Andelske masaze hubene holky

A když se tahle veškerá nádhera ocitne ve vašem náručí a slastně se přitulí celým tělem, na jarní únavu více nevzpomenete.

Valerie je skvělá, vstřícná, starostlivá, pečovatelská, jako by jediným jejím cílem bylo, abych měl z návštěvy u vás co nejvíc, abych odcházel maximálně spokojený. Valérie mi způsobila, že již nevidím krásné ženy.

Na jakoukoli se podívám dojde mi, že proti Valérii je ten pohled nicotný zážitek. Pro čtenáře Tolkiena lze dodat, že Valérie je Elfkou, tak jak je ve Středozemi popsal - krásnější a lepší než lidé. A začnu kvůli ní hubnout, abych se příště nemusel stydět za své břicho. Jako ten název filmu. To snad říká všechno. Tento salon navštěvuji již dlouho, ale musím konstatovat, že masáž se Sofií zatím nejlépe naplnila moto salonu "Spousta sexu bez sexu" k tomu dokonalá empatie, komunikace a humor.

Škoda, že pro hodnocení není k dispozici víc hvězdiček. Ahoj Valerie, jsi úžasný člověk jak svým přístupem k zákazníkovi, povahou, tak průběhem samotné masáží. Byl jsem u tebe v pondělí Moc hezké to bylo: Měj se krásně, Adam.

Jestli je někdo milý a něžný andílek a zároveň roztomile divoký čertík tak je to Valerie. Tolik radosti a něhy umí Valerie rozdávat plnými hrstmi. Skvěle jsme si " zařádili" salonek to přežil a my se cítili blaženě unaveni Byl jsem trochu nervózní, protože jsem k Valerii šel poprvé, hlavně na základě zdejších pochvalných recenzí od kolegy L. Valerie mně přivítala se širokým úsměvem a tak jsem tušil, že to bude dobré. Mám rád předehru ve vaně a té se mi tentokrát dostalo požehnaně.

Byla to koupel mazlivá, něžná, erotická. Na pokoji jsem se plně oddal režii slečny Valerie, přistoupil jsem rád na vše, co nabídla.

Takže jsem vlastně bral All Inclusive dle její nabídky. Masáž byla důkladná, je vidět, že má masérský kurs. Dotýkala se mně často i na těch příjemných místech, já jí doteky v rámci pravidel opětoval. Po otočce se mi věnovala všemi částmi svého těla a mně umožnila totéž. Pozvolna mně dostala tam, kam jsem se dostat chtěl.

Poté jsme leželi v objetí a vzájemně se mazlili. Celých 90 minut uplynulo jako nic a po společné sprše na závěr, kdy se mi opět poctivě věnovala, jsem litoval, že už musím odejít. Ale jedno je jisté opáčko je nutné. Děkuji Vali za skvělou péči, ostatně v tomto salonku tak obvyklou. Monika je fantasticka bytost. Hodina s ni utekla jako vterina. Ale byla to vterina stravena na nebesich, v raji, na vrcholu blaha.

Doufam, ze ji jeji empatie, milost, neha a krasny usmev dlouho vydrzi. Vlastne by bylo lepe to nepsat, bude mit pak stale obsazene terminy. Příjemná hodina strávená s Markétou. Milá, usměvavá, přítulná, slušná, voňavá, dokáže se krásně dívat do očí, v pozitivním slova smyslu profesionální. Slečna je velmi příjemná , komunikativní a milá. Masáž byla super, hned zareagovala když mi něco bylo nepříjemné a naopak.

A postupné stupňování letmých doteků a "mačkání" tělo na tělo bylo neskutečně vzrušující, až k vrcholu: A jelikož jsem slíbil ESTER, že ji také navštívím, dal jsem si tyto dvě krásné a sympatické dívky najednou. I když jsem ESTER a její perfektní sólo masáž už znal, nečekal jsem od této dvojice masérek žádný zázrak. Ale to jsem se zmýlil. Obě slečny jsou moc krásné, milé a moc empatické ESTER opět nezklamala, její masáž je vždy super.

Ale to, že mě ESTER bude škrábat svými nehty tak, že mi bude vzrušením naskakovat husí kůže a že mi krásně naplácá na zadek, tak to jsem nečekal. To se mi stalo tady poprvé. Díky holky za nadpozemský zážitek. Prostě dvě krásná tělíčka a čtyři šikovné ruce dokážou nadělit nezapomenutelný zážitek. Holky mě začnou pokaždé "zlobit" už ve vaně a co se odehrává pak na pokoji se nedá ani slovy popsat - úplné přivedení do ráje.

Vždy se s vámi i nasměju. Myslím, že tu vznikla nová sehraná dvojice krásných a vždy perfektních masérek. Opět krásná a příjemná hodinka a půl. Slečně Isabel nemám co vytknout, bylo to intenzivnější a mazlivější, než poprvé. Hlavně ve vaně jsem se cítil daleko lépe, než při první návštěvě. Isabel je vskutku poklad. Super relax s Natálkou a spoustu sexu bez sexu vše dle pravidel. Byl jsem u Valerie poprvé a v žádném případě toho nelituji.

Veškeré recenze vůbec nepřehánějí, spíše naopak. Průběh masáže i veškerý čas strávený s Valerií byl naprosto úžasný. V žádném případě jsem u Valerie nebyl naposledy. Těším se, co příště spolu vymyslíme. Valerie je velmi příjemná, šikovná a hlavně hodně hodná a milá společnice, která se dokáže vcítit do tužeb a potřeb klienta a v rámci pravidel ho dokáže přivést do "ráje".

Valerie, děkuji moc za úžasný zážitek a těším se, až se zase potkáme. Masáž velmi pečlivá a důkladná. Zvláště dlouhé tahy předloktím a zařazení akupunkturních prvků velice příjemné a účinné. Lehké doteky bradavkami na zádech a jemné dlaně na vnitřní straně stehen — a hodně nahoře — byly slibným úvodem do erotické nálože, skvěle gradované do exploze.

Jako bonus rozzářený pohled a krásný dívčí zvonivý smích. Varovat musím však před tím, že zřejmě dokáže číst myšlenky, protože střídání pevných, laskavých a jemně lechtivých doteků následovalo vždy zlomek vteřiny poté, co jsem na takovou změnu pomyslel. Zklidnění v pevném stisku a objetí bylo neuvěřitelně slastnou tečkou za celou masáží a uvedení na přechod do reality v závěrečné sprše po masáži sladce jemné probuzení z kouzelného snu.

Zvláště pánům se sklonem k romantickým prožitkům vřele masáž Sofie doporučuji. V profilu slečny Isabel mně zaujalo slůvko "exotická". A pak fotky, na kterých vypadá velice svůdně, i když jsou velmi decentní. Otevřít mi přišla dívka, která působila spíše jako sekretářka, než masérka. Už na první pohled jsem viděl, že ve skutečnosti je hezčí, než na fotkách. Ve vaně působila trochu nesměle, prostě klasická první seznamovačka. Na pokoji v poloze na břiše gradovala své úsilí a nakonec jsem byl masírován všemi částmi jejího krásného těla.

Po otočce nastal výbuch erotična, smyslnosti, vyzývavosti a nápaditosti. Chvílemi jsem nevěděl, jakým způsobem jsme se vlastně propletli. Toto byl dokonalý sex bez sexu, jak o tom mluví motto podniku. Isabel byla neustále aktivní a já mohl v rámci pravidel prozkoumávat její tělíčko.

Už se těším na opakování, které musí následovat. Po novém roce jsem opět navštívil mou oblíbenou masérku Natálku a krásně jsme si to užili alespoň za mě určitě. Natálko moc děkuji za vše kouzelné. Možná, že pro jiné to není podstatné, ale pro mne pocit, že jsem ten jediný a nejdůležitější člověk na světě, byl uchvacující.

Určitě se rád vrátím. Stejně jako minule byla Valerie velmi milá příjemná a šikovná. Když k tomu přičteme ještě její půvaby, je zřejmé, že jsem odcházel velmi nerad, ale zrelaxovaný na těle i na duchu.

Ahoj děvčátka, chtěl bych Vám všem touto cestou popřát krásné a pohodové Vánoce a šťastný a veselý Nový rok. Vám přeji pohodové klienty a nám přeji abyste vydržely stále takové jaké jste trochu andílci, trochu ďáblíci zkrátka pořádné ženské.

Ještě jednou všechno nej Zahleděl jsem se do těch krásných čokoládově hnědých očí, které v intimním světle koupelny vypadaly jako temné hluboké tůně. A bylo těžké ten pohled rozpojit, neboť z té vesmírné hloubky probleskoval jas duše, které má živočišnou, přímo snad existenciální potřebu o vás pečovat. Další chvíle této opět nezapomenutelné masáže plně potvrdily, že v žádném případě nešlo o odraz bublinek pěny na hladině plně napuštěné vany.

Možná ani lososi se při tření pod vodopády nedokáží tak slastně vlnit, proplétat a hladit, jako to umí Valérie. Už to samo je obdivuhodné. Sluníčko Valerie, stále s úsměvem v očích i na rtech, ovšem nespalovalo, jen hebce hladilo veškerou svou energií a dodávalo mému tělu i mé duši tolik energie, až by jeden chtěl zvolat — už dost, víc už se do mne nevejde! Taková je tato štíhlounká dívenka, která má péči o člověka kdesi hluboko v sobě v obrovských zásobách a postupně z nich rozdává radost a potěšení ze všech svých sil.

Pokud by měla duše nějakou váhu jako má tělo zvláště to moje , tak z plné duše děkuji! Masáž s Natálkou je vždy úžasným zážitkem počínaje společnou sprchou,samotnou empatickou masáží,nejluxusnější vzájemné mazlení a vše zakončeno společnou sprchou. Jednoho krásného dne jsem si po práci říkal zajdu se odreagovat. Jelikož to byla akce typu last munute tak byla na výběr jen Ester a Valerie. Zkusil jsem Valerii a hned dole jsem věděl že to bude fajn Pak jsem se překulil a slečna se začala věnovat příjemným partiím..

Odpor také nekladla takže vse zvájemné.. Na konec společná sprška kde jsem málem rozjeli další "číslo" Odcházel jsem plný enrgie s tím že sjem se za 3 dny vrátil.. Daniela je velmi příjemná, krásná, šikovná mladá masérka, která ví, kam šáhnout. Chvíle strávená s ní byla velmi příjemná a krásná. Určitě si to co nejdříve opět zopakuji.

Valerie je milá a hezká slečna. Při masáži je poznat, že má masérský kurz. Není to pouhé erotické hlazení, ale i to dovede. Valérie je vynalézavá i při zakončení. Pro někoho může být trochu upovídaná.

Celkově určitě masáž u Valerie doporučuji, příjemný zážitek. A to její vždy perfektní nalíčení. Ano, užívám si pokaždé její krásnou rtěnku a její krásné nehty.

Polohy našich nahých těl jako při gymnastice. Ale ještě jedné věci jsem si všimnul. Její krásný hlásek mě vždy také pohladí. Za ten půlrok, co tento salón navštěvuji, tak jsem se opravdu s nikým jiným, než se svou vyvolenou slečnou nepotkal. Minulý týden jsem navštívil Natálku,která mě vždy překvapí a příjemně potěší něčím novým při masáži. Natálka je velice příjemná, smyslná a empatická dívka. Příjemné, čisté prostředí, milá a okouzlující slečna - zní to jako recept na další návštěvu na kterou se moc těším.

Nezapomenutelné zážitky a relax s Natálkou doporučuji všem co si dokáží vážit její vstřícnosti. Neuvěřitelně sexy kočka s krásným tělem i úsměvem: Příjemná na pohled, na dotek i na poslech. Od prvního okamžiku jsem se s Natálkou cítil pohodově a uvolněně a její masáž předčila všechna má očekávání. Určitě jsme se neviděli naposledy: Mladá, krásná s andělským přístupem a erotickým čertíkem v závěru.

Ahoj všichni příznivci příjemně strávených chvil ve společnosti milé slečny.. Pracuji v branži, kde spoléhám také na doporučení i na recenze. Proto -když jsem sám s něčím spokojen, také rád recenzi pošlu.. Měl příležitost vychutnat si masáž od slečny Lili. Byla to první vzájemná zkušenost. Z počátku jsem si nebyl jist zda jsem udělal dobře.. Lili je pro mne opravdu velmi přitažlivá masérka. Po neskutečně příjemné masáži nohou a chodidel, což jsem si opravdu užil došlo na všechny části těla..

Masáž nádherně gradovala od příjemných doteků, které mne téměř uspaly až po opravdu "žhavé" doteky všude tam, kde muž potřebuje cítit ženu.. Když k tomu všemu přidám doteky Liliina celého těla a že opravdu má co nabídnout, můžete si domyslet, že finále bylo opravdu bouřlivé..

Děkuji - cítil jsem se úžasně.. Ester a Natálka byly opět výborné. Věnovaly se mi opravdu maximálně, i když by třeba nemusely. Myslím, že jsme si s děvčaty opravdu sedli a vždy si porozumíme. Nebyla to moje první masáž s nimi a myslím, že budu určitě opakovat neboť opakování je matka moudrosti.

Díky, holky, že tu jste. Moje více než osmdesátá návštěva salonu Hanka a opět něco neskutečně jiného. Lili, již jakoby jméno napovídalo o jemnosti, kterou vás možná překvapí masírování této postavou drobné slečny.

Lehounké doteky prstů, dlaní , paží i všeho ostatního hned v prvních minutách povzneslo mou metrák vážící tělesnou schránku kamsi do neznáma a moje mysl si dále užívala stále silnější vibrace vzrušení až k pocitu, že již nic jiného na světě, než tato chvíle, neexistuje. A energie, kterou jsem od Lili takto nasál, se vracela i do mého těla. Pokud bych byl technik, zřejmě bych Lili přirovnal k vysokokapacitní powerbance, která vaši baterku se zárukou doplní energií na maximum.

Protože jsem však spíše poeta, vidím Lili jako lesní vílu, která věnovala svůj sváteční tanec mému znavenému egu. A k tomu jako bonus ještě přidala svém krásně zhmotnělé tělo.

Nejkrásnější VALERIE mi opět ve vaně předvedla její nejkrásnější dlouhé nohy, nejkrásnější bříško, nejkrásnější ňadra, nejkrásnější dekolt, nejkrásnější šíji, nejkrásnější rty, nejkrásnější hnědé oči, nejkrásnější hnědé vlasy, nejkrásnější úsměv, nejkrásnější Týna je velice empatická a milá slečna plná živočišné energie. Její masáž byla moc příjemná od začátku až do konce.

Odcházel jsem příjemně naladěn a nadmíru spokojen. Včerejší masáž s Daniellkou byla naprosto dokonalá, skvělá a fantastická. Daniellka je neuvěřitelně krásná, velmi milá, usměvavá a empatická víla. Moc se těším na další setkání. Lili je nádherná kočka, která se Vám bude maximálně věnovat. Prožil jsem skvělý relax s obrovským erotickým nábojem. Průběh celé masáže velice originální, určitě budu opakovat. Markéta je krásná empatická žena.

V její společnosti všechny vaše problémy odplavou a vy se po masáži budete cítit jako znovuzrozený. Jediná nevýhoda je, že ten čas běží ukrutně rychle: Hodinka a půl utekla jak voda. Společná sprška, příjemný pokec, nápaditá a erotikou nabitá masáž o dvou kolech.: Doposud jsem si myslel, že k mým nejbáječnějším a největším zážitkům v mém dlouhém životě a cestách po celém světě řadím let nadzvukovou stíhačkou nebo půlroční pobyt na Špicberkách.

Ve vaně jsem si znovu užil její nadpozemskou krásu a ty její nádherně dlouhé nohy Chvílemi jsem nevěděl, kde mám ruce a nohy. VALERIE totiž zde chybějící sex poráží svým temperamentem, příjemnou rafinovaností, velkou empatií a při každé masáži mě zapojí do hry a ještě vymyslí něco nového. Navíc nevím, jak to ta krásná královna erotických masáží VALERIE dělá, ale erotický náboj ve vzduchu a její příjemný a milý přístup je trvalý po celou dobu návštěvy už od přivítání u dveří až do konečného rozloučení.

Velké poděkování posílám také HANCE za to, že tento úžasný masážní salón vymyslela a přivedla na špičku kvality.

Postupně jsem prošel skoro všemi pokoji až tedy na tu jedničku, je to pro mě taková tajemná komnata. Byla mou první erotickou masérkou v životě. Dodnes si pamatuji její pohlazení se slovy: Líbilo se mi to tak, že jsem erotickým masážím přišel na chuť a stále se vracím. I přes počáteční roztomilou nesmělost byla Týna nakonec moc přítulná.

Masáž jsem tentokráte nepotřeboval takže sme se věnovali spíše závěru a Týnka ukázala že se umí opravdu postarat: I've had a few massages at this place but Valerie is by far the best. She is super sweet, cuddly, erotic and pleasant to be with. It feels like you're at home with your girlfriend and she takes time to pamper you.

Bylo to už naše dvanácté setkání. Daniela je tak fantastická, příjemná a milá, že to ani nemám chuť tady moc rozvádět, aby na mě příště vůbec ještě zbyla. U Ester jsem už párkrát byl a tak jsem věděl asi co mě bude čekat a opět jsem se nezklamal. Ester je velmi krásná a empatická, ale i spontánní a přirozená což hned přenáší na druhé, takže nervozita tu nemá šanci.

Je znát že Ester masáže baví a dělala maximum pro to aby mi splnila každé přání samozřejmě v rámci pravidel. Jediným nepřítelem je tu čas který tu utíká strašně rychle.

Ester díky za dnešní masáž: Valerie je úžasná, milá a empatická dívka. V její společnosti se budete cítit jako by to byla Vaše skvělá kamarádka. Nebojte se jí svěřit se svými touhami a přáními. Určitě Vám v rámci pravidel vyjde vstříc. Pokud stále váháte s návštěvou nebo cítíte ostych pak si vyberte Valerii. Čekání na Hanku skončilo úterní masáží, která překonala mé očekávání.

Hanka je milé stvoření, které Vás ihned dostane na stejnou vlnu. Hanka je opravdovou královnou erotických masáží a asi bude i návyková Určitě to nebylo naposledy, i když dostat se k ní při omezeném rozvrhu není jednoduché.

Se slečnou Valerií jsem prožil už několik masáží i s koupáním ve vaně. Ve vaně mě Valerie vždy krásně vymazlí, nezažil jsem lepší koupel. Masáž od Valerie je vždy perfektní.

Valerie je moc empatická, aniž bych cokoliv říkal, tak vždy vycítila, co mi dělá dobře. Její doteky tělo pohladí, uklidní, ale zároveň rozbouří. Slečna Valerie má velkou fantazii, žádná masáž nebyla úplně stejná, vždy mě něčím mile překvapila, vždy to něčím okořenila.

Navíc ta neustálá perfekní péče, pozornost i starostlivost a ten její milý báječný úsměv. To se nedá naučit, Valerie má na masáže talent od přírody. Ostatně příroda byla k Valerii hodně štědrá. Valerie je nejen až neskutečně krásná, ale i moc inteligentní dívka.

Hanička má tady říkanku "spousta sexu bez sexu Ester je zkrátka můj typ. Milá, příjemná, inteligentní a moc hezká. Chvíle s ní strávené jsou vždy pohlazením na těle i na duši. Lili je milá a šikovná slečna. Masáž u ní pro mě byla velmi příjemným zážitkem. Másáž byla víc než příjemná od počátku až do konce.

Přesně to, co sem potřeboval sem také dostal, odpočinek a regenerace zaručena. Lili naslouchá potřebám vašeho těla a dá vám to co potřebujete, pokud se necháte vést. Děkuji za velice příjemné chvíle. Musím uznat, že Danča je fakt hodňoučká, velmi příjemná slečna. Při masáži se věnuje všemu, co je příjemné a opravdu to u mí.

Mohu jen doporučit a už se moc těším na další čas s ní strávený. Danielka je opravdu jednička. Jsem moc rád, že jsem si ji poprvé vybral a rád se k ní budu vracet. Milá, usměvavá, krásná, sexy Valerie je vemi pohledná a milá.

Má milý úsměv i chování. Užíl jsem si krásnou masáž i její půvab. K tomu ten milý, starostlivý přístup. Jistě jsem u ní nebyl naposled. Zcela si mě získala. Slečna Valerie oplývala půvabem, příjemným přístupem a erotickým nábojem. Tato masáž byla jedna z nejlepších, jaké jsem kdy zažil.

Určitě se zase vrátím, protože tato masáž měla své neopakovatelné kouzlo. A vyhovuje mi i termín o víkendu, kdy člověk nemusí nikam spěchat. Slečnu Valerii jsem navštívil poprvé, když onemocněla moje oblíbená masérka Daniela. Při příchodu mě Valerie dostala upřímným nádherným úsměvem a svou krásou.

Valerie je tak nádherná dívka Na pokoji mi Valerie vše vysvětlila, zeptala se co mám rád a už při společné sprše jsem se cítil jako, kdybych se s Valerií znal dlouho. Masáž od Valerie byla moc perfekní, slečna nikam nespěchá, je moc milá, empatická a ta její starostlivost o moje potěšení Valerie o mě pečovala i po masáži.

Opět se mi potvrdilo, že v tomto salónu pracují jen dívky, které tato práce baví. Slečna Valerie je nová vycházející hvězda tohoto úžasného salónu. Velká škoda, že Katrin odchází. Masáž s ní byla naprosto jedinečným zážitkem od počátku ve vaně až do rozloučení u dveří. Mám rád spíše mazlivý průběh a toho se mi dostalo vrchovatě. Myslím, že jsme z toho nakonec měli krásný vrchol oba dva.

Slečna Lili je úžasná. Masáž s ní jsem si moc užil. Vzájemné doteky našich nahých těl byly moc vzrušující. Jemná masáž penisu neměla chybu. Je navíc strašně milá společnice,už jen povídat si s ní je velice příjemné.

Natálka je milé stvoření,má krásnou postavu a milý přístup k zákazníkovi. Po počátečním vzájemném ostychu ve vaně se na pokoji proměnila v princeznu erotiky. Jak jsme tak leželi propleteni v objetí, chtěl jsem, aby to nikdy neskončilo.

Mé ruce se věnovaly jejímu hebkému tělu a bylo mi stejně opláceno. Ačkoliv na začátku masáže mi přišlo ticho na pokoji nepříjemné, tak slečna Lili potvrdila, že masírovat opravdu umí, celé tělo poctivě, intenzivně a přesto příjemně. Když budu fakt chtít najít chybu a prostor pro zlepšení , tak příště ještě promasírovat šíjové svaly.

Nicméně například masáž chodidel super příjemná a užitečná. A pokud jde o masáž penisu, tak to se fakt nedá popsat.

A i když ne všichni mají velký penis, tak si tohle zaslouží U slečny Danielly měl stvořitel šťastný den a sudičky byly štědré. Milá, jemná, přítulná, uhnětená do krásy. Katrin je takový krásný empatický anděl. Věděla vždy předem, co mě potěší a krásně jsme si popovídali. Dokázala vytvořit pocit, že se již známe velmi dlouho. Masáž ne úplně přesný výraz pro tu krásnou 1,5 hodinku byla skutečně naplněním mota salonu: Spousta sexu bez sexu.

Katrin je koncentrovaný výraz erotiky a smyslnosti. A k tomu její nádherný úsměv a hluboké oči. Její masáž je mimořádný zážitek splňující ty nejodvážnější sny. Ms Ester is really a lovely person who you will feel comfortable with from first sight, I have booked at least 4 appointments which were all lovely and done perfectly and everything was smooth.

She speaks perfect English, actually better than mine and really easy to talk to: Words can't describe my meetings with Ester, unforgettable: Již od dětství nevěřím na nadpřirozené bytosti. Andělé však existují, zrovna včera jsem se zase s jedním potkal. Sice neměla svatozář, ale zářila od hlavy až k patě skvělou pozitivní a erotickou energií. A věnovala mi ji tolik, že jsem si ještě mohl schovat pořádný balík do foroty.

Sice neměla křídla, ale její doteky byl hebké jak prachové peří. Sice prý nemá tělo modelky píše o sobě ve svém profilu na web , ale při masáži ho umí rozhodně používat lépe, než mnoho modelek chodit v róbě po molu. A třešnička na tomto obláčku? Jako květiny, tak i ženy procházejí životem několika fázemi — od roztomilého křehkého poupátka přes plně kvetoucí až důstojně uvadající. Markétka je jako krásná růže v plném květu a rozhodně bez trní K Markétce je rozhodně proč se vracet a užít si její masáž opakovaně.

Markétka je moje nová favoritka! Úžasnější masáž jsem zatím nezažil. Markétka je velmi příjemná a milá - krásnější naživo než na fotografiích. Vycítila co mi je či není příjemné a celá masáž byla nabitá erotikou od začátku až dokonce. Úžasně strávená hodinka - sakra proč to tak rychle vždycky uteče: Slečna Ester je výborná masérka, umí přitlačit kde je třeba přitlačit a umí být opravdu citlivá tam, kde má být citlivá Navíc - jako by měla 6.

Slečna Ester je žena, která umí muže přivést na jiné myšlenky.. Myslím, že slovy ani nejde vyjádřit co jsem zažil.. Katrin je usmevava divka, divka s krasnymi krivkami a hlavne ty jeji! Jeji masaz je taky jeden koncert!

A co je hlavni, je videt, ze si to i sama behem masaze uziva! Masáž s Markétou byla jedním slovem kouzelná. Markéta je moc hodná, krásná a příjemná ženská. Určitě jsem u ní nebyl naposledy. Po tom co odešly některé moje favoritky jsem se rozhodl vyzkoušet novou Markétu. Musím říct, že jsem nešlápl vedle. Markéta je trochu nesmělá, je vidět že je nová, ale masírovat se naučila rychle.

Po chvíli z ní nervozita opadla a ukázalo se že je taky velice přítulná. Daniela je krásná, komunikativní a šikovná dívka.

Byla radost si s ní povídat i zažít krásnou masáž. Natálka je hrozně hezká a příjemná, na masáž s ní se vždycky těším, škoda, že to vždycky tak rychle uteče. Nebyl jsem v tomhle salónku poprvé a již jsem i znal jak Ester, tak Natálku, se kterými si vždy velmi dobře rozumíme.

Těšil jsem se ale také na další klenot tohoto salónku, tedy Danielu. Musím všem třem vyseknout poklonu, byly jste všechny výborné a vaše dotyky a něžné škádlení prostě neměly chybu. A ten závěrečný propletenec, nebo-li vánočka, byl taky super, no prostě všichni jsme se bavili. Tento dík ale patří i dalším slečnám, které jsem tady poznal, tedy Aničce, která byla první mojí masérkou a pak také Soně a Alise, které už jsem měl také tu čest poznat. Moc děkuju a buďte takové, jaké jste.

Měl jsem štěstí, že na svoji první erotickou masáž jsem si vybral slečnu Daniellu. Daniella mě přivítala nádherným nenuceným úsměvem a ten ji vydržel po celou dobu masáže. Slečna je moc milá, hodná, empatická, inteligentní a navíc opravdu až neskutečně krásná. A masáž, ta se nedá ani slovy popsat. Připadal jsem si jako v ráji a přál si, aby se čas zastavil. Danielle jsem zůstal věrný i při druhé návštěvě tohoto salónu a opět to byl neskutečný zážitek.

Už se těším na to, až slečnu Daniellu znovu navštívím. Byla to má první zkušenost s tímto salónem a musím říct, že velmi pozitivní. Natálka je krásná, milá mladá dáma s příjemným smyslem pro humor, odzbrojujícim úsměvem, ale hlavně vybavená velkou porcí empatie. Tomu odpovídal průběh masáže - byla velmi procítěná.

Odcházel jsem úplně spokojený, uvolněný a vysmátý. Těším se na brzké opakování. Anička se mi věnovala celou hodinu s moc příjemným úsměvem na tváři. Zahájily jsme společnou sprchou. Byla jsem na masáži poprvé a nevěděla co a jak. Anička mi vše vysvětlila a pak už se starala jen o moje blaho.

Všem ženám tento zážitek vřele doporučuji, pokud jste na vážkách. Masérka spojila dohromady úžasnou uvolňující masáž s intenzivním erotickým zážitkem. Natálka je " boží " stvoření, její hebké tlapičky a neméně hebounké tělíčko je něco úžasného, nádherné to Hospodinovo dílo Energie která přímo prýští z jejího nádherného těla je balzám pro duši i tělo.

Když jeden spočine v jejím náručí, tak má pocit dokonalého splynutí nebo spíše rozplynutí se ve "všehomíru" Protože jsem "beran",dal jsem si k narozeninám 4 ruční a 4 nožní masáž s Natálkou a Esterkou-a byla to opravdu skvělá volba-doslova 4 ruční koncert pro 2 kočky,které opravdu mňoukaly a vrněly-kdo nevěří,ať tam běží,dokud kůzlátka mají otevřená vrátka První vás zaujmou čokoládové oči a jemné rysy tváře.

A nádherně štíhlé nožky na vysokých podpatcích. Následně oceníte štíhlý pas a tomu odpovídající boky, ve sprše se vám pak nejspíše hlavou honí, zda před sebou máte skutečnou slečnu nebo jen matematicky přesně vykonstruovaný hologram. Dotyky se však nerozplyne a záhy tento přelud krásný dokáže, že s matematikou a jakýmikoliv konstrukcemi nemá nic společného a krásné tělo, milý úsměv a laskavé a šikovné ruce a nejen ruce jsou sakra skutečným nástrojem nekonečného vzrušení a laskavosti.

Máte rádi v erotice nápaditost, nenucenost a jemnost?? Pokud ano a chcete-li si opravdu v tomto smyslu užít, vřele doporučuji masáž u Šárky. Lehounké doteky nejen prsty a pažemi, ale celým tělem, střídané s příjemnou relaxační masáží. Prostě jen tak mimochodem, jako že náhodou přejetí dlaní sem a zase tam, jako když okvětní lístky na konci jara opadávají. Pošimrání ňadrem po zádech, jako kdyby beruška přeběhla. Či stehnem mezi stehny, jakoby se vlahá vlna převalila. To vše je v součtu taková erotická nálož, že se těžko bráníte výbuchu.

Přidáte-li k tomu zklidnění v těsném objetí a chvíli tichého rozjímání, kdy váš mozek vypnul a vnímáte jen teplo, tlak, vůni a klid a navíc to korunujete pohledem na sic drobnější, ale velice ladně a souměrně tvarovanou postavu, jste obdarováni opravdu kouzelným zážitkem. Má krásná pevná stehna a pozadí, radost moci uchopit. Jemnost doteku byla obzvláště příjemná při koupeli ve vaně, navíc doplněna i milým dotekem slova.

Při masáži by mohla malinko přidat síly, ale to časem určitě také přijde. A také má krásná ústa, škoda že je nelze políbit, ale i užít si jen očima je radost. Vřele doporučuji a určitě včetně koupele! Anička byla velmi milá a příjemná. Její masáž byla velmi intenzivní a skutečně erotická.

Od prvního do posledního okamžiku. Masáže Hanka jsem navštěvoval v době jejich začátků. Některé masérky byly vynikající, jiné průměrné, ale vždy to byl příjemný zážitek. Jen samotné Hance jsem se vyhýbal. Na chatu vypadala dost dominantně, což mě odrazovalo. Sice jsem slíbil, že se někdy objednám, ale nikdy jsem k tomu nenašel odvahu.

Až teď o vánocích jsem si řekl, že by se měly sliby plnit … Pro to, co se dělo na pokoji, stále nenacházím slov. A když jsem se dostatečně uvolnil, následovala naprostá smršť, ze které si pamatuji jen úryvky.

Naprosto rozbouřila ten zbytek přirozené chemie, který v mém těle zbývá, hrála si a já si to užíval. Byl to úžasný a asi neopakovatelný zážitek. K tomu je ještě velmi přitažlivá, inteligentní a se specifickým smyslem pro humor. Pro mě je to jediná z masérek, které jsem za ta léta poznal, se kterou bych rád zašel pokecat na kafe. Což ovšem v ceníku není a tak mi nezbývá, než se stát stálým klientem: Pokud chcete zažít něco nevšedního, nebojte se a zkuste se k Hance objednat. Nic lepšího v Praze nenajdete….

Děkuji salonu Hanka za úžasné služby. Vážím si solidnosti podniku. Konkrétně dnes mě utěšila na těle i duchu slečna Denisa a díky nádherným chvílím stráveným v její božské společnosti jsem nabit energií a dobrou náladou. Slečna Zuzana umí parádně zkombinovat něžný dotek svých ňader s pevnou sílou svých předloktí ano, velmi dobře používá právě tuto část rukou a nevšední zážitek je ještě umocněn eroticky znějící slovenštinou.

Tak malinko vánočně …… Hanka je krásný obrázek mistrů života. Hanka je symfonie o mnoha větách, s party pro všechny nástroje, kterými vládne. Hanka je pramen křišťálové vody rozkoše, hasící žízeň strádajících.

Hanka je moře plné vln, z kterých tě zachrání, pokud se začneš topit. Hanka je přístav klidu a bezpečí, kde po dlouhé cestě rád alespoň na chvíli zakotvíš. Hanka je anděl, který sestoupil nebo vystoupil nevím odkud, aby nás laskavě zachraňoval. Dnes jsem se rozhodl navštívit Laru a mohu říct, že to byla opravdu dobrá volba.

Lara je velmi krásná žena s nádherným tělem a hodina, kterou jsem s ní strávil byla moc příjemná. Je milá, vstřícná, něžná a určitě se těším až jí zase někdy navštívím.

Poprvé jsem byl v salonu Hanka už před docela dlouhou dobou a vyzkoušel dost slečen. Ty "nejhorší" byly jen docela dobré, ale většina byla skvělých, pár úžasných no a pak se zjevila Sofie. I když jsem dost uzavřený člověk a dlouho mi trvá, než se s někým cítím uvolněně, Sofie dokázala zkrátit fázi uvolňování na cca 2 vteřiny. Už cestou po schodech nahoru jsem měl pocit, že jsem v přítomnosti dobré dlouholeté kamarádky. Vše, co následovalo, nebudu popisovat do detailu, protože se Sofií se toho dá - pochopitelně v rámci pravidel - prožít fakt hodně a každý si jistě najde to svoje.

Sofie srší obrovskou pozitivní energií lidskou i erotickou a působí, že se pro tuhle práci narodila. Jo a pokud byste chtěli hledat nějakou chybičku na jejím těle, vezměte si hodně velkou a silnou lupu, ale myslím, že ani s tou nenajdete nic: Ester je velmi krásná, milá a moc příjemná slečna, se kterou se opravdu krásně relaxuje. Má krásné tělo a masáž v jejím provedení je opravdovým zážitkem.

Určitě jí někdy zase navštívím. Já ano a mám na ní zcela jasnou odpověď: Tato moje potřeba byla návštěvou u Sofie naplněna nebývalou měrou. Sofi na webu anoncuje, že je usměvavá dívka, ale to je příliš skromné vyjádření. Tak koncentrovanou živočišnou radost z bytí, kterou vás již uvítá a která ji neopustí po celou dobu masáže až po váš odchod, nelze popisovat, tu je nutno zažít.

A pokud vás zajímá hlavně erotický podíl, je nejen významný, silný a přirozený, ale takový jaký si přejete. Děkuji Sofii za opravdu skvělý a nezapomenutelný zážitek! Ester je můj osud. Ester je všecko, co neznal jsem dosud. Ester je první a poslední můj hřích, nepoznat Ester, nemiloval bych.

Ester je růže, hozená do kostela. Ester je všecko, co neztratí nikdy svůj pel. Ester je rozum, který mi uletěl! Ester je první a poslední má láska Masáž se Sofií byla trochu jiná, než jaké znám. Ale tak úžasná, že jsem si ji ještě v průběhu masáže prodloužil.

Sofie byla velice profesionální a vyhověla v rámci pravidel ve všem, co jsem si přál. Dnešní masáž s Denisou byla velmi příjemná. Denisa je moc milá slečna, které záleží na tom aby vše bylo tak jak má být. Určitě se k ní někdy vrátím. Emily je krásná, usměvavá,sympatická,milá, mladá slečna, která není stydlivá a je velice hodná.

Má postavu modelky lolitka. Byla mazlivá a nevadily ji doteky v mezích masáže: Za mne spokojenost, i když bohužel jsem si dal jen hodinovou masáž. Rád si to někdy zopakuji: Massage with Emily was simply great.

She is passionate masseur who fulfil your dreams within possible limits of massage. Hanka je nádherná, milá a velmi přitažlivá žena, se kterou jsem strávil moc krásnou hodinu. Její masáž byla opravdu luxusní a na čas strávený v její přítomnosti se nedá hned tak zapomenout. Nemám co dodat ani vytknout, všechno bylo perfektní a dokonalé. Masáž byla moc příjemná a v rámci času předvedla Emily maximum. Rád se na masáž vrátím. Štěpánka je velmi krásná a příjemná slečna s obrovským množstvím pozitivní energie.

Její masáž byla nezapomenutelná a moc příjemná. Určitě jí znovu navštívím. Vypravil jsem se k Soně — odpočinout si a zpříjemnit den, tak jak nás sama na webu salonku zve. To jsou ovšem pouze dvě kapičky z moře zážitků, kterých se mi od Soni ve skutečnosti dostalo.

Není třeba příliš slov, tam kde mluví činy. Masáž s Ester byla nádherná. Masáž byla příjemná a a uvolňující. Ester je moc šikovná, pozorná a štědrá. Když balím dívky, napíšu jim báseň - tedy se slovy si hraju rád. Ale na masáž od Hanči slova prostě nestačí.

Prostě masáž od ní je lepší než bábovka ode mě! Salón pravidelně navštěvuji už 4,5 roku. Po odchodu své dvorní masérky Elišky jsem se svěřil do péče další šikovné a empatické masérky Natálky. Už jsem s ní v průběhu letošního roku absolvoval několik masáží, vanu i saunu a vždy to bylo po všech stránkách perfektní. Natálka masíruje všemi částmi svého pěkného těla opravdu precizně, je milá a pozitivní a vždy si i perfektně popovídáme.

Masáž a celé setkání s Natálkou přináší v rámci pravidel salónu vždy úžasný prožitek. Last week I had two appointments with Miss Ester and I would like to recommend this masseuse. Ester is a kind, and open person. The masseuse makes a very good massage and knows how to tease and built up the tension. Ester made a nice impression on me and next month I will definitly come back for her. Worth to mention is when you book a 1 hour or 2 hour massage at Hanka, it is 1 or 2 hours and not less.

Soňa je krásná a milá slečna s dokonalou postavou, která se důkladně věnovala každé části mého těla a celková masáž v jejím podání byla nezapomenutelná. Cítil jsem se s ní moc dobře a určitě se k ní zase vrátím. Ester je daleko hezčí než na fotkách, to nejhezčí na nich ale stejně vidět není: Má smysl pro humor, což u žen velmi oceňuji, strávil jsem s ní velmi příjemnou hodinu a půl a klidně bych si představil i delší dobu.

Rozhodně jsem se s ní nenudil! Emily je krásná a usměvavá ženská, s postavou manekýnky, má všechno na správném místě: Anička je velmi empatická žena s božským dotekem. Včerejší masáž byla dokonalá. Ester mi zprostředkovala moje první zkušenosti se zdejším salonem a myslím si, že to ani nemohlo být lepší.

Jsem povahy spíše stydlivé, takže jsem se k prvnímu setkání dostavil s pocitem nervózního očekávání. Ale nervozita se rozplynula už při našem pozdravu a očekávání začala být překračována prakticky ihned, protože se ukázalo, že Ester je ve skutečnosti ještě mnohem krásnější, než dávají tušit její fotky v galerii.

Z fotek se naopak vytušit nedalo, že je i moc sympatická, milá a pozorná. Musím říci, že zejména poprvé to se mnou Ester neměla moc jednoduché, protože nijak nevynikám v sociálních interakcích, ale postupně se zejména jejím přičiněním nálada velmi uvolnila.

Trochu tomu rozhodně pomohlo i počáteční povídání a nenucené dotyky ve vaně. Při masáži, která pak následovala, bych se možná nebránil nechat se jen ukolébat ve slastném snění pod hebkými dotyky jejích rukou. Ester ale nepřestávala statečně bojovat s mým ostychem a jejím přičiněním se moje představa o tom, co všechno lze při erotické masáži prožít, radikálně posunula a za to jsem jí neskonale vděčný. A zatím se posouvá dál a dál při každé další návštěvě.

Anička je moc krásná, něžná a milá slečna a masáž v jejím podání byla excelentní a bezchybná. Kdybych nebyl omezen časem, určitě bych zůstal o hodně déle než jen hodinu. Děkuji a určitě to zopakuji. Natálka byla skvělá, ani jsem nebyl nervózní.

Moc krásně se mi s ní povidalo. Má opravdu andělská tvář. Moc rád se tam vrátím. Nevím, zda jste byli někdy hlazeni tak zvanou labutěnkou nebo jiným hebounkým peřím. Já jsem si to při masáži Ester užil vrchovatou měrou, ovšem žádného opeřence k tomu nebylo třeba oškubat. Tak lehoučkou a hebkou dlaň a jemné prstíky dokáže Esterka mít. Zároveň však z jejích rukou i celého těla proudí takový tok energie, že je neuvěřitelné, kde se v té křehké osůbce ukrývá.

Naprosto jistě jí tam však je skryto na rozdávání a Ester není žádný skrblík — hrne na vás pohodu, slast a energii bez ustání celou dobu masáže.

Hluboká poklona a velké poděkování. Ester je krásná, štíhlá a sympatická osůbka, které opravdu moc záleží na tom, aby se vám čas s ní strávený líbil a užili jste si to. V úterý jsem byl již po třetí u masérky Mii, a vím, že rozhodně ne naposledy. Tak jsem si řekl že tu také napíšu pár vět. Už když jsem jí viděl prvně,její nádherný úsměv a mladá krásná tvářička se mi zaryly hluboko do paměti a tušil sem,že s ní to bude nezapomenutelný zážitek a nemýlil jsem se.

Při společné sprše, kdy se mi ukázalo její nahé tělo v celé své kráse, jsem se už nemohl dočkat jejích dotyků. Masáž je s ní něco naprosto dokonalého, vždy jen vypnu, nevnímám svět okolo sebe a užívám si jejích jak něžných tak i tvrdších dotyků. Když se o mě tře její nahé tělo tak jsem v sedmém nebi. Prostě balzám nejen pro tělo, ale tak i pro duši. Je to od pohledu něžný andílek, ale umí v sobě probudit i pěkné zvíře. Pro mě je to naprostá favoritka, dokonalost sama, už teď se těším na další masáž s ní a že jich bude ještě mnoho Byli jsme u Emily na masáži pro páry na 2 hodiny Emily byla neuvěřitelná, dávala si záležet, věděle kdy a kam šáhnout.

Věnovala se nám poctivě celé 2 hodiny. Má náš velký obdiv. A ještě je neuvěřitelně krásná a milá. Těšíme se, až ji zase navštívíme: Ester je velice sexy a umí se pěkně natáčet v zrcadlech: Já se rád koukám a sahám, takže u mě spokojnost. Škoda že to uteklo tak rychle. Kde začít, když tolik superlativů nezná ani všemocný Google? Tuze milé a překrásné děvče překypující optimismem, rozdávající úsměvy a pozitivní energii všemi směry.

Hbitě a něžné ruce záviděl by jí nejeden klavírní virtuos, krásu snad každá Miss. K masáži a jejímu průběhu vyjádřím se pouze třemi slovy: Přijďte a dáte mi za pravdu. Uvítala mne v jednoduchých přiléhavých minišatečkách, které krásně zdůrazňovaly lákavé křivky jejího mladého těla a končily těsně pod krásným kulatým a pevným jak jsem později ověřil zadečkem. Sára je velmi příjemná žena a opravdu skvělá masérka!

Array Nezáleží 1 2 3 4 5 6 7 8. Array Nabídky i poptávky Jenom nabídky Jenom poptávky. Array Nezáleží na stáří inzerátu Max. Array Řadit podle data Řadit podle ceny. Array Od všech inzerentů Jen od firem Jen od uživatelů. Array Nefiltrovat Jen od Hyperodvozu. Technická podpora podpora hyperinzerce. Dívky na erotické služby - eroticke masaze - inzerce Inzeráty 1 až 3 z 3 Vložit sem inzerát.

Vášnivá i něžná Sára tantra masérka Kde jinde ještě můžete najít eroticke masaze? Eroticke masaze v Adresáři Firem.

.

Czech taxi seznamka teplice

O tom, jak hřejivé, slastné, povzbuzující a hojivé jsou všemožné doteky lidských těl a jak jsou v této disciplíně masérky salonu Hanka skvělé se píše téměř ve všech recenzích. A tak jsem mohl nový rok začít příjemnou chvílí s Haňulkou, která mě do tohoto roku povzbudila a pomáhá mi překonat životní nesnáze a probouzí v mé mysli nový optimismus. Litoval jsem na této masáži jenom jedné věci a to té, že já sám nemám čtyři ruce. Rozhodně jsem se s ní nenudil! Slečna Natálka dokáže v této uspěchané době vytvořit opravdu krásnou chvilku, na kterou budu dlouho vzpomínat. Ester a Natálka byly opět výborné. Konečně se mi poštěstilo dostat se do její péče a bylo to úžasné. Samozřejmě jsem jí chtěl osobně popřát pokojné prožití svátků a předat malé dárečky pro radost i ostatním děvčatům. Byl to úžasný a asi neopakovatelný zážitek. Anička je okouzlující dívka, andelske masaze hubene holky, skvělá společnice a výborná masérka s velkou fantazií. Společné minutky prožité s Eliškou ve voňavých bublinkách a s bublinkatým přípitkem doplněné kouzelnou předvánoćní masáží byly pro mě nejkrásnějším vanočním dárkem a zakončením roku.

SWINGER PARTY VIDEO SWINGER CLUB PRAGUE