchol jeho prstokladu však nastal, když mi stiskl dvěma prsty poštěváčka jako by to byl penis, stáhnul mi kůžičku tak, až se vynořila zahrocená, malinově zbarvená hlavička.

Vypadalo to jako rtěnka vysunutá z pouzdra, ale mini, asi velikosti posledního článku mého malíčku. Přesto to ale byla velikost, kterou jsem u svého těšitele jindy nezaznamenala. Vydržel to celé dlouhé minuty, většinou až do chvíle, kdy jsem dosáhla doslova šílenství orgasmu. Pepa byl rovněž mistr v lízání. Do předehry jsme proto nikdy neopomenuli zařadit polohu Tím pak nevynechal jediné místečko, jediný záhyb, jedinou kapku milostné šťávy, kterou moje dírka nikdy nešetřila.

Jeho hlavním - a mým nejoblíbenějším - nástrojem byl ovšem Pepův pták. Když mu v klidové poloze ležel na břiše, vypadal jako nějaký plaz s rudou hlavou a bledou kůží, vylézající z houštiny rezavých chlupů. Když se pak ztopořil a nalitý krví výbojně trčel proti mému břichu, dosáhl vskutku požehnané velikosti. Podle mého osobního hodnocení to byl druhý největší ocas z těch, které kdy našly pohostinství v mé pochvě.

Zejména jsem oceňovala jeho tloušťku — když jsem ho obemkla prsty, ještě dobrá třetina obvodu zůstala mimo jejich dosah. Při souloži pak docházelo nejen k dokonalému vyplnění pochvy, ale i k těsnému kontaktu s poštěváčkem, který tak byl podroben neustálému tření. Narůstající rozkoš tak neúprosně spěla k vyvrcholení, při kterém jsem ztrácela pojem o světě.

U Pepy jsem dokonce jako u druhého sexuálního partnera v životě připustila výjimku — několikrát jsem ho nechala, aby mě projel zadní dírku. Protože jsem tento způsob styku uplatňovala jen velmi zřídka, takže byl velmi těsný, přinášelo mu to zřejmě velké uspokojení. Na mojí straně už to bylo problematičtější, i když jsem musela přiznat, že vzrušení jsem i při análním styku pociťovala velké.

Ale s tím, které mi přinášela dobře projetá pochva, se nedalo srovnat. Celkově však sexuální zážitky s Pepou byly natolik silné, že jsem znovu a znovu vyhledávala příležitost, jak si skvělý zážitek zopakovat. V poslední době se to dařilo přece jen častěji, neboť Pepovi půjčoval svůj pražský byt jeho kamarád Lojza, známý automobilový závodník, který jinak žil s manželkou v Mostě.

Já jsem pak vše prožívala ještě jednou, to když jsem průběh toho právě posledního pohlavního styku s Pepou vyprávěla manželovi. Rychle jsem pochopil, že to znamená nabídku, abych se dnes večer zúčastnil jejích sexuálních hrátek s milencem Pepou. Zprvu mě ten návrh sice trochu zarazil, ale rychle jsem vše přehodnotil: Stál totiž mezi dveřmi v rouše Adamově.

Přitom moc dobře věděl, že Marta nepřijde sama, ale v mém doprovodu. Jeho rty se uprostřed rudého plnovousu smály našim rozpakům. Avšak hned ustoupil, abychom mohli vejít. Ta se jen usmála a zahlásila: Mně to přece vůbec nevadí. Pepa za námi zavřel vchodové dveře a následoval nás do pokoje, z něhož zněla nějaká líbivá melodie. Taková, jaká obvykle vhodně podmalovává intimní hrátky. Uvelebil jsem se v křesle v rohu pokoje, odkud jsem měl ale dobrý výhled.

Zdálo se, že hned za dveřmi pokoje na mě oba milenci zapomněli, neboť se objali a začali se náruživě líbat. Jejich jazyky se propletly. Marta pravou rukou bez velkých okolků sjela dolů a uchopila jeho ptáka. Hned po prvním stisku dlaně začala přerývaně dýchat vzrušením.

Žádný div, že za chvíli trčel Pepův čurák proti jejímu bříšku v celé své impozantní velikosti. Po chvíli Pepa vzrušeným hlasem zavelel: Následoval, jak jsem věděl od Marty, jejich pravidelný rituál. Nejprve se obnažil on, pak teprve ona. Shodila ze sebe koženou bundu a blůzu. Pepa ji rozepnul a stáhnul košíčky podprsenky těsně pod kozy.

Bradavky už teď trčely kupředu předstartovním vzrušením. Marta se uvelebila v křesle, stehna ale zatím nechala u sebe. Pepa jim oběma nalil po pořádném panáku whisky Já jsem se průběžně obsluhoval sám z láhve před sebou. Bylo jasné, že palčivá tekutina Martu ještě víc rozehřála. Druhý panák zapůsobil na Martu nejspíš ještě výrazněji než první.

Bez okolků začala prudce honit Pepova čuráka. Náhle byl slyšet nějaký šramot v předsíni a vzápětí do pokoje vstoupil se širokým úsměvem v kulaté tváři, ověnčené ryšavým plnovousem — tolik podobným tomu Pepovu — Lojza.

Marta si ještě stihla rychlým pohybem vrátit podprsenku na původní místo. To už ale stál Lojza u ní a rázně jí třepal pravicí: Zdá se, že jsme přišli právě tak akorát. Za ním do pokoje vstoupil mladík, tak něco přes dvacet, vysoký, hodně štíhlý, s téměř dívčí tváří pod hustými černými vlasy.

To už ale Lojza hlaholil: Přiznám se, že jsem v tu chvíli nevěděl, co si myslet. Lojza s Antonym se usadili na pohovku proti Martě a Pepa jim hned oběma nalil do sklenky koňskou dávku whisky.

Lojzovy oči se co chvíli zastavily na poloobnažené hrudi mojí ženy. A také na noze nad kolenem, přehozené přes druhou. A Pepa hned přispěchal: To byste teprve koukali. Po asi půlhodině popíjení a nevázané konverzace bylo všem přítomným, mě nevyjímaje, jasné, že se tu schyluje k těžkému grupáči. Marta byla viditelně tak rozjetá, že zřejmě žádné vnitřní zábrany nepociťovala — naopak toužila jsem poznat něco neobvyklého, vzrušujícího. Pepa přišel s návrhem, abychom se my všichni dosud oblečení svlékli.

Lojza však jeho návrh ihned přijal, stejně tak moje žena, Antony zůstal neutrální. To už se ale Lojza postavil doprostředka koberce a za nepříliš podařených pokusů o taneční pohyby odkládal jeden kus oděvu po druhém. Stál tu nahý, nevysoký, ale podsaditý, s náznakem bříška, pod kterým se pohupoval penis, dlouhý skoro jako Pepův, ale o dost tenčí. S Pepou měl společné také to, že oba měli hrudníky hustě porostlé rezavými chlupy a stejně zbarvené plnovousy.

Lojza však navíc začínal plešatět. Posadil se zpátky na pohovku a s tichou výzvou ve tváři se pootočil k Antonymu. Ten se nijak nerozpakoval a předvedl v klidu a pohodě docela slušné striptýzové představení.

Odhalil tak štíhlé, až skoro hubené tělo, s plochým břichem, pod nímž visel pořádný klacek, svojí délkou a tloušťkou byl ve zjevném nepoměru k celkové tělesné schránce. To už ale na mě Lojza vesele halekal: Marta se nenechala pobízet. Postavila se na totéž místo jako předtím Lojza a Antony a začala se vlnit v bocích v rytmu ploužáku z cédéčka.

Rozepnula si podprsenku a pak zády k nahatému publiku si ji sundala. Když se k němu otočila čelem, zakrývala si kozy rukama. Pak je pomalým pohybem odtáhla. Věděla, že na ně můžu být právem pyšná. Vlastně ani žádnou podporu nepotřebovaly. Trčely směle kupředu, dvorce byly vzorově okrouhlé a bradavky vztyčené jako kolíky. Znovu se otočila k těm třem naháčům zády, rozepnula si zip sukně a pak z ní vystoupila. Byla si vědoma, že štíhlá záda a úzký pas v kombinaci s vypouklým zadečkem a pevnými stehny, když navíc měla na sobě jen tmavé punčochy připnuté k černému podvazkovému pásu a na nohou lodičky, musí na muže, přihlížející jejímu představení, působit více než smyslně.

Když se k nim za neustálého tanečního pohybu otočila, byly zřejmé neklamné známky tohoto působení: Marta několika rychlými kroky došla k pohovce, na níž seděl Pepa, a usadila se vedle něho.

Když jí Pepa začal cucat bradavku levé kozy, zvrátila hlavu dozadu na opěradlo a vychutnávala pocit narůstající rozkoše. Zároveň jí ruka jeho kamaráda začala šátrat v rozkroku. Jeho prsty se probíraly jemným mlázím a dobývaly se dál.

Moje manželka pootevřela stehna, aby mu to umožnila. Lojza ohmatával znalecky její pysky, zajel i na poštěváček a pak už několika prsty pronikl přímo do kundy. Martina rozkoš se zvýšila natolik, že se neubránila hlasitým vzdechům a stenům. Po nějaké chvíli se Pepa vztyčil a nastavil jí ocas ke kouření. Musela otevřít pusu co nejvíc to šlo, aby ten tlustý klacek pohltila.

Sála mu ho a zároveň pravidelným komíháním hlavy sjížděla a zase vyjížděla po celé délce žerdi. Palcem a ukazováčkem pravé ruky mu ho přitom honila a zároveň levou rukou prohmatávala pytel s koulemi, naditými až k prasknutí. Jeho hlasité vzdychání svědčilo o účincích tohoto úsilí. Vtom se z druhé strany přiblížil Antony a vyzývavě přistrčil svůj obrovský ocas k Martině obličeji.

Ta hned vypustila z pusy Pepova čuráka a věnovala pozornost tomuhle nádhernému exempláři. Nejlepší orálek ve městě! Lepší než honit sám? Lepší než stříkat s kámošem? Stříkat slečnám po kozách. Snad v brzké době přibude i takovéto video. Je velká škoda když dva ocasi stříkají do jehličí v lese, místo aby skropúili nějakou nadrženou ženu! Moc krásný, pohonil bych taky, ale já bych byl pod váma, a vykouřil bych vás, dávám 10, pohonil jsem sváma.

S kámošem honíme každej sám za sebe. A stříkat na kluky? Ne, fakt raději do jehličí. Sem hetero, mám rád kundy a pořádný kozy. Honit semotamo ve společnosti jinýho honiče mě jen baví. Brzy snad přibydou ty cákance na kozách. To až přemluvím svou vyvinutou přítelkyni k natočení videa.

SEX PŘÍBRAM MRDEJ MĚ

Rychle jsem pochopil, že to znamená nabídku, abych se dnes večer zúčastnil jejích sexuálních hrátek s milencem Pepou. V poslední době se to dařilo přece jen častěji, neboť Pepovi půjčoval svůj pražský byt jeho kamarád Lojza, známý automobilový závodník, který jinak žil s manželkou v Mostě. Antony zaklonil hlavu dozadu, jeho hubené tělo se zachvívalo. Po chvíli Pepa vzrušeným hlasem zavelel: Druhý panák zapůsobil na Martu nejspíš ještě výrazněji než první.

Vidios lesvianas haciendo el coño videos pormo gratis peludas follando viejos follando gordas gratis viejos follando follada xexo gratis españolas follando jovenes videos porno gratis travestis peliculas sexo amater ancianas peludas madura tias buenas desnudas maduras follando en castellano videos de negros vidios putas gratis sexotube videos transesuales ver porno de lesvianas follando porno ver videos porno bisex follar playa videos porno guey sexoporno vídeos porno gratis lesvianas xxx porno porno porno gratis anal hd xxx folladas pollas gordas follando folladoras mujeres negras maduras videos chicas trans peliculas porno duro sexo xxx webcam sex porn videos videos de sexo duro maduras pilladas por dinero sexo sado gratis pilladas desnudas madre hijo manga hentay xxx p video pirno gratis videos bukkake peliculas porno gratis sexo con videos intercambios de porno travesti cordoba porno gratis porn free videos de polla videos pornos online gratis actrices porno transex gorditas follando chicas sexo en español de guarras viejas viejos videos de negras maduras calientes viejasfollando negra actrices porno pollas porno con pene videos gratis negras x gratis vudeos xxx videos videos lesbianas putas pornoanal videos gordas follando porno español maduras sexo duro ver pelicula porno casting porno gratis follada video x vidios porno gratis beso negro xvideos sandra milka mujeres gratis peludas hentai porno despedida soltera porno gordas sexo gratis de sexo en castellano chica desnudandose jenna haze porno gratis en español gratuito porno de maduritas xxx español videos pornos xxx castin porno sado porno mayores follando por no gratis en tetas masage rooms porno en espanol gratis travestis porno despedidas de asiaticas x en español maduras porno español porno xxx ver videos de lesbianas comiendose el mejor porno rubias porno en español viejas muy putas porno sexo anal hd amateur xexo videos porno videos porno lesbianas sexo con viejos tias cachondas abuelas x en la folla a su hija sexo con gorditas porno espanol gratis videos rubias abuelas chicas lesbianas masturbandose videos de masajes madura xxx rubias 19 videos porno mujeresfollando tori black porn porno besos mamando amateur dibujos manga sexo manga porno gratis ver videos porn chicas 19 porno videos porno doble penetracion vaginal videos porno transexual porno putas cumlouder español xxx video pelos en castellano team skeet porno manga porno gratis videos gratis porno español petardash video amateur ashton pierce webcam xxx enana follando gratis actrices porno de sexo viejas muy duro xxx 18 porn videos de masajes lesbianas sasha grey videos eroticos gratis negras grandes porno hentay xxx videos porno tube nekane porno en español gordas follando coños videos porno gratis xxx tetas travestis follando trios porno playa masage pelis porno videos de putas rubias abuelas coños x videos porno actrices videos lesbianas videos gratis travestis porno sensuales viejas maduras gordas porno con su madre porno gratis maduras 18 porno gratis famosa follando videos pormo pollas reales viejas videos videos folladas masaje erotico trios travestis gratis travestis españoles sexos gratis latinas videos videos viejas folladoras pornoxxx gangbang rubias21 madura ver peliculas xxx alexis texas videos porno maduro español videos de maduras porno bueno negros videos pporno follando jinx maze ver videos porno en español gordas porno gratis maduritas x videos morenas sexp gratis de porno español video de sexo colegialas porno h follando ver video porno latino amateur tetas porn videos x videos negras sasha gray porno de porno viseos porno gratis polla actrices porno en la cocina orgias videos amateur xxx hana montada videos porno sado gratis chicas tocandose moras xxx nuria sexo caliente videos masajes video porno anal morenas videos pornograficos gratuitos videos cunnilingus videos follando xxx pollas chicas asiaticas follando videos x anal videos porno gratia super tetonas videos porno sexo cumloader en la secretaria follando gratis chicas para parejas amateur gordas y chicos fetiche de embarazadas lesbianas hd teen anal anal maduras videos abuelas putas rubias 19 videos de abuelas porno gratis bbw videos de abuelas follando coños muy guarras x vintage bbw tera patric porno.

con enanas porn chat porno 3d mature videos follar videos pornos gratis mujeres tetonas negras embarazadas xxx negras putas porno espñol negros videos hentai hd videos porno lesvianas viejas video de gorditas porno españoles follando chicas putas vergas grandes ver porno videos porno lesbicas xxx hombres follando gorda follando chicas tetonas películas pornográficas gratis paris hilton videos de porno gratuitas lesbianas gratis vidos porno español tetonas maduras morenas peliculas sexo xxx mujeres cachondas follando videos anal español gordas trios videos porno hentay enfermeras calientes las tetas naturales follando latex porn descargar porno de maduras video porno casting porno gratis porno sado videos porno embarazadas amateur transexuales xxx porno española follando videos porno gratis porno gratis porno gratis vidos porno tetas naturales porno en español petardash porni gratis morenas ver pelis xxx gratis gonzo porno masturbaciones vídeos pornos xxx videos pornos españoles gratis porno porno mujeres maduras mature videos videos porno culos follando videos free video putas maduras porno gratis espanol cumloader xxx porno con tetas grande vaya culos videos gordas gratis espanol gratis maduras porn videos pprno follando gordas maduras videos ñorno mujeres negras x lesbianas amateur gordas videos masajes eroticos mujeres calientes peliculas xxx gratis españolas follando videos porno español gratis videos porno gratis mujer mujeres con porno peliculas porno mujeres desnudas porno gratis pareja joven follada romantica chicas 19 videos trabestis tias buenas xxx videos manga porn viejas paris hilton follando videos porno lesbiana rubias porno sado gratis putas pajas de maduras con el culo videos porno masturbacion videos eroticos putas maduras swinger porno parejas coño peludo es.

cumlouder viejos tetas follando videos pornos abuelas trios rubias desnudas follando a joven gratis videos porno columber en español porno travesti pelis gratis videos tias buenas desnudas en español parejas rusas porno de parejas pilladas por el culo putasgratis xxx videosdesexo porn free maduras videos porno de camara oculta sexo anal españoles porno maduros videos gratis peliculas porno lesvico embarazada follando xxx brasileñas follando muy grandes y gordas super porno gratis tetonas videos pornos gratis tetona porno intercambio de mujeres en playas nudistas follando porno con embarazadas desnudas virgenes porno videos porno castellano culonas y tetonas folladas porno mandingo vídeos eróticos bibi jones videos porno masaje anal porno xxx vídeos porno x maduras follando gordas alexis texas follando pollas grandes porno de intercambio parejas follando travestis porno de tios videos gratis en directo xxx vídeos porno tetas películas porno tiffany star maduros xxx sexo gratis chicos masturbandose casting xx porn sexy porno en tangas viejosfollando maduras follando con maduritas sexo anal primera vez porno gratis animes porno espanol transexual morenas videos hd follada por el amor video x videos porno gratis videos porno de tetonas negras cachondas videos porno alemán pelis x maduras cumlauder videos free pono grati orgia swinger porno españoles putas maduras haciendo pajas de madura nekane porno asiatico chicos desnudos porno gratis actrices porno sado gratis para follar en castellano doble penetracion vaginal penes xxx peliculas porno gratis películas porno japones ama de maduras españolas las tetas vidios porno gratiss twink porn tube chicas buenas xxx muy calientes xxx abuelos porno ver porno lesbico x peliculas porno italianas porno gratia teen porn follando porno chochas peludas follando rusas castingcouch-x videos gordas viejas video porno con gorditas porno xxx milf lingerie actrices xxx tias en tetas grandes video porno suave primera vez porno porn maduras lara latex porn bdsm tube hombres blacks on line videos de rebeca linares pornos en el culo sexo vidios porno mature videos rubias 19 xxx xxx tetas grande porno morenas xxx interracial latinas folladas chicasguarras morenas enana follando videos gey español gratis xxx x striptease xxx maduras videos de mujeres maduras españolas gratis videospornoxxx videos videoa porno video sexo lesbiana chicascalientes prno español maduras x lesbianas videos de xxx maduritas tetonas maduras.

con silvie deluxe tu porn 18 xxx tetas grandes páginas porno chochos porno español amater putas muy guarras gratis de coños peludos follando con polla madre hijo videos ver porno xx porno hablando español video vídeos gratis porno zorras maduras zorrras sexo con hombres desnudos super tetonas porno de sexo amateur madre videos porno trios videos de sexo gorditas porno videos maduras culos gigantes chicasguarras morenas calientes videos de asiaticas peliculas porno cratis porno de maduras bbw amigas lesbianas cuarentonas calientes embarazadas tías cachondas maduras videos x peliculas porno mamadas pollas negras folladoras pornoxxx gangbang videos porno xxx follando videos porno de maduras en la playa vídeos videos de lucía videos de viejas foyando porno negro gangbang videos lesvianas gratis porno con asiaticas maduras lesbiana maduras porn paris hilton videos de maduras cachondas videos porno chino gratis porno mujeres porno viejas sexo en la folla a joven porno lesvi shyla stylez hd porno anal videos porno viejas follando mujeres gordas follando pormo videos gratis mujeres maduras culitos calientes cunnilingus tetonas porno gratis playas nudistas xxx maduras follando pajas videos porno gratis videos de colegialas videos pornos travestis porno gratis porno español videos gratis lesbianas porno español porno hentai online gratis ancianas porno travesti webcam videos gratis españolas porno folladas abuela follando gorditas follando tetonas videos porno maduritas videos gratis pornografia xxx videos porno morenas calientes viejasfollando anal videos x videos porno con tetas perfectas coños peludos hd porn videos pornos gratis videos porno gratis peludas viejos follando gorditas peliculas porno gey español sexo gratis de parejas videos gratis casting español porno de madura y hijo manga sexo vidio porno tríos phorno vídeos de porno de actrices porno gratis videos de parejas calientes follar con camara oculta xxx videos colegialas ruvia 19 lesbianas putas rubias porno español videos porno rubias peludas joven porn culos de viejas folladoras spanish porn chicas del porno gratis grandes follando culos xxx follar porno pov porno lesbianas paginas porno gratis negras porno españoles mui zorras asiaticas porno gratis travestis gratis porno con porno lesbianas en playas nudistas follando gratis videos porno homosexual peliculas porno arabes follar viejas lesbianas viejas folladoras peliculas porno sexo web cam porno de maduras masaje erotico corriendose video de lesbianas amateur vídeos porno porno lesbianas putas porno ver videos porno en la playa lamidas de negros videos vídeos travestis pollas grandes xxx lesbianas pornstars tube hombres xxx trios laura lion ver videos porno lesbicos videos eroticos videos porno gratis tetas xxx maduras folladoras se folla a chorros videos porno gratis de madres cumouder amater es.

Sex v lese honeni kundy

Swingers club brno na koníčka