Erotika mrdani kundy

erotika mrdani kundy

Zvlášť, když schodiště končilo přímo pod jejím oknem a obzvlášť, když mu už dlouhé roky podávala z okna horké buchty či osvěžující pití. Marek byl za to rád. Bral ji jako náhradní mámu, protože ta jeho biologická se zrovna nevyvedla. Byl vděčný za Vladčin zájem, i když si stále držel jakýsi odstup.

Raději, než se dělit o trable svého dospívání, se dál držel chladivého kování a sledoval všechny kundy z baráku. I tohoto si Vladěna všimla, protože se občas nedala přehlédnout tuhá boul e od stojícího čuráka na teplácích, kterou dorostenec neobratně skrýval. Bylo prostě jasné, že hošík vyrostl v mladého studenta s klasickou touhou a potřebami , včetně sexu. Nechtěla na něj stále myslet a snažila se ho brát dál jako náhradní maminka.

Jenže lítost a vlastní chtíč ji denně nutil se provokovat hříšnými plány , kunda se dožadovala ocasu. Každý den první krok z bytu byl pro ni utrpením, jelikož se jí rozkrok potil už na prahu a píča tekla. Chvíli zírala Markovi do zad, pak si musela promnout oči a teprve poté ze sebe dokázala dostat úsměv a kloudnou větu.

Vladěna moc dobře viděla jak si ji prohlíží, i když předstírá nezájem. Bylo jí jasné, co v mladém mozku běhá za myšlenky a opět se jí do představ dral obraz onanujícího zajíčka, honícího si čuráka a myslícího na každou sukni v ulici. Určitě jsi v jeho tužbách taky. Co by z ní měl se ptáš? Měl by z ní víc než z támhle té ukvičené puberťačky, která se mu stejně akorát pořád směje.

Měl by z ní víc než z holek ze třídy, měl by z ní víc než z poctivě sbalené první lásky a měl by z ní víc než z kterékoli jiné, protože tuhle Vlaďka by pro něho udělala první poslední, že jo? Když pověsila poslední kus, měla už jasno.

Celou dobu si v mozku držela Markovo mladé tělo, jeho chtíč a ten stan podepřený ocasem v rozkroku. Narovnala se, protáhla, založila ruce na velkých prsou a lišácky zavelela. Klučina okamžitě vyskočil, tak jak to měl ve zvyku.

Vděčně se chopil každé práce, kterou od náhradní mámy dostával, tudíž ani dnes neváhal přispěchat na pomoc.

Silácky zvedl koš k boku a vykročil k bytu naproti schodům. Tam se zastavil až v kuchyni, kterou dokonale znal, hladově zkontroloval zrakem plotnu a počkal si na Vladěnu , která právě na řetízek zavírala dveře. Asi zase ne, že? Hladovej a ve vývinu. Ty máš rád, že? Sedni si, já ti to nachystám a ty mi zatím vyprávěj. Marek si ji dlouze prohlížel. Svižně se točila podél kuchyňské linky, skládala knedlíky na pařák, natahovala se ke kohoutku, zapalovala plamínek vařiče a sklízela umyté nádobí.

Vypadala jako starostlivá panímáma, ale zároveň měla něco do sebe. Už za těch dvacet let zestárla, ale neustále mohla klidně soupeřit s jakoukoli ženou od nich z domu. Měla sice daleko do nafintěné paničky z podkroví, ale klidně mohla strčit do kapsy i pihovatou Andulu od naproti. Polkl sucho v ústech a tiše spustil mládeneckou zpověď. Dostal ze sebe přiznání o školním lajdáctví, svěřil se s potížemi v partě a jednou větou odbyl téma — slečny, holky, děvčata.

Za to se ale s vervou pustil do krásně nadýchaných povidlových knedlíků, až Vladěnu přecházel zrak. Představovala si, že každé sousto, které Marek vlčácky hltal, je kousek jejího těla.

Tolik mu chtěla nabídnout kundu , že nakonec nevydržela, vystřelila od stolu a vrhla se po mladíkovi, jen co zapil poslední sousto. Měl bys v klidu trávit. Marečku, pojď si lehnout. Ke mě do postýlky, pojď. Bude ti fajn, uvidíš. Bude ti moc fajn. Tohle je krásná neděle. Jen zlehka tě přikreju…vlastně, co bych tě zakrývala, je teplo. Bože, to je teplo. A to tvý mladý tělo!

Marek netušil, co se s ním děje. Její doteky mu byly příjemné, ale představa, že má v posteli skoro mámu, ho brzdila. Odtahoval jí šmátravé ruky a nesouhlasně vrtěl hlavou. Jenže zralá dlaň věděla, kde chytnout, takže jedním zkušeným chvatem se mu Vladěna dostala až pod kraťasy, kde pevně sevřela strachem změklého čuráka.

Zajda se vypružil, natáhl, chytil matrace pod sebou a během pár vteřin jí ztvrdnul ocas v dlani. Bože, ten je krásnej! Byl tak malý, že se jí velice dobře kouřil.

Pohrála si s ním jazykem, tahala předkožku sevřenými rty, cucala ho, líbala i s koulemi a nevzdala se ho ani na vteřinu, když se Marek pracně soukal z letních kraťasů. Celý se jí oddal. Byl najednou ochotný udělat cokoli, jen aby konečně poznal reálný sex a směl semeno stříknout taky pro někoho jiného, než pro imaginární sexuální dračice.

Jen co se nabažím. Ten je tak chutnej! Tvrdej, líbí se ti to? Křečovitě se držel matrace, hleděl ke stropu a nedokázal popsat tu slast, kterou právě prožíval. Pouhý Vladčin jazyk na žaludu mu stačil k neskutečnému libidu. Když mu nasála koule do pusy, cumlala je jako pralinky a ještě si hlasitě pochrochtávala, propínal špičky.

Těšil se na všechno, co mu s plnou pusou slibovala. I když se ale zatím neodvážil ani natáhnout ruku a dotknout se jejího těla.

Vladěna si vychutnávala malé ho čuráka , pomalu se zvedal a do pozoru, aby ze sebe shodila přebytečné ošacení a stažené gaťky mu hodila se smíchem přímo na obličej. S Markem se zatočil svět. Cítil vůni zralé píči , odér voňavých kalhotek a ve spánku mu tepalo tisíc permoníků s vytrčenými čuráky.

Navíc to proklaté peklo v rozkroku, protože Vladěna se opět s vervou pustila do orál ního sexu , mu v ničem nepomahálo. Každé uslintnutí, srknutí, mlasknutí a její vzdech, mu vyhánělo spermie z vaku. Přece bys mě tu takto nenechal.

Tohle se musí dokončit. Jsi mladinkej, on se ti za chviličku zase čurák postaví , neboj se. Konečně cítil tu pravou vůni kundy. Konečně měl pusu zacpanou samičími pysky.

Neměl žádnou šanci k útěku, takže mu nezbylo nic jiného, než nadrženou skoromaminu poslechnout. Vypláznul jazyk, ponořil ho do slané kundy a nechal všechny chuťové pohárky jásat radostí. Teď jsem myslel, že mi můj narvaný čurák okamžitě musí explodovat v kalhotách, nemohl jsem od ní odtrhnout oči, dokud nezmizela v malém bazénku.

Všiml jsem si, že i Monika s přimhouřenýma očima uznale sledovala křivky jejího udržovaného těla. Bylo mi jasné, že se sem naše oblečení vůbec nehodí, cítil jsem, že dokonce i Romana je nyní vzrušená a tak jsem jí opatrně pošeptal, že si půjdu dovnitř trochu odložit.

K mému překvapení kývla souhlasně hlavou a řekla, že půjde se mnou. Automaticky k nim zamířila Monika. Vešli jsme do chaty a v ložnici jsme narazili na mladičkou studentku Jitku, jak šoustá se dvěma chlapama najednou. Pod ní ležel Petr, manžel Marcely, a zezadu jí obdělával kluk s knírkem, kterého jsme zatím neznali. Takový parádní sendvič jsem viděl jedině na pornokazetě a myslím, že Romana ani to ne.

Však to s ní také trochu cuklo, ale ani nemukla. Šli jsme se raději svléknout do haly, abychom zde nerušili. V rozlehlé, dřevem obložené hale to taky nebylo špatné, protože prosklenou čelní stěnou a balkónovými dveřmi jsme měli výhled přímo na terasu, na klečící obnaženou Moniku a velmi dobře se bavící Marcelu s Hanou. Rychle jsem se svlékl z kalhot, stahujících slipů a košile, zůstal jsem jen v bílém nátělníku.

Oči jsem měl navrch hlavy a tak schválně jsem tu chytil Romanu kolem pasu, přehnul jsem ji přes opěradlo sedací soupravy a v pokleku jsem do ní snadno vstoupil. Romana se nenechala dvakrát přemlouvat, mezi nohama byla mokrá a vzrušená, nadržená téměř jako já. Jezdil jsem v ní rytmicky dovnitř a ven, pěkně pomalu a důkladně, ale pozorně jsem sledoval co se děje venku na terase.

Marcela držela v rukou cosi, co vypadalo jako injekční stříkačka, jenže tohle bylo mnohem větší, z velké části skleněné, tak půl litru vody se do toho mohlo vejít, v duchu jsem odhadoval. Na jedné straně Marcela pomalu tlačila na silný píst, druhá strana končila násadkou a pružnou oranžovou hadičkou, kterou Hana šikovně zastrčila připravené Monice do vyšpulené prdele.

Byl to pro mne šíleně rajcovní pohled na Moniku, které jsem dřív příliš pozornosti nevěnoval, vždycky se mi to zdála být taková obyčejná ženská, dávno šťastně vdaná, a teď tu klečela před námi takřka nahá a všem přítomným nabízela podívanou na svoji pořádně chlupatou kundu, na pevně semknuté stydké pysky. Nad nimi, uprostřed mírně širokého zadku, v tmavě zarudlé a několika jemnými chloupky zvýrazněné růžici řitní branky mizela štíhlá hadička.

Několika dávkami příjemně vlahé čisté vody musely holky naplnit tu žádostivou prdelku, aby jejich "zákaznice" byla spokojená. Teprve potom Monika vstala, přidržela si vyhrnuté šaty, popošla kousek k zábradlí, o které se opřela, a teprve, když se ujistila, že je sledována pohledy z různých stran, vypustila prudce obsah svého zadečku ven.

Mocný proud vody, nakonec již ne úplně čistý, několik dlouhých sekund vycházel mezi jejími půlkami jako vodotrysk, jako právě objevený zázračný pramen, a dopadal dolů na trávník. Sténající a vzdychající Monika se zmáčenými stehny se vrátila zpět k té povedené dvojici služebnic, k Haně a Marcele, a ještě jednou si to celé zopakovala. Raději jsem přestal píchat Romanu, nebo jinak bych musel do ní ihned vypustit svou dávku mrdky.

Obrátil jsem si ji na záda a zkusil jsem zpracovávat její poštěváček jazykem a rty. Romaně se to očividně líbilo, takže jsem se nenechal pobízet a lízal jsem ji mocně a pěkně do hloubky. Teď pro změnu mohla ona sledovat extempore své kolegyně Moniky. Nic na to neříkala, ale z terasy nespouštěla oči. Důkladně jsem lízal její kundičku, když jsem si náhle uvědomil, že vedle mojí ženy se posadila Patricia, se kterou jsme se tedy potkali dnes teprve potřetí.

Hned odpoledne jsme se společně seznámili, to měla ještě na sobě křiklavě fialové kalhoty a úžasně nadýchanou a načinčanou halenku, podruhé na nás mrkla, když mizela v tom bazénku a nyní tu seděla vedle nás, samozřejmě nahá a napůl obsazená. Roztáhla nohy a stručně a srozumitelně mi poručila: Pomalu jsem očima sklouzl z její tváře na kulatá ňadra se vztyčenými bradavkami, ale brzo jsem pokračoval přes bříško dolů, zpomalil jsem až na připraveném, zduřelém poštěváčku, na nedočkavě se rozevírající kundě a zastavil jsem se až u černého vibrátoru, zaraženého do análu.

Byla to pastva pro oči a lék na impotenci jakéhokoli kalibru, což ještě Patricia zdůraznila zvednutím nohou nahoru do výšky. Okamžitě jsem přestal lízat důvěrně známou kundu a přesunul jsem se k té vyholené, uprostřed růžově rozdělené buchtičce. Jedině tiše vibrujícím robertkem se Patricia lišila od malé holčičky. Ale toho si teď pomalu vyndala ven, zato se pěkně rozevřela hluboká díra ohraničená stydkými pysky a kolem dokola nazdobená roztřepenými zbytky kdysi panenské blány.

Lačně jsem do ní zabořil svůj jazyk a začal jsem vychutnávat ohromné množství milostných šťáv. Přitom Patricia snad i křičela, obzvláště když jsem uchopil horký klitoris mezi rty a jedním nebo dvěma prsty jsem rejdil po děložním čípku, schovaným kdesi na dně její nenasytné pochvy.

Tohle všechno nebylo špatné, ale ona potřebovala víc. Nerozpakoval jsem se tedy a zajel jsem dalším prstem i do volné dírky jejího zadečku. Šlo to úplně snadno a nyní jsem tak dráždil pružné stěny uvnitř nadržené Patricie z obou stran. Netrvalo to dlouho a jasným gestem si konečně vyžádala můj ocas. Zajel jsem tedy do ní a nemohl jsem si vynachválit vyholený klín, Patricia byla skvělá, celou situaci dokonale podtrhovaly její výkřiky "Fuck me, fuck me, ooááh!

Kde vlastně si užívala, to nevím, ale když jsme s Patricií potřetí měnili pozici, tak jsem si všiml, že si něco špitá s Marcelou a Monikou před oknem. Monika Romanu hladila po boku a po zadečku, za chvíli si Romana klekla na všechny čtyři a pak už šlo všechno ráz na ráz. Marcela jí namazala malou dírku nějakým krémem, Monika hned přinesla stříkačku a za několik okamžiků měla Romana plný zadek.

Dosud jsem netušil, že by si moje ženská nechala pořádně vypláchnout "jen" kvůli chtíči a erotickému vzrušení. Ale když jsem viděl, že se již po několikáté prohýbá jako probuzená kočka domácí a zprudka se vyprazdňuje, už jsem se neudržel a naplnil jsem vzpínající se Patricii až po okraj.

V hlavě mi hučelo a při každém vyšlehnutí dávky spermatu to se mnou cuklo jako při elektrickém šoku, ona pokaždé vyjekla snad jako novicka. Vzduch byl náhle naplněn vůní lascívního potu a vilného semene, naše pohyby byly trochu neohrabané a v klínech jsme měli oba potopu. Trochu jsem se zklidnil a Patricia mě těsně objala a líbala by mě snad do nekonečna. Mumlala cosi přitom anglicky, ale to jsem absolutně nebyl schopen vnímat. Musel jsem si lehnout, což Patricia šikovně využila a svými ústy mě opět připravila k boji, jenže já měl zase chuť na změnu, rád bych chtěl poznat tu mladou holku, Jitku.

Políbil jsem Patricii naposledy na čelo a nechal jsem ji o samotě. Vešel jsem do sousední ložnice, kde jsme prve Jitku zahlédli, ale to už bylo možná před hodinou a za tu dobu se osazenstvo pohodlné široké postýlky několikrát vyměnilo. Tentokrát si to tu pro sebe zabraly jen samotné holky, Hanka s Marcelkou.

Trochu jsem je vyrušil v jejich homosexuálním řádění, ležely obě na stejném boku, hlavami ale od sebe, štíhlé nohy do sebe pevně zaklíněné, kundičky měly propojené dlouhým dvojitým penisem s anatomickou napodobeninou obnaženého žaludu na obou koncích, prostě skvělým robertkem právě pro lesby. Marcela na mě jen mrkla a tak jsem raději rychle za sebou zavřel dveře. Ale slušelo jim to, holčičkám, fakticky, v tu chvíli jsem byl opět nadržený jako jelen v říji.

V hale, na chlupatém koberci před krbem jsem objevil svoji Romanu v poloze šedesát devět. Klečela nad Alešem, vášnivě kouřila jeho dlouhý klacek, ani on nenechával její kundu na pokoji. Jen ať si užije, pomyslel jsem si, ale vzápětí jsem nevěděl, koho konkrétně jsem měl má mysli. Nejspíš svou drahou polovinu, protože jestli se snaží tak jako každý týden se mnou, tak to Aleše čeká pěkná dřina.

Raději jsem je nechal být a rozhlížel jsem se dál. Na schodech Karel trochu akrobaticky píchal předkloněnou Ilonu, tak tyhle dva jsem tu dnes ještě neviděl. Ani mě nezahlédli, byli ke mně otočeni zády a navíc úplně ponořeni do svých divokých choutek, takže jsem se jen nenápadně protáhl kolem a šel jsem se podívat ven.

Cestou jsem ještě musel obejít Patricii, s přivřenýma očima a soustředěním ve tváři si zase nasedala na svého gumového černouška. Venku mi konečně přálo štěstí, našel jsem tam nahou Jitku, opřenou o zábradlí, sledující nádherný krvavý západ slunce. Na chvilku jsem se zastavil, abych se nadýchl čerstvého vzduchu, zvykl si, že je tady o trochu chladněji než uvnitř, a také se mi líbila silueta té drobné štíhlé dívky.

Fascinovaly mě asi teprve nedávno vyvinutá, dosud neopálená a samozřejmě pevná ňadra, na vrcholcích zakončená nevýrazně tmavšími, do fialova zabarvenými bradavkami, které nad okolní jemnou pokožku vystupovaly jako ještě další kužely, jejichž špičaté hroty jsou vtaženy dovnitř.

. Velká prsa a vlhká kunda na erotických fotkách amatérky Věry Prostě sex a erotika se mnou dělá divy:). Tak přijď, chceme mrdat jak do kundy tak. Stránky littlefun.eu jsou určeny pouze pro osoby starší 18 let. Copyright © - Erotika Zdarma, Všechna práva vyhrazena *Cena hovoru je Užij si freevideo porno 'Zrzatá mamina a její stříkající kunda', nebo další freevidea z kategorií starší zralé ženy, squirt, zrzky, masturbace, baculaté dívky.

VYSTRIK NAHE ZENY VIDEO

VYPRASK SEZNAMKA PRVNI SEX Dámské bavlněné kalhotky jako fetiš voňavé kalhotky s vůní kundy zralé ženy Chci divocha na sex, chci mrdat do prdelky i do kundy, ocas klidně vykouřím. Velká prsa a vlhká kunda na erotických fotkách amatérky Věry Prostě sex a erotika se mnou dělá divy:). Tak přijď, chceme mrdat jak do kundy tak. prosinec Mrdej sexy kundičku z vlastního pohledu! Dýmka míru se zvrhne v mrdačku. Romantický sex u bazénu. Šukání s holkou.

Erotika mrdani kundy