Gay mladi kluci erotické příběhy

gay mladi kluci erotické příběhy

Na mě a Ondrovi už bylo trochu vidět, že puberta klepe na dveře, ale chloupky jsme ještě neměli. Naštěstí, přišlo by mi, že by to úplně pokazilo hezký výhled. Na v řadě posledním Martinovi můj pohled utkvěl na nejdelší dobu. Červenal se, klopil oči a já si užíval každého pohledu na jeho nahé tělo. Je prostě nádherný, procházelo mi hlavou.

Jemné hnědé vlásky, velké oči, milá tvářička, stydlivý pohled a navíc milý, hodný a chytrý klučina. Jeho nádherné tělo jsem skenoval od hlavy až k patě. Musel jsem vypadat nenápadně asi jako eskymák v poušti. Hned mi došlo, proč se chudáček tak stydí a vždycky se po plavání vypaří na záchod, aby se mohl osprchovat sám — byl obřezaný a jeho růžový žalud vykukoval zpod jeho kůžičky.

Zachytil můj pohled a s jemným úsměvem si mi na sekundu podíval do očí, než opět sklopil svůj zrak. I ostatní si jeho drobné odlišnosti všimli ale šlo o čistou zvědavost, z nás se mu nikdo neměl potřebu se smát. A kdyby měl, měl by co dělat se mnou. Musím přiznat, že mi to přišlo vzrušující. Už jsem to nemohl vydržet, nejradši bych se Martínka začal dotýkat. Hraní si ve vodě začalo nanovo, jenom okořeněné tím, že jsem na sobě čas od času cítil dotyky i na místech, které dříve chránilo spodní prádlo.

A já jsem se samozřejmě nenápadně dotýkal taky, ne náhodu nejvíce Martínka. Jenom studená voda mě chránila před fyzickým projevem mého vzrušení. Všem se nám to líbilo. Naše ocásky se jenom tak volně vlály ve vodě nebo ve vzduchu a bylo to mnohem příjemnější, než se tlačit v obtažených těsných plavkách. Davídek už ale začal trochu drkotat zuby a pak svým sladkým hláskem řekl: Vyšel jako první ale my ostatní jsme se přidali.

Lehli jsme si na skalku abychom se usušili. Vlna zvědavých pohledů pokračovala. Samozřejmě jsem si lehl vedle Martínka a moje pohledy, pro tentokrát už ve velké míře, patřili jemu. Ani jsem si nevšiml, že Ondrovi už stojí, na to jsem přišel až když jsem zaslechl chichotání Davídka. Ještě než jsem odtrhl pohled od Ondry, stál jako svíčka i mě, což zase přilákalo pozornost Martina.

Tak jsme tak na sobě koukali a s výjimkou Davídka, který to prostě bral jako hru bez nějakého podtextu, jsme všichni byli alespoň trochu vzrušení. No, na mě to muselo být vidět hodně. Určitě se toho chytnou, problesklo mi hlavou. Lepší situace prostě nemohla přijít. Dal jsem svojí ruku do mého pinďu a začal ho třít dlaní. Pak jsem si promnul i moje kuličky a hned nato pomalu položil své prsty na kořen mého stojícího kolíku.

Rozhlédl jsem se po ostatních a začal prsty jezdit nahoru a dolů. Museli postřehnout, že mi to dělá dobře a Ondra s Šímou se hned přidali, Matěj postupně taky. Davídek si jen tak začal osahával svého pinďu až i jemu se začal stavět, prostě malý kluk co si hraje.

Martin měl ruce podél těla, celý rudý se sklopenýma očima, ale i jemu jeho vojáček stál v plném pozoru. Až později mi Martínek řekl, že slovo vojáček se mu líbí ze všech nejvíc. Začal jsem hluboce vzdychat a prohýbat se.

Takové to ještě nikdy nebylo, nikdy se na mě při tom nikdo nedíval a nikdy jsem nebyl tak vzrušený. Střídavě jsem pozoroval svou kmitající ruku a Martínkovo tělo.

Prudce jsem zrychlil a mimo obvyklý šimravý pocit jsem cítil jakýsi tlak z mých kuliček, který jsem ještě nikdy necítil. Začal jsem se trochu bát ale než jsem stihl přestat, něco z mého kolíku vystříklo.

Hustá bílá tekutina, která skončila na mém podbřišku. Každý z toho byl jako u vytržení. To, co řekl, mě udělalo náležitě hrdým. Zpocený a unavený jsem položil hlavu na kámen a pozoroval, jak se zase všichni vrátili ke svému nástroji. Jen Martin nedělal nic a stále klopil oči. Asi si přál, aby tu nemusel být, přišlo mi, že se před ostatními necítí dobře. Nevím, jak mě to napadlo, ale přivalil jsem se k Martinovi a položil mojí roku na jeho rameno. Nikdo si toho nevšiml, každý byl zaneprázdněn svými záležitostmi.

Martínek ucukl ale podíval se na mě a usmál se. Ruku jsem pak přesunul na jeho hruď a dal mu pusu na tvář. Martínek jako kdyby zkameněl.

Já se mezitím vrátil na výchozí místo a pozoroval, jak se Matěj i Ondra prohýbají vzrušením a jsou celý zpocení. Jeden po druhém potom zhluboka vydechli a v jejich výrazu bylo patrné uspokojení. Byli u vrcholu, ale ani jeden nic nevystříkl. Zvedl se v pánvi, pak povolil držení svého kolíku a vyčer pán se natáhl na skalku, rukou si stále hladil svůj povadající ocásek. Domů jsem přišel docela pozdě ale rodiče to vzali v pohodě.

Mámě jsem odříkal jednu ruskou básničku, kterou jsem se učil ve škole, abych jí dokázal, že ani přes víkend na školu nezapomínám a s tátou jsem prohodil pár slov o článku v novinách, které leželi na stole. Miloval, když s ním někdo prohodil slovo o událostech včerejšího dne popsaných v Rudém Právu a vždycky se divil, jak se v mém věku můžu byť jen podívat na noviny. Tím jsem ho okouzlil a ani ho nenapadlo se zeptat, kde jsem vlastně celý den byl.

Prostě jsem v tom uměl chodit. Dal jsem si něco k snědku a šel spát. Nemohl jsem usnout a hlavou se mi honili vzpomínky na dnešní výlet na lom. Ty postupně přešli k představám o zítřku. Přemýšlel jsem, co ještě s našimi těly můžeme zkusit a jestli do toho i ostatní kluci půjdou. A hlavně, jestli se přidá i Martínek, pokud možno se mnou. Musí, řekl jsem si a zavřel oči.

Přišli jsme jenom čtyři, Martínek tu nebyl a Šíma v neděli nemůže nikdy, jezdí k babičce na vesnici. Ostatní už chtěli jít ale já dal jasně najevo, že ještě počkáme. Vydali jsme se na cestu bez něho. Celou cestu jsme vedli dost otevřené řeči o včerejšku. Jak jsme dorazili, automaticky jsme sundali naprosto všechno a šli do vody nahatí. Nikdo už to neřešil. Slunce dopadalo na každý záhyb našich těl až mi to připomnělo antickou olympiádu.

To muselo být něco, účastnili se jenom nahatí muži a někdy i kluci , ještě k tomu všemu namazaní olejem. Když jsme ale odpočívali na skalce, uvědomil jsem si, že mi jedna věc chybí. Teda, ani ne tak věc. Všichni začali automaticky honit ale zatímco ostatní kluci koukali při honění po ostatních, já vzpomínal na Martínka a na to, jak jsem mu dal pusu.

Snad jsem něco nepokazil, pomyslel jsem si a moje sebejistota vůdce party byla najednou pryč. Tomu dni Martínek prostě chyběl a pohled na první výstřik Ondry nebo to, jak si Matěj při honění hladí celé tělo a rukou si zajíždí až do zadečku, to úplně nehradil, ačkoliv vzrušení mě dlouho nepřecházelo.

Tentokrát jsem ležel na kraji vedle Davídka. Spíš než jeho pokusy o honění se mi na něm líbilo, že je takový roztomilý. Byl by to super bráška, mohl bych si ho třeba vykoupat, prolétlo mi hlavou ale okamžitě jsem tu myšlenku zavrhl a měl chuť si vrazit facku. To je hodně divný, co tě to napadlo pitomče, nadával jsem si sám sobě. Ale líbil se mi jinak než Martínek. Přiznal jsem si, že Martínka bych si nejradši vyhonil sám, že bych své ruce nechal hladit celé jeho tělo a že pus na tvář bych mu nejradši dal na tisíc.

Ta myšlenka mě plně přemohla a úplně mě pohltila. To už byl jasný cíl a já věděl, že jsem schopný pro to udělat všechno. On tu určitě cítí podobně. Když jsme byli všichni hotoví, řekli jsme si, že to příští týden zopakujeme.

Poslední týden školy probíhal poklidně a v mé hlavě se mimo odměny za dobré vysvědčení rýsoval také plán jak se dostat co nejblíže k Martínkovi. V pondělí nepřišel do školy, dozvěděl jsem se, že se nachladil. Rozhodl jsem se, že udělám dvě věci. Nejdříve k němu půjdu na návštěvu a potom požádám pionýrského vedoucího, jestli můžu bát v chatce sám s Martínkem.

Můj plán byl skvělý, na tábořišti je jedna chatka, kde jsou jenom dvě postele, protože horní patra palandy se musely sundat, už se moc rozkývaly. Vyběhl jsem nadšeně nahoru. Martínek je tu jenom pro mě. Vpadl jsem do pokojíku Martínka. Sedl jsem si k němu na postel a povídal si o takových těch běžných věcech.

Že je Martínek tichý a stydlivý je normální ale tohle mi k němu nesedělo. Vzpomněl jsem si, že Martínkovo táta pracuje jako výzkumník vlivu hudby na krávy, vždycky mě to přišlo hrozně srandovní. Ale teď jsem si řekl, že je smutné, že někdo kvůli takové blbosti musí pracovat v nějakém zapadákově kdesi uprostřed ničeho a učit krávy rozeznávat Mozarta od Bacha, nebo o co že to šlo.

Ale rázem jsem probudil své optimistické já. Vytřeštil jsem oči překvapením. Okamžitě jsem si sundal kalhoty a ponožky a lehl k Martínkovi. Kouknul jsem na něj a na tváři mi přistála pusa. Odložil svého plyšového medvídka a místo něj se přitiskl ke mně.

O tom jsem snil. Dva kluci spolu leží v posteli prostě protože to tak cítí. Šlo to tak samo. Neměl jsem čas uvažovat, jestli to není divné, a proč taky. Je to prostě nejlepší kamarád, je to víc než nejlepší kamarád, je to prostě Martínek. Od začátku jsem věděl, že je něčím jiný. Mísil se ve mně takový zvláštní, nepopsatelný cit a silné vzrušení. Ale nebyl jsem sám. Pohladil jsem Martínka po hlavě, ruka mi sklouzla k jeho bříšku a jela dolů až ke slipečkům.

Bylo to trochu divné cítit dotek někoho jiného na mém pinďovi. Vzrušením jsem se zatřásl. Věděl jsem, že v tu chvíli je Martínek můj a já s ním můžu realizovat všechno, co jsem si představoval. Rukou jsem se vrátil zpět k jeho pupíku a prsty pronikl pod gumičku jeho slipečků. Podíval jsem se mu do očí a pak sáhl na jeho vojáčka v pozoru. Slipečky jsem mu sundal a protože na sobě neměl tričko, byl vedle mě úplně nahý, stejně jako u lomu, jenom mnohem blíže ke mně a bez nikoho, kdo by nás pozoroval.

Začal jsem mu ho pomalu honit a jeho ruka zase stáhla k stehnům moje slipečky. Honili jsme se navzájem, jemně a pomalu. Jako kdyby se zastavil čas, jenom jsem vnímal Martínkovo tělo, jeho vůni a jeho dech. A pak začal takový ten šimravý pocit a tlak u kuliček.

Odkryl jsem peřinu abych mu jí nepošpinil a on se díval na to, jak přicházím k vrcholu. Udělal jsem pár rychlých temp a vystříkl jsem až do úrovně jeho poličky na knížky a bílá tekutina přistála na mé hrudi. Zrychlil jsem honění Martínka a vnímal pohyby jeho těla. Vlastně to pro něj bylo poprvé, u lomu si ho nevyhonil, styděl se před ostatními.

Párkrát se prohnul, vzdychl, zabořil hlavu do polštáře a já věděl, že můžu přestat, i když nevystříkl. Ještě potřebuje čas, projelo mi hlavou. Chvíli jsme spolu jen tak leželi a hladili se všude po těle. Poznal jsem jeho tělo nazpaměť, moje ruka jezdila od zádíček k zadečku, pak zpátky ke stehnům, jeho kuličkám, projela přes klesajícího vojáčka až ke krku.

Nemohl jsem se jeho hlaďoučkého těla nabažit. A on dělal to samé mě. Nešlo jenom o dotyky a honění, Martínek byl pro mě celou tu dobu jedinou bytostí, která pro mě existovala. Dal jsem mu dalších pár pusinek, jednou na tvář, pak na čelo, na krk, a jednu pořádnou taky na rty a hladil jsem mu u toho jeho vlásky jemnější než srst jeho plyšového medvídka Uvědomil jsem si, jak moc jsem se změnil, že už mi nejde jenom o ten fyzický kontakt ale že s ním prostě chci být, chci s ním a jeho medvídkem sdílet postel, sedět s ním v lavici, s ním a jenom s ním se chodit koupat do lomu.

Moje myšlenky přerušilo chrastění klíčů. Vyskočil jsem z postele a narychlo nasadit moje hnědé kalhoty, když se otevřeli dveře a do pokoje přišla paní Brožová. Venku se zhoršilo počasí ale já byl jako v ráji. Doma jsem ani nemyslel na tátovi noviny a rychle si šel dát jídlo a sprchu. Další den jsem zašel za vedoucím. Mamka i taťka byli doma, tak jsem stihl jenom pusu na čelíčko.

Zašel jsem za panem Brožem a paní Brožovou a vylíčil jí situaci, jenom trochu jinak, než ve skutečnosti byla. Rychle jsem novinku sdělil polospícímu Martínkovi a nechal ho odpočívat. Doma jsem byl vyslán na nákup a tak jsem poslušně šel. S rodiči je třeba být zadobře a naštěstí toho zase tak moc nechtějí. Cestou ke konzumu jsem potkal Ondru s Matějem. Máme sraz s Šimonem a jdeme k bunkru, půjdeš taky? Nechápal jsem je, to nemůžou pochopit, že je pro mě Martínek a tábor s ním důležitější než nějaký pitomý bunkr?

Další den proběhl hladce. Po škole, kde už se skoro nic nedělo, jsme nastoupili v modrých plátěných košilích a šátku u krku na náměstí, zdravili generála a já pak vystoupil vpřed a odrecitoval nějakou trapnou budovatelskou básničku. Všem jsem udělal radost ale hlavně jsem měl zajištěnou chatku jen a jen pro nás dva. Generál se usmál, podal mi ruku, ocenil mojí ruštinu a sbor začal vyhrávat Internacionálu. Ze dne byl nejhezčí Martínek v modré košili a krátkých hnědých šortkách.

Opět mi problesklo hlavou co se to se mnou stalo, že obdivuji kluka v košili. Ale nemohl jsem si pomoci, ta košile a červený šátek u krku mu prostě slušela. Na táboře ho v ní budu moci obdivovat do sytosti. Radši jsem o tom nepřemýšlel, pak jako kdyby končil svět. Postupně se všechny děti v okolí začali připravovat na tábor a mezi tím jsem s Martínkem šel jednou hrát fotbal s Ondrou, Šimonem, Matějem, Davídkem a s několika dalšími kluky ze sousedství.

Štvalo mě, že mě Ondra postavil proti Martinovi, jako kdyby se mi chtěl pomstít, ale já pak rozhodl, že v poločase se hodí prostřídat týmy a všichni souhlasili. No víc než na míč jsem koukal na jemně ochmýřená lýtka běhajícího Martínka a občas měl problém se soustředit. Každopádně jsme se dostali do několika krásných akcí a vyhráli.

Radostí jsem ho objal, i když před ostatními jenom velmi letmo a kamarádsky. Láska z lidí dělá blázny. Sobotní ráno, budík zazvonil v šest hodin a já vyskočil z postele. Koupelna, snídaně, dobalit pár posledních věcí a hurá na shromaždiště. Nikdy jsem na tábor nejel tak rád. Vlastně mě pionýři vždycky docela štvali. Pomáhá spolužákům a je přítelem malých dětí.

Všechen ten shon jsem úspěšně přežil a na shromaždišti jsme se shledali s Martínkem. V tom šumu se ani nedalo moc mluvit, ale jeho přítomnost mi byla dostatečná. Na tábořišti ale přišlo rozčarování. Zaznělo z úst táborového vedoucího. Ta krysa, člověk se pro šaškuje před nějakým generálem a on se na mě vykašle. Hned po rozdělování jsem zašel do kanceláře za pionýrským vedoucím naší skupiny. Nikde nikdo ale dveře odemčené. Vevnitř stál stůl plný různých listů, obyčejná dřevěná židle s potrhaným čalouněním a dřevěná skříň.

Nevěděl jsem co dělat, tak jsem se podíval po stole, jestli třeba nenajdu papír s rozdělením pionýrů do chatek. Z pod nějakých desek s výroční zprávou jsem našel klíč. Že by od přihrádky stolku? Psali jsme si s klukama, od kterých jsme dostali očekávané pozvání na noční chlastačku.

Čas nebyl stanoven, čekalo se, až bude dostatečná tma a dostaneme potvrzenou informaci, že učitelé spí. Čekaly jsme dvě hodiny a stále nic. Většina holek už usnula, ale já stále vytrvávala. Chtěla jsem jít ke klukům a užít si srandu. Měli s sebou i hulení, takže jsem očekávala příjemně strávenou noc. Po dalších dvou hodinách už se mi to nezdálo. Byly dvě hodiny ráno, učitelé už musí dávno spát. Kluci na mé smsky nereagovaly, takže jsem k nim vyrazila na vlastní pěst. Když jsem se přiblížila k jejich chatce, slyšela jsem, že od nich vychází hlasitý hluk, především smích a hlučný hovor.

Co mě ovšem zmátlo, bylo, že u nich byla tma. Přesto jsem šla dál a vešla k nim do chatky, kde jsem neviděla ani na krok. Nejprve všichni utichli, nejspíš se lekli, že je přišel někdo zkontrolovat. Pak mě ale někdo poznal, zakřičel moje jméno a zábava pokračovala. Vypadalo to, že byli všichni úplně na mol. Vtom se dva z nich na mě ze stran přitiskli a začali mě osahávat a líbat. Snažila jsem se je odstrčit, ale byli neúprosní, lepili se na mě a nechtěli mě pustit. Vtom si nás všimli i ostatní a já doufala, že mi pomůžou.

Místo toho se ale přiklonili na jejich stranu a pomáhali jim mě držet. Ze všech stran mě ohmatávali a drželi tak pevně, že bránit se ani nemělo cenu. Horší to bylo, když mě začali svlékat.

Kdyby svlékat — trhali ze mě oblečení. Pomáhala jsem jim, aby mi všechno neroztrhali. Bála jsem se znásilnění. Nevěděla jsem, co přijde. Byli dost nalití, byli schopní čehokoliv. Když jsem byla úplně nahá, začali se prát o moje prsa, každý je chtěl držet. Mačkali je a dráždili, což mě docela vzrušovalo. Všude byla tma a já neviděla, co na mě chystají. Slyšela jsem, že si někdo sundává kalhoty. Kalhoty už nešustily, tak jsem si myslela, že jsou dole.

Každou chvílí jsem očekávala, že mě někdo převalí na zem a strčí mi ho tam, tak jsem se rukou dráždila, abych alespoň trochu zvlhla. Nic takového se ale nedělo. Najednou na mě nikdo nesahal a dle zvuků jsem usoudila, že si kalhoty rozepínají nebo sundávají úplně všichni. Na chvíli se v chatce rozhostilo úplné ticho. Nevěděla jsem, co dělají, tak jsem si stoupla a chtěla utéci. Když jsem se otočila ke dveřím a udělala krok, do někoho jsem narazila. Chtěla jsem ho obejít, ale tam stál někdo další.

Po chvilce zmateného narážení do kluků jsem zjistila, že stojí v kroužku kolem mě. Všichni si ho honili. Byla jsem zmatená, čekala jsem, že si budou chtít užít se mnou. Když vtom mi někdo chytil hlavu, prudce ji otočil a ztopořený penis mi narval hluboko do krku.

EROTICKÉ MASÁŽE PRAHA RYCHLY SEX

SEXI VIDEA SEX S KONEM

Vídeos lesbianas putas tetonas gordas xxx culonas descargar videos rubias 19 actrices videos de putas follada negras porno grati videos anal maduras porno xx sexo videos porno extremo chicas foyando haciendo el culo videos porno con jovenes follando gordo follando maduras peliculas porno americanas ancianos follando porno amateur follando viejos video porno super mamada pornosex coño madre e hija porno 80 videos porno lisa ann maduras. con enanas porno trios x anal gordasfollando porno 3d tias buenas pene videos porno masturbacion videos pornos video porno con negros penes xxx videos calientes porno hd videos pornos supertetas viejos videos porno gratis tetonas folladas videos porno gratis dogfart bullporn porno casero maduras pajeandose maduras pelicula porno bdsm follar abuelas x bdsm porn tube lesbianas nikki benz videos de maduras jodiendo follando coños eyaculando videos gratis videos videos de enanas porn tube hombres follando a su hija follan bisexual español videos amateurs tetona abuelas video xxx colegialas putas follando pollas negras desnudas buscar porno en español película porno bisex videos viejas milf vids videos maduras abuelas video porno de solteras tetonas xxx sexo anal hd mujeres videos follando en español gordas y gordas folladas de maduras follando madre caliente chicas sex peliculas porno maduro porno.

con sexo xxx videos pornograficos gratuitos ver videos eroticos gratuitos ver videos de trios amateurs tetona follando coños follando xxx follar gordas porno con enanas porno actrices porno gratis xxx películas xxx maduras follando porno de mujeres muy peludas nacho vidal maduras rubias culonas pollas muy peludas ancianas putas chicos follando despedida soltera porno largos gratis videos porno gorditas folladas videos folladas chicasguarras morenas pollas sexo amateur negras maduras sexo gratis videos prno español alexis texas anal porno xxx hd mujeres arabes sexo gratis viejas muy grandes y culonas rubiad19 videos de lesbianas porno analporn porno viejas maduras haciendo pajas de maduritas videos gratis viejas putas viejas folladas lesbianas sexys desnudas videos porno de porno español gratis español videos sexo maduro peliculas porno sado videoporno mujeres muy peludos videos porno con maduras follando tetas grande sexo amateur vides porno gratis follar gordas videos peludas joven tetona porno xxxl videos porno gratis videos xxx gratis videos gais gratis nudistas sexogratis maduras gratis castellano tias buenas mamadas jovenes follando tetas en la playa masage porno gratis en castellano porno sexo transexuales sexo manga hd 1080 videos poorno gratis videos sexo masajes erotico porno transexuales gratis videos putas videos porno madura caliente lesbianas porno xxx gratis alexis texas follando morenas calientes tetas chicas desnudas viejas negras tias buenas folladas videos de sexo hd primera vez sexo maduro español videos mamadas rubias porno sexo vidio videos poorno gratis abuela xxx porno viejas españolas videos porno gratis video amateur negras x anal maduras videos hombres blacks on blondes cumlouder xxx orgias de mujeres con porno gratis maduritas videos putas enfermeras follando hija follando videos porno gratis xxmaduras peliculas sexo latinas follando trio fetiche pies viejas follando video porno videos xxx maduras gratis xxx travestis follando trios porno modelos porno las tetas muy peludos videos gratis porrno gratis muy putas lesbianas videos porno español xxx chicas follando ver video porno largos gratis porno transex gorditas travestis porno.

con putas chicos guapos follando ribias 19 sexo xxx masage porno amater follando ver peliculas porno de negras enormes porno alemán pelis xxx putas follada mucho porno gratis eroticos lesvianas jovenes follando porno x españoles videos porno viejas peludas ancianas los mejores videos x vidios gratis sexo por el mejor porno sexo maduras mujeres negras follando video porno españolas videos porno gratis videos videos porno squirting follando momxxx tubias 19 sexo en su hija porno español hd follada mucho porno gratis xxx gratis mulata follando gratis travesti webcam xxx bideos pornos español alexis texas hd tube videos porno bbw putas video pirno español de abuelas peludas porno duro gratis español gratis follando madres porno de travestis gratis xxx hentai porno de porno en la secretaria follando con las mejores paginas pornos gratis porno videod porno porno gratis fotos de viejas chicas con mujeres embarazadas xxx mujeres porno trios amateur españoles coños eyaculando folladoras video sexo rubias videos de lesvianas haciendo el mejor pagina porno xl porno grtis follando muizoras brasileñas tetonas follando viejas follando pormo videos de travestis españolas follando es.

Gay | Erotické povídky o sexu, lásce i nevěře - littlefun.eu Posléze k nám přistoupil mladý muž o pár let starší nežli já (bylo mi 18) a sedl si vedle mne. Ahoj,jsem 18 lety Tomáš už se mi dlouho líbi kluci a včera se mi stala takova. něžní i dovocí zároveň. Erotické povídky s gay tématikou čtou i heterosexuálov a ženy. Strýc mi odpanil anál. Byl jsem skoro ještě malý kluk, když se to stalo. Tagged: kluci. Gay. 6 Úno, Na diskotéce bylo dost živo, kluci seděli u stolu ještě s pár kamarádkami a já se s Terezou pohybovala mezi barem a.

ROZTÁHLA NOHY SEZNAMKA CHOMUTOV