Povisle kozy nadrzene holky

Rozhodně s Tebou nesouhlasím v tom, že řezání není špatné. Řezání může být i nebezpečné. A mimoto nic neřeší. Naopak Tě od řešení toho, co Tě trápí, odvádí. Jizvy na rukou Ti asi nepomohou k tomu, aby ses sama sobě více líbila. Jsem tedy ráda, že snad alespoň nějaká část Tebe si tohle uvědomuje a vede Tě k tomu, že si hledáš pomoc. Proti řezání pomáhá odvrátit pozornost jinam. Tedy namísto toho, aby ses řízla, dělat cokoli jiného, například jít si zacvičit, zaběhat, dělat něco rukama, jako třeba navlékat korálky, tančit, zpívat, jít si s někým popovídat.

Jestliže to nezvládáš sama, je potřeba se obrátit na někoho dospělého, komu věříš. Na mamku či někoho jiného z rodiny, školní psycholožku nebo nějakou oblíbenou paní učitelku. Přejeme Ti, aby s řezáním skutečně skončila. Moje tělo - holky Ahoj všichni Mám takový, pro vás asi úplně zbytečný, ale pro mě obrovský problém. Jde o to, že je mi 13 a asi 2 roky mi rostou chlupy v podpaží. Jsou dost viditelné a hrozně mi to vadí. Mamka je viděla když mě "učila" stříkat se deodorantem.

Což bylo nedávno, cca před měsícem. Nič na to neřekla. Chtěla bych se oholit, ale já vůbec nevím jak. Neumím vzít ani žiletku do ruky. Chtěla bych to říci mamce, ale nevím jak. Já jsem totiž hodně vyvinutá, ale chovám se jako malá. Mozek mi ještě asi nevyspěl. A tak se ke mě mamka tak nějak chová.

Moje kámoška je na tom podobně. Prostě se nechovame jako mladé ženy. A já právě nevím, jak by to pojala. Je mi také úplně jedno co nosím a jak vypadá. Myslim, že by se divila, kdyby jsem ji řekla: Teď mě to tolik netrápí, ale chtěla bych to vyřešitt, až bude teplo a já budu nosit trička s krátkým rukávem.

To by bylo vidět. Dokonce i podprsenku mi nabídla ona a ja si o ní neřekla, jako většina holek. Napadlo mě, že by mi to taky mohla nabídnout. Prosím, pomozte mi, jak to mám mamce říci.

Nebo myslíte, že by mi to mohla také nabídnout? Tohle jsem vám už jednou psala a pořád jsem můj problém nevyřešila. Hodně nad tím přemýšlím a trápím se.

Nevím pořád, jak to mamce říci. Mohli by jste mi prosím napsat, kde jí to mám třeba říct a jakým způsobem? Asi před týdnem mi mamka řekla, jestli bych si nechtěla oholit nohy. Mám je hodně chlupaté a chtěla bych. Stejně jako to podpaží.

Já se zaradovala a řekla jsem, že asi jo. Potom nic neříkala a nic se nedělo. Nevím co si o tom myslet. Myslela jsem si, že když řeknu, že jo tak mi s tím pomůže a já jí při tom řeknu, že bych si chtěla oholit i podpaží. Jsem z toho opravdu nešťastná. Bojím se v tričku s krátkým rukávem zvednout ruce. A až bude tepleji a začnu nosit kraťasy, to bude horor. Bojím se i toho, co na to řeknou mí spolužáci. Budou se mi mát Moc prosím, pomozte mi co nejdříve. Předem mockrát děkuji za odpověď.

Vaši poradu mám moc ráda a už několikrát mi pomohla. A omlouvám se, že vás s takovouhle blbostí otravuju. Děkuji za Váš čas. Už jsem Vám tuhle zprávu psala 2x. Pořád jsem však nenašla odvahu. Moc prosím, napište mi nějaké větičky, které bych jí mohla říct. A kde bych jí to mohla říct, kdy, jakým stylem Takovéhle věci jsme nikdy neřešili.

Moc Váš prosím, napiště mi to. Jsem opravdu hodně zoufalá. Neumm si představit, že budeme v létě na chatě v plavkách, já jen lehce roztáhnu ruce a Děkuji moc za Váš čas. Ahoj, píšeš opakovaně o tom, že nemůžeš najít odvahu, aby sis s mamkou promluvila o tom, co Tě trápí a co bys potřebovala.

Nevím, jaký spolu máte vztah, jestli si rozumíte, jestli k ní máš důvěru, čeho se vlastně bojíš. Jestli je to to, že to bude trapné, že by nesouhlasila, že by Ti nepomohla, nebo něco dalšího? Ty sama znáš mamku a váš vztah lépe, než my, věřím, že dokážeš najít způsob, jak spolu obvykle mluvíte, jaké k tomu máte příležitosti. Pokud už Ti dříve sama mamka navrhla, že by sis mohla oholit nohy, můžeš na to rovnou navázat a požádat ji o radu, jak to provést. Dříve ses bála, že by se asi divila, ale teď vidíš, že Ti to sama navrhla, že s tím počítá, že je to v pořádku a normální.

Můžete se sejít třeba v koupelně, kde by Ti mohla ukázat, jak na to. Chápu, že jsou Ti chloupky nepříjemné a je zbytečné, aby ses jimi obzvlášť teď v létě zbytečně trápila. Věřím, že když překonáš počáteční stud, společně to vyřešíte a bude po problému, možná vás to spolu více sblíží.

Můžeš si to zkusit říct sama nanečisto bez mamky, nějak si to zformulovat nebo napsat na papír a dát jí vzkaz třeba na postel. Neboj se dávat najevo, co bys potřebovala, je to lidské a potřebné. Držíme Ti palce, Modrá linka. Moje tělo - holky Dobrý den, potřebuju poradit ohledně mého obličeje Na obličeji mám hodně pih a vůbec se mi to nelíbí, chtěla bych se jich zbavit jinak než chirurgickým zákrokem kvůli jizvám.

Nemáte, prosím, nějakou radu? Připadám si kvůli tomu ošklivá a hrozně mi to vadí. Předem děkuji za radu! Ahoj Jani, věř mi, že pihy nejsou na závadu. Vždyť vznikla i velice pěkná písnička o dívce pihovaté.

Pokud ti ovšem pihy tak moc vadí, tak zajdi do lékárny. Nech si tam poradit krém, který pihy zesvětluje. Také se moc nevystavuj sluníčku, to pihy zvýrazňuje.

Moje tělo - holky Ahoj Alíku, ve čtvrtek mám jít na kardiologii a pravděpodobně si budu muset sundat podprsenku, ale před tátou. Jsem hrozně stydlivá a stydím se před tátou, aby mě takhle viděl, nevím co mám dělat.

Ahoj, chápu, že máš pocity studu, když se máš svléknout na vyšetření před tátou. Nevím úplně přesně, jak vyšetření bude vypadat, ale je také možné, že v ordinaci budeš sama a tátu si lékař zavolá až na závěrečný rozhovor.

Možná by také šlo tátu požádat, aby na Tebe počkal a přišel za doktorem po vyšetření, nemusíš mluvit o studu, ale třeba o tom, že už jsi velká a zvládneš to tam sama. Napadlo mne také, že o všem můžeš promluvit i s mamkou, která tátovi může naznačit, že se trochu stydíš a on se třeba nebude na Tebe při svléknutí podprsenky dívat, Je také možné, že i on se v tom necítí úplně nejlépe a sám to nějak vyřeší například tím, že se postaví stranou nebo něco podobného.

Je jasné, že i on vnímá, že dospíváš, na druhou stranu Tě zná úplně od malička a přemýšlí o tom, jak se se má táta v podobných situacích chovat. Přejeme Ti, aby vše dobře dopadlo. Moje tělo - holky Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné "přijít" o pannenskou blánu bez pohlavního styku, případně jak. Také by mě zajímalo, pokud lze přijít o panenskou blánu bez pohlavního styku, jestli se nedá nějak zjistit bez navstevy gynekologa jestli panenskou blánu ještě mám.

Ahoj, ano, je možné panenskou blánu ztratit i jinak než sexem, třeba při sportu nebo zavádění tamponu. Nicméně každá žena má tuto blánu jinak vyvinutou - některé pevnější, jiné skoro žádnou. Proto je těžké poznat, zda ji stále máš i Ty. Nejspíš by to poznal právě jen gynekolog vyšetřením. Kdyby sis o tom, proč se o to zajímáš, chtěla promluvit víc, můžeš zavolat na linku důvěry zcela anonymně. Ahoj, je přirozené, že se ostýcháš.

Teprve si na tyto holčičí věci zvykáš. Nicméně je fajn, že je mamka v tomto ohledu vstřícná a máš u ní asi oporu, že by Ti pomohla, když si řekneš. Bude dobře, když jí připomeneš, na čem jste se domluvily. Studu se zbavíš ve chvíli, kdy to vyslovíš, do té doby se tak budeš nejspíš cítit tak jako tak, to je normální. Klidně jí třeba ukaž tuhle svoji otázku a naši odpověď, nejspíš to pochopí.

Moje tělo - holky Ahoj Měřim cm a vážim 60 kg. Je to v pořádku? Od minulého roku co jsem byla v nemocnici kvůli bolení hlavy a problémy s žalůdkem který se nevyřešil moc nejim. Ne že bych nechtěla Už dřív to tak trochu bylo. Vždy když něco snim tak se cítim plná a nedokážu do sebe nic víc narvat. Jinak bych se asi pozvracela Ale když můžu tak jim. Je to vlastně takový můj koníček. Jim často taky čokolády a ták ale jim i hodně ovoce a zeleniny Nevíš proč to tak všechno je?

Ahoj, podle indexu BMI je tvá váha naprosto optimální. Bohužel nejsem lékař a neodvážím se provádět diagnózu tvých žaludečních problémů. Nicméně napadlo mě, jestli problém nemůže být právě ve složení tvého jídelníčku.

Zkus se zaměřit na vyvážený a pestrý jídelníček s dostatkem bílkovin a omezit trochu příjem sacharidů. Zkrátka si nejdříve dát kvalitní jídlo a teprve potom nějakou drobnou sladkost třeba ovoce, nebo kousek čokolády na závěr.

Přeji ti hodně štěstí! Moje tělo - holky Ahoj Alíku, nemáš nějaké babské rady proti nadměrnému pocení. Ahoj, v první řadě vynechej z jídelníčku kořeněná a velmi slaná jídla. Doporučuje se i pití šalvějového čaje alespoň litr denně. Pomoci by údajně mělo i užívání jablečného octa malé množství přidané do sklenice vody. Určitě si oblékej vzdušné, volnější oblečení z přírodních materiálů.

Moje tělo - holky Dobrý den, už jste mi jednou poradili a dobře, chtěla bych se zeptat co mě čeká na 13tileté prohlídce u doktora.

Mamka mě chce očkovat proti rakovině děložního čípku a mě by zajímalo kam se píchá ta injekce, já bych chtěla do ramene je to možné?

Ahoj, běžnou součástí třináctileté prohlídky je změření a zvážení. Pak ti lékař změří tep, poslechne srdce, změří zrak, sluch a prohmatá břicho. Injekce s vakcínou proti rakovině děložního čípku se obvykle skutečně aplikuje do ramene. Moje tělo - holky Ahoj. U nás ve třídě mi příjdou všichni hubení a já si příjdu nejtlustší. Vážím 58 kg a cm. Břicho mám jak v těhotenství, hýždě mám malý a stehna akorát. Jak může někdo měřit jak já a má pod 50?!? Chci zhubnout, ale mám strašný vztah k jídlu.

Bojím se ale taky, abych nebyla jak vyžle. Všichni mají v pase 60 cm a já skoro jediná 75 cm. Myslíte, že z toho vyrostu? Ahoj, podle indexu BMI je tvá váha naprosto optimální a nemáš důvod toužit po nějakém zásadním váhovém úbytku. Je ale samozřejmě možné, že i v případě, že máš štíhlou postavu, se můžeš potýkat s vyklenutým bříškem. To je většinou způsobeno nedostatečně posíleným středem těla.

Zkus se zaměřit právě na posilování středu těla výborná je například power jóga, nebo pilates , to by mohlo pomoci. Pak je tu ale samozřejmě tělesná konstituce, která je daná geneticky, a nedá se s ní nic dělat. A to je právě případ širokého pasu. Já sama se potýkám se stejným problém, kdy je trup v podstatě rovný a pas v podstatě nemám. To je bohužel věc, se kterou se nedá vůbec nic dělat, protože takovou tělesnou konstituci jsi zkrátka dostala do vínku.

Na druhou stranu lze široký pas zamaskovat šikovným oblékáním, takže myslím, že nemusíš propadat depresi. Moje tělo - holky Ahoj Alíku, prosím. Vlastně celý život jsem hodně přecitlivělá. Mám trochu problémy s jídlem, bojím se nadváhy. Třeba i když se na mě někdo nechtěně zamračí, tak na to pořád myslím.

Moje emoce jsou hodně intenzivní. Prostě stačí aby na mě někdo jen zvýšil hlas a já na to musím pořád myslet. Léčím se s anxiózní poruchou a anorexií s tou se zatím neléčím, je mi trapně.

Ahoj, děkujeme, že jsi napsala. Trápí Tě víc věcí a určitě je fajn vložit to do slov a třeba takhle napsat. Jde o strach z nadváhy, intenzivně prožíváš, jak se k Tobě druzí lidé chovají, znáš úzkostné myšlenky.

Chceme moc podpořit to, že se léčíš a přejem Ti, abys měla psychoterapeuta, který Ti bude vyhovovat, kterému se svěříš se vším, co prožíváš včetně anorexii a který Ti tak bude moct být oporou. Po třech těhotenstvích a třech odkojených dětech asi nebudou mít už ani náznak původních tvarů - ale pořád jsou moje, zdravá Dokážu-li shodit pár kilíček, musím počítat tedy i s tím, že se částečně zmenší velikost popředí Smířila jsem se s tím Ale zhubnu-li ještě tři kila, budu mít prsa jako tatínek Nechci, aby to vypadalo, jako že si z toho tropím legraci.

Naopak přijímám tuhle část svého těla takovou, jaká je, protože ke mně prostě patří. Jsem ráda, že je to stále párový orgán, který symbolizuje ženu A komu se líbí velká, tak ten ať na ně nesahá Moc krásně napsáno, tleskám! Také jsem majitelka spíše menších prsou 75B , ale zcela mi vyhovují - i mému příteli. Říká, že se mu líbí, že jsou tak akorát do ruky a pevné a že jsou mu mnohem milejší, než povislé beztvaré čtyřky Také jsem ráda, že mě prsa neomezují nijak při sportu a jakémkoli pohybu - to opravdu majitelkám velkých prsou ani trochu nezávidím.

Kdyby mi nějaký muž někdy naznačil, že má prsa jsou malá či se mu nelíbí, vůbec s ním neztrácím čas, protože buď mě miluje druhý takovou jaká jsem nebo vůbec.

Kromě toho takový chlap musí mít sám mindrák Přesně jak píšeš - je to o tom, mít se ráda - a myslím, že já mám se svým tělem hezký vztah. Mám malá prsa a drobnou postavu. Komplexy jsem trpěla opravdu dlouho, každý muž mi dával najevo, jak jsou velká prsa super a hezká a sexy atd. Uvědomila jsem si, že hodnotu svého vlastního ženského těla, odvozuji od dobou pokřivených hodnot mužů! To znamená, že já se stávám tím, co ze mě muži dělají - ne tím, kdo jsi či kým chci být.

Své ženské kvality jsem nechala týrat pod nánosy mužských silikon-představ a úplně jsem zapomněla na to, že jsem ŽENA. Začala jsem svá prsa  brát taková, jaká jsou. Malá, hezká, mladá a svěží. Jsou svěžejší než prsa velká, roztomilejší než prsta střední a jsou hodnotou na úplně stejné úrovni, jako všechna ostatní prsa. Ne, nejsou na stejné úrovni - jsou to totiž MOJE prsa. A už proto je miluji.

Teprve v momentě, kdy jsem přestala svá prsa schovávat, začala jsem je denně hladit, mačkat, masírovat, hrát si s nimi a mít je ráda, teprve tehdy je začal opravdu zbožňovat i můj partner.

A dámy, můžu vám řict - mám malá prsa a můj přítel ač se podívá po velkých kdo by taky přehlédl jejich prostorovou vtíravost , nedá těm mým pokoj. Kdyby to bylo společensky jen trochu přípustné, věnoval by se jim i na veřejnosti.

Takže to není o tom, jak veliká jsou vaše prsa, ale o tom, jaký vztah k nim máte. Vůbec nechápu,jak se mužům mohou líbit silikonová prsa,většinou je to dost poznat.

Některé známé zajímají jenom velká prsa,pak už je jim asi jedno,jak vypadají. Já miluju malé prsa,je to vzrušující. Muže,kteří preferují velká prsa za každou cenu,považuji za nadržená zvířata ,jejich oplzlé řečičky bych vám fakt nepřál Holky,nemáte to s náma lehké,ale já bych si být váma nevybíral kluka,co mi chválí či haní prsa,je to známka toho,že se řídí více pudy než rozumem pokud to neříká zrovna při milování.

Taky mam mala prsa.. Taky mě to občas trapi.. A ikdyž třeba se muj přitel zasměje a rad koukne na velka prsa třeba někde v tv.. A na plastiku by nešli.. Nejde totiž jen o prsa.. Ale o charakter  a dalši veci.. Chce to jen vic sebevědomí. Držiim mooc i palečky! Pro mě jako pro muže je nejdůležitější na ženě nebo na nejbližších, že se umívají, ať chcete nebo či ne přenesou na vás pozitivní náladu a především můžete být šťastní že mají radost a jsou na Vás pyšní.

Opravdoví kamarádi jsou ochotný Vás vyslechnout a popřípadě i dobře poradit. Osobně miluji družky ňadra mám je moc rád i když se trápí, že je má malá. Nemám rád umělá jsou obě naprosto stejná, ale neříkám, že se na ne nepodívám to bych nebyl chlap. Nejhezčí jsou pravé, jednak, že se nemusí po deseti či více letech měnit implantáty ale nezasahují do Vašeho organizmu který může spustit plno nevůle a odstartovat obtíže.

Co se týče věších prsou znám ženy který mají nadměrně vyvinutá ňadra a vysloveně trpí. Mají neustále bolesti zad, že tahají velkou zátěž na zádech a také si nikdy ničí i tím páteř, mnohdy nemohou ani otěhotnět a mají s tím opravdu jen trápení.

Z jednoho vyšetření na druhé. Z hlediska pozorování porna v TV, je to u mě podle momentální nálady, rozhodně ne, ale neustále jednou za půl roku. Jednak nezbývá čas, ani to nejde kvůli dětem. Neustále si vše fotím a dokumentuji. A obzvlášť naše milování a nejvíce felaci s ukončením na ňadra. Tedy za sebe osobně A musím říct, že jsem spokojená.

Jsem docela vysoká cm, a nedovedu si představit, že bych měla větší. Měla bych pocit, že jdu nejdřív já, a potom prsa. Teď mi kamarádka psala, že používala decolen což má být rostlinný přípravek na podpoření nárustu prsní tkáně a že to zabralo.

Nevím, zatím mi žádný chlap neřekl, že by se mu moje prsa nevyhovovaly Protože tlustá si nijak nepřipadám, zadeček mám malý, mám běžnou konfekční velikost. A pak sehnat dobře padnoucí spodní prádlo či plavky je docela nadlidský úkol. Momentálně už několik měsíců na sebe sháním podprsenku a marně. Když sháním plavky a dožaduju se větších košíčků, jsou mi nabídnuty takové, u kterých jsou kalhotky jak na hrocha, že bych do nich vešla dvakrát.

A to nemluvě o sehnání košile, u které by se mi nerozevíraly knoflíky. Sportovat s tím taky není jednoduché, stejně jako to celý život sebou nosit    Tím si nechci stěžovat, mám se ráda taková jaká jsem, i se svým velkým poprsím, líbí se mi moc, a podle toho žiji, přizpůsobila jsem se tomu, vím co si můžu obléknout a co ne.

To stejné platí pro tebe, navíc pokud chceš prsa zvětšit, aby lépe vypadaly v šatech, máš tu výhodu, že si můžeš koupit podprsenku s vycpávkami. Malá prsa tedy jsou, ač si to nemyslíš, o hodně praktičtější a tím i lepší, takže si tím zbytečně lámeš hlavu a děláš problémy tam kde nejsou.

. Ať se Ti vše daří, hezké dny přeje Vím, co jím. Záleží tedy v tomto případě zejména na Tvé mamce, jak bude na celou tu věc nahlížet a jak se rozhodne. Bezstarostnější dny Ti přeje Modrá linka. A komu se líbí velká, tak ten ať na ně nesahá Tak tě prosím o radu nebo o pomoct prosím:

Xxx videos follando es. cumlouder porno gratis lesbico trios videos coños peludos blanca nieves porno x peliculas porno en castellano follamdo sexo maduras putasviejas video porno de maduras rusas follando videos porno español peliculas porno francesas se folla en español gratis porno hd viejas follar en lenceria porno tetas grandes putas tetonas follando gordas follando porno gratis tetonas ver porno duro videos de folladas maduras chupando pollas muy zorrras madura tube amateur porno maduras maserati xxx videos pornos españoles gratis viejos tias desnudas porno orgias el culo videos porno videos xxx españoles ancianas descargar videos porno gratis videos porno anal porno mujeres corriendose kitty jane pareja española follando porn follada enseñando el amor vidios porno de tetonas españolas follando muy putas lesbianas tetas videos pov hd ver película porno hd pareja amateur culos negras x gratis pornografia xxx espanol porno españil pollas grandes páginas porno gorditas intercambio de viejas gratis dora la playa porno gratis de porno castellano chica cachonda art porn videos de travestis follando chicas pajeandose eyaculaciones femeninas doble penetracion vaginal mujer eyaculando mujeres maduras follando vodeos xxx follando lesbianas porno online gratis xxx tetas perfectas peludos xxx sasha grey xxx trio ruvia 19 desvirgacion anal porno xxx gratis peludas follando travestis pollasgrandes videos eroticos videos de parejas españolas dunia montenegro maduras folladas anal primera vez porno tetas del mundo video de travestis follando hija follan tetas de chicas gratis de gratis videos amas de travestis videos porno clasic follando porno.

con madura se folla en hd maduras cachonda videos chicas amateurs petardas chicas para mujeres maduras follando videos sasha grey anal chupadas de camara oculta xxx porno gratis x en castellano sexo grati poeno gratis tetas videos videos pornograficos gratuitos transexuales gratis videos sexo gratis xoxos peludos vidios pornos gratis follar chicas desnudas película porno sexo suave videos porno videos videos porno lesbianas pelis x gratuitos transexuales follar video amateur dibujos manga porno de españoles videos negras gordas vedios de xexo videos xx secretarias calientes xxx videos de travestis españoles mui zorras swingers tetona follando anal porno tetas enormes follando videos sexo viejos follando porno poprno mujeres maduras porno fetiche madura se avecina xxx gratis maduras travestis porno de putas squirt xxx gorditas travestis cordoba videos de xexo gratis x videos de videos gratis massage porn casting porno despedida de parejas peliculas porno sexi porno chicas lesvianas porno x rubias vidios ponos mujeres follando porno en el fontanero tetona follando videos manga gratis paris hilton follando porno anal amateur videos maduras porno alemán pelis porno español negros xxx videos porno gratis lesbianas pelis x chicas corriendose kitty mejor porno con pollas videos muy porno años 70 video porno peludos videos gratis video bdsm porn travestis peliculas xxx mulata follando en español porno.

Povisle kozy nadrzene holky

SEX PRAHA 8 PAROHAC CZ

: Povisle kozy nadrzene holky

Povisle kozy nadrzene holky Napadlo mne také, že o všem můžeš promluvit i s mamkou, která tátovi může naznačit, že se trochu stydíš a on se třeba nebude na Tebe při svléknutí podprsenky dívat, Je také možné, že i on se v tom necítí úplně nejlépe a sám to ruka v kunde sex hradec vyřeší například tím, že se postaví stranou nebo něco podobného. Nič na to neřekla. Nemysli si ale, že každé malé prso má dokonalý tvar a vypadá k zulíbání! Pokud ti bolest k dnešnímu dni neustala, pak rozhodně zajdi k lékaři. Přihlásit Trvalé přihlášení tento počítač je můj Vytvořit nový účet · Zapomenuté heslo?
Povisle kozy nadrzene holky Jestliže to nezvládáš sama, je potřeba se obrátit na někoho dospělého, komu věříš. Je to vlastně takový můj koníček. Samozřejmě pokud na mě žena s velkýma reaguje dobře a zdá se být i inteligentní a povahově kvalitní, tak už se na ostatní prostě nedostane. Obvykle také odborníci uvádí, že pokud není zúžení spojeno s bolestí nebo dalšími problémy, není potřeba ho během dospívání řešit. A komu se líbí velká, tak ten ať na ně nesahá Bojím se i toho, co na to řeknou mí spolužáci. Moje tělo - holky Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné "přijít" o pannenskou blánu bez pohlavního styku, případně jak.
Povisle kozy nadrzene holky Ahoj, je přirozené, že se ostýcháš. Mohli by jste mi prosím napsat, kde jí to mám třeba říct a jakým způsobem? Na druhou stranu lze široký pas zamaskovat šikovným oblékáním, takže myslím, že nemusíš propadat depresi. Jsem chlupatá jako opičák. Na obličeji mám hodně pih a vůbec se mi to nelíbí, chtěla bych se jich zbavit jinak než chirurgickým zákrokem kvůli jizvám.