Nahe holky sex s tchyni

nahe holky sex s tchyni

Když jsem se oženil, nastěhoval jsem se k manželce. V domku na vesnici jsem bydlel já, moje žena a její sestra, tenkrát osmnáctiletá. Tchána jsme neměli, zemřel tři roky před svatbou. Samozřejmě, tchýně byla ráda, že je v domě mužská ruka. Práce na domě i v okolí bylo dost. Tenkrát jsem pracoval na tři směny, tchýně na dvě, švagrová byla první rok na vysoké škole a moje žena je učitelka.

Se ženou jsme zabrali na bydlení obývací pokoj, který byl propojen dveřmi do ložnice tchýně a švagrové. Tyto dveře byly stále nepoužívané, ale naše milostné hekání tyto dveře nezadržely. Jak na vesnici bývá zvykem, všichni jsme se koupali jeden den a to po sobě. A tak se stávalo, že se moje švagrová vykoupala, oblékla do noční košile, v kuchyni na gauči si střihala nehty na nohou, a to tím způsobem, že seděla v tureckém sedu a já se jí díval na chlupatou kundu.

Ona si toho všimla, ale neudělala vůbec nic, aby zamezila mému pozorování, a dívala se střídavě na moje oči a do mého rozkroku. Samozřejmě se mně udělala hned mezi nohama boule. Za týden se to opakovalo, ale já jsem si dodal odvahy, přistoupil ke švagrové Janě a začal jí masírovat kozičky, které v noční košilce ještě lépe vynikly. Měla je nádherné a krásně pevné. Když jsem ji držel za kozy, dala na mé ruce svoje a říkala mně, co když někdo přijde.

Ještě chvíli jsem ji masíroval, ale to už jsem slyšel, že je moje žena vykoupaná, a tak jsem si šel sednout za stůl, aby neviděla, že mi stojí čurák. Po neděli jsem měl odpolední a tak jsem byl doma sám. Asi v deset hodin přišla Jana, že je nemocná. Zadívali jsme se na sebe a bylo všechno jasné. Řekl jsem jí, ať si jde lehnout, že jí uvařím čaj a přijdu jí změřit teplotu. Po chvíli jsem jí přinesl čaj, a když jsem ji viděl, jak krásně leží v posteli, už jsem se neudržel.

Vlezl jsem k ní a začali jsme se líbat a hladit. Laskal jsem jí kozičky a hladil po kundě a můj čurák stál jako sloup. Řekla, že je ještě panna. Mezi polibky jí povídám, ať se nebojí, že na ni budu něžný. Potom jsem ji svlékl z noční košile, já se svlékl taky do naha a rozjeli jsme koncert líbání, lízání, kouření a když byla řádně prolízaná, že tekla jako Dunaj, chystal jsem se jí mrdat.

Vzala ho do ruky, nasadila si ho do kundy a já jsem jí ho tam jemně tlačil. V cestě ale stála panenská blána. Jemně jsem přitlačil, abych jí s co nejmenší bolestí odblanil. Za chvilku v její kundě jezdil můj čurák jako po másle. Oběma se nám společné mrdání líbilo, a proto jsem ji prcal celý týden mojí odpolední směny. Stále jsme vylepšovali naše mrdačky. Když Jana poprvé vykouřila moje péro a já jí nastříkal semeno do pusy, velice jí chutnalo, a tak jsem jí ho tam stříkal při každém šoustání.

Týden milování utekl jako voda a my jsme stále vymýšleli, jak být spolu a kde mrdat. S Janou jsme vymysleli, že když bude chtít šukat, bude mít doma oblečenou sukni a v dílně za domem že ji vezmu zezadu. Čas utíkal, my jsme šukali kde a jak se dalo. Největší legrace byla, když moje žena říkala, Jano, proč máš doma sukni? Kdyby jen věděla, že jsem o panenství připravil ji i její ségru. Asi po roce bydlení u tchýně a po vyprcávání obou jejích dcer jsem si říkal, že je divné, že tchýně nemá žádného chlapa.

Napadla mě myšlenka, že až se setkají naše směny a já i tchýně budeme mít odpolední, že ji zkusím vymrdat. Už jí bylo čtyřicet šest a byla vdovou čtyři roky.

Naše směny se setkaly. Hledal jsem záminku, jak k ní do ložnice. Když žena se švagrovou odešly v sedm hodin do školy, rozhodl jsem se jednat. Ještě v pyžamu jsem šel za ní, že ji požádám o noviny. Ona je zrovna četla a měla rozepnutý knoflíček a já viděl její kozy jako na dlani.

Hned jsem měl péro v pozoru. V pyžamu to je, jak víte vidět tak, že se to nedá schovat. Nenechal jsem ji dlouho přemýšlet, vytrhl jí noviny z ruky, zajel rukou na kozy a začal ji líbat.

Nejdřív se bránila a uhýbala hlavu, ale já se nedal, vlezl k ní do postele a začal jí masírovat píču. A Robin ho měl fakt krásně dlouhého a tlustého. Třásla jsem se nedočkavostí a když mi zajel do kundičky jazykem a zjistil, že už upouštím z kundičky pěknou dávku šťávičky, položil mne na sedačku , velkého žaluda přiložil ke kundičce a pomalu do mne vnikal.

Když narazil na blanku, vykulil oči a řekl: Přikývka jsem a Robin prudce přirazil. Zařvala jsem jako raněná lvice a nechala se ošukávat až do Robinova výstřiku.

Od toho dne jsme s Robinem šukali skoro každý den a já několik měsíců před maturitou zjistila, že jsem v jiném stavu. Holky mne varovaly, abych si s Robinem nezačínala, že je jedináček a mámin mazánek a že jednou budu mít doma peklo, protože se předpokládalo, že Robin zůstane bydlet i po svatbě v jejich přepychové vile. Robinova matka Věra se mi však líbila, nabídla mi tykání a hned zařizovala svatbu. V té době začala stonat moje máma a dva dny po maturitě zemřela na zákeřnou rakovinu.

A pak se to stalo. Přecházela jsem po přechodu a srazilo mne auto. Kromě několika modřin se mi skoro nic nestalo jen jsem cítila divný tlak v podbříšku a po stehnech se mi řinula krev. Potratu se nedalo zabránit a Věra byla první, která mne utěšovala, že jsme ještě mladí a když budeme chtít budeme mít dětí jako smetí. Soužití s Robinovými rodiči bylo skvělé, Věra se nám do ničeho nepletla a to že nám vařila, prala a uklízela mi jen vyhovovalo a my si s Robinem užívali podle svého.

Pak onemocněl i Robinův otec, byl už víc jak rok po nemocnicích a já se jednoho dne vrátila domů dřív a přistihla Věru jak v ložnici řádí s cizím mužským.

Byli tak zabráni do sexuálních hrátek, že mne ani nezpozorovali. Stála jsem stále mezi dveřmi do ložnice, poslouchala Věřino vulgární povzbuzování a dočkala se i bouřlivého orgasmu obou mrdajících. Pak jsem odešla do kuchyně a čekala. Když pak Věra se svým milencem procházeli nazí do koupelny a uviděla mne, poslala svého milence do koupelny a sedla si ke mně ke stolu. Doufám Adélo, že to zůstane mezi námi.

Chvíli mi vyprávěla o tom, že s tchánem byli v sexu vždy náruživí a že jí sex teď co je tchán nemocný moc chybí. Slíbila jsem jí, že se nic nedozví ani Robin a svůj slib jsem dodržela. Věra si pak dál vodila svého milence a já jí ještě poskytovala informace, kdy se Robin vrátí , aby měli na šoustání klid. Pak tchán zemřel a Robin se rozhodl, že přijme nabízenou práci v Belgii. Domů jezdil jednou za 3 - 4 měsíce a já veškerý čas trávila doma.

Petr - Věřin milenec teď u nás trávil víc času a myslím, že kdyby nebyl ženatý klidně by si ho Věra k nám nastěhovala. Petr však kvůli dětem odmítal rozvod. A já po nocích řádila se svým milencem - 18 cm dlouhým robertkem. Asi jsem svou rozkoš prožívala dost hlasitě a najednou u mne stála Věra. Adélo, asi bych Ti to ani neměla říkat, Robin je můj syn, ale Tebe mám taky ráda a myslím, že si zasloužíš v kundičce víc než toto neživé nic.

Řekla jsem jí, že zatím necítím potřebu a těšila se vždy na příjezd Robina. Co se pak dělo v naší ložnici si asi umíte představit. Robin už byl mimo domov víc než rok, když jsem dostala pozvání na oslavu čtyřicátin své kolegyně. Měla se konat o víkendu na jejich chalupě. Když jsem se svěřila Věře doslova mne přinutila jet a ještě mi popřála hodně sexuálních zážitků. Trochu jsem jí odporovala, vždyť se budou slavit narozky tak jakýpak sex. Jen si nemysli, že nevím jak takové narozeniny probíhají, se svým mužem jsme se jich občas taky zúčastnili, tak vím o čem mluvím řekla, když mi při odchodu dávala pusu.

Na chalupě bylo asi lidí. Grilovalo se selátko a několik kuřat, alkohol tekl proudem, tancovalo se, povídalo, ale za chvíli už jsem si všimla, že několik lidiček se vytratilo do chalupy. I když jsem měla možnost cítit několkery ruce na svých kozičkách a někteří pánové se dokonce snažili zmocnit se mé již pěkně nažhavené a kundím mazem promazané kundičky, přesto jsem jejich útoky zatím vždy odrazila. A nyní jsem se vydala na průzkum. A hned v hale jsem měla možnost dívat se na několik nahých těl mužů i žen různého věku, kteří zde za mocného řevu šukali do všech tělesných otvorů.

No tak Adélo, svlíkni se a užívej si. Ty si myslíš, že Robin tam nešuká? Byla to moje kolegyně Dáša - oslavenkyně, byla už také úplně nahá a za velký ocas táhla mladíčka a už si hledali skulinu, kam by složili svá touhou se chvějící těla. Pojď půjdem nahoru ozvalo se za mnou. Byl to manžel Dáši a mezi nohama se mu bimbal povadlý ocas, který však při pohledu na tu mrdající hromadu závratnou rychlostí rostl.

Byla jsem jako omámená a nechala se vést jako ovce na porážku. Míla mne odvedl do pokoje a než jsem se nadála stála jsem před ním úplně nahá. Máš fantastický cecky řekl a svalil mne na postel.

Sál mé velké bradavky a já za chvíli řičela blahem a honila mu čuráka jako o závod. To už ale Míla vrazil hlavu mezi má stehna a několikrát prolízl mou nazrzlou kundičku. Parádně mažeš řekl a už mi tlačil velkého čuráka do kundy.

Tvrdě přirazil a já řvala jako blázen, že mi jí snad roztrhl a už jsem kropila jeho ocas kundí šťávou. Míla měl výdrž jako hrom. Mrdal mne v různých polohách a než si do mne vystříkal obsah koulí, já se nejméně 3x vznášela na vlnách rozkoše. Leželi jsme vedle sebe na posteli a najednou do pokoje vtrhli tři chlapi.

..

Během chvilky byla mokrá a já věděl, že mám vyhráno. Je velice dobré, že ženy nosí noční košile a pod nimi nemají už nic. Hrabal jsem se jí v kundě, stáhl přes hlavu noční košili, já se svlékl taky a rozjela se skvělá jízda.

Byla nadržená a prcala jako o život. Když jsem ji mrdal, mačkala mně zadek a já jí ho tam vrážel, jak nejhloub to šlo. Její orgasmus byl nádherný. Ten den jsme měli co stihnout autobus do práce.

Tak jsem tam žil jako v ráji. Svoji ženu jsem mrdal v noci, tchýni, když se nám sešly směny, tak ho tam měla celý týden a Janu jak to jen bylo možné. Nejlepší byly prcačky s Janou. Od našeho prvního milování Jana byla každý měsíc nemocná a my proprcávali vždy celé dopoledne. Většinou měla strach, abych jí nenamrdal a tak jsem jí stříkal na kozy a do pusy Když jsem jí postříkal kozy, tak jsem jí moje vlastní semeno slízával a jak jsem ho měl na jazyku, tak jsme se líbali. Moc se nám tahle hra líbila.

Jindy, když měla Jana semeno v puse, tak jsme si semeno pouštěli z pusy do pusy, olizovali si přitom celé obličeje a byli jsme vždycky náramně spokojeni. Jana semeno do kundy nechtěla za nic na světě, protože se bála, aby neotěhotněla. Jak čas běžel, bylo Janě dvacet let a našla si chlapce. Nesl jsem to ale statečně a Janě jsem kluka přál.

Potom jsme se ženou dostali byt a odstěhovali se z mého ráje. Utěšovalo mě, že Jana má stejně kluka a za tchýní jsem vždycky na pěknou prcačku přijel. Se ženou jsme jezdili už ke tchýni jenom o víkendech. Když jsme tam jednou takhle byli, řekla mně Jana, abych ji zavezl na třídní večírek. Náhle cestou řekla, abych zajel na lesní cestu.

Trošku jsem byl překvapený, ale s chutí jsem jí poslechl. Z auta jsme vyndali deku a nádherně jsme mrdali. Když to na mě šlo a já chtěl postříkat její kozy, tak mě zadržela a řekla, že chce mít moje semeno v kundě jako první.

S chutí jsem jí to tam napumpoval a krásné jsem jí potom vylízal píču, která byla zalepená semenem. Jako vždycky jsme se potom líbali. Potom se Jana vdala a přesně za devět měsíců od našeho mrdání se jí narodila holčička. Měla jako já modré oči a dolíček v bradě.

Jana se s rodinou odstěhovala a já ji už neprcal. Tchýni jsem ale pokoj nedal. Z mých tří směn byly už jenom dvě a měli jsme s tchýní samozřejmě stejnou. Každý týden, když jsem měl odpolední, jsem jezdil tchýni mrdat aspoň dvakrát. Byla vždycky po týdnu nadržená a k mojí radosti si nechala dát DANU, abychom neriskovali. Myslím si, že žena nemá ani tušení, že jí ojíždím mámu, protože tam jezdím, když je ve škole, a tchýně mi každý měsíc dá krásně zaprcat a ještě mi přidává tisíc korun na benzín.

Co si mohu přát víc? Povídka je bez gramatických oprav a editačních zásahů. Pochází z volně dostupných zdrojů na internetu. Pokud víte, že porušuje autorský zákon, napište nám, aby mohla být zjednána náprava. Porno povídky zdarma Freevideo zralé paničky Švagrová je panna - amaterky - amateri cz.

Amatérky na svých erotických fotkách ukazují šukání doma v českých ložnicích i se na veřejnosti, kde uvidíte malá i velká prsa, chlupaté kundy i holé píči oplodněné a vystříkané semenem. České amatérky a amatéři na erotických fotkách a domácím porno videu zcela zdarma. Odpanění kundy mé švagrové a mrdání s tchýní, zralou ženou. Nejlevnější kvalitní značkové pneumatiky právě teď. Všechny osoby zde vyobrazené jsou starší ti let a k prezentovaným materiálům vlastníme Model releas či License Agreement.

Zveřejněné materiály nemusí vyjadřovat skutečná jména, názory a sexuální orientaci prezntovaných osob. Může se jednat o fikci. All users who do post any visual depiction of actual or simulated sexual conduct that appears or otherwise is contained in or at this web site are certifying to us that they are in compliance with 18 U. Section and C. Erotické fotky maminy Lenky. Oslava se zvrhne v trojku se snachou — české porno. Povedená rodinka, rodiče ojedou synovu přítelkyni!

Starší pár prcá se snachou — české porno. Ženská se vrhne na mladého přítele své dcery. Porno tagy mature porno velká prsa studentky kozatá vyholená kundička české pornoherečky mrdání osmnáctky česká porno videa amatérky malá prsa lesby České porno sexy holky prdelky Dvě na jednoho pov nadržené maminy prsaté ženy výstřik na obličej teen porno černovlásky sex ve třech kouření péra mature dlouhá videa zdarma český holky přírodní prsa dlouhá porno videa zralé ženy dlouhá videa freevideo výstřik do pusy zralé maminy starší ženy sexy maminy HD porno nadržené paničky naughty america lesbický sex prsaté holky zralé paničky švédská trojka hubená holka maminy porno MILF umělá prsa teenka anální sex dlouhá porno videa zdarma.

Ty prcáš mojí mámu?! Anál , Zralý ženský Přidáno: Prcal se svou tchýní a mladá ho přistihla — české porno Kategorie: České holky , Maminy , Zralý ženský Přidáno: Nemravná panička se věnuje budoucímu zeti Kategorie: Blondýnky , Maminy , Zralý ženský Přidáno: Syn není doma, jeho sexy přítelkyně ale ano — české porno Kategorie: Brunetky , České holky , Skupinový sex , Zralý ženský Přidáno: V koupelně zneužijí synovu mladou přítelkyni — české porno Kategorie: České holky , Mladé holky , Skupinový sex , Zralý ženský Přidáno: Rodiče otestují synovu novou přítelkyni — české porno Kategorie: České holky , Skupinový sex , Zralý ženský Přidáno: Nadržený starší pár a manželka jejich syna — české porno Kategorie: České holky , Zralý ženský Přidáno: S přítelovými rodiči se rychle sblíží — české porno Kategorie:

PRSATKY NAHATÝ HOLKY

3. září Holky mne varovaly, abych si s Robinem nezačínala, že je jedináček a byli v sexu vždy náruživí a že jí sex teď co je tchán nemocný moc chybí. A hned v hale jsem měla možnost dívat se na několik nahých těl mužů i žen. 4. únor Porno videa sex s tchýní zdarma online ke shlédnutí. Největší výběr dlouhých porno videí na téma sex s tchýní. domácí mrdačky. sex videa. Manželka chce po mě sex s tchýní. Chodil jsem s holkou 18 let Pokud je to pravda, tak závidím . A moc holá = nahá. reagovat

Nahe holky sex s tchyni

POLOHA 69 EROTICKA MASAZ PLZEN