Erotické příběhy swingersakce

Právě proto mám strach, aby to nezjistila, protože by se jí to hrozně dotklo. Vaše přítelkyně nepodporuje Vaše potřeby? A já jsem potom tolik nadržený, že […] číst. Otevřel dveře obchodu a vstoupil dovnitř. Za pultem nikoho neviděl, přesto slušně pozdravil a vkročil do útrob obchodu. Procházel se mezi regály, prohlížel krabičky se zbožím a přemýšlel, co by mohl koupit. Na chvíli se zasnil a nevšiml si, že taškou zavadil o vystavený kus zboží. Až když s ránou dopadl na zem, probral se […] číst.

Právě začínaly úvodní titulky, když se pohodlně usadili do poslední řady kinosálu. Magda se Tomovi schoulila do náruče a čekali na spuštění filmu. Když byli asi ve třetině, Tom stále častěji začínal přejíždět Magdě po prsou, po bříšku a vždy směřoval dál až k jejímu rozkroku. Dělala, jako by se nic nedělo, přitom tajně doufala, […] číst.

Dvaadvacetiletý syn odešel do školy na zkoušku a jeho přítelkyně osaměla v prázdném domě jeho rodičů. Vykoupala se, oholila si nohy do hladka, navoněla se a čekala na chvíli, kdy její milý dorazí domů. Úpravě svého vzhledu věnovala patřičnou péči a nemohla se dočkat, až ji její přítel vezme do náruče a vychutná si její […] číst.

Jako by toho nebylo málo, na zahradě zaparkovalo auto a zvuk podpatků se rychle přibližoval k domu. Když manželka nevěrníka a matka nic nechápajícího syna vešla do domu, nevěřícně zůstala stát v úžasu. Nikde nikdo… Až když prošla celý dům a zabloudila i do sklepa, našla manžela ležet na podlaze v kaluži krve. Nebyl schopný […] číst. Jsem v práci a ještě dlouho tu budu.

Po celodenním lyžování se Martina s Tomášem procházeli po nočním městě. Ruku v ruce procházeli uličkami, když vtom sebou Martina začala nápadně šít a táhla Tomáše zpět k hotelu. Zeptal se, co se děje, protože nechápal náhlý zvrat v jejím chování. Vyrazili do divočiny brzy ráno. Fotograf si tentokrát přál spolupracovat pouze s modelkou, proto si nemohl vynachválit svěží dámské tělo na sedačce spolujezdce. Dvacetiletá vysoká brunetka dosedla, zapnula si pás a rozjeli se.

Hodně se snažil přemáhat a koncentrovat se, aby mu pohled nesklouzával k ženinu přitažlivému tělu, ale v jednom z mnoha letmých pohledů […] číst. Druhý Ital, který ještě před chvílí stál ve dveřích, si kleknul k posteli a roztáhl dívce nohy.

Položil si je na ramena a pěkně od okraje začal lízat její mušličku. Chtělo se jí křičet vzrušením, ale protože měla v puse druhou chloubu, kterou musela uspokojit a kouřit podle tempa, které Ital určoval, jen se slastně […] číst. Prázdniny se rozjížděly plným proudem a dvě nejlepší kamarádky stály vedle sebe na letišti. Vyhlížely číslo letu, které zanedlouho odlétalo směrem do teplé Itálie. Opálení plavčíci a číšníci, sympatičtí lidé, všude zábava a veselo. Přesně po tom obě rebelky toužily a nemohly se dočkat, až poznají bujarý noční život.

Když se konečně ubytovaly, pomalu už […] číst. Všichni pasažéři byli pohodlně usazeni, když autobus vyjel z perónu. Mladinká stevardka se nervozitou ještě nestihla vzpamatovat, když dosedla do sedadla vedle řidiče a spustila úvodní řeč do mikrofonu. Byla to její první jízda a chudinka přesně nevěděla, co dělat. Ještěže řidič byl tak ohleduplný a se vším se jí snažil mile pomoci. Možná až […] číst. Auto zastavilo na prašné cestě. Řidič vystoupil a z kufru auta vytáhl velkou tašku.

Z auta vykoukla hnědá hříva, která se ihned poté zase schovala. Řidiči tedy nezbylo nic jiného, než ji násilím z auta […] číst. Výtah sebou prudce cukl a zůstal stát. Cestující se snažili mačkat veškerá tlačítka, která šla, ale nic z toho nepomohlo.

Ani na čísle tísňové linky se nikdy neozval, možná tím, že byl nedělní večer a město osiřelo. Mladík z pátého patra šel vyprovodit svou dívku a žena, která bydlela úplně nahoře, se nejspíše vracela ze […] číst. Máme chvíli času a pacienti nikde, směna za chvíli končí.

Posadila se na stůl s ladně pokrčenou nožkou a pomalu si začala svlékat punčochové […] číst. Když dorazili na místo, již se stmívalo.

Slunce v poušti zapadá o mnoho déle, proto věděli, že za chvíli budou nevratně zahaleni do temné noci. Skupina turistů se proto pomalu rozešla do svých bungalovů, aby přečkali dobrodružnou výpravu v poušti. Jen jediná mladinká turistka ještě neměla tušení, co ji čeká. Přes den pokukovala po dvou […] číst. Netrvalo dlouho, a léto skončilo.

Obě dívky se chtě nechtě musely rozloučit, ale to ovšem netušily, jaká překvapení je potkají. Týdny ve městě ubíhaly a smutek se pomalu vytrácel. Až jednoho dne mu mělo být učiněno za dost. Je kolem desáté večer a ulice jsou nezvykle tiché. Jdeme vedle sebe mlčky, každá ponořená do svých myšlenek.

Abyste rozuměli, mířily jsme na swingers party jednoho našeho kamaráda. Jak já, tak Marie jsme obě nezadané a vcelku rády zkoušíme nové věci. Jednou už jsme spolu absolvovaly trojku s mým bývalým přítelem. Takže když nás náš společný spolužák Martin pozval na tuto akcičku, ani nás nenapadlo, že bychom mohly odmítnout. Jelikož už jsem chlapa nějakou chvíli neměla, byla jsem vcelku nadržená, když jsem stoupala po domovních schůdcích nevelkého domu, který vypadal skoro tak nevýrazně, že by se dal přehlédnout.

To, co se ale mělo dít uvnitř, mělo být přesným opakem. U dveří nás uvítal náš hostitel. Měl na sobě upnuté kalhoty, ve kterých se mu rýsovala jeho velká chlouba. Už na škole o něm bylo všeobecné známo, že je nadprůměrně vyvinutý. Nesměle jsme vstoupily dovnitř, kde hrála veselá hudba.

Lidé tancovali nebo pili a živě se bavili. Všichni byli sice ještě oblečení, ale napětí viselo ve vzduchu. To elektrizující očekávání mě probíjelo podél celé páteře. Posadily jsme se s Marií na gauč a začaly se bavit s ostatními příchozími, které jsme neznaly. Někdo mi do ruky vrazil panáka a já, aniž bych se ptala co v něm je, ho s chutí vypila.

Chtěla jsem se dostat do té správné nálady, než dojde na to nejdůležitější. Jména mi s přibývajícími panáky splývala a mizela v nenávratnu. Přisunula jsem se ke klukovi, se kterým jsem si zrovna povídala a vrazila mu jazyk do úst.

Netušila jsem ani, jak se jmenuje, ale v danou chvíli mi to bylo jedno. Jeho reakce byla pohotová. Otočil se ke mně a opětoval mi mou náklonnost, přičemž mi rukou zajel mezi nohy. A tím se všechno spustilo.

Jazykem jsem mu kroužila v ústech a cítila, jak mi jeho ruka masíruje klitoris přes tanga, která mi vzápětí zařízl a pohyboval s nimi ze strany na stranu, aby mi tak dráždil kundičku.

Zavzdychala jsem mu do úst. Vnímala jsem, jak se akce rozeběhla i okolo nás. Když můj společník poklekl, aby mě mohl uspokojit jazykem, rozhlédla jsem se po místnosti.

Už to tu nevypadalo, jako když jsme přišly. Polovina lidí se během těchto asi deseti minut vysvlékla do naha a vzájemně se prohlížela a hladila.

Všimla jsem si, že vedle gauče stojí nerozhodně jeden mladík a zvědavě si mě prohlíží. Péro už měl vytažené a honil si ho. Posunula jsem se na kraj gauče a bez zaváhání ho vzala do úst.

Škádlila jsem ho jazykem a mírně mu kousala do uzdičky, na což reagoval sténáním. Potom se naklonil tak, aby dosáhl na moje prsa, takže zatímco jsem ho kouřila, mi je masíroval a hnětl.

Ten kluk, co mi lízal kundičku, mezitím přestal a bez dalšího protahování mi ho tam strčil. Zavřískla jsem slastí, když mi jeho nádobíčko klouzalo v lasturce tam a zase zpátky. Zároveň jsem nepřestávala toho druhého řádně kouřit. Když jsem mu takto připravila čůráka, otočil se a pořádně ho zabořil do nějaké dívky, která tam jiné lízala kundičku. Ta si k tomu začala masírovat klitoris. Druhé dívce potom v puse kroužil penis našeho hostitele. Marie, která stále ještě seděla vedle mě na gauči, a kterou obsluhoval nějaký další kluk, se ke mně naklonila a políbila mě.

Opětovala jsem její polibek a také ji líbala. V jednu chvíli jsem její jazyk chytila mezi rty a sála ho, jako kdyby to byl péro.

...

RYCHLYPRACHY VERONIKA FILMY ZDARMA CZ

VELKE KUNDY AMATERY

: Erotické příběhy swingersakce

Seznamka ona hleda jeho sex rychly prachy Ještě se naposledy prohlížím v zrcadle a upravuji si pečlivě natočené zrzavé vlasy, i když vím, že je to zbytečné, protože si je dnes stejně pořádně rozcuchám. Paní doktorko, mám hrozný problém. Pro dnešek máte dost, za hodinu se sejdeme u ohně. Nejčtenější erotické povídky Opětovala jsem její polibek a také ji líbala.
Erotické příběhy swingersakce 560
Robert rosenberg porn bolestivy anal Ester ladova video opile holky
Www pornuj cz ona hleda jeho na sex Adriana si nasadila helmu a vyjela. Nejčtenější erotické povídky Zpět na seznam povídek v kategorii: Škádlila jsem ho jazykem a mírně mu kousala do uzdičky, na což reagoval sténáním. Mladinká stevardka se nervozitou ještě nestihla vzpamatovat, když dosedla do sedadla vedle řidiče a spustila úvodní řeč do mikrofonu. Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Řidič vystoupil a z kufru auta vytáhl velkou tašku.
Ta si k tomu začala masírovat klitoris. Přece jen chtěl mít jistotu, že bude mít dost času na přípravu, […] číst. Nové Popularní Nejžhavější Trendy. Jeho reakce byla pohotová. Obě dívky se chtě nechtě musely rozloučit, ale to ovšem netušily, jaká překvapení je potkají. Ani na čísle tísňové linky se nikdy neozval, možná tím, že byl nedělní večer a město osiřelo. Fotograf si tentokrát přál spolupracovat pouze s modelkou, proto si nemohl vynachválit svěží dámské tělo na sedačce spolujezdce, erotické příběhy swingersakce.

Paní doktorko, mám hrozný problém. Několikrát za noc se budím vzrušený a musím onanovat. Právě proto mám strach, aby to nezjistila, protože by se jí to hrozně dotklo. Vaše přítelkyně nepodporuje Vaše potřeby? A já jsem potom tolik nadržený, že […] číst. Otevřel dveře obchodu a vstoupil dovnitř. Za pultem nikoho neviděl, přesto slušně pozdravil a vkročil do útrob obchodu.

Procházel se mezi regály, prohlížel krabičky se zbožím a přemýšlel, co by mohl koupit. Na chvíli se zasnil a nevšiml si, že taškou zavadil o vystavený kus zboží. Až když s ránou dopadl na zem, probral se […] číst. Právě začínaly úvodní titulky, když se pohodlně usadili do poslední řady kinosálu. Magda se Tomovi schoulila do náruče a čekali na spuštění filmu. Když byli asi ve třetině, Tom stále častěji začínal přejíždět Magdě po prsou, po bříšku a vždy směřoval dál až k jejímu rozkroku.

Dělala, jako by se nic nedělo, přitom tajně doufala, […] číst. Dvaadvacetiletý syn odešel do školy na zkoušku a jeho přítelkyně osaměla v prázdném domě jeho rodičů.

Vykoupala se, oholila si nohy do hladka, navoněla se a čekala na chvíli, kdy její milý dorazí domů. Úpravě svého vzhledu věnovala patřičnou péči a nemohla se dočkat, až ji její přítel vezme do náruče a vychutná si její […] číst. Jako by toho nebylo málo, na zahradě zaparkovalo auto a zvuk podpatků se rychle přibližoval k domu. Když manželka nevěrníka a matka nic nechápajícího syna vešla do domu, nevěřícně zůstala stát v úžasu. Nikde nikdo… Až když prošla celý dům a zabloudila i do sklepa, našla manžela ležet na podlaze v kaluži krve.

Nebyl schopný […] číst. Jsem v práci a ještě dlouho tu budu. Po celodenním lyžování se Martina s Tomášem procházeli po nočním městě. Ruku v ruce procházeli uličkami, když vtom sebou Martina začala nápadně šít a táhla Tomáše zpět k hotelu. Zeptal se, co se děje, protože nechápal náhlý zvrat v jejím chování. Vyrazili do divočiny brzy ráno. Fotograf si tentokrát přál spolupracovat pouze s modelkou, proto si nemohl vynachválit svěží dámské tělo na sedačce spolujezdce.

Dvacetiletá vysoká brunetka dosedla, zapnula si pás a rozjeli se. Hodně se snažil přemáhat a koncentrovat se, aby mu pohled nesklouzával k ženinu přitažlivému tělu, ale v jednom z mnoha letmých pohledů […] číst.

Druhý Ital, který ještě před chvílí stál ve dveřích, si kleknul k posteli a roztáhl dívce nohy. Položil si je na ramena a pěkně od okraje začal lízat její mušličku. Chtělo se jí křičet vzrušením, ale protože měla v puse druhou chloubu, kterou musela uspokojit a kouřit podle tempa, které Ital určoval, jen se slastně […] číst.

Prázdniny se rozjížděly plným proudem a dvě nejlepší kamarádky stály vedle sebe na letišti. Vyhlížely číslo letu, které zanedlouho odlétalo směrem do teplé Itálie.

Opálení plavčíci a číšníci, sympatičtí lidé, všude zábava a veselo. Přesně po tom obě rebelky toužily a nemohly se dočkat, až poznají bujarý noční život. Když se konečně ubytovaly, pomalu už […] číst. Všichni pasažéři byli pohodlně usazeni, když autobus vyjel z perónu. Mladinká stevardka se nervozitou ještě nestihla vzpamatovat, když dosedla do sedadla vedle řidiče a spustila úvodní řeč do mikrofonu. Byla to její první jízda a chudinka přesně nevěděla, co dělat.

Ještěže řidič byl tak ohleduplný a se vším se jí snažil mile pomoci. Možná až […] číst. Auto zastavilo na prašné cestě. Řidič vystoupil a z kufru auta vytáhl velkou tašku. Z auta vykoukla hnědá hříva, která se ihned poté zase schovala. Řidiči tedy nezbylo nic jiného, než ji násilím z auta […] číst.

Výtah sebou prudce cukl a zůstal stát. Cestující se snažili mačkat veškerá tlačítka, která šla, ale nic z toho nepomohlo. Ani na čísle tísňové linky se nikdy neozval, možná tím, že byl nedělní večer a město osiřelo.

Mladík z pátého patra šel vyprovodit svou dívku a žena, která bydlela úplně nahoře, se nejspíše vracela ze […] číst. Máme chvíli času a pacienti nikde, směna za chvíli končí. Posadila se na stůl s ladně pokrčenou nožkou a pomalu si začala svlékat punčochové […] číst. Když dorazili na místo, již se stmívalo. Slunce v poušti zapadá o mnoho déle, proto věděli, že za chvíli budou nevratně zahaleni do temné noci.

Skupina turistů se proto pomalu rozešla do svých bungalovů, aby přečkali dobrodružnou výpravu v poušti. Jen jediná mladinká turistka ještě neměla tušení, co ji čeká. Přes den pokukovala po dvou […] číst. Netrvalo dlouho, a léto skončilo. Obě dívky se chtě nechtě musely rozloučit, ale to ovšem netušily, jaká překvapení je potkají.

Polovina lidí se během těchto asi deseti minut vysvlékla do naha a vzájemně se prohlížela a hladila. Všimla jsem si, že vedle gauče stojí nerozhodně jeden mladík a zvědavě si mě prohlíží. Péro už měl vytažené a honil si ho. Posunula jsem se na kraj gauče a bez zaváhání ho vzala do úst.

Škádlila jsem ho jazykem a mírně mu kousala do uzdičky, na což reagoval sténáním. Potom se naklonil tak, aby dosáhl na moje prsa, takže zatímco jsem ho kouřila, mi je masíroval a hnětl.

Ten kluk, co mi lízal kundičku, mezitím přestal a bez dalšího protahování mi ho tam strčil. Zavřískla jsem slastí, když mi jeho nádobíčko klouzalo v lasturce tam a zase zpátky. Zároveň jsem nepřestávala toho druhého řádně kouřit. Když jsem mu takto připravila čůráka, otočil se a pořádně ho zabořil do nějaké dívky, která tam jiné lízala kundičku. Ta si k tomu začala masírovat klitoris.

Druhé dívce potom v puse kroužil penis našeho hostitele. Marie, která stále ještě seděla vedle mě na gauči, a kterou obsluhoval nějaký další kluk, se ke mně naklonila a políbila mě. Opětovala jsem její polibek a také ji líbala. V jednu chvíli jsem její jazyk chytila mezi rty a sála ho, jako kdyby to byl péro. Jezdila jsem po něm sem a tam až do chvíle, kdy mě můj nabíječ donutil slézt z gauče a kleknout na všechny čtyři. Pak mi ho tam vrazil znovu a řádně do mě bušil. Prsa se mi zuřivě houpala tak, až to bolelo.

Vzduch kolem mě byl plný stenů a vzdechů, což mě vzrušovalo ještě víc. Nejedna holka už se stihla udělat, ale chlapi jako kdyby stále neměli dost. Jejich výdrž byla opravdu překvapivá. V té chvíli se přede mě přisunula nějaká dívka a nabídla mi svoji kundičku k polaskání. Hned jsem do ní zabořila jazyk a pomalu s ním přejížděla přes její kopečky, až vřískala jako kočka.

Pak jsem přidala ještě dva prsty, kterými jsem zajížděla tak hluboko, jak to jen šlo. Netrvalo dlouho a ta holka vyvrcholila. A já hned po ní. I můj obsluhovač byl značně unaven, a tak mi záda postříkal spermatem o chvíli později. Když jsem se už už chystala, že se zvednu a trochu si odpočinu, někdo mě přitlačil zpátky k zemi a narval do mě svoje nádobíčko.

To ohromný péro jsem cítila skoro až v břiše, ale o to překvapivější bylo, jak vzrušující to bylo. Stačilo jen několik zásunů Martinova čůráka a znovu jsem se udělala. Jemu to však nestačilo. Jakmile orgasmus odezněl, otočil mě čelem k sobě, chytil mě za hlavu a nacpal mi ho do pusy. Zajel mi tak hluboko do krku, že jsem musela silou potlačit dávící reflex. I tak jsem se ale nedala a rukou mu zároveň dráždila koule.

To ho nakonec dodělalo. Když jsem se narovnala, zjistila jsem, že jsme byli poslední dva, kteří souložili. Ostatní leželi roztroušení po celé místnosti a unaveně oddechovali. S Marií jsme odcházely něco kolem třetí hodiny ráno a musím přiznat, že druhý den jsem měla co dělat, abych se mohla hýbat. Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma , získáte neomezený přístup ke všem povídkám.

Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat. Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem.

Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.