Jak na fisting velky penis

jak na fisting velky penis

Takže jestli chceš být v posteli King, tak se nejdříc nauč poslouchat co ženské chtějí. Protože zatím jsi k tomu docela hluchý, jen tu stále opakuješ, co bysme podle tebe chtít měly. Souhlasím s předešlými příspěvky, že řešíš zbytečně něco, co nezměníš…Napadá mě jediný důvod, tvůj věk i když si myslím, že je to dost na to, aby sis uvědomil, že je zbytečné trápit se  něčím, co neovlivníš. A pokud dokážeš ženu uspokojit jinak, tak v čem je problém? Stěžovala si snad nějaká slečna?

Proto Tě to trápí? Pokud mám říct svůj názor, tak osobně kdybych si měla vybrat mezi chlapem, který bude mít sice superkládu, ale bude sobec, špatný nevnímavý milenec, který si myslí, že velikost mu stačí k uspokojení ženy a nebude mít ponětí, co a jak má dělat  nebo chlapa, který sice bude mít menší vybavení, ale jinak bude dokonalý milenec, tak volím jednoznačně toho druhého.

Milování nestojí  na samotné souloži a "hoblování". Omyl, penis neřeším kvůli sobě, nýbrž kvůli tomu druhému. To se snažím celý život a výše zmíněnou představu jsem už slyšel několikrát. Nikomu neříkám, co má dělat, co má chtít. Nevím, jak si můžeš něco takového s jistotou tvrdit.

Stavíš hodnotu sebesama na kousku těla…to svědčí o tvé nevyzrálosti…víc k tomu není co dodat. Buvol, tvrdím to proto, že  nám neustále podsunuješ za vlasy přitaženou volbu ze dvou identických bytostí s různě velkými penisy - což je sám o sobě nesmysl dobrý leda tak do sci-fi porna.

Už sám předpoklad, že existuje Tvůj klon s větším penisem je prostě totální hloupost. Neexistuje a existovat nikdy nebude. Sex není olympiáda, kdy vyhrává ten s největším a vztah už teprve ne.

Ani dva výborní milenci nejsou stejní. Mnohem dřív o ženskou přijdeš kvůli tomu, že budeš utkvěle řešit tu svou výbavu, než kvůli tomu, že by utekla za větším. Popravdě tě omlouvá jen Tvůj věk, protože myslet si o ženách, že jim záleží akorát na tom, co kdo z vás nosí v kalhotech, tak to máš o nás docela ubohou představu. A jestli tě někdy nějaká ženská opustí jen kvůli velikosti cizího přirození, tak ti garantuju, že ta za nic nestojí a měl bys být leda rád, že ses jí zbavil.

Ale neboj, ona kvůli takovéhle hlouposti ti žádná neuteče. A pokud ti někdy nějaká přeběhne k jinému, bude to stopro z jiného důvodu, protože ženská si chlapa podle penisu nevybírá - fakt nee. Málokdo je zcela spokojený s tím, co mu příroda nadělila a každý většinou pokukuje zrovna po tom, co nemá. Jenže trápit se tím, co nelze změnit, je ztráta času.

Lepší je zdokonalovat to, co zdokonalit lze. To je milé, ale ve  chvíli, kdy proti sobě bude stát dokonalý milenec s menší výbavou a dokonalý milenec s výbavou vyhovující, která tě vyplní, volba je jasná.

Možná, nebo spíš určitě, bys měl posílit svoji sebedůvěru. Čím víc Tě čtu tak mi dochází, že Ti nejde primárně o to zda budeš pro tu svoji partnerku výborný milenec, ale máš jen obyčejný strach z toho, aby Ti neutekla.

Už to tu bylo napsáno, když uteče, tak kvůli tomu co neustále řešíš a já doplním, že neznám normální ženu, která by chtěla mít muže, co si tak málo věří. Víš, život se má žít. Není ostuda žít a zažít i zklamání, ale je velmi smutné pro strach život jen přežít. Fakt to moc řešíš. On i samotný vztah je sázka bez záruky na dobrý konec. A to se ani nemusíme bavit o sexu. Ale protože se o něm bavíme, nedá se to vynechat.

Jestli si nebudeš věřit, tak to stejně bude naprd. A jestli se budeš své partnerky neustále ptát, jestli jí tvoje velikost vyhovuje nebo jestli by raději nějakou jinou, tak tomu taky nepomůžeš. A jestli se bojíš, že ti uteče za nějakým, kdo bude mít pro ni výhodnější penis, tak máš asi fakt divný hodnoty, stejně jako tvoje potencionální uprchnuvší přítelkyně. Tak děkuji, je to rozhodně posun dál, když teda pominu některé urážlivé komentáře, jsem přesto vděčný.

Třeba se mi to uleží a pochopím to, příjemný den. Věř tomu, že ženy si své partnery nevybírají dle toho, jestli jim pasuje jejich penis na milimetr přesně do jejich vagíny…a jestli stavíš vztah a sex jen na tomhle, tak je mi Tě líto.

Taky si myslím, že tě nikdo urážet nechtěl. Ba dokonce jsem o tom přesvědčená. Jen jsme to chtěli odlehčit, aby sis s tím nedělal tak těžkou hlavu. Pokud jsi vnímal moje slova jako výsměch, pak jsem ztrácela zbytečně čas. Já Tvoje slova pochopila a popsala polopatě. Že jsem použila slovo King, tak jen proto, že tak to opravdu je.

Každý chlap chce být pro tu svou King. Ale ne každý nevidí a neslyší … proto jsem se zmínila o Tvém věku. A to tě rozhodně urážet nemůže, protože tak to opravdu je. Ženská vagina je flexibilní orgán Takže ať je penis malý nebo velký, vždy ho "obejme" a přizpůsobí se. Různé ženy to mají různě - některé si do vaginy strčí klidně celou ruku, jiným vadí i velký penis. Je to taky hodně o předehře, předchozím vzrušení, event.

Na mě asi pozdní puberta teprve přijde, nad penisem jsem nikdy moc nedumal. Ale taky jsem měřil kolik cm a porovnával se standardy v časopisu Bravo , to asi každý kluk v době puberty. Je to ale už dávno. Asi bych změnila slovosled, když tahle změna názvu tématu. Ale nechci být za rejpala. Ideální je žena, které penis zcela vyplní pochvu? Hodně zajímavá je tato diskuse: V té se "žena" rozešla s chlapem k vůli malému penisu - 13 cm, i přesto, že ovládal jiné dovednosti.

Sám mi to říkal, nebyl důvod nevěřit. Na šíři asi 4,5. Byl skvělý v něžnostech, v předehře, uměl orál - i když vím, že ho tak nebavil. Krásný mužský, vysoký, ramenatý, černovlasý, a ty oči. Jak mu příroda na zjevu nadělila, tak zase jinde ubrala. Když jsem byla zamilovaná, chybu jsem neviděla. A tak postupně jsme přestali sexovat, protože jsem se začala vymlouvat. Nějak mě to neuspokojovalo. Proč do toho jít, když ten konec chyběl. Ano na počátku to bolí, ale je to příjemná, vzrušivá bolest, která žena to zažívá, ví o čem píšu.

A cítím ho hlavně po celou dobu sexu. Takže chlap s malým  nemá oprávněně sebevědomí a podle toho co píše pisatelka dále, tak by se ani o vztah neměl snažit. Kdybys nebyl zaslepen mírami, tak bys postřehl i to, co píše okolo. A sice to, že ho nebavil orální sex , o čemž jí zřejmě sám řekl.

A tohle podle mého skromného názoru příčina, že jak píše - ten konec chyběl. A to nemá nic společného s mírami, ale s narušením psychického naladění. Až jí totéž řekne ten s vyhovujícími mírami, dopadne to úplně stejně, ať si to už dotyčná připouští, nebo ne. Každý z nás potřebuje cítit, že toho druhého vzrušuje milování s námi, že jsme žádoucí a ne, že ten druhý dělá něco z musu.

No řekni, líbí se Ti milování se ženou, která Ti jen milostivě vyhoví? A je to vůbec ještě milování? Promiň Barčo, ale jde vidět, že jsi nečetla tu diskusi. Tak ti namátkou přidávám další její příspěvek:. Velký kozy jsou otázka vkusu a k uspokojení chlapa nejsou nutné.

Ale když ho má chlap tak malýho, že ho ženská necítí, tak sorry, ale to je marná snaha, to se s nějakejma kozama srovnávat nedá. A necpěte mi sem zase nějaké uspokojení rukama a pusou, každé ženě to nevyhovuje a to už mohla rovnou chodit s ženskou, ta aspoň ví, jak na to. Jinak tam ještě píše, že orální sex apod. Chlap pod 15 cm má prostě smůlu. Já bych řekla, že Tě spíš nenapadlo, že dospělost ani pohlavní zkušenosti člověka nepředurčují k tomu, aby byl schopen mluvit za všechny.

Paní nebo slečna zde vyjádřila svůjj názor, byť bych s určitou částí mohla i souhlasit, protože pro mě a podle mě je velikost důležitá, tak to napsala celkem dost urážlivým způsobem a i to jak se vyjadřuje o ostatních praktikách mi spíš dává důvod si myslet, že její sexuální život nebude takový šlágr jaký si myslí.

Přiznám se, že jsem na ty stránky vůbec nešla a reagovala pouze na to, co jsem si přečetla tady. Nepůjdu tam ani teď, pouze napíšu, co si myslím o větě - Chlap pod 15 cm má prostě smůlu. Možná má, ale u pisatelky. Je to jediná žena na světě? Každá jsme jiná a každé vyhovuje něco jiného, tak asi tak. Pokud se ale chce chlap týrat myšlenkou své domnělé nedostatečnosti a čte jen to, co napíše jedna netaktní a přirozením myslící osoba, pak mu nikdo nebrání. Sám se připravuje o zdravé sebevědomí a případné následky ať si taky nese sám.

No, tak asi paní, byla jedna z mála, která byla hodně hluboká a tak jí vyhovoval někdo s většími mírami. Každý je vyvinutý jinak a jinde. Podle mně to příroda zařídila tak, že pokud by se lidé seznamovali přirozeně, a ne hned mysleli na sex, tak by se dva vyhovující protějšky našly. Ale pokud se někdo s někým seznámí, kde je pijatyka a padají zábrany, kde si chce každý jen užít sex, tak dochází v sexu k nesrovnalostem.

Pavli, pochybuju, že vůbec ví ta slečna, co je milování a chce jen š. A pokud by byla nějak hluboká, tak ale na druhou stranu úzká. Ale s tou hloubokou částečně nesouhlasím, protože taky záleží, jak moc je žena vzrušená. To, cos tam vytáhl od té jedné ženské, je jen její názor jak už někdo psal a ona evidetně bude pěkně pošahaná.

Nechápu, že se takovým příspěvkem zabýváš. Internet je zhouba lidí a je nutno vše tady brát s rozumem, nadhledem a vlastním uvažováním. Na internet píšou lidi většinou negativní zprávy a těch pozitivních je zde méně, protože píšu a ptám se na to, co mi vadí, s čím nejsem spokojen apod. Pokud je vše OK, proč se starat o nějaký internet a diskuse o problémech? Bohužel média ovládají svět, tak to máme jak to je. Nevím no, ale když se nad tím zamyslíte, tak by vám  také celý život nestačil jen orální sex, nebo fisting.

A popravdě si ani nemyslím, že by vůbec existovala žena, které by to stačilo. A jestli ano, tak jich asi celorepublikově moc nebude. Navíc sex je hrozně důležitou součástí života a každý chce žít plnohodnotný sexuální život.

Cíl každého jedince je být šťastný. Je to ta největší motivace v životě. Chlapovi s malým nic jiného nezbude, než se smířit s tím jeho vybavením a žít ten život jak se dá v rámci možností, ale proč by se měla obětovat normální zdravá žena? To je přece nesmysl, když si může najít někoho s normální výbavou a užívat si sexu kolik potřebuje.

Ale je mi jasné, že s tím nikdo nic neudělá a vy se alespoň snažíte povzbudit. A jsme zase u toho, co jsem už napsala. Pokud chlapi nepochopí, že jsme každá jiná, že každá preferujeme něco jiného a dokonce to nemusí mít ani nic společného s výbavou , tak se holt budete týrat a týrat. Co jsem různě vyčetl na všech možných diskusích a beru jen čistě názory žen, protože názor chlapů mě fakt vůbec nezajímá, tak za normální výbavu se dá označit penis nad těch 14 cm. Míň už je to prostě malé a pro soulož nedostačující.

Jasně, že i žena je každá jiná a některé vyhovuje penis kolem těch 14 cm a jiné třeba 17 cm, další zase 20 cm. Také je pravda, že penis nad 14 cm má  drtivá většina chlapů. Já se tu bavím o tom procentu co ho mají pod hranicí. Jsou i chlapi co ho mají třeba 6 cm v erekci, i když to na každé diskusi vzbudí hrozné pobavení a poznámky, že to není ani možné. Nevím proč to tak příroda nespravedlivě zařídila, ale asi to tak má být. To snad ani není o tom, co komu příroda nadělila, ale každý si musí najít ten správný protějšek a bude pohoda na obou stranách.

Jenže najít si správný protějšek pro chlapa s malým penisem je mnohonásobně těžší, než pro normálního muže. A pro chlapa např. A i když člověk tedy najde tu jehlu v kupce sena, tak pak je tu ještě spousta dalších věcí jako je sednutí povah,   zájmů apod. Je to strašně nepravděpodobné.

Asi jako výhrát ve sportce. Nají správný protějšek je přeci těžké pro dost lidí - bez ohledu na genitálie. A lidi s mindráky to mají obecně těžší. A je úplně jedno, jestli ty mindráky mají kvůli penisu nebo kvůli něčemu jinému. Souhlasím s tebou, ale těžké a těžké je přece jen rozdíl. A některé komplexy jsou oprávněné a zbavit se jich prostě nejde.

Já vím, že to myslíte dobře a že k tomu ani není co poradit. Už vás tu nechám na pokoji a díky za reakce. Zajímavé je, že kvůli fyzickým nedostatkům má komplexy kdekdo, ale kvůli povahovým nedostakům je má málokdo. Popravdě kdybych měla volbu mezi mužem s malým penisem bez komplexů a mužem s průměrným penisem a mindráky, vyberu si raději ten malý penis. To je fyzický rys, který jde v životě přeci jen snáze a dokonce i příjemně!!! Ale chápu, že muže s malým a ještě s mindráky bude chtít opravdu asi málokterá - a pokud ten člověk bude žít s tím, že to odstranit nejde a nalézt si tak partnerku nelze, tak z mého pohledu si za svůj neuspokojivý partnerský život bude moct ve velké míře sám.

A jak se jich tedy zbavit? Popravdě si vůbec nedovedu představit, že bych se někomu do očí svěřoval s tím, že mám malý penis. Podle mě prvním krokem je rozhodnutí, že se jich zbavit chceš a že chceš plnohodnotný život bez ohledu na něco, co by někdo druhý mohl mít za handicap. Dalšími kroky asi jsou přijetí sama sebe, posilování sebevědomí, a reorganizace životních hodnot.

Nevím, nakolik to lze zvládnout svépomocí. Pomoct ale může nejen odborník, ale třeba i někdo jiný, kdo to ani neměl v úmyslu, pomoct může nějaký životní zážitek, který člověku otevře oči. Ale já s tím mindrákem nechci žít. Ničí mi život už hodně let a rád bych se ho zbavil. Sám to, ale asi nezvládnu. Už jsem se smířil s tím, že mít penis větší nebudu, i když jsem ještě nedávno uvažoval o natahovači, nebo o cvičení na zvětšení.

Jsou to ale všechno nesmysly, penis zvětšit prostě nejde. Zvolil jsem tedy jinou cestu a koupil pár knížek na to jak překonat komplex méněcennosti a na posílení sebevědomí, ale neřek bych, že by mi to nějak pomohlo. Teda zatím jsem přečetl jednu, tak uvidím jak to bude po těch dalších. Asi, ale zkusím přece jen toho psychologa. Tak to je fajn - držím palce, protože opravdu myslím, že tohle není žádný zásadní životní handicap a věř tomu, že uspokojivý partnerský život lze vést i s malým penisem.

Píše, že šlo o prvního přítele. I když to samozřejmě neznamená, že šlo i o první sexuální zkušenost, tak i tak to napovídá, že pisatelka je spíše mladá. Je známý fakt, že ženská sexualita se v životě vyvíjí. Potřeby a zkušenosti dvacetileté dívky jsou jiné než třicítky a čtyřicítky atd. Že slečna vyjadřuje nespokojenost se sexuálním životem v prvním vztahu, to vůbec neznamená, že vina je na straně toho partnera - za její nespokojeností totiž může stát i její vlastní sexuální nevyzrálost.

Aneb lze na to pohlížet i tak, že dva sexuálně zkušení partneři si dovedou udělat dobře i když není vše ideální. Dále pak nevíme, jestli s tím druhým partnerem, jehož rozměry si tak pochvaluje, nejsou ještě ve fázi, kdy je zamilovaná a chyby nevidí a jestli za nějaký ten pátek si nezačne někde stěžovat, jak se vyhýbá sexu, protože ji to bolí. To píšu proto, abys viděl, že vše si lze vyložit buď tak, že to je pro tebe pokořující anebo i tak, že se nad tím leda pousměješ.

Je jen na tobě, jak si to "přeložíš". Profesor " Výborně studentko a ještě doplňující otázečka - co by jste řekla takovým 30ti centimetrům? Promiňte pane profesore ale toto už není Shakespeare, ale Neruda - 30 centimetrů - Kam s ním!

Takže toto je i moje odpověď na toto téma -je lepší  s těmi tvými 12ti centimetry být mezi - mnoho povyku pro nic a jak se Vám líbí, než - s Nerudovským - kam s ním!!! To máš, jako s ženským poprsím. Některá ma menší, jiná větší.

Jsou takové, že mají mindráky a podstupují zvětšování a při tom by si klidně muže našly i s tím svým poprsím. Ale mají psychický problém a dochází k takovým extrémům, že si mohou neustálým zvětšováním poškodit i zdraví, ale je jim to jedno. Pavli, to je tak, když někdo věnuje svému EGU větší pozornost, než si zaslouží. Na všechno je vymyšlená alternativa, ale na CIT protézu nekoupí. O ten jako by jim ani nešlo … a přitom by měl hrát roli nejvyšší …. Citlivý jsem až až, což je také spíš v dnešním světě na škodu.

Mě přece vůbec nejde o moje ego. Chci fungující partnerský vztah, po všech stránkách a ne, aby měla partnerka pocit, že ji něco schází. Třeba budu mít to štěstí a někdy si nějakou ženu najdu a bude mě mít ráda, ale bude muset něco obětovat, pokuď to teda nebude řešit nevěrou, jako se to v některých případech dělá, a to je to co mě štve.

Myslela jsem to obecně a citem jsem nemyslela citlivost, ale lásku. Protože když se dva upřímně milují, pak všechno ostatní má řešení. Ale kde láska schází, tam začnou hrát roli míry a kdeco …. Aniž bych Tě chtěla poučovat, tak zamilovanost není úplně totéž co láska. V tom si dovoluji nesouhlasit - s přítelem nám velkou většinu vztahu intimnosti moc neklapou, ale myslím, že ani jeden si nemůžeme na špatný vztah stěžovat.

Neříkam, že je ideální, milování chybí, to jo, ale něco nás u sebe stejně drží…. A co se týče zamilovanosti, tak ta netrvá dlouho. A pak právě nastává ten problém, kdy se začínají vidět ty chyby. Zamilovanost a láska není totéž.

A pokud myslíš, že ano, pak jsi lásku ještě nezažil. Ta může trvat celoživotně a dokonce i bez sexu. Prostě nejlepší je takovej celkem pěkněj, ale ne zase úplně obří. Ale prostě zase někdo s malilinkatým může být ohromný fešák se srdcem na pravém místě, chytrý, úžasný…Prostě život nepřiděluje všem stejně, a to platí ve všem ohledech. Buďme každý rád za to, co máme…Za zdraví, za přátele, za lásku, za krásy přírody. Ale nechci to téma bagatelizovat, jednou tu je, o tom žádná. Kdybych měla já říct jedno číslo, resp.

Pěkný a vtipně napsaný článek o velikosti penisu je napsán Xxx , ale je pravda, že tahle záležitost je hodně individuální. Nedovolená reklama ve webu, porušení pravidel webu - bod č. Z výzkumu, který zveřejnil deník Huffington Post, vyplývá, že pro ženy je ideální obvod pánského přirození 16 až 16,5 centimetrů a délka mezi 18,5 až 21 centimetry. Ostatní rozměry jsou ženami méně žádané. Ideální velikost mužského přirození. Ty ses zbláznil, holky co mají sex pro zábavu mají většinou radši dlouhý, takže jestli to chceš semnou dělat tak si ho pořiď  o dost delšího než teť máš a stim sexem to myslím vážně, napiš bejby.

Jo jo, tady se někdo o prázdninách hodně nudí, ale pětadvacítka to určiě nebude, možná tak patnáctka…. Pro mě je docela překvapivé, že pořád někdo řeší geometrii penisu. Rozdíly ve velikosti, pružnosti, vlkosti, citlivosti, vzrušivosti mohou být u žen minimálně stejně velké a to naštěstí nerozebírá nikdo.

Souhlasím, že pokud žena muže miluje, není velikost příliš důležitá, a pokud ho nemiluje, nezachrání ho jakýkoliv rozměr. Zajímavý rozměr penisu je důležitý možná pro maskulíní ženy, které hodnotí sex podle mužských preferencí. Případně pro ty, které věří "vědeckým" radám, otiskovaným během okurkové sezóny v nedělních přílohách časopisů.

Rady typu - "Deset věcí, které. Téma délky penisu, holení přirození, sexuální polohy, erotogenní zóny, velikost poprsí, afrodisiaka, sexuální pomůcky, erotické prádlo…  jsou pro takové prázdné žvanění ideální.

Musim te zklamat, ale 12 ti cm asi takovou nenajdes, a takovy co rikaj, ze se uspokoji jen kliktorarne ty prave, kdyz se setkali s velkym penisem zazili prvni orgasmus! Zeny prozivaji neskutecne rozdilny sex s velkym a tlustym penisem, oni to taji samozrejme rozumim, oni sami jsou z toho paff a nerozumi tomu proc to tak je. Mnoho zen se za to stydi, nebot si pripadaji jako devky! Je tu psychicka pritazlivost a jeste do toho pokud uz vi co to prinasi je tu nepricetna chut na sex pokud vidi velky penis!

Oni se za to velmi stydi, pokud je to normalni zena a nee devka! Je smutne, ze chlapy se to dozvidaji co bylo tisice let tak nejak v tabu, oni zensky si neuvedomuji, ze pokud se to muz dozvi laska mu nebude stacit! Dam ti jednu radu, nikdy nekoukej na porno se svoji zenou nikdy nepouzivej robertky nebo nejaky nasady a svojinzenu si hlidej moc volnosti ji nedavej ale asi stejne ti bude zhybat, jen chlap na ni promluvi a bude mokra asi tak kamo!

Vermi vim co mluvim! Ale bude to tezky pokud pred tebou mela vetsi to nezastavis a ver mi i kdyz te bude milovat jednou stejne pujde! Mnoho muzu to vyresili tak, ze proste si kasli kamose s velkym do sve loznice ale to ti nedoporucuju! Kez bych nemel pravdu ontom co jsem ted rekl! Me samotnemu je to divne jak rozdilnou rozkos citi zensky s velkym penisem!

Jo zensky tak nejak uprednostuji pravo mit velkyho penise v sobe, to sobectvi je dech vyrazejici! Škola vaření CookFriend Zdravá strava a bezmasá jídla     Další weby. Realizace vlastní hry - je to dobrý nápad? Okradení seniorů - Pavka Včera  Inzerát prodej poníka, poslali jsme Kč a inzerent se už nikdy neozval zpět - Patrik Chrz Dnes  Čím utěsnit mezeru stěny u bazénu - výplňová opravná stěrka na beton?

Průměr se měří tak, že krejčovskou mírou změříte obvod a dělíte 3, Jinak pan ronson má i velmi pohledný nástroj a u druhého pána nelze moc posoudit, pro velmi nekvalitní foto v galerii. Ako neviem, tie fotky su mozno zle ci co ale teda podla nich to vobec neni 27cm, ja mam 21cm o priemere 5,6cm, v kludnom stave 16cm a teda vyzera jak ten tvoj na fotkach.

Ale tak fotky skresluju. Ale ak chces ludi presvedcit tak priloz pravitko k vtakovy a odfot. A teda co sa tyka mna a mojej dlzky sa necitim byt znevyhodneny, ziadna holka si zatial nestazovala, mozno na obcasne bolesti ale tak tie su zase vykupene uzasnymi orgazmami.

Jediny problem je s riflami a uzsimi nohavicami vtedy to tlaci a vsedci ho vydia, co je trocha neprijemne, kedze pochybujem ze umuceny ludia po pracovnej dobe vracajuci sa domov v exremnom horku su zvedavy na taketo veci.

A kuriozne jeden s najblbsich problemov su take tie debilne zachody co maju taku tu vyviseninu jebnutu o ktoru sa obcas obtrie vtak ked si clovek sadne a to nehovorim ked sa jedna o velku potrebu Co s tím, když chlap má takovou výdrž, že se z radovánek stává dřina? Přítel potřebuje strašně dlouhou dobu na to, aby dosáhl vrcholu. Ke všemu má obrovskej penis a k vyvrcholení potřebuje tak silnou stimulaci, že sex s ním bolí. Vím, že by chtěl určitě zažít vícenásobnou ejakulaci, ale prostě to nejde.

Existuje něco, co by jeho žalud udělalo citlivějším? Ono opravdu všeho moc škodí. Chci se milovat - ne dřít!!! Vážení pánové s velkým M! Já jsem hetero a přeorientoval jsem se z nedostatku sexu na Bi. Ženy většinou loví a chtějí vlastnit a s muži je snadnější dohoda. Vyzkoušel jsem v sexu ledacos, ale vzrušuje me anální sex. Nevzřušují a neuspokojují mě ovšem malé rozměry. Ti co mají veké M pláčou, že nemohou pro svoji velikost sehnat partnera. Někteří to nechtějí vyzkoušet s muži díra jak díra tak nakonec končí u mastrubace sebelitování.

Nemám anál žádná vrata, je normální a každá díra se dá roztáhnout. Já například chci pořádnýho tlustýho klacka, pořádnýho hřebce minimalne M xcm, ale nedaří se mě nikoho najít.

Optimální hloubka zasunití je 22 cm. Chci aby do me zajížděl a vystříkal anál až to ze mne poteče. V jakékoliv poloze, jen ho chci cítit ve mě Na věku a postavě nezáleží, jde mě jen o péro. Ale to je ten problém, že pro mne asi tykoví M nejsou. Jsem diskrétní, spolehlivý a zdravý.

Někteří s velkým M si myslí, nebo mají obavy, že do análů větší M pro své rozměry nevleze, nebo nemají zkušenosti. Rozměry, které jsem uvedl, jsou ověřeny! Bez obav, je to fajn. Pokud se najde psát můžeš na email onatan seznam. Samueli, jsi hetero jako prase. Strašně rád bych se díval Ten má 28 cm tak možná IQ nebo velikost bot Trapná fotomontáž a ubohá reklama. To mu to opravdu všichni baštíte? Mám prilis velky penis c Add new topic Add new post. Forum Problems Mám prilis velky penis c.

This post has been deleted. Máš krásné dlouhé péro, takové se mi moc líbí. Každý chlap touží mít co největší péro. Ty ho máš - je to nádhera. Buď rád, co by za to jiní dali

Zralé blondýna saje na velký bílý penis do úst a prdeli v retro | tyto videa jsou vintage, sex se vaši rodiče dívali. ženy jsou chlupaté, sex je přirozený, sex je. únor Velký prsa - (sex, erotika, freefoto a fotky zdarma). a Footjob Julia Ann je starší mamina která rošťácky předvede jak krásně umí honit penis. srpen Nase oblibena praktika je fisting - to kdyz do ni strcim celou ruku. Nejsem sice zadnej mrnousek - mam penis asi 19cm, ale nez sem potkal.

SEZNAMKA PARDUBICE SEZNAMKA AMATÉŘI

NAHE FOTKY ZEN CZECH FEMDOM

Mlada holka czech casting michaela

Nemám v úmyslu se tím vychloubat, snad jen chci potvrdit to, že váš pohled na muže, kteří si tuto otázku pokládají a nejsou schopni se s ní vypořádat, není vždy objektivní a často povrchní. Na výsměch některých z vás Barča odpovídám: Na druhou stranu chápu, že na jednoduchou otázku, jednoduchá odpověd, nicméně domyslet si hned, že druhý je egoista a blb je také špatně.

Můj problém tedy leží jinde a netýká se ani tak sexu, jako spíš v přehnané preciznosti a neschopnosti se vyrovnat s realitou. Jenže i potom, co jsi tu vše napsal neexistje pro tebe v tomhle směru řešení.

Sex totiž není o tom, jak do sebe ti dva zapadnou a jestli je něčí pochva přesně stavěná na tvůj penis. Kdyby ses na svůj problém mohl podívat nezaujatě, jako my, tak by ti došlo, že fakt řešíš něco, co řešit nemusíš. Pokud máš za sebou několik vztahů a nemáš seznam stížností na svoje výkony, tak bys měl být v klidu. Víš kolik lidí řeší malé přirození nebo poprsí?

No kolem puberty asi každý, kdo je má. A víš co je jediné, co se s tímdá dělat? Smířit se s tím a být v pohodě s tím, co máš. Možná ti to zní jako kec, ale nic jiného se s tím dělat nedá.

Moc prostě přemýšlíš a to je často na škodu. Znám to, protože jsem to dělala taky. A můžeš mi věřit, že když to přestaneš takhle rozebírat, tak se ti uleví a budeš se cíit mnohem líp a i sex bude určitě v pohodě. Stejně na to napíšeš něco v tom smyslu, že jsi jiný a že tě to trápí a že ti to prostě takhle nepůjde. Mám inzulínovou pumpu - tudíž mám v těle pořád zavedenou maličkou kanylu. Hadička se dá odpojit a můžu si v klidu užívat sexu.

Kanylu můžu mít v břiše, na ruce, na noze nebo nad zadkem. Jsou taky lidi, co mají vývod bokem a taky mají sex. Já vím, to nejsou věci, které se týkají jakési tělesné vybavenosti, ale stejně by mě to mohlo trápit a mohla bych na to myslet a říkat si, jak musí mému příteli vadit, že v sobě mám zapíchnutou kanylu a nějak to třeba hyzdí celkový dojem.

Proto mi to přijde trochu vtipné, ten tvůj problém. Řeším totiž úplně jiné věci - třeba to, že vůbec můžu žít a snažím se, abych měla co nejméně pozdních komplikací špatý oči, ledviny, nohy, srdce atd. Ale i přes chápu, že tě to trápí. Pak si zajdi za odborníkem a promluv si s ním o tom a nauč se s tím prostě žít. Jinak se to udělat nedá. Takže ty si myslíš, že řešíš, co by uspokojilo hypotetickou partnerku - ale de-facto řešíš, jak velký penis by uspokojil tvoje vlastní Ego.

Co se týče ženských, tak nejde o žádné speciální techniky, spíše o mužskou vnímavost - chlap musí být schopen "CÍTIT" kam jak sáhnout, kde přitlačit, kde naopak se dotýkat lehce, musí intuitivně vycítit co jak rychle dělat, musí být schopen najít nejcitlivější místa talent je najde bez vyptávání , musí umět vhodně kombinovat jejich dráždění.

Zajímavý paradox je, že chlapi co si extrémně ujíždějí na dokonalosti svého údu, nebývají vždycky ti nejlepší milenci protože si právě myslí, že ten jejich chlapák k ženské blaženosti stačí.

Soulož s nimi někdy bývá jak truhlářské práce - hoblovat a zatloukat. Ale mají velké péro, tak jsou se sebou náramně spokojení a předpokládají, že tím pádem ženská je spokojená taky. Takže jestli chceš být v posteli King, tak se nejdříc nauč poslouchat co ženské chtějí.

Protože zatím jsi k tomu docela hluchý, jen tu stále opakuješ, co bysme podle tebe chtít měly. Souhlasím s předešlými příspěvky, že řešíš zbytečně něco, co nezměníš…Napadá mě jediný důvod, tvůj věk i když si myslím, že je to dost na to, aby sis uvědomil, že je zbytečné trápit se  něčím, co neovlivníš.

A pokud dokážeš ženu uspokojit jinak, tak v čem je problém? Stěžovala si snad nějaká slečna? Proto Tě to trápí? Pokud mám říct svůj názor, tak osobně kdybych si měla vybrat mezi chlapem, který bude mít sice superkládu, ale bude sobec, špatný nevnímavý milenec, který si myslí, že velikost mu stačí k uspokojení ženy a nebude mít ponětí, co a jak má dělat  nebo chlapa, který sice bude mít menší vybavení, ale jinak bude dokonalý milenec, tak volím jednoznačně toho druhého.

Milování nestojí  na samotné souloži a "hoblování". Omyl, penis neřeším kvůli sobě, nýbrž kvůli tomu druhému. To se snažím celý život a výše zmíněnou představu jsem už slyšel několikrát. Nikomu neříkám, co má dělat, co má chtít. Nevím, jak si můžeš něco takového s jistotou tvrdit.

Stavíš hodnotu sebesama na kousku těla…to svědčí o tvé nevyzrálosti…víc k tomu není co dodat. Buvol, tvrdím to proto, že  nám neustále podsunuješ za vlasy přitaženou volbu ze dvou identických bytostí s různě velkými penisy - což je sám o sobě nesmysl dobrý leda tak do sci-fi porna.

Už sám předpoklad, že existuje Tvůj klon s větším penisem je prostě totální hloupost. Neexistuje a existovat nikdy nebude.

Sex není olympiáda, kdy vyhrává ten s největším a vztah už teprve ne. Ani dva výborní milenci nejsou stejní. Mnohem dřív o ženskou přijdeš kvůli tomu, že budeš utkvěle řešit tu svou výbavu, než kvůli tomu, že by utekla za větším. Popravdě tě omlouvá jen Tvůj věk, protože myslet si o ženách, že jim záleží akorát na tom, co kdo z vás nosí v kalhotech, tak to máš o nás docela ubohou představu.

A jestli tě někdy nějaká ženská opustí jen kvůli velikosti cizího přirození, tak ti garantuju, že ta za nic nestojí a měl bys být leda rád, že ses jí zbavil. Ale neboj, ona kvůli takovéhle hlouposti ti žádná neuteče. A pokud ti někdy nějaká přeběhne k jinému, bude to stopro z jiného důvodu, protože ženská si chlapa podle penisu nevybírá - fakt nee.

Málokdo je zcela spokojený s tím, co mu příroda nadělila a každý většinou pokukuje zrovna po tom, co nemá. Jenže trápit se tím, co nelze změnit, je ztráta času. Lepší je zdokonalovat to, co zdokonalit lze. To je milé, ale ve  chvíli, kdy proti sobě bude stát dokonalý milenec s menší výbavou a dokonalý milenec s výbavou vyhovující, která tě vyplní, volba je jasná.

Možná, nebo spíš určitě, bys měl posílit svoji sebedůvěru. Čím víc Tě čtu tak mi dochází, že Ti nejde primárně o to zda budeš pro tu svoji partnerku výborný milenec, ale máš jen obyčejný strach z toho, aby Ti neutekla. Už to tu bylo napsáno, když uteče, tak kvůli tomu co neustále řešíš a já doplním, že neznám normální ženu, která by chtěla mít muže, co si tak málo věří.

Víš, život se má žít. Není ostuda žít a zažít i zklamání, ale je velmi smutné pro strach život jen přežít. Fakt to moc řešíš. On i samotný vztah je sázka bez záruky na dobrý konec. A to se ani nemusíme bavit o sexu. Ale protože se o něm bavíme, nedá se to vynechat. Jestli si nebudeš věřit, tak to stejně bude naprd.

A jestli se budeš své partnerky neustále ptát, jestli jí tvoje velikost vyhovuje nebo jestli by raději nějakou jinou, tak tomu taky nepomůžeš. A jestli se bojíš, že ti uteče za nějakým, kdo bude mít pro ni výhodnější penis, tak máš asi fakt divný hodnoty, stejně jako tvoje potencionální uprchnuvší přítelkyně.

Tak děkuji, je to rozhodně posun dál, když teda pominu některé urážlivé komentáře, jsem přesto vděčný. Třeba se mi to uleží a pochopím to, příjemný den.

Věř tomu, že ženy si své partnery nevybírají dle toho, jestli jim pasuje jejich penis na milimetr přesně do jejich vagíny…a jestli stavíš vztah a sex jen na tomhle, tak je mi Tě líto. Taky si myslím, že tě nikdo urážet nechtěl. Ba dokonce jsem o tom přesvědčená. Jen jsme to chtěli odlehčit, aby sis s tím nedělal tak těžkou hlavu.

Pokud jsi vnímal moje slova jako výsměch, pak jsem ztrácela zbytečně čas. Já Tvoje slova pochopila a popsala polopatě. Že jsem použila slovo King, tak jen proto, že tak to opravdu je. Každý chlap chce být pro tu svou King. Ale ne každý nevidí a neslyší … proto jsem se zmínila o Tvém věku. A to tě rozhodně urážet nemůže, protože tak to opravdu je. Ženská vagina je flexibilní orgán Takže ať je penis malý nebo velký, vždy ho "obejme" a přizpůsobí se. Různé ženy to mají různě - některé si do vaginy strčí klidně celou ruku, jiným vadí i velký penis.

Je to taky hodně o předehře, předchozím vzrušení, event. Na mě asi pozdní puberta teprve přijde, nad penisem jsem nikdy moc nedumal. Ale taky jsem měřil kolik cm a porovnával se standardy v časopisu Bravo , to asi každý kluk v době puberty. Je to ale už dávno. Asi bych změnila slovosled, když tahle změna názvu tématu. Ale nechci být za rejpala. Ideální je žena, které penis zcela vyplní pochvu? Hodně zajímavá je tato diskuse: V té se "žena" rozešla s chlapem k vůli malému penisu - 13 cm, i přesto, že ovládal jiné dovednosti.

Sám mi to říkal, nebyl důvod nevěřit. Na šíři asi 4,5. Byl skvělý v něžnostech, v předehře, uměl orál - i když vím, že ho tak nebavil. Krásný mužský, vysoký, ramenatý, černovlasý, a ty oči. Jak mu příroda na zjevu nadělila, tak zase jinde ubrala. Když jsem byla zamilovaná, chybu jsem neviděla.

A tak postupně jsme přestali sexovat, protože jsem se začala vymlouvat. Nějak mě to neuspokojovalo. Proč do toho jít, když ten konec chyběl. Ano na počátku to bolí, ale je to příjemná, vzrušivá bolest, která žena to zažívá, ví o čem píšu.

A cítím ho hlavně po celou dobu sexu. Takže chlap s malým  nemá oprávněně sebevědomí a podle toho co píše pisatelka dále, tak by se ani o vztah neměl snažit. Kdybys nebyl zaslepen mírami, tak bys postřehl i to, co píše okolo. A sice to, že ho nebavil orální sex , o čemž jí zřejmě sám řekl. A tohle podle mého skromného názoru příčina, že jak píše - ten konec chyběl.

A to nemá nic společného s mírami, ale s narušením psychického naladění. Až jí totéž řekne ten s vyhovujícími mírami, dopadne to úplně stejně, ať si to už dotyčná připouští, nebo ne. Každý z nás potřebuje cítit, že toho druhého vzrušuje milování s námi, že jsme žádoucí a ne, že ten druhý dělá něco z musu. No řekni, líbí se Ti milování se ženou, která Ti jen milostivě vyhoví?

A je to vůbec ještě milování? Promiň Barčo, ale jde vidět, že jsi nečetla tu diskusi. Tak ti namátkou přidávám další její příspěvek:. Velký kozy jsou otázka vkusu a k uspokojení chlapa nejsou nutné. Ale když ho má chlap tak malýho, že ho ženská necítí, tak sorry, ale to je marná snaha, to se s nějakejma kozama srovnávat nedá. A necpěte mi sem zase nějaké uspokojení rukama a pusou, každé ženě to nevyhovuje a to už mohla rovnou chodit s ženskou, ta aspoň ví, jak na to.

Jinak tam ještě píše, že orální sex apod. Chlap pod 15 cm má prostě smůlu. Já bych řekla, že Tě spíš nenapadlo, že dospělost ani pohlavní zkušenosti člověka nepředurčují k tomu, aby byl schopen mluvit za všechny. Paní nebo slečna zde vyjádřila svůjj názor, byť bych s určitou částí mohla i souhlasit, protože pro mě a podle mě je velikost důležitá, tak to napsala celkem dost urážlivým způsobem a i to jak se vyjadřuje o ostatních praktikách mi spíš dává důvod si myslet, že její sexuální život nebude takový šlágr jaký si myslí.

Přiznám se, že jsem na ty stránky vůbec nešla a reagovala pouze na to, co jsem si přečetla tady. Nepůjdu tam ani teď, pouze napíšu, co si myslím o větě - Chlap pod 15 cm má prostě smůlu. Možná má, ale u pisatelky. Je to jediná žena na světě? Každá jsme jiná a každé vyhovuje něco jiného, tak asi tak. Pokud se ale chce chlap týrat myšlenkou své domnělé nedostatečnosti a čte jen to, co napíše jedna netaktní a přirozením myslící osoba, pak mu nikdo nebrání.

Sám se připravuje o zdravé sebevědomí a případné následky ať si taky nese sám. No, tak asi paní, byla jedna z mála, která byla hodně hluboká a tak jí vyhovoval někdo s většími mírami. Každý je vyvinutý jinak a jinde. Podle mně to příroda zařídila tak, že pokud by se lidé seznamovali přirozeně, a ne hned mysleli na sex, tak by se dva vyhovující protějšky našly.

Ale pokud se někdo s někým seznámí, kde je pijatyka a padají zábrany, kde si chce každý jen užít sex, tak dochází v sexu k nesrovnalostem. Pavli, pochybuju, že vůbec ví ta slečna, co je milování a chce jen š. A pokud by byla nějak hluboká, tak ale na druhou stranu úzká. Ale s tou hloubokou částečně nesouhlasím, protože taky záleží, jak moc je žena vzrušená. To, cos tam vytáhl od té jedné ženské, je jen její názor jak už někdo psal a ona evidetně bude pěkně pošahaná.

Nechápu, že se takovým příspěvkem zabýváš. Internet je zhouba lidí a je nutno vše tady brát s rozumem, nadhledem a vlastním uvažováním. Na internet píšou lidi většinou negativní zprávy a těch pozitivních je zde méně, protože píšu a ptám se na to, co mi vadí, s čím nejsem spokojen apod. Pokud je vše OK, proč se starat o nějaký internet a diskuse o problémech?

Bohužel média ovládají svět, tak to máme jak to je. Nevím no, ale když se nad tím zamyslíte, tak by vám  také celý život nestačil jen orální sex, nebo fisting. A popravdě si ani nemyslím, že by vůbec existovala žena, které by to stačilo.

A jestli ano, tak jich asi celorepublikově moc nebude. Navíc sex je hrozně důležitou součástí života a každý chce žít plnohodnotný sexuální život. Cíl každého jedince je být šťastný. Je to ta největší motivace v životě. Chlapovi s malým nic jiného nezbude, než se smířit s tím jeho vybavením a žít ten život jak se dá v rámci možností, ale proč by se měla obětovat normální zdravá žena?

To je přece nesmysl, když si může najít někoho s normální výbavou a užívat si sexu kolik potřebuje. Ale je mi jasné, že s tím nikdo nic neudělá a vy se alespoň snažíte povzbudit. A jsme zase u toho, co jsem už napsala. Pokud chlapi nepochopí, že jsme každá jiná, že každá preferujeme něco jiného a dokonce to nemusí mít ani nic společného s výbavou , tak se holt budete týrat a týrat. Co jsem různě vyčetl na všech možných diskusích a beru jen čistě názory žen, protože názor chlapů mě fakt vůbec nezajímá, tak za normální výbavu se dá označit penis nad těch 14 cm.

Míň už je to prostě malé a pro soulož nedostačující. Jasně, že i žena je každá jiná a některé vyhovuje penis kolem těch 14 cm a jiné třeba 17 cm, další zase 20 cm. Také je pravda, že penis nad 14 cm má  drtivá většina chlapů.

Já se tu bavím o tom procentu co ho mají pod hranicí. Jsou i chlapi co ho mají třeba 6 cm v erekci, i když to na každé diskusi vzbudí hrozné pobavení a poznámky, že to není ani možné. Nevím proč to tak příroda nespravedlivě zařídila, ale asi to tak má být. To snad ani není o tom, co komu příroda nadělila, ale každý si musí najít ten správný protějšek a bude pohoda na obou stranách. Jenže najít si správný protějšek pro chlapa s malým penisem je mnohonásobně těžší, než pro normálního muže.

A pro chlapa např. A i když člověk tedy najde tu jehlu v kupce sena, tak pak je tu ještě spousta dalších věcí jako je sednutí povah,   zájmů apod. Je to strašně nepravděpodobné. Asi jako výhrát ve sportce. Nají správný protějšek je přeci těžké pro dost lidí - bez ohledu na genitálie. A lidi s mindráky to mají obecně těžší. A je úplně jedno, jestli ty mindráky mají kvůli penisu nebo kvůli něčemu jinému. Souhlasím s tebou, ale těžké a těžké je přece jen rozdíl.

A některé komplexy jsou oprávněné a zbavit se jich prostě nejde. Já vím, že to myslíte dobře a že k tomu ani není co poradit. Už vás tu nechám na pokoji a díky za reakce. Zajímavé je, že kvůli fyzickým nedostatkům má komplexy kdekdo, ale kvůli povahovým nedostakům je má málokdo. Popravdě kdybych měla volbu mezi mužem s malým penisem bez komplexů a mužem s průměrným penisem a mindráky, vyberu si raději ten malý penis. To je fyzický rys, který jde v životě přeci jen snáze a dokonce i příjemně!!!

Ale chápu, že muže s malým a ještě s mindráky bude chtít opravdu asi málokterá - a pokud ten člověk bude žít s tím, že to odstranit nejde a nalézt si tak partnerku nelze, tak z mého pohledu si za svůj neuspokojivý partnerský život bude moct ve velké míře sám. A jak se jich tedy zbavit? Popravdě si vůbec nedovedu představit, že bych se někomu do očí svěřoval s tím, že mám malý penis. Podle mě prvním krokem je rozhodnutí, že se jich zbavit chceš a že chceš plnohodnotný život bez ohledu na něco, co by někdo druhý mohl mít za handicap.

Dalšími kroky asi jsou přijetí sama sebe, posilování sebevědomí, a reorganizace životních hodnot. Nevím, nakolik to lze zvládnout svépomocí. Pomoct ale může nejen odborník, ale třeba i někdo jiný, kdo to ani neměl v úmyslu, pomoct může nějaký životní zážitek, který člověku otevře oči.

Ale já s tím mindrákem nechci žít. Ničí mi život už hodně let a rád bych se ho zbavil. Sám to, ale asi nezvládnu. Už jsem se smířil s tím, že mít penis větší nebudu, i když jsem ještě nedávno uvažoval o natahovači, nebo o cvičení na zvětšení.

Jsou to ale všechno nesmysly, penis zvětšit prostě nejde. Zvolil jsem tedy jinou cestu a koupil pár knížek na to jak překonat komplex méněcennosti a na posílení sebevědomí, ale neřek bych, že by mi to nějak pomohlo.

Teda zatím jsem přečetl jednu, tak uvidím jak to bude po těch dalších. Asi, ale zkusím přece jen toho psychologa. Tak to je fajn - držím palce, protože opravdu myslím, že tohle není žádný zásadní životní handicap a věř tomu, že uspokojivý partnerský život lze vést i s malým penisem.

Píše, že šlo o prvního přítele. I když to samozřejmě neznamená, že šlo i o první sexuální zkušenost, tak i tak to napovídá, že pisatelka je spíše mladá. Je známý fakt, že ženská sexualita se v životě vyvíjí. Potřeby a zkušenosti dvacetileté dívky jsou jiné než třicítky a čtyřicítky atd. Že slečna vyjadřuje nespokojenost se sexuálním životem v prvním vztahu, to vůbec neznamená, že vina je na straně toho partnera - za její nespokojeností totiž může stát i její vlastní sexuální nevyzrálost.

Aneb lze na to pohlížet i tak, že dva sexuálně zkušení partneři si dovedou udělat dobře i když není vše ideální. Dále pak nevíme, jestli s tím druhým partnerem, jehož rozměry si tak pochvaluje, nejsou ještě ve fázi, kdy je zamilovaná a chyby nevidí a jestli za nějaký ten pátek si nezačne někde stěžovat, jak se vyhýbá sexu, protože ji to bolí.

To píšu proto, abys viděl, že vše si lze vyložit buď tak, že to je pro tebe pokořující anebo i tak, že se nad tím leda pousměješ. Je jen na tobě, jak si to "přeložíš". Profesor " Výborně studentko a ještě doplňující otázečka - co by jste řekla takovým 30ti centimetrům?

Promiňte pane profesore ale toto už není Shakespeare, ale Neruda - 30 centimetrů - Kam s ním! Takže toto je i moje odpověď na toto téma -je lepší  s těmi tvými 12ti centimetry být mezi - mnoho povyku pro nic a jak se Vám líbí, než - s Nerudovským - kam s ním!!! To máš, jako s ženským poprsím.

Některá ma menší, jiná větší. Jsou takové, že mají mindráky a podstupují zvětšování a při tom by si klidně muže našly i s tím svým poprsím. Ale mají psychický problém a dochází k takovým extrémům, že si mohou neustálým zvětšováním poškodit i zdraví, ale je jim to jedno. Pavli, to je tak, když někdo věnuje svému EGU větší pozornost, než si zaslouží. Na všechno je vymyšlená alternativa, ale na CIT protézu nekoupí.

O ten jako by jim ani nešlo … a přitom by měl hrát roli nejvyšší …. Citlivý jsem až až, což je také spíš v dnešním světě na škodu. Mě přece vůbec nejde o moje ego. Chci fungující partnerský vztah, po všech stránkách a ne, aby měla partnerka pocit, že ji něco schází. Třeba budu mít to štěstí a někdy si nějakou ženu najdu a bude mě mít ráda, ale bude muset něco obětovat, pokuď to teda nebude řešit nevěrou, jako se to v některých případech dělá, a to je to co mě štve.

Myslela jsem to obecně a citem jsem nemyslela citlivost, ale lásku. Protože když se dva upřímně milují, pak všechno ostatní má řešení. Ale kde láska schází, tam začnou hrát roli míry a kdeco …. Aniž bych Tě chtěla poučovat, tak zamilovanost není úplně totéž co láska. V tom si dovoluji nesouhlasit - s přítelem nám velkou většinu vztahu intimnosti moc neklapou, ale myslím, že ani jeden si nemůžeme na špatný vztah stěžovat.

Neříkam, že je ideální, milování chybí, to jo, ale něco nás u sebe stejně drží…. A co se týče zamilovanosti, tak ta netrvá dlouho. A pak právě nastává ten problém, kdy se začínají vidět ty chyby. Zamilovanost a láska není totéž. A pokud myslíš, že ano, pak jsi lásku ještě nezažil. Ta může trvat celoživotně a dokonce i bez sexu. Prostě nejlepší je takovej celkem pěkněj, ale ne zase úplně obří. Ale prostě zase někdo s malilinkatým může být ohromný fešák se srdcem na pravém místě, chytrý, úžasný…Prostě život nepřiděluje všem stejně, a to platí ve všem ohledech.

Buďme každý rád za to, co máme…Za zdraví, za přátele, za lásku, za krásy přírody. Ale nechci to téma bagatelizovat, jednou tu je, o tom žádná. Kdybych měla já říct jedno číslo, resp. Ten hlupák a šílenec je třeba Uzel, Fifkova, Weiss. To vis, co takový gynekolog a sexuolog může něco vědět o pochvě. Jinak budu tě asi šokovat, ale rodí se už hodně dlouho a to i bez analgetik.

Doporučuji ti chodit na rande s prezervativem a posuvkou. Vezmi míč velikosti hlavičky novorozence a zkus jej nacpat do pochvy. Vůbec se ti to nepodaří. Nebo třeba zkusit vsouvat širší a širší vibrátory, pro rozměr dětské hlavičky doporučuji použít menší hasicí přístroj jelikož je obvod hlavičky novorozence zhruba 34 cm, tak doporučuji vybrat tento hasičák http: Nepopírám, že se rodilo bez analgetik a pokud si žena analgetika nepřeje, tak nemusejí být podána, pokud však rodička nemá porušeny dráhy bolesti, tak blažené pocity opravdu nemá.

Jen tak pro zajímavost, nejvíce křičí příslušnice jisté menšiny, která má nejtenčí Zákoník práce. To taky nikdo netvrdí. A kdybych pominul tyto věci, tak mne napadá myšlenka: Nemůže být problém jinde, třeba v špatné přípravě před penetraci, popřípadě psychický blok ženy při zjištění že má příliš velký penis? Jinak co se týče velkých kalibru je toho plný internet.

Fisting, ženy s koněm, taky si hrají jak veliké dělo do sebe dostanou. A flaška od šampaňského je tam běžná věc. Má procenta jsou u průměru nominální 4cm. Nevyhovující zmetek 5cm a hlavička 15cm. Tu odhaduji, něměřil jsem.

Mé partnerky měly problém max první styk, který se stejně nebere vážně a následující byly ok. Většina mužů se pohybuje s obvodem své chlouby okolo 11 cm až 12 cm, tedy při jistém omezení ve smyslu předpokladu dokonale kruhového průměru pyje by šířka průměr, nikoliv ten aritmetický vycházela 35 mm až 38mm.

Tomu odpovídají i běžně prodávané prezervativy o  rozměrech 51 mm, 52 mm nebo 54 mm tedy pro obvody  mm,  mm a  mm. Milování ženy s koněm je přinejmenším odpudivé, nehledě na to, že dotyčná zřejmě po zásluze!

Jen tak na okraj, dávno v minulosti byla evolučně výhodnější taková předčasná ejakulace, za kterou se novodobí muži mnohdy stydí. Dětská hlavička o průměru 15 cm by značila již patologii novorozence hydrocephalus , takový by při domácím porodu bez dostatečně rychlého zásahu lékaře zemřel před prvním nadechnutím.

V tomto případě jsem taky mimo průměr. Ale jen o pul ne průměru. A z manželkou žijeme docela uspokojivě. A jak to tak vidím, tak se začínáme shodovat. S touto nejistotou se docela dá žít. Těch 15cm berte z ohledem na to, že jak je vidět jsem strojar a ne doktor. Ani Mudr Bauer se nezminoval nějak významně o tomto fenoménu.

Spíše se zmiňoval o podvazovani vaječníků minorit u 2. A byl to ústní příkaz min. Jen tak pro zajímavost, nařízení dr. Bauera by vyřešilo mnohé i nyní. Nechť si smilní, ale bez dalších nových pijavic rozpočtu. Už zbývá jen odstranit informační šum. MUDr Bauer byl gynekolog porodník. V druhé polovině profesního života se věnoval onkologii a byl spoluzakladatelem onkologického centra myslím v Motole.

To nařízení o podvazovani vaječníků po 2. Chápu to jako urážku osoby, která této společnosti byla hodně prospěšná. Jinak děkuji za upozornění, že zde na fóru nemam co prohledávat. Proč byste zde neměl co dělat? Dobře, věc se má tak. Jestliže jsem v příkrem rozporu v zásadní otázce, je vhodné přemýšlet o rozchodu. Názorová rozmanitost je dobrá i v partnerských vztazích.

Ale v zásadních názorech musí mít shodu. Já bych stejně jako výše zmíněný doktor tento druh genocidy nevydejchal a u doktora Mengeleho bych taky nepracoval.