Nahy maser lizani kundicky

Jsem tu každý den! Pracovní doba podle domluvy! Je i možnost přes noc za příplatek. Věk neřeším, hlavní je fér jednání a chuť. Zdravím Vás pánové, po kratší odmlce jsem zde opět pro vás a to v úterý Mé jméno je Eliška a je mi 22 let. Sex si užívám opravdu naplno. Mezi mé službičky patří: Ahoj, jmenuji se Aneta a v Karlových Varech budu opět ve středu Sympatická štíhlá blondýnka 23 let se těší na Tvou návštěvu ve svém pelíšku, kde si můžeme užít sexík v různých polohách, orál s vyvrcholením na mé tělíčko, 69, autoerotika, masáž Ahoj fešáci, jsem žena plnějších tvarů, je mi 41, prsa č.

Ráda ti ve svém pelíšku nabídnu orálek i hlubokej, erotické masáže, něžnej sexík, klasika různé polohy, 69, lízání kundičky, rimming, masáž prostaty, pánskej análek fisting, Šikovná a hravá, taková jsem já. Užiju si to s tebou jako nikdo jiný. Přijela jsem Vás potěšit a rozmazlit. Posteli dokážu být vášnivá. Dělám trojku i s Šikovný jazýček a pusinka. Jmenuji se Nikol 37let, prsa č. Mám velmi šikovný jazýček a pusinku, která Ti udělá ten nejlepší orálek.

Zbožňuji vášnivý sex a výstřik do pusinky. Miluji střídání poloh, 69, lízání kundičky a zadečku, piss, pánský análek, masáž prostaty, l A je to nutné? Asi by se mi Vaše krásné štíhlé nohy masírovaly přes prostěradlo těžko a byla by to zřejmě i škoda je takhle odbýt Připadala jsem si hloupě, ale on byl velmi příjemný, vypadalo to, že si tu mou nervozitu dokonce užívá.

Zaskočilo mě to co řekl, přemýšlela jsem nad tím, kdy si stačil všimnout, jak mé nohy vypadají, když mě zatím viděl jen tak letmo. Prostěradlo mi tedy s mým rozpačitým souhlasem odstranila a řekl mi, co bude dělat. Že celá masáž bude trvat 60minut, nejdříve půl hodiny ze zadu a pak půl hodiny ze předu. Když mě začal masírovat od chodidel, měla jsem s to chutí seskočit ze stolu a utéct. Ale byla jsem jak přibitá.

Začlo to být příjemné a řekla jsem si, že se zavřenýma očima to můžu zvládnout. Postupem času jsem si na jeho ruce zvykla natolik, že jsem měla chuť chodit na masáže už jen k němu.

Čím dál víc se mě zmocňovaly hříšné myšlenky, vzlášť, když každým centimetrem mých nohou procházely blažené pocity, které mi přivodily nečekaný zážitek. Byla jsem už tak uvolněná, že jsem se skoro začla těšit na to, až přijdou na řadu stehna.

Měla jsem nohy celkem blízko u sebe a něžným přitlačením na vnitřní stranu stehna mi naznačil, abych své nožky dala trochu víc od sebe. Uvědomila jsem si, že k celkové masáži těla nepatří zadeček, ale i přesto, jak jsem na tom byla se svou sdydlivostí, začínala jsem si přát, aby alespoň minimálně jeho ruce o můj velmi citlitý zadeček zavadily. Když se postupně dostával do vyšších partií, začla jsem cítit příjemné, velmi známé chvění v podbřišku.

Mé odloučení s přítelem vzalo za své a mou hlavou stále víc a víc probíhala myšlenka, která nasvědčovala tomu, že se zde chtě nechtě schyluje k potencionální nevěře. Nikdy jsem svému příteli nezahla, i když pár návrhů jsem dostala, ale všechny odmítla, jenže tohle bylo úplně jiné,tak nějak silnější, než já. Jakmile se jeho ruce začaly dotýkat vnitřní strany stehen a to velmi jemně, tak nějak samozřejmě jsem své nožky intuitivně roztáhla ještě víc.

To mohl brát jako můj náznak k tomu, aby se třeba osmělil a o něco se pokusil. Já už jsem totiž přes vlnu vzrušení měla jasno. Jeho dech byl už tak silný a hluboký, že jsem ho cítila až ve svém rozkroku.

Z toho jsem usoudila, že jeho zrak směřuje přesně tam, kam jsem chtěla aby směřoval. Celou dobu jsem věděla, že dveře do masérny jsou sice zavřené, ale ne zamčené, bylo mi to ale jedno. Každou chvíli mohl někdo přijít, moje myšlenky na jeho ještě stále neprozkoumaný penis a zvědavost na jeho vyvinutí mě zaměstnávaly natolik, že i kdyby někdo přišel, nevyvedlo by mě to z míry. Snad by mě to možná i rajcovalo, že by nás někdo viděl Můj zadeček, který má erotogenní zónu snad na všech místech se nemohl dočkat, až ho jeho ruce sevřou.

Byla jsem už tak nažhavená, že i snad jedním zmáčknutím by mi přivedl první orgasmus. To jiskření,které se kolem nás odehrávalo dostávalo ten nejsilnější náboj. Byla jsem tak horlivá a připravená přijmou jeho prst ve své kunčičce, vrtěla jsem se už jako kočka a on věděl, jak tato započatá masáž skončí a že ji jistě rád dokončí ve své největší snaze o co možná nějlepší výkon.

Ležela jsem nehnutě a něžně mi svýma rukama masíroval zadeček, roztahoval mi mé půlky tak, aby co nejlíp viděl do mého rozkroku. A bylo to tady. Jeho něžné ruce svíraly mé půlky tak, až jsem ucítila příval toho nepopsatelného pocitu, orgasmum byl tak silný, že jsem se celá třásla.

Byla jsem do hladka vyholená tak jako vždy a jak to mám ráda a moje mušlička byla hlaďoučká. Proto jsem svůj zadek na něj vystrkovala víc a víc, celé mé tělo se chvělo. Konečně jsem se dočkala a ucítíla jsem, jako jeho prst ostýchavě, velmi pomalu a procítěně pronikl do mé mušličky, ze které už delší dobu vytékala šťáva. Prostěradlo, na kterém jsem ležela už bylo dost vlhké. Byla jsem unešená z toho, jak jeden jediný prst krásně zaplnil mou kundičku.

Začal mě prstem rychleji a příjemně projíždět, s každým jeho zásunem jsem byla víc nažhavená a připravená na další prst.

Za chvíli jsem ucítila, jak do mě proniká něco většího a druhá ruka mi mačkala mou zadničku. Vylezl si za mnou na stůl, klekl si na mé nohy a všimla jsem si, že jedna ruka se mě přestala dotýkat. Tím jak se jemně pohyboval a jak začal tiše sténat jsem pochopila, že si ho vyndal z kalhot a začal si ho honit.

Druhou rukou mě nepřestával projíždět. Velkou dávkou slin mi mou kundičku navlhčil a promasíroval ještě víc, moje dírka se rozevírala a byla připravená přijmou jeho mužný nástroj. Ještě před tím mi ale obě moje dírky neuvěřitelně projel jazykem, jazyk se pak zastavil u mého zadečku a mušličku začal opět dvěma silnými prsty projíždět.

Pak se na mě jemně položil, ne plnou silou a v tu chvíli jsem ucitila jeho klacek, jak mě s ním šimrá u vchodu do mé dřív nesmělé jeskyňky. Byl tvrdý a jeho žalud mokrý. Nemohla jsem se dočkat, až ho ucítím v sobě. Cítila jsem každou jeho žílu na jeho kládě a moje kundička byla do posledního místečka zaplněná. Byla jsem v jednom ohni, rozkoš nebrala konce. Zasunoval ho do mě čím dál rychleji a já slyšela a cítila jak mi s každým jeho přiražením koule plácají o kundičku.

Bylo to úžasné, měla jsem ohromnou chuť si toho jeho krasavce prohlédnout, ochutnat a pomazlit se s ním. Po celou dobu tohoto nečekaného milování se mě velmi jemně dotýkal mého těla a já se snažila nadzvednout tak, aby si mohl pohrát s mými bradavkami a prsy, jelikož se přes svou snahu k nim stále nemohl dostat.

Když k nim pronikl, jako by se má malá, ale velmi prsa v jeho rukou ztratila. Moje velké vztyčené bradavky byly rozdováděné a čekaly na jeho dotek, až si je promne mezi prsty. Masíroval mi je, kroutil, chtěl víc, obě prsa se vešla do jeho jedné ruky. Slezl ze mě, abych se mohla otočit. Lehla jsem si na záda, nohy mi roztáhl co nejvíc a konečně jsem uviděla to, co mi před malou chvíli projíždělo mou díru. Byl krásný, jeho prokrvený a rudý žalud jsem chtěla mít už znovu v sobě. Nejdřív mi ale s chutí zabořil svůj jazyk do mé jeskyňky a ochutnával šťávičku, která z ní stále vytékala.

Ještě chvíli mi mou kundičku sál a já žadonila, aby nepřestával. O malou chvíli později, kdy už byl můj poštěvák pětkrát větší něž normálně, mi svůj ocas zabořil do mé rozevřené kundičky, která se ho nemohla dočkat. Jeho silné průniky dovnitř byly jako sen. Nic podobného jsem nikdy nezažila. Odhodila jsem veškeré zábrany, otevřela oči a s chutí se dívala na to, jak ho do mě zasouvá, jak mi projíždí mou nadrženou mušličku.

Byl to božský pohled. Trochu jsem se zvedla a téměř jsme seděli proti sobě. Pořád mě nepřestával píchat a po chvíli se dostavil druhý příval slasti, po těle mi přeběhl vzrušující mráz a moje ukojení bylo blažené. Jeho úsměv mi naznačeval, jak je rád, že mě k němu přivedl. Jakmile odeznělo, netoužila jsem už po ničem jiném, než udělat to, co mají muži snad nejraději a já to zbožňuji možná ještě víc, tak jsem mu své přání pošeptala do ucha a on nadšeně souhlasil.

Postavil se na zem, já si znovu lehla na záda, hlavu zaklonila ze stolu dolů a žadonila o to, aby mi ho šoupnul do mé pusinky. Jazykem jsem mu kroužila po jeho žaludu, byl horký. Rukou jsem masírovala jeho hladké koule a druhou mnula pevně jeho ptáka.

Honila jsem ho jak nejlépe jsem uměla, měl zavřené oči a vzdychal jako splašený. Moje uspokojení z toho jeho bylo velmi silné, opravdu jsem si to užívala.

Možná víc než on.

.. Přijmu slečny od Pak už téměř pokaždé, co jsem byli v posteli s mým přítelem, jsme tam byli vlastně tři. Ležela jsem nehnutě a něžně mi svýma rukama masíroval zadeček, roztahoval mi mé půlky tak, aby co nejlíp viděl do mého rozkroku. A když jsem uviděla jeho obrovské ruce, nahy maser lizani kundicky, které by mě dokázaly lehce zlomit vejpůl a jeho jedna ruka by pokryla celá má záda, nezbývalo mi nic jiného, než mu věřit a svěřit své tělo do jeho péče. Uložit do prohlížeče jméno, email a webovou stránku pro budoucí komentáře.

Nahy maser lizani kundicky

Po celou dobu tohoto nečekaného milování se mě velmi jemně dotýkal mého těla a já se snažila nadzvednout tak, aby si mohl pohrát s mými bradavkami a prsy, jelikož se přes svou snahu k nim stále nemohl dostat. Ač jsem chtěla sebevíc, nešlo mi na to přestat myslet. Proto jsem svůj zadek na něj vystrkovala víc a víc, celé mé tělo se chvělo. Konečně jsem se dočkala a ucítíla jsem, jako jeho prst ostýchavě, velmi pomalu a procítěně pronikl do mé mušličky, ze které už delší dobu vytékala šťáva. Za chvíli jsem ucítila, jak do mě proniká něco většího a ceske herecky v pornu ženská ejakulace ruka mi mačkala mou zadničku. Masíroval mi je, kroutil, chtěl víc, obě prsa se vešla do jeho jedné ruky, nahy maser lizani kundicky. Agripa o Alenčina zpověď — 2.

GAY MLADI KLUCI SPOUTANA