Iveta privat sex s učitelem

iveta privat sex s učitelem

Vrah z Doubice napsal rodině oběti nechutný dopis. Slavní, které načapali s prostitutkou. Mrtvá prostitutka ležela v posteli 4 dny. Na kafe k ní nechodili, tak kavárnu předělala na bordel a trhla majlant.

Angela u konce s dechem. O co šlo a půjde v krizi v Německu. Vyšší mzdy jsou nesmysl, Češi si je nezaslouží, řekl exprezident Klaus. Snížit dluhy státu by patrně uměl, jen kdyby na to dostal dotace. Ležatý šestiválec není jen výsadou Porsche. Byl to pionýr automobilismu i motorkář. Diskuse ke článku 3.

Zabít mámu od malého dítěte!!!! Kurzy měn 25, 22, 29, A razie na pražském magistrátu. Zeman si připil s Klausem na jeho oslavě. Šéf komunistů Babišovi proškrtal seznam možných ministrů. Ve sporu o Pocheho se čeká na Zemana. Zemědělcům už v půlce června začaly žně. Tragická nehoda na Vysočině.

Motorkář zemřel, žena se zranila. Zemana v Ústeckém kraji vítaly i rudé trenýrky. V centru Českého Krumlova se nedá žít. Davy turistů vyhnaly místní, lidem vlezou až do bytu. Rusko se brání, uvalí reciproční cla na dovoz z USA. O vládě bude jasno až po setkání Zemana s Pochem, tvrdí Filip. Pozor na smrtícího komára. Na jižní Moravu ho přiváží kamiony. Korejský trenér vymyslel, jak zmást soupeře. Reflex Zprávy Názory Foto. Aha Drby Trapasy Musíte vidět. Autorská práva k publikovaným materiálům Podmínky pro užívání služby informační společnosti Informace o zpracování osobních údajů Cookies.

Opravdovým problémem jsou v této zemi odjaktěživa závistiví nefachčenkovití. Je jich na toto malé území tak nějak příliš a nedají pokoj a nedají, dokud zas všecko nezničí Napiš si to na svuj odporny židovsky frnak-co delaji dva lide v ložnici v souhlasu dobrovolne a pro sve potešeni nikoho nesmi zajimat,obzvlašt takove ubohe jedince jako Ty co a s kym dela Iveta,rozumiš,nebo potřebuješ jesšte to rozvest z duvodu rozumove nedostatečnosti?

Hm, dobrý večer, pane Radkine Honzáku Trochu slaboduchá úvaha na psychiatra. Začínám si myslet, že vy psychiatři jste ještě větší blázní vlastně jsem si to myslel skoro pořád , než vaši pacienti. Iveta mě vskutku také nebolí, jen další troska, jenž nezvládla kolem sebe nic. Takový Karel Gott, ten se naopak může pyšnit, že zvládl všechno.

Ale stejně se od úrovně Bartošové nijak extra neodchyluje. Je to jen náš malý český bůh. Tedy jak pro koho. Mimochodem, nevstoupil jsem sem kvůli tomu.

Kvůli tomu, abych vás malinko vyfackoval. Protože svými kydy ničíte tuto zemi skoro stejně, jako každý socialista. Ne že by to naše vláda dělala nějak rozumně, to je na jinou debatu. Jenomže platí i toto, co jsem teď sám vymyslel: Protože jako psychiatr budeš sám první oběti. To se trestá odnětím primty, jenomže tomu jako psychiatr Vy nemůžete rozumět ani nerozumíte.

Říká se, pane doktore: Tak dlouho se chodí s džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Dnes jsem se díval na webu na kandidáty nového prezidenta a ze zoufalství jsem dal hlas paní Bobošíkové. Hlas lidu, hlas boží. Jelikož Karel Gott nakonec dal na mé naléhání na různých diskuzních fórech a rozhodl se nás zachránit což jasně plyne z faktu, že vyrazil na Agrofert tour před zmarem a mezinárodní ostudou, bude moct Iveta v těchto volbách zůstat na střídačce.

Nevím kolik hodin ještě Karel má na sebrání těch Stačí to vzít šusem po návsích a tělocvičnách. Což mi připomíná Strýčka Jedličku s jeho červeným Mercedesem.

Vždycky přijel před sokolovnu, otevřel kufr a pravil: Sám jsem zažil koncert Káji v Lucerně, kde proud dam nosících k pódiu balíky se zabijačkou zabral většinu představení. Karel je velmi rozvážný člověk, ilumináty má přečtené jak Karafiátovy Broučky a nebude potřebovat žádného televizního ťulpasa, aby mu říkal jak dlouhé má nosit kalhoty eventuelně jak moc šponovat šle. Také v prezidentské funkci výrazně zlepší naše vztahy se Spolkovou republikou, obvzláště s generací dam ve věku Ilse Kochové, Beate Uhseové a Leni Riefenstahlové.

Které k němu chovají mateřské city. V případě, že by se Kájovi někde na schodišti stala nehoda s tekutým mýdlem, může Iveta kdykoli vyrazit a převzít pochodeň. Pořád je nejmíň 3x inteligentnější než prvních kanddátů v přehledu aktualne. Myslím, že je i psychicky vyrovnanější, než většina z nich. To na co pan Honzák přišel až v relativně zralejším věku, praktikuji od roku Několkirát jsem si sice od té doby koupil denní tisk, ale jen proto, abych se dozvěděl recept na špekové knedlíky nebo švestky pečené ve slanině.

Přiznávám, že jsem i čtyřikrát nebo pětkrát vlastnil televizní přístroj, ale nikdy déle než rok. A vpodstatě to s ním bylo stejné, jako u toho bodrého Deža, co se přišel udat pro znásilnění. Po tom co dostal pomínku za vlastnictví destilačky. Když se ho ptali proč to, pravil: No veď prístroj mám! Emissary Mezi vší tou škodlivou verbeží je Bobo, přes svou poněkud SM přísnost, pořád nejbenignější.

Skvělý příspěvek, pane autore, myslím si a dělám to stejné co doporučujete, napsal jste "doporučuju vzít to odzadu a přestat kupovat noviny a nesledovat TV". Na TV se nedá v podstatě koukat, jsou tam většinou americké trotlovské filmy pro duševní retardy soutěžící kvalitou s těmi sovětskými, není tam žádná legrace, vzdělání apod.

Američané jsou zase napadeni brouky, hady, žížalami či mravenci, krokodýly nebo ptáky, nebezpečnými bakteriemi a viry nebo tam lezou z hrobů obživlé mrtvoly, zemi ohrožuje meteorit či přesident přemůže teroristy v letadle, desetiletá holka řídí podle pokynů letadlo a dokonce s ním přistane, zkrátka úrověň na zvracení. Zejména v tom vyniká Nova apod. TV programy novější provenience. Filmy z jiných zemí jako je třeba zemí EU, jako by neexistovaly.

ČTV4 se vyžívá z přenosů sportů jako je golf apod. Redaktoři ČTV1 či ČVT24 jsou taková námezdní holota a pacholci, co plkají podle tenat a zadání majitelů médií, většinou modře či černofialově, no a tisk? To je neskutečná bída ve stejném gardu. Sice mám financí celkem dost, ale koupit si třeba bakalovy hospodářské noviny za 25,-Kč neudělám ani náhodou, jednak je to srovnáním více než půl litru nafty nebo benzínu a hlavně tomu vejlupkovi nemám chuť dát byť i jednu korunu.

Pokud si chce člověk zachovat špetku duševního zdraví alespoň na přijatelné úrovni, je třeba nekoukat na TV a nečíst ty duševní zvratky. Myslím, že ten sem důmyslně zaváděný nihilismus je ovšem záměrem jisté vládnoucí skupiny lidí, která vládne světu financí a také potažmo euroatlantické civilizaci. Samozřejmě, že tím sledují jistý cíl, na to můžeme vzít jed!

Ne, že bych byl cimrdlich, ale celkem dobře se jim daří rozvracet morálku a tzv. Ne, že bych byl věřící, ale vidím ty neustále pokračující negativní zněny, všechny ty "helouvíny" a americké pitomosti vč. Santa Klause, ať si strčí někam, u nás byl vždy Ježíšek a děda Mráz, chvilku nám sem vnucovali dědušku Moroze, ale už toho snad na delší čas nechali. Pořádek se dělá zeshora či schody se metou stejným způsobem, tak ať to nakonec vyhraje ten Japonec, ten člověk je sympaťák a vzbuzuje jistou naději na kvalitativní změnu.

To se mi velice líbí. Napsal jsem pro ty, co to nepochopili , že media mlátí prázdnou slámu a dostalo se mi zajímavých reakcí.

Nejvíc se mi líbí, že ničím svými kydy tuto zemi. Stačilo by jenom kdyby jste přestal vylejvat svoji stařeckou frustraci za impotenci na pani Bartošovou jak to delate už dva roky nonstop!

Budu neustále opakovat, panoptikum tu A praotec japonec jakbysmet. A já navíc už více než před léty třiceti jsem uronil toto. Pro dříve narozené - RaJ - Restaurace a Jídelny kdysi. Všecky hospody tam kdysi skoro patřily. U nás již neexistují tzv. Vezměte do ruky LN nebo iDnes a vyskočí na vás Pornella nebo nějaká podobná obludka. A to je důkazem všeobecného společenského úpadku.

Maximus Tak to jste dnes přišel o "úžasný investigativní" pořad naší veřejnoprávní TV 2-Pološero. Něco tak směšného a amatérského by se styděla uvést i nejpokleslejší privátní televize Barrandov.

Pane doktore, nezbývá, než "tuto zemi" definitivně ponechat kydům politiků a věnovat se výhradně zemi naší. My Vás totiž potřebujeme! Tutozemí je něco jako Středozem pravolevých To, co mě ale zlobí, je, že si bereme jako rukojmí ODS, ale především, že si bereme jako rukojmí Tutozemí. Čím dříve si to politici v této zemi uvědomí, tím lépe pro Tutozemí.

Je to výborný,vláda se udrží. Ono je nejspíš dobře si tam pouštět lidi,na které něco víte. Je to lepší,než hrozit likvidací,nebo nechat promlouvat likviditu. Vylezli hoši nějak pobledlí. Ta Bobošíková se mi líbila,když se jako odvážná školačka ozvala v Bruseli,a zastala se tam presidenta,co tu na něj nějaký bandita přišel křičet na hrad. Jeho výsost frantík z toho měl prču,scénka jak se rozvalená vrchnost baví,jak ze sedmnáctého století. Mám dojem,že tam jsou pro nás plánovány vztahy ranně feudální.

Je to na webu. Že se tu chovali jako výdobitci kontrovali tím,že to měla být soukromá schůzka,a oni si to tady dovolili necivilizovaně nahrát. Kde to sme,žejo,když to nejde ani popřít. Ty zpěvačky jsou tu pro ženy,které nemají ambice v politice a umějí vařit. Maršále kokotko je mi to úplně uprdele co a s kým dělá Iveta! Stačí ti to tak po česku nebo ti to mám napsat azbukou?

Jitrocelový list není višňový, myslím, že bude lépe se od tohoto druhu křiklounků důsledně distancovat. Myslíte,že kdyby se ta Kavkova akademie přejmenovala,že by neměli to nutkání krást? Ivetu za premierku bych ,ale bral i kdyby to mělo být jenom v nějakém novém filmovém muzikálu.

Ticho je pak balzám, Ale opakovaně s ním bojuji, Zatím si to jen říkám, Hrozí mi diagnoza infoholik. To by se musela jmenovat Alcatraz - a nemyslím, že by nutkání zmizelo. Jen by nebylo CO. Informační absťák zaháním bezpečně starým lordským vtipem: Jeho Lordstvo se vrací z Indie. Na nádraží ho čeká sluha a veze ho na zámek. Budu neustále opakovat, nihil novi, to mi cosi říká Jirka Zasměje napsal a: U Ivetky je důležité vystihnout dobu , kdy má nohy do praku.

Petr Pan napsal a: Vážený pane Honzáku, je to dobrý nápad, protože média nám cpou to samé dokola. Také mne nebaví narážet na to samé. Už jsem z toho moc unavený, protože to nemá žádnou infomační hodnotu. Je to dopředu nalajnované.

Osobně si také myslím, že vládne nepadne. Je to mediální spektákl, mnoho povyků pro nic. Navíc mě hrozně bolí hlava z těch komediantů z VV a těch odnoží z této bizarní partičky.

Jdou na mne z toho mdloby, p. Jak se odreagovat v dnešní hektické době - radí Richard Unruh: Pokud vám někdo říká "Mějte hezký den", odpovídejte slovy "Dneska už mám jiné plány. Sepište seznam věcí, které jste právě dokončili a vrhněte se na ně znovu. Oblečte dítěti šaty naruby a pošlete je do školky, jako by nic. Vyplňte daňové přiznání římskými číslicemi. Polepte meloun obrázky svého šéfa a hoďte jej z třetího patra.

Nablýskejte si auto voskem z uší. Zaplaťte účet v luxusní restauraci v drobných. Napište krátký příběh z písmenkové polévky. Cpěte si kousky žužu do nosu a smrkněte je ven. Zjistěte, kolik kousků se vejde do jedné nosní dírky. Při obědě koukejte na lidi skrz vidličku a představujte si přitom, že jsou ve vězení.

Pusťte do světa několik nechutných pomluv a sledujte, kdy se k vám vrátí. Vymyslete si vlastní jazyk a ptejte se jím lidí na cestu. Nasbírejte se sousedy, příp. Drzá zrzka napsal a: Dáša N Na odreagování stačí chvíli pozorovat onen hektický život druhých lidí. Najdete spoustu důvodů ke smíchu a ten je osvobozující. Jen bych opravil ten překlep pžed -- a dal za příklad. Bohužel je toho u nás víc k pláči než smíchu. Ale asi je možné nejen smíchy brečet, ale i brekem se smát. Každopádně smích prý léčí: Smích léčí tělo i duši, dokonce i ten předstíraný Úsměv má řadu pozitivních vlivů i v případě, že je hraný.

Léčí tělo i duši, zlepšuje náladu a odolnost vůči stresu a snižuje krevní tlak, napsal americký časopis Mind. Úsměv uvolňuje svaly, zvyšuje sekreci endorfinů, humor pomáhá překonávat nejrůznější denní problémy. Podle vědců dokonce stačí předstírat smích nebo i jen podržet v ústech třeba tužku. Smích také zvyšuje práh snášení bolesti. Podle švýcarských vědců dokázali dobrovolníci podržet ruku v ledové vodě déle, když byli předtím rozveseleni žerty. Studie uveřejněná v časopise International Journal of Obesity tvrdí, že denní patnáctiminutový smích umožňuje zhubnout za rok o dvě kila.

Anna Nepotřebuji studie vědců, abych věděla, co smích a úsměv dokáže. Kdysi jsem touto dobou říkal básničku: Rudou barvou dneska září sedmička v mém kalendáři. To jsme ještě šli do práce na 8,5 hod denně a poté mně všichni mohli vlézt na záda. Bydlení, jídlo bez problémů, ještě zbylo dost i na zájmy a hobby, ať si noviny píšou co chtějí. U nás dobrý, na tohle jedeme.

Drzá zrzka Já jsem neměla v úmyslu Vás informovat o tom, co smích dokáže, ale dodat něco pro zasmání, protože mně to k smíchu přišlo - "Podle vědců dokonce stačí předstírat smích nebo i jen podržet v ústech třeba tužku. Vezměte v úvahu, že velká láska a velké skutky zahrnují velké riskování. Když prohrajete, nenechejte si ujít ponaučení proč. Držte se tří R: Pamatujte si, že když nedostanete to co chcete, je to někdy skvělý zásah štěstí.

Naučte se pravidla, abyste věděli, jak je správně porušit. Nedovolte, aby malé neshody zranily velké přátelství. Když si uvědomíte, že jste udělali chybu, udělejte okamžitě kroky k její nápravě. Každý den buďte nějaký čas o samotě. Otevřete svoji náruč změně, ale nevzdávejte se při tom svých hodnot. Pamatujte si, že mlčení je někdy ta nejlepší odpověď. Žijte dobrý, čestný život.

Až potom zestárnete a budete se dívat zpět, budete se moci těšit z něho podruhé. Milující atmosféra ve vaší domácnosti je základem vašeho života. Při neshodě s vašimi milovanými, řešte pouze přítomnou situaci. Nevynášejte na světlo minulost. Je to způsob, jak dosáhnout nesmrtelnosti. Buďte jemní k Zemi. Jednou do roka se vypravte někam, kde jste nikdy před tím nebyli.

Pamatujte si, že nejlepší vztah je ten, ve kterém vaše vzájemná láska je větší, než vaše vzájemné potřeby. Posuzujte svůj úspěch tím, čeho jste se museli vzdát, aby jste ho dosáhli. Přistupujte k lásce i vaření s hravou bezstarostnou odevzdaností. Anna takže při váze 60ti kil a denním smíchu 15ti minut budu za za 30 let nulovej čet? Pokud budeme místo Novy a Primy sledovat jen ČT 2, zvl.

A že jich je po vlastech českých požehnaně. Včera to byl např. A takových charakterově příkladných lidí žije u nás mnoho. Díky jim je zde život snesitelný.

S tou váhou nevím, nevím - budete-li jíst denně kilo bůčku, 5 zákusků, pít 10 piv Keď sa ti zdá, že je takmer nemožné zvládnuť všetky veci v tvojom živote, keď 24 hodín nestačí, spomeň si na fľašu od majonézy a 2 šálky kávy.

Profesor stál pred triedou, kde mal hodinu filozofie a pred sebou mal nejaké veci. Keď hodina začala, bez slov vzal veľmi veľkú prázdnu fľašu od majonézy a začal ju plniť golfovými loptičkami. Potom sa opýtal študentov, či je fľaša plná. Oni súhlasili, že je. Potom profesor vzal krabicu s kamienkami a vsypal ich do fľaše. Fľašou zľahka zatriasol, kamienky spadli do voľných miest medzi golfovými loptičkami. Potom sa znova opýtal študentov, či je fľaša plná.

Oni súhlasili, že áno. Profesor ďalej vzal krabicu s pieskom a vsypal ho do fľaše. Samozrejme, že piesok všetko zasypal. Znova sa opýtal, či je fľaša plná. Študenti odpovedali súhlasným "áno".

Profesor potom vybral dve šálky kávy spod stola a vlial kávu do fľaše, čím zaplnil voľné miesto medzi pieskom. Kamienky sú ďalšie veci, na ktorých záleží, ako práca, dom a auto. Piesok je všetko ostatné -- maličkosti. To isté platí o živote. Ak miniete všetok svoj čas a energiu na maličkosti, nikdy nebudete mať priestor na veci, ktoré sú pre vás dôležité. Venujte pozornosť veciam, ktoré sú kritické pre vaše šťastie.

Hrajte sa so svojimi deťmi. Nájdite si čas na zdravotné prehliadky. Vždy bude dostatok času na upratanie domu a opravenie odpadu Zvyšok je len piesok. Tohle nemohl napsat čert, takhle mě obvykle informuje andělíček můj strážníček. Anděl s námi a zlé pryč. JAHA Díky, že jste to sem dal. Znala jsem to, ale tohle a čertův návod na život by se podle mě mělo vyučovat ve školách.

Jediné, na co se takový čert zmůže, je smrdět sírou, v lepším případě odnést do pekla nějakého bezvýznamného nýmanda. Naposled to obexral nějakej Faust, ale to už je hodně, ale opravdu hódně dávno. Asi ten skutek čerta nějak vysílil, nebo tak něco. Kolik ten Faust asi vážil?

Když vezmeme v úvahu, že se v životě moc nesmál, tak rozhodně víc jak metrák. A co z té čertoviny vlastně lidstvo mělo? Jen díru ve stropě. Kdyby odnesl dejme tomu Kalouska, to by bylo jiný kafe a možná bych změnil názor. Ale jak bych se o takové čertovině vlastně dozvěděl? Ano, jedině z novin, potažmo ze zpravodajství nějaké té televizní stanice nejlepší, nejpodrobnější, ba co víc, nejpikantnější detaily čertova činu by byly k mání určitě mezi reklamami na vložky, telefonní operátory a penzijní i jiné připojištění na nějaké té komerční stanici , i reidiou by to hlásilo.

Udělováním dobrých rad do života se čert plete do řemesla andělům. Na druhou stranu, abych nebyl nespravedlivý, jestli ten maglajs nebude způsoben tím, že začíná éra Vodnáře a fšécko nebude tak nějak jinak. Ale kdo pak odnese do pekla Kalouska? Nejjistější je počkat, co o tom všem řekne nějaký poradce nebo análytik v televizi, pořípadě, co o tom napíší v novinách. JAHA To byl dobrý profesor.

Je zajímavé slyšet o tom, že za komančů jsme lezli do pozadí Moskvy. Dnes už jsme umístěni velmi hluboko ve vnitřnostech USA. Kdo to je Iveta Bartošová? JAHA Mě by zajímala ta flaška od majonézy, do které se dají nasypat golfové míčky. To musí být flaška jak sviňa. Jak k ní ten profesor přišel? A která firma do takových flašek majonézu plní a kde je ta flaška majonézy k mání? Ptám se proto, že mám rád majonézu, Profesoři filozofie mě nezajímají.

Česká republika je jen věrná družka. Přičemž nikde není napsáno, že až za hrob. Věrnost je veličina pomíjivá. JAHA Moudrý to muž, kde působil? Tudíž se chlubím cizím peřím jak my čerti rádi děláme byť to nebylo úmyslné protože ten odkaz je okopírován a nevím proč se mi tam jako autor ten Dalajláma neobjevil když byl též kopčen.

Tímto se hluboce omlouvám Dalajlámovi milý buldagro tak jako je padlý anděl je i hodný čert mým úkolem je lidem poskytnout tvrdou pravdu a zároveň povzbuzení pokud se ti to nelíbí a máš s tím problém tvoje věc tvoje myšlenky tvoje iluze tvoje neštěstí p.

Dnes a denně je na světě spousta lidí kteří se stěhují k nám. Když máš pocit, že je toho na tebe příliš, že nic nestíháš, že by den měl mít víc jak 24 hodin, tak si vzpomeň na sklednici od okurek a 2 šálky kávy.

Profesor filozofie stál před svou třídou a bez řečí pozvedl větší sklenici od okurek a naplnil ji golfovými míčky. Pak se zeptal studentů, jestli je sklenice plná.

Profesor vzal krabičku oblázků a nasypal je do sklenice. Zatřepal se sklenicí a oblázky se usadily na svá místa mezi golfové míčky. Opět se zeptal studentů, zda je sklenice plná a opět souhlasili.

Profesor vzal krabičku s pískem a nasypal ji do sklenice. Samozřejmě, že písek vše zaplnil. Zeptal se opět, zda je sklenice plná a studenti jednohlasně odpověděli "ano". Profesor vzal ze stolu dva šálky kávy a nalil je celé do té samé sklenice. Zaplnil tak zbylé místo. Golfové míčky jsou ty důležité věci v životě - rodina, děti, zdraví, přátelé a vaše největší záliby. Kdyby se vše ostatní z vašeho života vytratilo a zbylo by vám jen tohle.

Váš život by byl stále naplněný. Oblázky jsou ty ostatní důležité věci v životě, jako je práce, domov, auto. Písek je vše ostatní - méně důležité věci. Pokud věnujete všechen čas a energii méně důležitým věcem, nezbude vám místo pro věci, které vám jsou důležité.

Nezapomínejte na věci, které vám přinášejí radost. Věnujte se svým dětem. Choďte na pravidelné zdravotní prohlídky. Vyjděte si s partnerem na večeři. Vždy bude dostatek času na úklid a opravy. Dejte je na první místo. Zbytek je jen písek. To byla jen názorná ukázka toho, že je úplně jedno jak moc se zdá váš život přeplněný, vždycky se najde místo na pár šálků kávy s dobrým přítelem. Pane doktore,na tomto foru se svou radou asi neuspějete. Jsou zde totiž většinou všeználkové,kteří tzv. Jdu se podívat na zhmotnělou historii lidstva.

Díky, čerte, za uvedení zde. Když se Dalajlámy zeptali, co jej nejvíce překvapuje na lidstvu, odpověděl: Neboť obětuje své zdraví, aby vydělal peníze. Pak obětuje peníze, aby získal zpět své zdraví. A dále, že je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti, že si neužívá přítomnost; následkem čehož nežije v přítomnosti, ani v budoucnosti; žije, jako by neměl nikdy umřít a pak umírá, aniž kdy skutečně žil. Odpovede jednoduche - vid velkoobchodne plnenie horcice, uhoriek, calamady Kupit tiez jednoduche - rozne velkoobchody nemyslim hypermarkety Profesor, ani profesia tu nie su dolezite.

Takze predpokladam, ze je to vseludova mudrost, pritom nie je vylucene, ze zaklad to ma u nejakeho mudreho profesora. Kalousek, samozřejmě napsal a: Jedna z těch, které žurnalistická spodina používá k rozdrobení zbytku souvislého myšlení ubohých obyvatel. Kdo je Tomio Okamura? Kdo jste, doktore Sorge?

Kdo za pravdu hoří? Kdo má moje hodinky? Nečas na poradě kabinetu: Ale teď vážně, pánové! Bič a pryč napsal a: Je to smutné, ale bohužel skutečnost. Iveta je ve srovnání s dnešními žurnalisty, profesionál. Podle toho také média vypadají.

Anna tak tak Dalajláma moudrý muž Bůh je nejmoudřejší Belzebub nejspravedlivější Dám otázku: Kdo nebo co je opakem Boha? Bič a pryč Souhlasím. Jestliže někteří žurnalisti stále a stále píšou o psychicky nemocné ženě, svědčí to o jejich žalostné úrovni jako žurnalistů a především jako lidí.

No to je náhoda pane Honzáku. Před chvílí jsem dočetl blog od paní Bezděkové o panu Šnajdrovi http: Toto jsem pod blog napsal: A opět se ptám proč? Proč takovéto závažné informace neběží ihned v hlavním vysílacím čase na mé, z mých peněz placené České televizi? Záběry pana Šnajdra jsou přitom několikrát denně vidět v hlavních zpravodajských relacích. Pan Šnajdr je opakovaně zván do ČT jako odborník na ledacos již několik let. Zdravotnictví, politiku, ekonomiku, sociologii atd.. Je to neuvěřitelné, jak veřejnoprávní televize pracuje s informacemi a jak dokola zve před televizní kameru stejné, zprofanované politiky.

Všichni vidí, jak se před zraky všech podvádí a krade. Jak se dosazují na důležité funkce nedůvěryhodní jedinci s nejasnnou minulostí. Na všech úrovních tohoto státu. Dal by se z toho postavit samostatný televizní program, který by mohl běžet 24 hodin nepřetržitě, převálcoval by všechny bulvární "hvězdičky" a měl by obrovskou sledovanost. Ukazovat soukromí politiků prosperujících z našich daní není korektní, nebo co.

Sem tam se objeví kauza, kterou všichni řeší, jako by se jednalo o konec světa, přitom se jedná vždycky jenom o střípek z té obrovské mozaiky každodenního zločinu a podvodu. Hlavní televize a noviny vybírají to, co se jim hodí, opisují od sebe, jak školáci, jejich práce je naprosto nedostatečná. O kauzách jednotlivých politických výtečníků si všichni v jejich okruhu povídají, všichni novináři i s politiky o všem vědí, lidé už také z obrazovky něco vytuší, ale moje Česká televize nic.

Paní Bezděkovou samozřejmě nikdy nezaměstná a aby ji pozvala v hlavním vysílacím čase do zpravodajství, tak to je také nemyslitelné. Pan Hovorka opakovaně předkládá závažné informace týkající se našeho zdravotnictví. Tak řekněte mi, za co já platím? Předplatné MF Dnes jsem po 20 letech ukončil pro naprostou nedůvěryhodnost a jednostrannost.

Mohu toto udělat s poplatkem za český Rozhlas a televizi? Má být člověk v tomto státě klidný a rozvážný? Omlouvám se, ale někdy mi to nejde. Je to normální, aby poctivý člověk ukázal na zločince prstem, zločinec na něho podal trestní oznámení a pak ještě u soudu vyhrál? Kdyby se to stávalo občas, tak budiž, je to pochybení jednotlivce. Ovšem u nás je to norma, u nás je to žádoucí.

Aby se nám do obličeje zloději vysmívali. A dokonce přes televizní obrazovku. Pepa Řepa napsal a: Nepaušalisujme, říkejme, že některé vločky padají a jiné ne. Semkněme se kolem matičky Bruselské, bude tepleji Viola napsal a: Děkuji, krásný pane Sedláčku za radu, prodala jsem zimník Tupelo napsal a: Počkejme do jara, EK vydá směrnici, co máme dělat. Žádám EU o komisařku pro sníh. Jdu jen tak okolo. Jestli chcete vědět, jak to se sněhem, jukněte na Vlkovo. Kočka šklíba napsal a: Správně, pane Vlku, již běžím Maximus napsal a: Spiknutí zednářsko-židovské lobby Občan napsal a: Za sníh mohou pejzatí, proč nesněží v Izraeli?

Josef K napsal a: Mirgorodští nepochopili, že jen já vím, proč sněží, vezměme to od Workheimmera po Alzheimmera Neo napsal a: Za sníh mohou levouni melčíkova pohanka napsal a: Za sníh mohou pravouni Honzák napsal a: Vzhůru do boje proti kapitalistickému sněhu. Hrr na Okamury a Bátory. Napadne dvacet metrů usraelského sněhu hovorka napsal a: Sníh je pouze maskování výsadku tří usraelských divizí. Nesněží, za nás svítí slunce Sobotka napsal a: Za nás sněžilo i svítilo lépe.

Přepočítal jsem vločky, počet neodpovídá. Spiknutí mediálních přisluhovačů, do roka ha do dne Maloměšťák Franta Šiška napsal a: Byl jsem tady, tady je odkaz, volím vévé, šalom jdu stavět huhuláka Nohavica napsal a: U musea čtyři Béda napsal a: Podle Wikipedie je sníh skupenství… Klaus napsal a: Nechci se chlubit, ale sníh jsem vymyslel já.

.

Iveta privat sex s učitelem

FREEVIDEOPORNO SEX ZLIN

Iveta privat sex s učitelem Ne, že bych byl věřící, ale vidím ty neustále pokračující negativní zněny, všechny ty "helouvíny" a americké pitomosti vč. Najdete spoustu důvodů ke smíchu a ten je osvobozující. Informační absťák zaháním česká erotika masaze matahari starým lordským vtipem: Angela u konce s dechem. Američané jsou zase napadeni brouky, hady, žížalami či mravenci, krokodýly nebo ptáky, nebezpečnými bakteriemi a viry nebo tam lezou z hrobů obživlé mrtvoly, zemi ohrožuje meteorit či přesident přemůže teroristy v letadle, desetiletá holka řídí podle pokynů letadlo a dokonce s ním přistane, zkrátka úrověň na zvracení. RH Pane doktore, podle počtu čtenářů vašich blogů je evidentní, že si sem chodí odskočit od politiky i když ta mrška je všude a brousí si tady vtip či se sem chodí pobavit. Vodil si je domů, když jeho žena byla v práci.

Vaše dcera byla velice statečná! Vrah z Doubice napsal rodině oběti nechutný dopis. Slavní, které načapali s prostitutkou. Mrtvá prostitutka ležela v posteli 4 dny. Na kafe k ní nechodili, tak kavárnu předělala na bordel a trhla majlant. Angela u konce s dechem. O co šlo a půjde v krizi v Německu. Vyšší mzdy jsou nesmysl, Češi si je nezaslouží, řekl exprezident Klaus. Snížit dluhy státu by patrně uměl, jen kdyby na to dostal dotace. Ležatý šestiválec není jen výsadou Porsche.

Byl to pionýr automobilismu i motorkář. Diskuse ke článku 3. Zabít mámu od malého dítěte!!!! Kurzy měn 25, 22, 29, A razie na pražském magistrátu. Zeman si připil s Klausem na jeho oslavě.

Šéf komunistů Babišovi proškrtal seznam možných ministrů. Ve sporu o Pocheho se čeká na Zemana. Zemědělcům už v půlce června začaly žně. Tragická nehoda na Vysočině. Motorkář zemřel, žena se zranila. Zemana v Ústeckém kraji vítaly i rudé trenýrky. V centru Českého Krumlova se nedá žít. Davy turistů vyhnaly místní, lidem vlezou až do bytu. Rusko se brání, uvalí reciproční cla na dovoz z USA. O vládě bude jasno až po setkání Zemana s Pochem, tvrdí Filip. Pozor na smrtícího komára.

Na jižní Moravu ho přiváží kamiony. Korejský trenér vymyslel, jak zmást soupeře. Reflex Zprávy Názory Foto. Aha Drby Trapasy Musíte vidět. Zejména v tom vyniká Nova apod. TV programy novější provenience. Filmy z jiných zemí jako je třeba zemí EU, jako by neexistovaly. ČTV4 se vyžívá z přenosů sportů jako je golf apod. Redaktoři ČTV1 či ČVT24 jsou taková námezdní holota a pacholci, co plkají podle tenat a zadání majitelů médií, většinou modře či černofialově, no a tisk? To je neskutečná bída ve stejném gardu.

Sice mám financí celkem dost, ale koupit si třeba bakalovy hospodářské noviny za 25,-Kč neudělám ani náhodou, jednak je to srovnáním více než půl litru nafty nebo benzínu a hlavně tomu vejlupkovi nemám chuť dát byť i jednu korunu. Pokud si chce člověk zachovat špetku duševního zdraví alespoň na přijatelné úrovni, je třeba nekoukat na TV a nečíst ty duševní zvratky. Myslím, že ten sem důmyslně zaváděný nihilismus je ovšem záměrem jisté vládnoucí skupiny lidí, která vládne světu financí a také potažmo euroatlantické civilizaci.

Samozřejmě, že tím sledují jistý cíl, na to můžeme vzít jed! Ne, že bych byl cimrdlich, ale celkem dobře se jim daří rozvracet morálku a tzv. Ne, že bych byl věřící, ale vidím ty neustále pokračující negativní zněny, všechny ty "helouvíny" a americké pitomosti vč. Santa Klause, ať si strčí někam, u nás byl vždy Ježíšek a děda Mráz, chvilku nám sem vnucovali dědušku Moroze, ale už toho snad na delší čas nechali. Pořádek se dělá zeshora či schody se metou stejným způsobem, tak ať to nakonec vyhraje ten Japonec, ten člověk je sympaťák a vzbuzuje jistou naději na kvalitativní změnu.

To se mi velice líbí. Napsal jsem pro ty, co to nepochopili , že media mlátí prázdnou slámu a dostalo se mi zajímavých reakcí. Nejvíc se mi líbí, že ničím svými kydy tuto zemi. Stačilo by jenom kdyby jste přestal vylejvat svoji stařeckou frustraci za impotenci na pani Bartošovou jak to delate už dva roky nonstop!

Budu neustále opakovat, panoptikum tu A praotec japonec jakbysmet. A já navíc už více než před léty třiceti jsem uronil toto. Pro dříve narozené - RaJ - Restaurace a Jídelny kdysi. Všecky hospody tam kdysi skoro patřily. U nás již neexistují tzv. Vezměte do ruky LN nebo iDnes a vyskočí na vás Pornella nebo nějaká podobná obludka.

A to je důkazem všeobecného společenského úpadku. Maximus Tak to jste dnes přišel o "úžasný investigativní" pořad naší veřejnoprávní TV 2-Pološero. Něco tak směšného a amatérského by se styděla uvést i nejpokleslejší privátní televize Barrandov. Pane doktore, nezbývá, než "tuto zemi" definitivně ponechat kydům politiků a věnovat se výhradně zemi naší.

My Vás totiž potřebujeme! Tutozemí je něco jako Středozem pravolevých To, co mě ale zlobí, je, že si bereme jako rukojmí ODS, ale především, že si bereme jako rukojmí Tutozemí. Čím dříve si to politici v této zemi uvědomí, tím lépe pro Tutozemí. Je to výborný,vláda se udrží. Ono je nejspíš dobře si tam pouštět lidi,na které něco víte. Je to lepší,než hrozit likvidací,nebo nechat promlouvat likviditu. Vylezli hoši nějak pobledlí. Ta Bobošíková se mi líbila,když se jako odvážná školačka ozvala v Bruseli,a zastala se tam presidenta,co tu na něj nějaký bandita přišel křičet na hrad.

Jeho výsost frantík z toho měl prču,scénka jak se rozvalená vrchnost baví,jak ze sedmnáctého století. Mám dojem,že tam jsou pro nás plánovány vztahy ranně feudální. Je to na webu. Že se tu chovali jako výdobitci kontrovali tím,že to měla být soukromá schůzka,a oni si to tady dovolili necivilizovaně nahrát. Kde to sme,žejo,když to nejde ani popřít.

Ty zpěvačky jsou tu pro ženy,které nemají ambice v politice a umějí vařit. Maršále kokotko je mi to úplně uprdele co a s kým dělá Iveta! Stačí ti to tak po česku nebo ti to mám napsat azbukou?

Jitrocelový list není višňový, myslím, že bude lépe se od tohoto druhu křiklounků důsledně distancovat. Myslíte,že kdyby se ta Kavkova akademie přejmenovala,že by neměli to nutkání krást? Ivetu za premierku bych ,ale bral i kdyby to mělo být jenom v nějakém novém filmovém muzikálu. Ticho je pak balzám, Ale opakovaně s ním bojuji, Zatím si to jen říkám, Hrozí mi diagnoza infoholik.

To by se musela jmenovat Alcatraz - a nemyslím, že by nutkání zmizelo. Jen by nebylo CO. Informační absťák zaháním bezpečně starým lordským vtipem: Jeho Lordstvo se vrací z Indie. Na nádraží ho čeká sluha a veze ho na zámek. Budu neustále opakovat, nihil novi, to mi cosi říká Jirka Zasměje napsal a: U Ivetky je důležité vystihnout dobu , kdy má nohy do praku. Petr Pan napsal a: Vážený pane Honzáku, je to dobrý nápad, protože média nám cpou to samé dokola.

Také mne nebaví narážet na to samé. Už jsem z toho moc unavený, protože to nemá žádnou infomační hodnotu. Je to dopředu nalajnované. Osobně si také myslím, že vládne nepadne. Je to mediální spektákl, mnoho povyků pro nic. Navíc mě hrozně bolí hlava z těch komediantů z VV a těch odnoží z této bizarní partičky. Jdou na mne z toho mdloby, p. Jak se odreagovat v dnešní hektické době - radí Richard Unruh: Pokud vám někdo říká "Mějte hezký den", odpovídejte slovy "Dneska už mám jiné plány.

Sepište seznam věcí, které jste právě dokončili a vrhněte se na ně znovu. Oblečte dítěti šaty naruby a pošlete je do školky, jako by nic. Vyplňte daňové přiznání římskými číslicemi. Polepte meloun obrázky svého šéfa a hoďte jej z třetího patra. Nablýskejte si auto voskem z uší. Zaplaťte účet v luxusní restauraci v drobných. Napište krátký příběh z písmenkové polévky. Cpěte si kousky žužu do nosu a smrkněte je ven.

Zjistěte, kolik kousků se vejde do jedné nosní dírky. Při obědě koukejte na lidi skrz vidličku a představujte si přitom, že jsou ve vězení. Pusťte do světa několik nechutných pomluv a sledujte, kdy se k vám vrátí. Vymyslete si vlastní jazyk a ptejte se jím lidí na cestu. Nasbírejte se sousedy, příp. Drzá zrzka napsal a: Dáša N Na odreagování stačí chvíli pozorovat onen hektický život druhých lidí.

Najdete spoustu důvodů ke smíchu a ten je osvobozující. Jen bych opravil ten překlep pžed -- a dal za příklad. Bohužel je toho u nás víc k pláči než smíchu. Ale asi je možné nejen smíchy brečet, ale i brekem se smát. Každopádně smích prý léčí: Smích léčí tělo i duši, dokonce i ten předstíraný Úsměv má řadu pozitivních vlivů i v případě, že je hraný.

Léčí tělo i duši, zlepšuje náladu a odolnost vůči stresu a snižuje krevní tlak, napsal americký časopis Mind. Úsměv uvolňuje svaly, zvyšuje sekreci endorfinů, humor pomáhá překonávat nejrůznější denní problémy. Podle vědců dokonce stačí předstírat smích nebo i jen podržet v ústech třeba tužku. Smích také zvyšuje práh snášení bolesti. Podle švýcarských vědců dokázali dobrovolníci podržet ruku v ledové vodě déle, když byli předtím rozveseleni žerty.

Studie uveřejněná v časopise International Journal of Obesity tvrdí, že denní patnáctiminutový smích umožňuje zhubnout za rok o dvě kila. Anna Nepotřebuji studie vědců, abych věděla, co smích a úsměv dokáže.

Kdysi jsem touto dobou říkal básničku: Rudou barvou dneska září sedmička v mém kalendáři. To jsme ještě šli do práce na 8,5 hod denně a poté mně všichni mohli vlézt na záda. Bydlení, jídlo bez problémů, ještě zbylo dost i na zájmy a hobby, ať si noviny píšou co chtějí.

U nás dobrý, na tohle jedeme. Drzá zrzka Já jsem neměla v úmyslu Vás informovat o tom, co smích dokáže, ale dodat něco pro zasmání, protože mně to k smíchu přišlo - "Podle vědců dokonce stačí předstírat smích nebo i jen podržet v ústech třeba tužku. Vezměte v úvahu, že velká láska a velké skutky zahrnují velké riskování. Když prohrajete, nenechejte si ujít ponaučení proč.

Držte se tří R: Pamatujte si, že když nedostanete to co chcete, je to někdy skvělý zásah štěstí. Naučte se pravidla, abyste věděli, jak je správně porušit. Nedovolte, aby malé neshody zranily velké přátelství. Když si uvědomíte, že jste udělali chybu, udělejte okamžitě kroky k její nápravě. Každý den buďte nějaký čas o samotě. Otevřete svoji náruč změně, ale nevzdávejte se při tom svých hodnot.

Pamatujte si, že mlčení je někdy ta nejlepší odpověď. Žijte dobrý, čestný život. Až potom zestárnete a budete se dívat zpět, budete se moci těšit z něho podruhé.

Milující atmosféra ve vaší domácnosti je základem vašeho života. Při neshodě s vašimi milovanými, řešte pouze přítomnou situaci. Nevynášejte na světlo minulost. Je to způsob, jak dosáhnout nesmrtelnosti. Buďte jemní k Zemi. Jednou do roka se vypravte někam, kde jste nikdy před tím nebyli.

Pamatujte si, že nejlepší vztah je ten, ve kterém vaše vzájemná láska je větší, než vaše vzájemné potřeby. Posuzujte svůj úspěch tím, čeho jste se museli vzdát, aby jste ho dosáhli. Přistupujte k lásce i vaření s hravou bezstarostnou odevzdaností. Anna takže při váze 60ti kil a denním smíchu 15ti minut budu za za 30 let nulovej čet? Pokud budeme místo Novy a Primy sledovat jen ČT 2, zvl. A že jich je po vlastech českých požehnaně. Včera to byl např. A takových charakterově příkladných lidí žije u nás mnoho.

Díky jim je zde život snesitelný. S tou váhou nevím, nevím - budete-li jíst denně kilo bůčku, 5 zákusků, pít 10 piv Keď sa ti zdá, že je takmer nemožné zvládnuť všetky veci v tvojom živote, keď 24 hodín nestačí, spomeň si na fľašu od majonézy a 2 šálky kávy.

Profesor stál pred triedou, kde mal hodinu filozofie a pred sebou mal nejaké veci. Keď hodina začala, bez slov vzal veľmi veľkú prázdnu fľašu od majonézy a začal ju plniť golfovými loptičkami.

Potom sa opýtal študentov, či je fľaša plná. Oni súhlasili, že je. Potom profesor vzal krabicu s kamienkami a vsypal ich do fľaše. Fľašou zľahka zatriasol, kamienky spadli do voľných miest medzi golfovými loptičkami. Potom sa znova opýtal študentov, či je fľaša plná. Oni súhlasili, že áno. Profesor ďalej vzal krabicu s pieskom a vsypal ho do fľaše. Samozrejme, že piesok všetko zasypal.

Znova sa opýtal, či je fľaša plná. Študenti odpovedali súhlasným "áno". Profesor potom vybral dve šálky kávy spod stola a vlial kávu do fľaše, čím zaplnil voľné miesto medzi pieskom. Kamienky sú ďalšie veci, na ktorých záleží, ako práca, dom a auto.

Piesok je všetko ostatné -- maličkosti. To isté platí o živote. Ak miniete všetok svoj čas a energiu na maličkosti, nikdy nebudete mať priestor na veci, ktoré sú pre vás dôležité. Venujte pozornosť veciam, ktoré sú kritické pre vaše šťastie. Hrajte sa so svojimi deťmi. Nájdite si čas na zdravotné prehliadky. Vždy bude dostatok času na upratanie domu a opravenie odpadu Zvyšok je len piesok. Tohle nemohl napsat čert, takhle mě obvykle informuje andělíček můj strážníček.

Anděl s námi a zlé pryč. JAHA Díky, že jste to sem dal. Znala jsem to, ale tohle a čertův návod na život by se podle mě mělo vyučovat ve školách. Jediné, na co se takový čert zmůže, je smrdět sírou, v lepším případě odnést do pekla nějakého bezvýznamného nýmanda. Naposled to obexral nějakej Faust, ale to už je hodně, ale opravdu hódně dávno.

Asi ten skutek čerta nějak vysílil, nebo tak něco. Kolik ten Faust asi vážil? Když vezmeme v úvahu, že se v životě moc nesmál, tak rozhodně víc jak metrák. A co z té čertoviny vlastně lidstvo mělo? Jen díru ve stropě. Kdyby odnesl dejme tomu Kalouska, to by bylo jiný kafe a možná bych změnil názor. Ale jak bych se o takové čertovině vlastně dozvěděl?

Ano, jedině z novin, potažmo ze zpravodajství nějaké té televizní stanice nejlepší, nejpodrobnější, ba co víc, nejpikantnější detaily čertova činu by byly k mání určitě mezi reklamami na vložky, telefonní operátory a penzijní i jiné připojištění na nějaké té komerční stanici , i reidiou by to hlásilo. Udělováním dobrých rad do života se čert plete do řemesla andělům. Na druhou stranu, abych nebyl nespravedlivý, jestli ten maglajs nebude způsoben tím, že začíná éra Vodnáře a fšécko nebude tak nějak jinak.

Ale kdo pak odnese do pekla Kalouska? Nejjistější je počkat, co o tom všem řekne nějaký poradce nebo análytik v televizi, pořípadě, co o tom napíší v novinách. JAHA To byl dobrý profesor. Je zajímavé slyšet o tom, že za komančů jsme lezli do pozadí Moskvy. Dnes už jsme umístěni velmi hluboko ve vnitřnostech USA. Kdo to je Iveta Bartošová? JAHA Mě by zajímala ta flaška od majonézy, do které se dají nasypat golfové míčky. To musí být flaška jak sviňa.

Jak k ní ten profesor přišel? A která firma do takových flašek majonézu plní a kde je ta flaška majonézy k mání? Ptám se proto, že mám rád majonézu, Profesoři filozofie mě nezajímají. Česká republika je jen věrná družka.

Přičemž nikde není napsáno, že až za hrob. Věrnost je veličina pomíjivá. JAHA Moudrý to muž, kde působil? Tudíž se chlubím cizím peřím jak my čerti rádi děláme byť to nebylo úmyslné protože ten odkaz je okopírován a nevím proč se mi tam jako autor ten Dalajláma neobjevil když byl též kopčen.

Tímto se hluboce omlouvám Dalajlámovi milý buldagro tak jako je padlý anděl je i hodný čert mým úkolem je lidem poskytnout tvrdou pravdu a zároveň povzbuzení pokud se ti to nelíbí a máš s tím problém tvoje věc tvoje myšlenky tvoje iluze tvoje neštěstí p.

Dnes a denně je na světě spousta lidí kteří se stěhují k nám. Když máš pocit, že je toho na tebe příliš, že nic nestíháš, že by den měl mít víc jak 24 hodin, tak si vzpomeň na sklednici od okurek a 2 šálky kávy. Profesor filozofie stál před svou třídou a bez řečí pozvedl větší sklenici od okurek a naplnil ji golfovými míčky.

Pak se zeptal studentů, jestli je sklenice plná. Profesor vzal krabičku oblázků a nasypal je do sklenice. Zatřepal se sklenicí a oblázky se usadily na svá místa mezi golfové míčky. Opět se zeptal studentů, zda je sklenice plná a opět souhlasili.

Profesor vzal krabičku s pískem a nasypal ji do sklenice. Samozřejmě, že písek vše zaplnil. Zeptal se opět, zda je sklenice plná a studenti jednohlasně odpověděli "ano". Profesor vzal ze stolu dva šálky kávy a nalil je celé do té samé sklenice.

Zaplnil tak zbylé místo. Golfové míčky jsou ty důležité věci v životě - rodina, děti, zdraví, přátelé a vaše největší záliby. Kdyby se vše ostatní z vašeho života vytratilo a zbylo by vám jen tohle. Váš život by byl stále naplněný. Oblázky jsou ty ostatní důležité věci v životě, jako je práce, domov, auto. Písek je vše ostatní - méně důležité věci. Pokud věnujete všechen čas a energii méně důležitým věcem, nezbude vám místo pro věci, které vám jsou důležité.

Nezapomínejte na věci, které vám přinášejí radost. Věnujte se svým dětem. Choďte na pravidelné zdravotní prohlídky. Vyjděte si s partnerem na večeři. Vždy bude dostatek času na úklid a opravy. Dejte je na první místo. Zbytek je jen písek. To byla jen názorná ukázka toho, že je úplně jedno jak moc se zdá váš život přeplněný, vždycky se najde místo na pár šálků kávy s dobrým přítelem.

Pane doktore,na tomto foru se svou radou asi neuspějete. Jsou zde totiž většinou všeználkové,kteří tzv. Jdu se podívat na zhmotnělou historii lidstva. Díky, čerte, za uvedení zde. Když se Dalajlámy zeptali, co jej nejvíce překvapuje na lidstvu, odpověděl: Neboť obětuje své zdraví, aby vydělal peníze. Pak obětuje peníze, aby získal zpět své zdraví. A dále, že je tak úzkostlivý ohledně budoucnosti, že si neužívá přítomnost; následkem čehož nežije v přítomnosti, ani v budoucnosti; žije, jako by neměl nikdy umřít a pak umírá, aniž kdy skutečně žil.

Odpovede jednoduche - vid velkoobchodne plnenie horcice, uhoriek, calamady Kupit tiez jednoduche - rozne velkoobchody nemyslim hypermarkety Profesor, ani profesia tu nie su dolezite. Takze predpokladam, ze je to vseludova mudrost, pritom nie je vylucene, ze zaklad to ma u nejakeho mudreho profesora. Kalousek, samozřejmě napsal a: Jedna z těch, které žurnalistická spodina používá k rozdrobení zbytku souvislého myšlení ubohých obyvatel. Kdo je Tomio Okamura? Kdo jste, doktore Sorge?

Kdo za pravdu hoří? Kdo má moje hodinky? Nečas na poradě kabinetu: Ale teď vážně, pánové! Bič a pryč napsal a: Je to smutné, ale bohužel skutečnost. Iveta je ve srovnání s dnešními žurnalisty, profesionál.

Podle toho také média vypadají. Anna tak tak Dalajláma moudrý muž Bůh je nejmoudřejší Belzebub nejspravedlivější Dám otázku: Kdo nebo co je opakem Boha? Bič a pryč Souhlasím. Jestliže někteří žurnalisti stále a stále píšou o psychicky nemocné ženě, svědčí to o jejich žalostné úrovni jako žurnalistů a především jako lidí.

No to je náhoda pane Honzáku. Před chvílí jsem dočetl blog od paní Bezděkové o panu Šnajdrovi http: Toto jsem pod blog napsal: A opět se ptám proč?

Proč takovéto závažné informace neběží ihned v hlavním vysílacím čase na mé, z mých peněz placené České televizi? Záběry pana Šnajdra jsou přitom několikrát denně vidět v hlavních zpravodajských relacích. Pan Šnajdr je opakovaně zván do ČT jako odborník na ledacos již několik let. Zdravotnictví, politiku, ekonomiku, sociologii atd.. Je to neuvěřitelné, jak veřejnoprávní televize pracuje s informacemi a jak dokola zve před televizní kameru stejné, zprofanované politiky.

Všichni vidí, jak se před zraky všech podvádí a krade. Jak se dosazují na důležité funkce nedůvěryhodní jedinci s nejasnnou minulostí. Na všech úrovních tohoto státu. Dal by se z toho postavit samostatný televizní program, který by mohl běžet 24 hodin nepřetržitě, převálcoval by všechny bulvární "hvězdičky" a měl by obrovskou sledovanost. Ukazovat soukromí politiků prosperujících z našich daní není korektní, nebo co.

Sem tam se objeví kauza, kterou všichni řeší, jako by se jednalo o konec světa, přitom se jedná vždycky jenom o střípek z té obrovské mozaiky každodenního zločinu a podvodu. Hlavní televize a noviny vybírají to, co se jim hodí, opisují od sebe, jak školáci, jejich práce je naprosto nedostatečná. O kauzách jednotlivých politických výtečníků si všichni v jejich okruhu povídají, všichni novináři i s politiky o všem vědí, lidé už také z obrazovky něco vytuší, ale moje Česká televize nic.

Paní Bezděkovou samozřejmě nikdy nezaměstná a aby ji pozvala v hlavním vysílacím čase do zpravodajství, tak to je také nemyslitelné. Pan Hovorka opakovaně předkládá závažné informace týkající se našeho zdravotnictví. Tak řekněte mi, za co já platím?

Předplatné MF Dnes jsem po 20 letech ukončil pro naprostou nedůvěryhodnost a jednostrannost. Mohu toto udělat s poplatkem za český Rozhlas a televizi? Má být člověk v tomto státě klidný a rozvážný?

Omlouvám se, ale někdy mi to nejde. Je to normální, aby poctivý člověk ukázal na zločince prstem, zločinec na něho podal trestní oznámení a pak ještě u soudu vyhrál? Kdyby se to stávalo občas, tak budiž, je to pochybení jednotlivce. Ovšem u nás je to norma, u nás je to žádoucí. Aby se nám do obličeje zloději vysmívali. A dokonce přes televizní obrazovku. Pepa Řepa napsal a: Nepaušalisujme, říkejme, že některé vločky padají a jiné ne.

Semkněme se kolem matičky Bruselské, bude tepleji Viola napsal a: Děkuji, krásný pane Sedláčku za radu, prodala jsem zimník Tupelo napsal a: Počkejme do jara, EK vydá směrnici, co máme dělat. Žádám EU o komisařku pro sníh. Jdu jen tak okolo. Jestli chcete vědět, jak to se sněhem, jukněte na Vlkovo. Kočka šklíba napsal a: Správně, pane Vlku, již běžím Maximus napsal a: Spiknutí zednářsko-židovské lobby Občan napsal a: Za sníh mohou pejzatí, proč nesněží v Izraeli?

Josef K napsal a: Mirgorodští nepochopili, že jen já vím, proč sněží, vezměme to od Workheimmera po Alzheimmera Neo napsal a: Za sníh mohou levouni melčíkova pohanka napsal a: Za sníh mohou pravouni Honzák napsal a: Vzhůru do boje proti kapitalistickému sněhu.

Hrr na Okamury a Bátory. Napadne dvacet metrů usraelského sněhu hovorka napsal a: Sníh je pouze maskování výsadku tří usraelských divizí. Nesněží, za nás svítí slunce Sobotka napsal a: Za nás sněžilo i svítilo lépe. Přepočítal jsem vločky, počet neodpovídá. Spiknutí mediálních přisluhovačů, do roka ha do dne Maloměšťák Franta Šiška napsal a: Byl jsem tady, tady je odkaz, volím vévé, šalom jdu stavět huhuláka Nohavica napsal a: U musea čtyři Béda napsal a: Podle Wikipedie je sníh skupenství… Klaus napsal a: Nechci se chlubit, ale sníh jsem vymyslel já.

Zavedeme na sníh DPH Dolejš napsal a: To se to spí. Chrrrrrrr Sokačová napsal a: Proč je sníh rodu mužského? Jdu na pláž, blbouni. Mámo nech ten chodník, není náš. To bys nevěřil Á, situejšn se kapánek vyjasňuje. Ve skutečnosti jsou dva čerti. Tedy, zdejší hodný a jeho zlý kolega. Zum teufel, co mi to jen připomíná? Takže, co dí dalajláma už víme. A jak to bude s tím Kalóskem, kolega je marod, nebo kolega je Kalousek? Ptám se vás, když ještě nemáte toho tiskového mluvčího.

Pakliže jste si, hodný čerte, vytkl za cíl lidem poskytnout tvrdou pravdu, tak to vám držím palce. Na pravdu já jsem pes. A hned mám jeden dotaz, páč se o tom nepíše v novinách a v televizi ani zmínka. Ale čert nikdy nespí, takže o tom určitě něco ví: Je pravdivé tvrzení hříšníka Cibulky, an dí, že rozdíl mezi přímou demokracií a zastupitelskou demokracií míněna ta naše zastupitelská se zastupiteli, o kterých se hovoří v těch sdělovadlech na tomto blogu propíraných a nedoporučovaných , je jako rozdíl mezi křeslem a elektrickým křeslem?

Jinak, čerte, nic ve zlým, sranda musí být. Jdu shánět tu velkou flašku od majonézy, jak jí dělal reklamu JAHA prostřednictvím toho profesora filosofie. To by v tom byl čert, abych ji nesehnal. A to přestože jsem křtěná římskokatolička. Leta však se řadím mezi eklektiky a nejbližší je mi taoismus. Čerte, znáte vyjádření taoistů o vodě? Nejvyšší dobro je jako voda: Spokojuje se s nejnižšími místy, o něž nikdo z lidí nedbá; tím se blíží věčnému Tao.

Nic na světě není tak měkké a poddajné jako voda, a přece v tom, jak zdolává pevné a silné, ji nic nepřekoná. Proto ji nemůže nic zastoupit. Není na světě, kdo by nevěděl, že slabé překonává silné, že poddajné překonává pevné, a přece nikdo neumí podle toho jednat. Kým a proč byl vymyšlen ďábel, satan, čert a peklo? Zdá se, že podstatou našich problémů je, že v televizi, novinách, atd. Potřebujeme mít vlastní politiky a řešit naše problémy, ne nutně pomocí politiků, libovolných.

Ne každý je Čupera. Buldagra podle vzoru podágra? PS Jak to dopadlo s tou cívkou před lety - líbilo se to vnoučkovi? Jeho chyba spočívala i v tom, že nechápal, že někteří žurnalisté svou hloupost pouze předstírají: Požadavky zaměstnavatele,ochranné mimikry a splynutí s prostředím, víme?

Pepa Řepa Nabízí se Pepa Řepka. Řepa už má u nás lepší časy za sebou. A možná Joe Řepka. A hlavně - co Pepa Řepa? Taky je v Blave podzimno až pošmourno? Asi jo, že se ptám, je to kósek vocaď. S tím profesorem a rekvizitami a vůbec to znám v jiné verzi, ale už si to přesně nepamatuji, protože to běhalo v síti před pár lety.