Swingers party praha swingersakce

swingers party praha swingersakce

Při kontrole a návštěvě našeho klubu v Jungmance jsme zjistili, že swingers klub je kompletně zničen stavební firmou, zásoby kompletně rozkradeny, nábytek vystěhován a věci neznámo kde. Toto vše na příkaz ředitelky pojišťovny Halali paní Lenky Zumrové.

Další podrobnosti včetně fotografii úplně zničeného klubu v Jungmance si můžete přečíst zde. Dnes došlo k bezpráví, které zatím neřeší policie, ač je přítomna. U klubu stojí skupina ruskojazyčné mafie, brání nám ve vstupu do klubu, napadá nás a naše zaměstnace dokonce i zbraněmi.

Policie jen nečině přihlíží, aniž by vystoupili z auta. Vše údajně pod hlavičkou myslivecké pojišťovny Halali na základě příkazu její ředitelky paní Zumrové. V klubu jsme instalovali tyč na tancování u tyče. Pořádáme u ní i soutěže o hodnotné ceny. Máte rádi tanec u tyče jak mužů tak žen, pak máme něco právě pro vás. Využijte možnosti spolujízd v sekci pro mimopražské návštěvníky swingers klubu.

Pokud jedete autem, napište, kolik máte volných míst a město, odkud do Prahy jedete. V případě, že chcete svézt, uvádějte místo, kde je vás možno naložit. V obou případech uvádějte datum nebo akci, na kterou chcete jet. Nezapomeňte pochopitelně také na kontakt na vás.

V prostoru před sprchami jsme instalovali novou prosklenou infrasaunu pro dvě osoby. Neustále rozšiřujeme možnosti relaxu a  pohody pro vás. V provozu je druhá viřivka pro trojici v prostoru koupelny. Je umístěna vedle sauny. V současné době může být "v bublinkách" najednou osm lidí. Malá viřivka je velmi oblíbená. Připomínáme, že do viřivky choďte vždy osprchovaní! Ženy průběžně během celého večera hodnotí muži u baru, a tři nejvíce nominováné vyhlásíme.

Z těch pak muži vyberou vítězku večeře v pizzerii. Vytvořena rubrika spolujízdy autem pro mimopražské členy klubu. Nabídka - mám e místo v autě. Poptávka - nemám auto a chtěl a bych svézt. Změna programu neděle V neděli oslavíme 25 let demokracie v ČR prodlouženou swingers párty.

Ochutnat můžete sametový guláš a spoustu dalších dobrot z našeho bohatého rautu. Diky incidentu s pokusem focení v našem klubu bychom chtěli upozornit na zákaz používání mobilních telefonů a fotoaparátů v prostoru klubu. Veškerá tato zařízení musí zůstat v šatně. Nedodržení tohoto nařízení v rozporu s pravidly klubu riskujete odebrání telefonu či záznamového zařízení. Při porušení diskrétnosti hostů zvážíme i právní kroky! Připravili jsme pro nováčky a váhající s návštěvou našeho erotického klubu.

Stránka, jak to probíhá na našich erotických akcích. Od A až po SEX. Zde se dočtete, jak to vypadá od příchodu do klubu až po konec swingers párty.

Najdete zde i rady pro úspěch a také na co si dát pozor, aby Vaše poprvé neskončilo fiaskem. Přidána nová stránka perličky a nepravdy o swingers. Najdete tam opravdové perly, které jsem posbíral na seznamovacích chatech, konkurenčních stránkách swingers klubů, ale také zaslechl v našem klubu. Pokud někde uslyšíte či uvidíte podobné bomby, dejte mi vědět a já naši sbírku obohatím o další nesmysly. Snížili jsme trvale členské příspěvky na všechny víkendové akce pátek sobota pro páry na Kč.

Všechny ženy do 25 let na každou akci mají k nám vstup v rozsahu all inclusive zdarma. Přidali jsme také novou swingers párty pro nováčky za symbolický příspěvek pro páry Kč.

Další z narozeninových dárků: Trvale snížené příspěvky Kč pro páry na úterní erotické akce. Bi párty a saunový večer. Už nebudete potřebovat žádné taxi zdarma na okraj Prahy, nebo schánění nějakého jiného páru jako u konkurence.

Přidali jsme do erotického programu na září nové swingers párty. Bílá letní párty, Swingers akce karneval, Pěnová a bublinková párty. Vjezd a průjezd Jungmannovou ulicí ke swingers klubu je zase normální jak jste zvyklí. Odpovědi na nejčastější dotazy, které pokládáte na diskusním foru, jsou zodpovězeny zde. Jungmannova ulice je přechodně z ulice Palackého průjezdná obráceně dle přikázaného směru jak doleva, jako tomu je stále, ale i doprava! Jiná možnost jak přijet přímo ke klubu teď není.

Příjezd z Vladislavovy ulice v současné době z důvodu stavebních prací není možný. Stále pokračuje rozšiřování našeho erotického klubu. Spojte si pro Vás jistě příjemné činnosti: Wellness s vířivkou, několik saun, infra sauny, sprchy, relaxační bazén, masážní stůl, restauraci, bar pro sportovní fandy, romantické posezení s přáteli a taneční parket i s tyčemi na lechtivý tanec. Relaxační hudbu na přání a několik velkoplošných obrazovek s erotickým či sportovním žánrem.

V hlavní místnosti lze i ležet  s dobrým pitím na žíněnkách, jako doma v obývacím pokoji. Dále jsou k dispozici intimní pokojíčky, kde lze kdykoliv prožít zábavu pro dospělé, dle Vaší chuti a nálady. Máme komůrky uzamykatelné, tmavé, Glory hole, osvětlené, volně přístupné, masážní, pro dva, tři, čtyři, či velké místnosti pro mnoho lidí. V každé místnosti jsou kondomy a papírové utěrky.

U baru jsou vonné olejíčky na erotické masáže. Ke hrátkám slouží i gynekologické lehátko. K dispozici je internet na našem počítači. Přidejte si l idové ceny, dobře naladěné lidi a ochotný personál, který plní všechna Vaše přání. Mnozí využívají zvýhodněný klubový příspěvek na erotické akce.

Samotné ženy mají klubovou kartu na tři vstupy za Kč. Některé párty jsou za určitých podmínek dokonce zdarma! Spojte si vše na jednom místě dlouho do noci - a už víte, jak to u nás vypadá. V zájmu diskrétnosti Vaší návštěvy nás kontaktujete ZDE. Dozvíte se, kde nás najdete a jak naši swingers párty navštívit.

Když budete u vchodu nebo na parkovišti, naše služba Vám přijde otevřít. Jelikož jsme soukromým klubem, pro maximální diskrétnost a bezpečnost našich členů nemusí být vpuštěn do našeho swingers klubu každý! K dispozici je erotická seznamka , povídejte si, či zeptejte v diskusním fóru a v případě Vaši spokojenosti ale i kritiky v našem swingers klubu BUNKR, napište své zážitky do naší návštěvní knihy.

Na pokec ve dvou se hodí chat bez registrace, kde vás nikdo nebude rušit. Pro mimopražské členy je vytvořena možnost spolujízdy ze všech koutů ČR. Přečtěte si co je nového ve swingers klubu na novinkách. Mnozí z neznalosti swingers akce odmítají. Problémem není Vaše rozhodnutí, ale že k podpoře stanoviska, proč swingers ne, používají někteří odpovědi, které s realitou nemají nic společného.

Budiž ale mnohým útěchou, že nejsou sami. Přečtěte si nepravdy a hlouposti o swingers z různých komunikačních kanálů. K absolutně mylným představám o swingers klubech přispívají také erotická videa a filmy. Tak tedy swingers opravdu nevypadá. Dle našeho průzkumu mezi lidmi, co swingers spíše odmítají a na žádné akci nebyli:

...

SEXPERVERZ ČESKÉ LESBIČKY

Sex po telefonu levne pardubice sex Vysledky vyhledávaní na dotaz: swingers akce praha. Nalezeno: vysledků. V databázi máme víc jak videí ke spuštění ihned. littlefun.eu Náš soukromý diskrétní all inclusive swingers klub se nachází na Praze 4. Bílá letní párty, Swingers akce karneval, Pěnová a bublinková párty. srpna. Vysledky vyhledávaní na dotaz: swingers akce praha. Nalezeno: 78 vysledků. V databázi máme víc jak videí ke spuštění ihned. Denně nová videa.

Swingers party praha swingersakce

V neděli oslavíme 25 let demokracie v ČR prodlouženou swingers párty. Ochutnat můžete sametový guláš a spoustu dalších dobrot z našeho bohatého rautu. Diky incidentu s pokusem focení v našem klubu bychom chtěli upozornit na zákaz používání mobilních telefonů a fotoaparátů v prostoru klubu. Veškerá tato zařízení musí zůstat v šatně. Nedodržení tohoto nařízení v rozporu s pravidly klubu riskujete odebrání telefonu či záznamového zařízení.

Při porušení diskrétnosti hostů zvážíme i právní kroky! Připravili jsme pro nováčky a váhající s návštěvou našeho erotického klubu. Stránka, jak to probíhá na našich erotických akcích. Od A až po SEX. Zde se dočtete, jak to vypadá od příchodu do klubu až po konec swingers párty. Najdete zde i rady pro úspěch a také na co si dát pozor, aby Vaše poprvé neskončilo fiaskem.

Přidána nová stránka perličky a nepravdy o swingers. Najdete tam opravdové perly, které jsem posbíral na seznamovacích chatech, konkurenčních stránkách swingers klubů, ale také zaslechl v našem klubu. Pokud někde uslyšíte či uvidíte podobné bomby, dejte mi vědět a já naši sbírku obohatím o další nesmysly. Snížili jsme trvale členské příspěvky na všechny víkendové akce pátek sobota pro páry na Kč.

Všechny ženy do 25 let na každou akci mají k nám vstup v rozsahu all inclusive zdarma. Přidali jsme také novou swingers párty pro nováčky za symbolický příspěvek pro páry Kč. Další z narozeninových dárků: Trvale snížené příspěvky Kč pro páry na úterní erotické akce. Bi párty a saunový večer. Už nebudete potřebovat žádné taxi zdarma na okraj Prahy, nebo schánění nějakého jiného páru jako u konkurence. Přidali jsme do erotického programu na září nové swingers párty.

Bílá letní párty, Swingers akce karneval, Pěnová a bublinková párty. Vjezd a průjezd Jungmannovou ulicí ke swingers klubu je zase normální jak jste zvyklí. Odpovědi na nejčastější dotazy, které pokládáte na diskusním foru, jsou zodpovězeny zde. Jungmannova ulice je přechodně z ulice Palackého průjezdná obráceně dle přikázaného směru jak doleva, jako tomu je stále, ale i doprava! Jiná možnost jak přijet přímo ke klubu teď není. Příjezd z Vladislavovy ulice v současné době z důvodu stavebních prací není možný.

Stále pokračuje rozšiřování našeho erotického klubu. Po skončení stavebních prací budeme největším swingers klubem v České republice. Děkujeme za vaši velkou návštěvnost a stálou přízeň. Přidány další zajímavé  erotické akce, které k létu nesporně patří. Pro jejich velký úspěch je opakujeme i v srpnu. Budeme rádi i za vaše nápady na tematické swingers akce. Stačí napsat reakci na forum.

Na bližší informace o jednotlivých našich akcích se podívejte na náš program swingers klubu. Logo najdete v postraním sloupci na této stránce. Pomozte rozšířit povědomí o našem swingers klubu mezi Vaše přátele a návštěvníky Vašich stránek.

Logo kód stačí zkopírovat a vložit na Vaši stránku. V kódu je obsažen také odkaz na naše stránky, takže není třeba další odkazy složitě vyrábět. Lze kopírovat i jako vlastní obrázek přímo z našich stránek.

Je třeba ve Vodičkově ulici odbočit do leva a jet ke klubu ulicí Vladislavova a na konci doprava do ulice Jungmanova. Vyjedete skoro před swingers klubem. Z objížďky je to kousek. Rekonstrukce je osazena značkami a ve Vladislavově ulici nelze zabloudit, díky přikázaným směrům.

Přijďte vyzkoušet zdarma naší saunu a vířivku. Starý email už nepoužívejte. Budeme rádi za každou reakci, která nám může pomoci ve zlepšení našich služeb. Můžete nám také napsat nápady na erotické akce. Děkujeme vám předem za hlasování, jehož výsledek pomůže jistě zlepšit naše služby pro vás. Přejeme v seznámení hodně štestí. Když se nezadaří v seznamce, přijďte se seznámit rovnou do swingers klubu. Průběžně budou zadávany nové erotické akce a kalendář je stále aktualizován.

Kalendář jednotlivých dnů vidíte na každé straně. V případě, že chcete vidět swingers akce třeba měsíc či dva dopředu, je nutno se přihlásit na Google.

Zde dostanete odpovědi na Vaše často kladené otázky ohledně swingers párty a našeho klubu. Nádraží, metro, zastávky tramvaje, parkování a podobně. Doporučujeme afro paruky, afro převleky, hrát budou bubeníci - černoši z Konga. Zatančíte si africké tance, ochutnáte černé africké kafíčko, zčerná nám pivo v sudech, které přinesou černoši. Zkuste jejich temperament, sílu a výdrž i v erotické oblasti.

Máte se na co těšit. Klub zaplaví "černí ptáci z Konga". K pití Black rum a whisky black ram. Večer pro ty, co milují wellness, diskrétní relax a erotickou pohodu.

K dispozici je finská sauna, bio sauna a infra sauna a vířivka. Možnost využít místnost s masážním lehátkem, kde se nachází nový polohovací kříž. Do této místnosti mají přístup pouze páry. Prožijte dnešní večer a noc úplně jinak, než jste doposud zvyklí.

Potěšíte sebe i svůj protějšek. Každé úterý nevázaný hromadný sex. Užívání si dle libosti všech zúčastněných. Lze si přivést s sebou další pár, či sympatického muže, při zvýhodněném členském příspěvku pro všechny. Neváhejte - Užívejte si. Pokud přijdou společně 2 páry, zaplatí jen Kč. V případě, že přijde pár a samotný muž, zaplatí Kč.

Platí po celý večer s možností propití členského příspěvku. Č lenský příspěvek pro pár Kč mezi hod. Muži příchod mezi hod. Pozdější příchod muži, bez možnosti propití příspěvku. K poslechu a k tanci bude hrát a zpívat oblíbená sexy Pavla. Velká swingers párty za doprovodu oblíbené hudební kapely. Přijďte si zatančit trochu netradičně, se skvělým erotickým pokračováním dlouho do noci, které Vám žádný plesový sál v našich končinách nemůže nikdy nabídnout.

Párty pro bisexuální páry a jednotlivce obou pohlaví. Jediná veřejná takto orientovaná párty v ČR. Mohou přijít i ostatní swingeři, nejen bi orientovaní. Každý slušný člověk je vítán. Nebuďte ti, co sedí u chatu a píšou "hledám", ale opravdu najděte seznámení. Napište na náš nick na Amatéři. Při příchodu nahlaste nick vaší přihlášky.

O půlnoci se losuje voucher na vstup zdarma do našeho klubu. Celému klubu bude dominovat bílá barva. Milovníci bílé, tady nemůže chybět a nechat si ujít krásné erotické zážitky. Bílá je barva čistoty a ženy v bílém dokáží být pěkně žhavé.

Nastavte své sexuální myšlení na nové možností. Vyčlenili jsme místnost z dlaždičkami a gynekologickým křeslem pro příznivce této sexualní praktiky. Po dohodě s ostatními při jejich souhlasu, na dívání se lze využít i prostory WC. Prosíme příznivce ale o dodržování jen těchto vyhrazených prostor. V ostatních místnostech swingers klubu výše uvedené bude považováno za hrubé porušení pravidel klubu. Další z nekonečné řady karnevalových swingers večerů. Doporučujeme pirátské kostýmy, oblečení.

O půlnoci se bude soutěžit o nejkrásnější kostým.