Kundy foto sex s tchyni

kundy foto sex s tchyni

Raději jsem jí rychle stáhla dolů. Líbí se mi, že jsi poslušná, ale my máme rádi, když ženská klade odpor, to nás vzrušuje.

Tak jak to uděláme, abys nebyla tak ochotná a mrduchtivá? Najednou mne jeden z nich popadl za vlasy a začal mne fackovat jako fackovacího panáka. Začala jsem křičet a brečet a to jim stačilo. Další ranou mne srazili na prostorný gauč a už mi jeden noří jazyk do kundy a druhý mi další fackou otevírá pusu a pod hrozbou další facky zasouvám jeho ocas hluboko do krku a kouřím až do výstřiku.

Hustého semena je takové množství, že ho nestačím polykat a vytéká mi koutky úst ven a za to dostávám opět několik facek. V kundě cítím hrozný tlak, bolí to, že řvu tak, že to musí slyšet všechna zvěř v lese a bolestí pomalu ztrácím vědomí.

Ty vole, vytaháš jí tu kundu, že tam zajedeme i s hnátama, slyším jakoby z dálky. Když se mi to nepovedlo u tý starý krávy, musím to udělat týhle kurvě, já to chciiiii řve a tlačí do mé kundu pomalu několik prstů. Uvolni se ty krávo, ať se do Tebe dostanu řve a druhý mi začíná zasouvat prsty do prdelky.

Takovou příšernou bolest jsem ještě nezažila, ale cítím že se kundička stále víc a víc otevírá. Čum vole, už tam skoro bude, jóóó povedlo se, teď Tě ty svině zmrdám pěstí, že se u toho pochčiješ.

A opět má pravdu, řvu a čurám na gauč a už cítím i velký tlak v prdelce. Příšerná bolest mne nutí k příšernému řevu. Ale ty dva to neodradí, naopak, přidávají na intenzitě a já omdlévám bolestí.

Probírám se, když na můj opuchlý obličej dopadají další facky. No konečně ty krávo, už jsme mysleli, žes u toho exla řvou na mne a už musím snášet další ocas v puse a druhý mi za chvíli plní natrženou prdelku. Pak se další půlhodinu projíždí mou prdelkou druhý ocas a druhý prasák si pochutnává na mých cecíkách.

Za chvíli mám prdel v jednom ohni - to mne silně dlaní pleská přes půlky ten, co se snaží vystříknout do mé prdelky a nemůže se udělat. Řvu bolestí, neboť kromě rozpálené bolavé prdelky cítím i bolest v rozkousaných bradavkách. Néééé křičím, nechtééé mne úúúžžž. Jo řvi děvko, už buduuuuu.

Konečně je konec, odvádějí mne nahou k autu a vezou mne zpět k rybníku. Tam mne vtlačí do mého fiátka, hodí za mnou zničené věci a řeknou: Pomalu, protože při každém pohybu cítím bolest snad v celém těle na sebe navlékám pracovní úbor, který jsem si nesla domů na vyprání a odjíždím domů. Pro slzy,které mi kanou po tvářích chvilkama ani nevidím na cestu.

Tolik jsem se těšila, že si s nima pěkně zašoustám a oni mne tak pokořili. Doma v koupelně zjišťuji, že mi obě spodní dírky krvácí, prsa mám posety hrozivými modřinami a rozkousané bradavky pálí jako čert. I na mém nateklém obličeji se objevuje pár modřin. Co jenom řeknu v práci? Mám 2 dny volna a tak o tom zatím nepřemýšlím. Horké slzy zklamání smáčí polštář a já usínám s velkým odporem k sobě samé.

Ovšem štafle se začali kymácet a Milan hbitě přiskočil a chytl je, abych nespadla. Byl přímo podemnou a měl, tak krásný výhled na moje roztažené nožky. Občas jsem na něj po očku koukla a viděla jak se zaujetím sleduje mojí mokrou prcinu. Co nejpomaleji jsem sundavala a rovnala věci na skříni aby měl dost času na sledování. Pak, ale přišel šok. On se mě dotkl rukou na noze a jel pomalu nahoru pod mou sukni.

Ani jsem se nehnula a plná očekávání kam až zajde jsem držela. Jeho ruka byla hrubší než Honzova, ale zároveň se pohybovala něžně jak pírko.

Po chvilce jeho prst dorazil až k roztoužené dírce. Cítila jsem jak jemně krouží prstíkem zatím jen na povrchu. Pak přitlačil a jeho prst do mě pronikal.

Já jsem se neudržela a vyhekla jsem. On se lekl a rychle dal ruku pryč jakoby nic. Po této příhodě jsem ihned utekla do ložnice vytáhla vibrátor a začala si dělat dobře. Myslel jsem přitom na Milanovo prst uvnitř mě. Během chvilky jsem se udělala ovšem neudržela se a hekala jsem nahlas, tak že mě musel Milan slyšet. Do večera už bylo vše zas normální. Milan si dělal své zednické věci a já vařila.

Před večeří se Milan chodil sprchovat a dnes mě napadlo podívat se jak vypadá nejen nahoře, ale i dole. Jak jsem uslyšela sprchu, tak jsem se připlížila ke dveřím a otevřela je. Věděla jsem, že ze sprchy na dveře vidět není, ale skrz zrcadlo je vidět do sprchy. Ještě než se zamlžilo jsem viděla Milana v celé kráse. I jeho nohy byly samý sval a pak jsem zahlédla jeho nádobíčko.

Honza byl takový průměr, ale Milan nadprůměr. I v klidu se mi zdál větší jak Honzovo v pozoru. Moc dlouho jsem se dívat nemohla, protože pára zrcadlo zamlžila. Šla jsem dělat dál večeři a nemohla z hlavy dostat jeho nahé tělo. Abych se rozptýlila vytáhla jsem lahev vína k večeři.

Po vínu budu unavená a vše zaspím, říkala jsem si. Milan přišel s mokrýma vlasama a opět oblečen jen v kalhotách. Neubránila jsem se a pohlédla mezi jeho nohy. Jeho mužství se v džínách tísnilo a bylo zřetelně vidět. Rychle jsem nalila víno a polkla sklenku skoro na ex. Po večeři a dvou lahvích vína jsem už chtěla jít, když mě Milan poprosil zda si může vyprat u nás nějaké věci, že potřebuje jen vysvětlit jak naše pračka funguje. Ochotně jsem šla hned do koupelny a začala mu vše vysvětlovat.

Pak jsem se nějak zakecali a víno začalo mít místo spacího účinku probouzející. Opět jsem dostala chuť na jeho ruku v mém rozkroku, tak jsem vzala jeho věci a začala je dávat do pračky. Přitom jsem se k němu otočila zády vyšpulila svou prdelku. Přesně jak jsem čekala má sukně sjela a odhalila můj zadeček v celé své kráse.

Milan chvilku váhal a já přebírala prádlo na zemi jakobych v něm něco hledala. Pak jsem ucítila opět jeho ruku. Tentokrát sáhl rovnou na můj pahorek lásky. Opět jsem to neustála a vyhekla jsem. Ovšem teď se nelekl a začal prstem kroužit rychleji. Jeho prst byl dokonalost sama a já instinktivně roztáhla nohy. Milan na to zareagoval druhým prstem, který začal dobývat mou svatyni. Jak cítil mou vlhkost neváhal a přidal další prst.

Začal rytmicky přirážet a druhou rukou mě chytl za vlasy. Bylo to neskutečně nádherné. Jeho prsty byly krásně teplé ne jako můj chladný vibrátor. Už mu bylo jedno jak moc hekám. Moc dobře věděl, že jsem vzrušená a líbí se mi co dělá.

Prsty náhle vyjeli a já slyšela jak si klekl. Pak jsem ucítila něco vlhkého a teplého. Byl to jeho jazyk kmitající po klitorisu a občas dokonce zabloudil mezi závojíčky. Jeho jazyk byl tak úžasný, že jsem se udělala. Vykřikla jsem v úžasu té slasti a vychutnávala si příval slasti. Orgasmus jakoby mě přivodil kóma, protože si pak nepamatuji pár minut. Když jsem přišla k sobě už jsem cítila opět jeho prsty v sobě.

Musel tam mít minimálně čtyři jak mě roztahovaly. Já ochotně přirážela vstříc dalšímu orgasmu. Opět mne chytil za vlasy a přirážel se mnou co nejblíže k němu. Moje kundička se v rytmu přírazů roztahovala a stahovala. Jeho prsty mi přišli hrozně dlouhé.

Jakoby mi naráželi až na dělohu. Měla jsem zavřené oči a představovala jsem si jeho penis co jsem viděla. Hrozně jsem si přála ho zkusit. Ovšem nechtěla jsem Honzu až tolik podvést.

A také jsem neměla doma kondomy a prášky už měsíc neberu kvůli založení rodiny. Musela jsem si tak vystačit s jeho prsty. Ty neustále zrychlovaly tempo což mělo za následek příchod mého druhého orgasmu.

Uvolnila jsem se co to jen šlo, abych si to vychutnala naplno. Musel cítit, že se blížím do finále, protože zpomalil a jeho přírazy byly táhle a hluboké.

Jakoby věděl co miluji a jak mě udělat. Pak už jen přišlo mravenčení v břiše oznamující finále. Ovšem nebylo to jediné co jsem cítila.

Jeho prsty se ve mě najednou zvětšily a začali pulzovat. Až teď jsem se podívala na svého milence, který za mnou stál a přirážel do mě svým mackem. Bylo však pozdě něco udělat. Můj orgasmus mě opět dostal do extáze a Milana začala má kundička v křečích svírat a vysávat. Což nemohl ani on vydržet a začal mě příraz za přírazem plnit.

Pak se nakonec jen zapíchl co to šlo a také si vychutnával svůj vrchol. Jeho úd byl ještě tvrdý, když ze mě vyjel. Za ním se ze mě hrnula velká nadílka jeho semene. Musel být skutečně dlouho bez holky, když toho měl v sobě tolik. Neřekli jsme ani slovo a každý šel spát. Ani mě nenapadlo se vysprchovat a zmírnit tak riziko početí dítěte. Asi jsem tušila, že to není naposled co jsem si s Milanem užila.

Přeci jen Honza měl být pryč ještě týden. Nechci na tebe vše vychrlit ještě než donesou kafe. Vím, že jsem to neměla dopustit, ale potřebuji se svěřit. Andrea mě vyslechla a chvíli přemýšlela. Ráno jsem se probudila a to, že vše co jsem zažila večer s Milanem nebyl jen sen dokazovalo zaschlé semeno na mích stehnech. Až teď jsem si pořádně uvědomila jaká to byla blbost. Riskovat nechráněný sex s kamarádem Honzy. Bylo teprve šest ráno a já se potichu přes spícího Milana na gauči dopotácela do koupelny.

Hned se mi vybavila vzpomínka jak mě tu včera opřenou o pračku nádherně udělal svím ptákem. Hned jsem z toho byla zase vlhka. Pustila jsem si vařící vodu a vlezla pod proud vody. Rukou jsem začala umývat zbytky zaschlé připomínky. Jak jsem rukou myla svou jeskyňku, tak jsem se tím začala vzrušovat. Už několikrát jsem to ve sprše sama dělala, ale až teď při vzpomínkách jsem byla natolik vzrušená, že jsem věděla, že brzy budu.

Začala jsem proto intenzivně rukou dráždit svůj krví naběhlí klitoris. Teplá voda zatékající do všech záhybů mi dělala neuvěřitelně dobře. Opět jsem zapomněla na celý svět, když na mě začal přicházet orgasmus. Málem jsem utrhla sprchu, když jsem se propnula jak luk. Po chvilce začal orgasmus odeznívat a já měla pocit jakoby mě zase hladily Milanovo velké ruce.

Otočila jsem se a on tam opravdu stál. Byl nahý a přidal se ke mě, když viděl jak si sama ulevuji. Jeho penis už mě pošťuchoval mezi nohama. Konečně jsem ho mohla vidět zblízka.

Neodolala jsem a rukou po něm sáhla. Jen jsem se ho dotkla začal mohutnět a tvrdnout. On mezitím své ruce přemístil na má prsa a začal je mnout a drtit. Občas mě chytl a zmáčkl za bradavku až jsem sykla bolestí. Bylo to poprvé, kdy mě bolest vzrušovala. Já jsem začala jeho klacek v ruce honit čímž jsem ho vzrušila, tak že se přestal věnovat prsům.

Rukou teď zvedal jednu mou nohu, takže měl krásný přístup k mé vzrušené lasturce. Druhou rukou nasměroval špičku svého kopí přímo mezi mé závojíčky. Nedokázala jsem odtrhnout oči od jeho žaludu prorážejícímu si cestu do mého nitra. Nejprve přirážel jen špičkou, ovšem po chvilce nevydržel a nabodl mě až narazil na mé dno.

Vyjekla jsem úžasem a objala ho, abych měla lepší stabilitu. Začal do mě přirážet a každé setkání jeho žaludu s mou dělohou jsem odměnila líbezným sténáním. Byla jsem jako ve snu ze kterého se nechci probudit. Ovšem dnes jsem měla trochu rozumu a chtěla mu oznámit, že nejsem chráněná ať se udělá ven. Ovšem jak jsem se na něj podívala a chtěla promluvit, tak mi dal svůj prst před rty a jen tiše zasyčel na znamení netřeba slov. Chtěla jsem mu to i tak povědět, když jsem ucítila jak opět zmohutněl.

Zarazil ho do mě a tentokrát čekal na mém dně až přijde jeho první výstřik. Jako horká láva mě zalilo jeho tryskající semeno. A právě ono teplo dovedlo na vrchol i mě. Opět jsem byla chvíli mimo a po procitnutí jsem byla ve sprše sama. Opět jen jeho semeno ze mě kapající bylo důkazem. Sprchou jsem se tentokrát důkladně opláchla.

Milan už seděl u stolu, když jsem dorazila do kuchyně. Já připravila snídani a oba jsme ji beze slov snědly. Po snídani jsem Milana zastavila než šel pracovat. Musela jsem mu říct, že to nejde, že by mě mohl oplodnit. Sedli jsme si a vše probírali asi hodinu. Oba jsme se omluvily asi tisíckrát za své chování. Oba jsme toho litovali. On o to víc, že netušil, že jsem nechráněna.

Až po našem rozhovoru se dal Milan do práce a já do vaření oběda. Nechtěla jsem Milana dráždit a oblékla si kalhoty a tričko bez výstřihu. Až do večera probíhalo vše v klidu. Celou dobu jsem se modlila, aby nepřišel, ale zároveň mě spalovala touha ho mít opět v sobě.

Sprchovala jsem se dlouho a on nepřišel. Oblékla jsem se raději už v koupelně. Cestou do ložnice jsem na něj nenarazila. Asi byl na balkoně kouřit. V ložnici jsem se uložila a za chvíli slyšela jak se sprchuje on. Měla jsem nutkání tam jít a opět se pokochat jeho svaly. Abych tyto myšlenky zahnala vyndala jsem vibrátor. Zapnula jsem ho a po chvíli i s ním v sobě usnula. Nevím ani jak dlouho jsem spala, ale vibrátor jsem stále slyšela běžet.

Jeho vrnění krásně ozvučilo celou ložnici. Ani jsem neotevřela oči a vychutnávala si jeho velikost v sobě. Stále v polospánku mi nedošlo, že něco nehraje. A to sice, že se vibrátor ve mě pohybuje.

...

Kundy foto sex s tchyni

CZECH PORN PRIVAT OSTRAVA leden Pekla jsem cukroví o sto šest, abych se před možnou budoucí tchýní Jednou to bylo na sex, podruhé na moje krásná prsa, potřetí na orgasmus. Klacek mi vrazil do kundičky a já vykřikla. Stejně tak fotografie jsou pouze ilustrační a osoby na nich se vyskytující nemají s povídkami žádnou spojitost. prosinec Jenomže když nemáte sex několik týdnů, tak jako v tu dobu já, tak vám péro lehoulince si do nich kousnout a pak pomalý přesun k její kundě. listopad mrdani kundy sex zlin. Amatérské fotky od návštěvníků Sex Doma. Originální amatérské fotografie zaslané na náš server přímo z vašich ložnic.

Keyword matahari salon

Milan s Honzou pak celý týden makali na bytě a já chodila do práce a neměla, tak naštěstí čas myslet na to zda něco Milan neřekne. Tchýně se přesunula k manželovi, který ji zatímco mě šukal, prstil. Tvrdý sex u rybníka - vymrdaná prdel a fisting kundy. Neřekla na to nic, jen mrkla po malé jestli opravdu spí, vzala mně za ruku a odvedla do bývalého dětského pokoje. Ještě než se zamlžilo jsem viděla Milana v celé kráse. Bylo to strašně agama se dlouhe video a divil jsem se, jak je tchýně vyrajcovaná.