Česke kundy sex v lese

česke kundy sex v lese

Takový parádní sendvič jsem viděl jedině na pornokazetě a myslím, že Romana ani to ne. Však to s ní také trochu cuklo, ale ani nemukla. Šli jsme se raději svléknout do haly, abychom zde nerušili. V rozlehlé, dřevem obložené hale to taky nebylo špatné, protože prosklenou čelní stěnou a balkónovými dveřmi jsme měli výhled přímo na terasu, na klečící obnaženou Moniku a velmi dobře se bavící Marcelu s Hanou.

Rychle jsem se svlékl z kalhot, stahujících slipů a košile, zůstal jsem jen v bílém nátělníku. Oči jsem měl navrch hlavy a tak schválně jsem tu chytil Romanu kolem pasu, přehnul jsem ji přes opěradlo sedací soupravy a v pokleku jsem do ní snadno vstoupil. Romana se nenechala dvakrát přemlouvat, mezi nohama byla mokrá a vzrušená, nadržená téměř jako já. Jezdil jsem v ní rytmicky dovnitř a ven, pěkně pomalu a důkladně, ale pozorně jsem sledoval co se děje venku na terase.

Marcela držela v rukou cosi, co vypadalo jako injekční stříkačka, jenže tohle bylo mnohem větší, z velké části skleněné, tak půl litru vody se do toho mohlo vejít, v duchu jsem odhadoval. Na jedné straně Marcela pomalu tlačila na silný píst, druhá strana končila násadkou a pružnou oranžovou hadičkou, kterou Hana šikovně zastrčila připravené Monice do vyšpulené prdele. Byl to pro mne šíleně rajcovní pohled na Moniku, které jsem dřív příliš pozornosti nevěnoval, vždycky se mi to zdála být taková obyčejná ženská, dávno šťastně vdaná, a teď tu klečela před námi takřka nahá a všem přítomným nabízela podívanou na svoji pořádně chlupatou kundu, na pevně semknuté stydké pysky.

Nad nimi, uprostřed mírně širokého zadku, v tmavě zarudlé a několika jemnými chloupky zvýrazněné růžici řitní branky mizela štíhlá hadička. Několika dávkami příjemně vlahé čisté vody musely holky naplnit tu žádostivou prdelku, aby jejich "zákaznice" byla spokojená. Teprve potom Monika vstala, přidržela si vyhrnuté šaty, popošla kousek k zábradlí, o které se opřela, a teprve, když se ujistila, že je sledována pohledy z různých stran, vypustila prudce obsah svého zadečku ven.

Mocný proud vody, nakonec již ne úplně čistý, několik dlouhých sekund vycházel mezi jejími půlkami jako vodotrysk, jako právě objevený zázračný pramen, a dopadal dolů na trávník. Sténající a vzdychající Monika se zmáčenými stehny se vrátila zpět k té povedené dvojici služebnic, k Haně a Marcele, a ještě jednou si to celé zopakovala. Raději jsem přestal píchat Romanu, nebo jinak bych musel do ní ihned vypustit svou dávku mrdky. Obrátil jsem si ji na záda a zkusil jsem zpracovávat její poštěváček jazykem a rty.

Romaně se to očividně líbilo, takže jsem se nenechal pobízet a lízal jsem ji mocně a pěkně do hloubky. Teď pro změnu mohla ona sledovat extempore své kolegyně Moniky. Nic na to neříkala, ale z terasy nespouštěla oči. Důkladně jsem lízal její kundičku, když jsem si náhle uvědomil, že vedle mojí ženy se posadila Patricia, se kterou jsme se tedy potkali dnes teprve potřetí. Hned odpoledne jsme se společně seznámili, to měla ještě na sobě křiklavě fialové kalhoty a úžasně nadýchanou a načinčanou halenku, podruhé na nás mrkla, když mizela v tom bazénku a nyní tu seděla vedle nás, samozřejmě nahá a napůl obsazená.

Roztáhla nohy a stručně a srozumitelně mi poručila: Pomalu jsem očima sklouzl z její tváře na kulatá ňadra se vztyčenými bradavkami, ale brzo jsem pokračoval přes bříško dolů, zpomalil jsem až na připraveném, zduřelém poštěváčku, na nedočkavě se rozevírající kundě a zastavil jsem se až u černého vibrátoru, zaraženého do análu.

Byla to pastva pro oči a lék na impotenci jakéhokoli kalibru, což ještě Patricia zdůraznila zvednutím nohou nahoru do výšky. Okamžitě jsem přestal lízat důvěrně známou kundu a přesunul jsem se k té vyholené, uprostřed růžově rozdělené buchtičce.

Jedině tiše vibrujícím robertkem se Patricia lišila od malé holčičky. Ale toho si teď pomalu vyndala ven, zato se pěkně rozevřela hluboká díra ohraničená stydkými pysky a kolem dokola nazdobená roztřepenými zbytky kdysi panenské blány. Lačně jsem do ní zabořil svůj jazyk a začal jsem vychutnávat ohromné množství milostných šťáv. Přitom Patricia snad i křičela, obzvláště když jsem uchopil horký klitoris mezi rty a jedním nebo dvěma prsty jsem rejdil po děložním čípku, schovaným kdesi na dně její nenasytné pochvy.

Tohle všechno nebylo špatné, ale ona potřebovala víc. Nerozpakoval jsem se tedy a zajel jsem dalším prstem i do volné dírky jejího zadečku. Šlo to úplně snadno a nyní jsem tak dráždil pružné stěny uvnitř nadržené Patricie z obou stran. Netrvalo to dlouho a jasným gestem si konečně vyžádala můj ocas. Zajel jsem tedy do ní a nemohl jsem si vynachválit vyholený klín, Patricia byla skvělá, celou situaci dokonale podtrhovaly její výkřiky "Fuck me, fuck me, ooááh!

Kde vlastně si užívala, to nevím, ale když jsme s Patricií potřetí měnili pozici, tak jsem si všiml, že si něco špitá s Marcelou a Monikou před oknem. Monika Romanu hladila po boku a po zadečku, za chvíli si Romana klekla na všechny čtyři a pak už šlo všechno ráz na ráz.

Marcela jí namazala malou dírku nějakým krémem, Monika hned přinesla stříkačku a za několik okamžiků měla Romana plný zadek. Dosud jsem netušil, že by si moje ženská nechala pořádně vypláchnout "jen" kvůli chtíči a erotickému vzrušení. Ale když jsem viděl, že se již po několikáté prohýbá jako probuzená kočka domácí a zprudka se vyprazdňuje, už jsem se neudržel a naplnil jsem vzpínající se Patricii až po okraj.

V hlavě mi hučelo a při každém vyšlehnutí dávky spermatu to se mnou cuklo jako při elektrickém šoku, ona pokaždé vyjekla snad jako novicka. Vzduch byl náhle naplněn vůní lascívního potu a vilného semene, naše pohyby byly trochu neohrabané a v klínech jsme měli oba potopu. Trochu jsem se zklidnil a Patricia mě těsně objala a líbala by mě snad do nekonečna. Mumlala cosi přitom anglicky, ale to jsem absolutně nebyl schopen vnímat. Musel jsem si lehnout, což Patricia šikovně využila a svými ústy mě opět připravila k boji, jenže já měl zase chuť na změnu, rád bych chtěl poznat tu mladou holku, Jitku.

Políbil jsem Patricii naposledy na čelo a nechal jsem ji o samotě. Vešel jsem do sousední ložnice, kde jsme prve Jitku zahlédli, ale to už bylo možná před hodinou a za tu dobu se osazenstvo pohodlné široké postýlky několikrát vyměnilo. Tentokrát si to tu pro sebe zabraly jen samotné holky, Hanka s Marcelkou.

Trochu jsem je vyrušil v jejich homosexuálním řádění, ležely obě na stejném boku, hlavami ale od sebe, štíhlé nohy do sebe pevně zaklíněné, kundičky měly propojené dlouhým dvojitým penisem s anatomickou napodobeninou obnaženého žaludu na obou koncích, prostě skvělým robertkem právě pro lesby.

Marcela na mě jen mrkla a tak jsem raději rychle za sebou zavřel dveře. Ale slušelo jim to, holčičkám, fakticky, v tu chvíli jsem byl opět nadržený jako jelen v říji. V hale, na chlupatém koberci před krbem jsem objevil svoji Romanu v poloze šedesát devět. Klečela nad Alešem, vášnivě kouřila jeho dlouhý klacek, ani on nenechával její kundu na pokoji.

Jen ať si užije, pomyslel jsem si, ale vzápětí jsem nevěděl, koho konkrétně jsem měl má mysli. Nejspíš svou drahou polovinu, protože jestli se snaží tak jako každý týden se mnou, tak to Aleše čeká pěkná dřina. Raději jsem je nechal být a rozhlížel jsem se dál. Na schodech Karel trochu akrobaticky píchal předkloněnou Ilonu, tak tyhle dva jsem tu dnes ještě neviděl.

Ani mě nezahlédli, byli ke mně otočeni zády a navíc úplně ponořeni do svých divokých choutek, takže jsem se jen nenápadně protáhl kolem a šel jsem se podívat ven. Cestou jsem ještě musel obejít Patricii, s přivřenýma očima a soustředěním ve tváři si zase nasedala na svého gumového černouška. Venku mi konečně přálo štěstí, našel jsem tam nahou Jitku, opřenou o zábradlí, sledující nádherný krvavý západ slunce. Na chvilku jsem se zastavil, abych se nadýchl čerstvého vzduchu, zvykl si, že je tady o trochu chladněji než uvnitř, a také se mi líbila silueta té drobné štíhlé dívky.

Fascinovaly mě asi teprve nedávno vyvinutá, dosud neopálená a samozřejmě pevná ňadra, na vrcholcích zakončená nevýrazně tmavšími, do fialova zabarvenými bradavkami, které nad okolní jemnou pokožku vystupovaly jako ještě další kužely, jejichž špičaté hroty jsou vtaženy dovnitř.

Opět jsem pocítil neodbytnou erekci, vzal jsem svůj kolík do ruky, několikrát jsem po něm přejel sem a tam a hned byl zase v pohotovosti. Udělal jsem krok stranou a pod krátkými obloučky jejího zadečku jsem objevil široký tunel mizící kdesi vpředu mezi nohama. Právě do toho místa jsem zamířil svým ocasem, když jsem Jitku objal zezadu. Jednou rukou jsem ji uchopil za levé ňadro a druhou jsem jí položil do řídkého trojúhelníku chloupků vpředu.

Právě o obnaženého naběhlého žaluda se mi rozrážel její perlivě zlatý proud a kropil naše nohy odshora dolů. Jitka přitom navíc chytla pevně mojí pravou ruku a dráždila se s ní v rozkroku, takže i tu jsem měl v prvním okamžiku počůranou a netrvalo to dlouho a stáli jsme uprostřed pěkné louže.

Po chvilce mlčení jsem se konečně zmohl na odpověď. Lisa november 8, Lisa október 27, Lisa september 26, Lisa september 18, Lisa august 28, Lisa august 19, Lisa august 2, Lisa júl 6, Lisa jún 28, Najnovšie videa České rychly prachy — šikovná blondína Lisa jún 18, Rychly prachy. Rychly prachy s blondínkou v lese Lisa jún 3, Rychly prachy.

Rychly prachy na jazere — cz Lisa máj 14, Rychly prachy. České rychly prachy Lisa apríl 24, Rychly prachy. Rychly prachy cz s tmavovlasou kráskou Lisa apríl 5, Rychly prachy. Rychly prachy s českou nadržanou paničkou Lisa marec 7, Rychly prachy.

České rychle prachy v aute s nadržanou paničkou Lisa február 13, Rychly prachy. Rychly prachy — kráska v lese Lisa január 28, Rychly prachy. Rychly prachy cz — luxusná blondýna Lisa január 9, Rychly prachy. Rychly prachy cz — autoumyvárka Lisa december 20, Rychly prachy.

Rychly prachy cz — sex s kraskou v lese Lisa december 9, Rychly prachy. Rychly prachy — sex s predavačkou v obchode Lisa november 17, Rychly prachy.

...

Kozodirky české pornoherečky

JOSEFÍNA MUTZENBACHER NEJLEPSI PECKO

České porno video - Panenský sex v lese (Alexis Crystal - Erotic Forest fairy) - délka videa: Ve videu uvidíte: czech, hd videos, outdoor, cosplay, forest. České amatérky mají rády sex a erotické hry, ale potřebují na to tvrdé ocasy .. v den D, v pátek, opravdu oba dva vyrazili do krásných lesů Krkonošského podhůří . . Okamžitě jsem přestal lízat důvěrně známou kundu a přesunul jsem se k té. 24 porno videí Sex v lese. Sledujte české Sex v lese porno zdarma v HD. České porno video - Šukání do zadku v lese (Busty Czech redhead in the woods ) Omrkni podobná videa: sperma v puse, Velké kozy a prsa, Zrzky, sex v lese. 24 porno videí Sex v lese. Sledujte české Sex v lese porno zdarma v HD. Omrkni podobná videa: HD porno, české šukání, reality porno, velký penis, Vyholená, sex v lese, Big Dick, sex s černochem. Do you speak english? Take a look. Sex rande chciholku