Vyprask na holou holky bez kalhotek

vyprask na holou holky bez kalhotek

Na tváři se jí objevily slzy a začaly jí stékat po tváři na polštář. Bylo mě ji velice líto a tak jsem jí zbytek výprasku odpustil. Kapesníkem jsem jí osušil slzy a na bolavý zadeček přinesl chladivý studený obklad. Ptal jsem se s kým jde na ten koncert, jestli půjde i její přítel. Odpověděla, že se ním bohužel rozešla a dokonce jí velice chybí jeho láska. Jdu pouze se Simonou, řekla mi mezi slzami. Ještě trochu plakala a tak jsem řekl, že jí bolavou zadničku pofoukám.

Usmála se a souhlasila. Má ústa se přiblížila k hanbaté partii a chviličku pofukovaly na bolavá místa a pak jí něžně políbily na pravou půlku zadečku. Měla tam vytetovaného pěkného motýlka.

Nevím jestli byl pravý nebo jen dočasný. Ty jsi, ale šibalský kluk, řekla mě. Tam mě smí líbat jen málokdo a už ani nevím, kdy to bylo naposled odvětila. Byl už čas odejít, aby stihla ten koncert a tak se oblékla. Já jí dal ještě nějaký peníz na útratu, ona poděkovala, dala mě pusu na rozloučenou a poté odešla.

Když se vrátila měla dobrou náladu, stavily se na dvě deci se Simonou. Říkala, že mě Simča pozdravuje a podivně se usmívala. Přemýšlel jsem zda jí řekla o podmínkách, za kterých šla na koncert.

Ptala se jestli bych si s ní nedal ještě trochu vínka na zakončení večera. V lednici se chladila láhev dobrého českého sektu a tak byl vysloven souhlas. Chtěl jsem nějak odčinit ten výprask a tak jsem ani neříkal, že má vlastně zakázáno od bratra pití a já na to mám dohlížet. Řekl jsem, že ten nápad s výpraskem byl takový můj tajný sen a je mě líto, že to odnesl její zadek. Řekla, že už se nezlobí, ale prý to ještě bolí. No já už tvou krásnou postavu viděl a teď ti můžu ukázat svou řekl jsem.

Pojďme si to vypít do vany, koupel by nám oběma prospěla, co říkáš. No to je dobrý nápad odpověděla. Dnes si uděláme den tajných přání, které nemůžeme běžně říci nahlas. Napustila vodu do vany a dala tam pěnu s květinovou vůní. Svlékla se a potom začala svlékat i mě. Poté jsme vlezli spolu do vany. Voda byla příjemně teplá a navozovala u mě pocit blaha. Vzala houbičku a začala mě omývat. Byl to nádherný pocit nechat se omývat tak nádhernou dívkou. Její svůdné ňadra byly přímo přede mnou.

Pod vodou nalezla i můj nástroj a začala mě ho prohmatávat, stáhla mi kůžičku a počala masírovat žaluda. Zavřel jsem slastí oči. Nalila nám oběma do skleničky sekt a pronesla přípitek na dnešní den a na naše další krásné chvíle prožité spolu. Pak chtěla, abych ji na oplátku omyl zase já.

Umyj mě i tam dole a pořádně. Klekla si přede mě na čtyři a tak byl krásně vidět její mladý ladný zadeček i krásná černá chlupatá kundička. Pěkně jsem ji namydlil prdelku a pak i mušličku. Ano chci to řekla a já pokračoval a její kundička se začínala rozvírat a ona vzdychala rozkoší. Mé prsty si pohrávaly s jejím hanbatým mladým masíčkem. Strč mi tam hlouběji prst prosila a já jí to splnil. Dej mě jeden i do zadku zaškemrala.

Pohladil jsem jí prdelku a zasunul prst druhé ruky až po konec do jejího zadečku. Teď byly mé prsty v obou jejích otvorech a pěkně ji dráždily až skučela blahem. Potom zase přišla na řadu sklenička Bohemky a jí polil i prsa tímto chladivým bublinkovým mokem, za což mě dlouze políbila a řekla, že se jí to se mnou líbí. Já jí začal opět pomalu polévat ty její mladé prsíčka a bublavou pěnu sál svými ústy.

Brr to bylo opravdu studené umytí až se zachvěla zimou. Řekla, že se jí chce z toho čurat, ale nechce se jí z vany. Usmála se a řekla, že to vyřeší jinak a udělá mi co mi určitě žádná dívka ještě neudělala. Já seděl opřený zády o vanu. Čekal jsem co bude provádět. Stoupla si proti mě, rozkročila se, přičapla a chytila se oběma rukama za mou hlavu. Byla to skoro pozice jako při normálním dívčím čurání a já měl její kaču přímo před očima.

Promiň, ale já to musím udělat omluvila se. Dobře se dívej už to přijde. Přivřela oči a zatlačila. Z její dírečky mezi nohama začala stékat teplá žlutavá tekutina na můj hrudník. Jak to dokončila chtěla, abych jí tam pěkně umyl. Já to udělal nejdříve rukou a pak jsem pustil silně sprchu a přiblížil jí do jejího rozkroku. Silný proud vody jí dráždil její čičinu a ona mě chválila, že se jí to líbí. Pak mě vzala sprchu z ruky a opláchla mě na horní části těla pokřtěnou její krásně teplou tekutinou.

Vylezli jsme z vany a osušili se. Odešli jsme do obývacího pokoje. Pustila na videu nějakou erotickou kazetu a začala se ke mě opět tulit. Bylo to příjemné a já cítil, že už to dlouho nevydržím. Pošeptal jsem jí do ucha, že dívat se je hezké, ale když mám vedle sebe tak sexy holku tak je lepší si to prožít naživo. Už jsem byl taky trochu v náladě a tak jsem jí požádal o pomalý tanec.

Vzpomněl jsem si na taneční zábavy a spoustu pomalých oplodňováků. Pustila něco na věži a tancovali jsme a ona mě při líbaní dávala svůj jazyk hluboko do úst. Jazyk je stejně dobrá věc pro několik účelů, řekl jsem.

No dá se s ním lízat třeba zmrzlina a jiné věci. Co kdybych ti s ním vylízal tvoji číču? Už jsem to dlouho nedělal a chtěl bych zase ochutnat tu voňavou šťávičku co z ní bude vytékat až budeš vzrušená.

Prý to mají holky rády. No já to zkusila jenom párkrát, řekla. Prosím pojď to zase zkusit, určitě ti to udělá krásně, prosil jsem. Pojď půjdeme do tvého pokoje. Po příchodu mě řekla, abych se svlékl a položil se na její postel. Zatanči pro mě poprosil jsem jí. Tak dobrá tento tanec je jen pro tebe zašeptala svůdně. Pomalu se začala vlnit jako had a svlékala se snad nějak podobně. Dívala se na mě a viděla, že mě to dost vzrušuje a tak to trochu protahovala. Tančíš krásně, ale už si pojď lehnout vedle mě volal jsem vzrušeně.

Vydržte pane a sledujte můj tanec, když jste si ho objednal, tancuji jen pro vás a zcela zdarma. Nebo mě chcete zastrčit nějakou bankovku za kalhotky? Musel by jste ale opatrně, aby jste se nedotkl mého krásného tělíčka, protože pak by jste mě musel dát další. Víš, že na tanečnice se nesmí sahat hošánku. Určitě bych si pane zasloužila odměnu, když se vám můj tanec tak líbí, uchechtávala se šibalsky Brigita.

Lehni si vedle mě a já ti dám takovou odměnu, že na ni dlouho nezapomeneš krásko. Máš na mě chuť hošánku dráždila mě dál na dálku.

Ruka musí na zadek přistát s maximální přilnavostí. Počet ran ani samotný průběh nejsou omezeny. Já každopádně pouze doporučuji, aby měla pleskací aktivita alespoň nějaký scénář.

Nejvíce si užívám vzrůstající intenzitu, kdy od hlazení přecházíme k plesknutím tak hlasitým, až sousedům zaléhají uši. Baví mě užívat si to a vy byste na tom měli být stejně. Důležité je pouze odhodit zábrany a nestydět se za to, že čas od času bude znít křik.

Mnoho erotických a postelových hrátek je spojeno se složitými přípravami. U plácání na holou nic nepotřebujete. Pochopitelně méně udržovaným maminám doporučuji se tam dole pořádně vyholit, protože žádný chlap nechce týrat chlupatou řiť, ale jinak doopravdy nic dalšího nepotřebujete.

Čeká vás dokonalé odreagování a už jen samotná hra před akcí je často dost vzrušující. Pro ženy je zábavná díky tomu, že mohou provokovat. Muži se zase dostávají do dominantního postavení a mají možnost se vybít. Tak kdo dnes u vás doma zlobil? Nikdo přeci neříká, že přes zadek nemůže jednou dostat neposedný hošánek! Další fotografie v galerii. Tohle má být výprask? Lifestyle , 50 odstínů temnoty , sexperimentátorka , Klára Vrbíková.

Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o pořádný výprask! Dámy, tady je 10 varovných signálů, že jste ve vztahu se škrtem! Někdo mi hodil něco do pití a čekal, až odpadnu jak švestka.

. Zrovna se koupala ve vaně a jak přišla tak byl vysloven můj návrh, že jí dám malý výprask na holou. Mám rád, když si to holka hlasitě užívá a já vidím její slastný výraz ve tváři. Doporučuji vyhnout se různým masážním olejíčkům a krémům. Pohladil jsem jí prdelku a zasunul prst druhé ruky až po konec do jejího zadečku. Už jsem byl taky trochu v náladě a tak jsem jí požádal o pomalý tanec. Taky jsem musel na hanbu. Vyprask na holou holky bez kalhotek prosinec duben Je to pro jednu kamaradku, co pise diplomku na FSV UK. Zajima ji, kolik Vam bylo, za co to bylo a cim Abyste nerekli, ze ja mlcim, tak. červenec Měla jako snad všechny holky v jejím věku spoustu jiných zájmů, než jak přišla tak byl vysloven můj návrh, že jí dám malý výprask na holou. 2. říjen Dostala výprask na holou. littlefun.eu Vyprask dívek rakoskou · Nahé dívky · Divky ktere dostavaji na holou prdel · Sladký výprask. Veronika kubařová Kalhotky Vyholene kundicky velké zadky · Seznamka zlin cesky holky · Holky bez kalhotek mrdání stopařek · Ženská ejakulace lesby sex · Masaze.

Sexy asiatky nahatá

Vyprask na holou holky bez kalhotek