Sex ve skole sex v přírodě

sex ve skole sex v přírodě

Tím odkryje malou podlouhlou škvíru, s výhledem na koupelnu ve vedlejší pokoji. Hned se k němu nahrnou i ostatní spolubydlící. Za pár okamžiků Julča otevírá dveře a vchází do koupelny. Odkládá postaví se k zrcadlu a začíná se svlékat. Nejprve si sundává přiléhavé černé tričko. Chlapci napětím ani nedýchají. Potom následuje i džínová sukně.

Pod nimi se ukrývají sexy krajkové kalhotky. Šmíráci už mají svoje pinďoury v pozoru. Krátkým cvaknutím odpadá i podprsenka. Dívka se otáčí a věší všechny svršky na věšák. Klukům se naskytuje pohled na její krásná, pevná a velká prsa. Kamil si rozepíná poklopec a vytahuje svůj osmnácticentimetrový klacek na svobodu.

Poté přijde řada i na kalhotky. Julie se shýbá a plynulým pohybem si stahuje poslední oblečení co má na sobě. Větším zadečkem se opírá o stěnu přímo před zraky jejích diváků. Chlapcům se naskytne pohled do nebe, její prdelka se lícuje se špionážním otvorem čtyř chlapců.

Tomáš šeptá ostatním, že kdyby byla díra ve zdi trochu širší, že by jí ho tam strčil. Julie se otočí směrem k nim a bere si sprchový gel z poličky nad škvírou. Julča má krásné ploché bříško a úzký bok, který se prudce rozšiřuje v pánvi. Má pravdu velký, ačkoliv na pohled pevný zadek ve tvaru srdce.

Nad jejím oním otvorem je tlustý proužek jemných černých chloupků. Julie vchází do sprchového koutu a zavírá za sebou dveře s čirého skla, takže kluci mají krásný výhled na její tělo. Proudy vody dopadají na sněhobílé tělo tmavovlásky. Její ebenové vlasy se dotýkají jejího pasu. Julie má krásné trojky, netradičního tvaru. Vypadají trošku jako pyramidy. Na konci každé z nich se tyčí malé bradavky.

Ve třídě jí říkají Sněhurka, to proto, že její tmavé vlasy kontrastují s její sněhobílou kůží, a že své plné rty krášlí rudou rtěnku, stejné barvy, jako má Sněhurka. Když si šamponem pomazanou rukou projíždí mezi půlkami, Kamil nevydrží a vystříkne lepkavý obsah jeho koulí. Jednou dávkou zasáhne Olivera do obličeje a druhá proletí špionážní škvírou přímo na podlahu v koulen. Kamil hned dostává ránu od Olivera a druhou od Tomáše se slovy, že mu málem skazil plán se Sněhurkou.

Ta právě vylezla ze sprchy a začíná se sušit. Nevynechala žádnou část těla a vytahuje ze spodní škříňky fén, netušíce, že vystavila svoji broskvičku čtveřici kluků a na kameru zároveň. Sedá si na umyvadlo přímo naproti vyhlídkové pozice a pomalu si prohrabuje vlasy. Zároveň roztáhla nohy tak, že jí kluci můžou vidět snad až do žaludku. Její chmří mezi nohama má tvar tlustého obdélníku a ne trojúhelníku, jak tomu často u děvčat bývá.

Tomáš mezitím odvrací oči od jeho krásky a posunky svolává kámoše trochu dál od vyhlídkové pozice, kde jim říká svůj plán. Chlapci jsou Tomovým brífinkem trochu zděšeni, ale zároveň vzrušeni při pomyšlení, že by si mohli poprvé zašoustat. Tomáš s Kamilem de svlékají, zatímco Oliver odchází na strategickou pozici u škvíry a Šimon odchází k Julčiným dveřím do pokoje.

Tomáš mezitím odhazuje svoje trencle a odhaluje Kamilovi svůj šestnácticentimetrový ocas. Tomovi je šestnáct let, provozuje závodně box a má sportovní postavu a svalnaté ruce. První sexuální zážitek měl už v 11, kdy na půdě svým prckem obsloužil na půdě Štěpánku, o tři roky starší sousedku. Od té doby spal s holkou už jen jednou. Kamil je vysoký blonďák, pinďoura má trochu delšího a mohutnějšího než Tom.

Je mu sedmnáct a mezi kámoši je o něm známý, že je tok trochu úchyl, protože to poprvé dělal s fenkou labradora Trixy. Oba kluci, tak jak je pánbůh stvořil, přelezli na sousední balkón a čekali na jejich samičku. Nečekali dlouho a Julie vyšla z koupelny, oděná v růžovém župánku. Lehla si na postel, zandala sluchátka do uší a začetla se do nějakého dívčího časopisu. Kamil s Tomášem jsou mezitím nazí přikrčeni na bálkóně a honí jak o závod.

Uslyší tiché hvízdnutí od Olivera a balkónovými dveřmi tiše vklouzávají do pokoje. Opatrně se plíží kolem křesla a vstávají těsně za hlavou Jůlinku, ponořené do písniček od Simple Plan. Je to krásný pocit honit si brko přímo u hlavy nějaký holky myslí si Tomáš. Po chvilce Tom vystříkne, a lepkavá hmota přistane přímo na Sněhurčiným brávíčku. Ta se nejdřív lekla a přičichla si k podivné hmotě. Poté začala pátrat po jejím zdroji a otočila.

Vyděsí se se, když přímo před obličejem spatří dva napnuté penisy. Kamil jí pohotově strká kládu do jejích udivených úst a Tomáš jí pevně svírá ruce za zády. Kamil ho strká hlouběji do její pusinky a poručí ji, aby kouřila.

Sněhurka se všemi způsoby brání, hází sebou, kope a snaží se křičet, ale její krk je vzápětí ucpán Kamilovým pyjem. V tom do pokoje vchází i zbytek party, s provizorním roubíkem, provazy a pouty v ruce. Tomáš bránící se dívku prudce zvednul a dal jí pořádného francouzáka.

Pak jí pošeptal, že když bude hodná holka tak se k ní budou chovat gentlemansky a nedají jí ani roubík. Julie chce začít křičet, ale hned dostane od Kamila facku. Tomáš jí nacpe roubík do pusy a prudkým pohybem z ní strhne župan. Sněhurka s urputně brání, ale proti čtyřem chlapům nemá sebemenší šanci.

Tomáš jí pokládá na postel a ruce svazuje za hlavou k topení. Potom si na ní obkročmo sedne a začne jí hladit kozy. Tomáš vkádá jednu bradavku to úst a lehce jí zkousne. Sněhurka to nevydrží a vymrští jednu nohu z Oliverových rukou tak, že tlustý kamarád padá na zem.

Olík si to však nenechá líbit a pouty připíná její hladkou nohu k rámu postele. Kamil mezitím pokládá ruce na Sněhurčiny kalhotky a plynulým poybem je stahuje. Julie je znovu před zraky chlapců v plné kráse. Kamil jí lehce projíždí prstem mezi lehkými chloupky a pomalu míří dolů k její broskvičce. Julie sebou cuká, ale z podmanění čtyř násilníku se prostě dostat nemůže. Pomalu se smiřuje s myšlenkou, že tomu co má nastat neuteče, a tak se přestává bránit. Kamil zajíždí prstem mezi stydké prsty a jazykem dráždí poštěváček.

Tentokrát už jsme ovšem nebydleli ve stanech u potoka, ale v krásném útulném penzionu. Podvečer jsme se ovšem vydali hledat místo, kde tábor kdysi stával. A opravdu jsme ho našli a poznali.

Když můj muž rozbalil na trávník deku, kterou nesl sebou, myslela jsem v první chvíli, že se jen posadíme a budeme zasněně vzpomínat. Nakonec z toho byl ale jeden z nejhezčích sexuálních zážitků, které jsme za poslední léta měli. Jako bychom najednou omládli o těch 28 let, co se známe. Z víkendu jsem se vrátili znovu zamilování a náš vztah to krásně oživilo. Uprostřed lesa jsem se milovala poprvé a zcela jistě naposledy před šesti lety. Byla jsem tehdy čerstvě zamilovaná a svému protějšku dělala vše, co jsem mu na očích viděla.

Sama jsem spíš trochu bázlivější a on byl můj pravý opak. Neustále v pohybu, v honbě za adrenalinem. Nápad v lese se ale nijak nebezpečný nezdál. Vylézt na posed a tam se pomilovat. Jenže jsme žádný pořádný nemohli najít, až jsme nakonec vzali zavděk jakýmsi "poloposedem".

Nahoru vedl žebřík a na jeho konci bylo jen prkno jako lavička, jinak nic. Petr vymyslel, že to budeme dělat zezadu na žebříku. Nevím, proč bylo nutné lézt až do pětimetrové výšky, když stejný efekt by to mělo i dole. Výsledek byl, že jedna z horních špriclí nevydržela nápor čtyř nohou v pohybu a my letěli dolů jako hrušky. Dopadla jsem na Petra a zlomila mu ruku, sama jsem byla pomlácená jako žito.

Teď už jsem několik let s jiným mužem, který je naštěstí klidnější povahy, a do podobných akcí se nepouští. Sex v přírodě mám ráda, protože mi připadá takový živočišný. Obvykle se odehraje v létě, kdy je vedro, takže jsme oba trochu zpocení. Není možnost se dokonale umýt a navonět a to ve mně a mém partnerovi vzbuzuje docela divoké vášně. Jednou mi řekl, že úplně nejvíc ho vzrušuju, když spolu jdeme běhat a on mě vidí před sebou, jak se mi hýbe při pohybu zadek. A tak jsem ho jednou překvapila.

Uprostřed běhu lesem jsem zastavila, že už nemůžu. Radek se na mě překvapeně díval, protože to se mu se mnou ještě nestalo. Pochopil rychle, svlékl mi propocené tričko, na které jsem si klekla, a pak jsme se pomilovali. Bylo to rychlé a velmi intenzivní. Pak jsem skutečně běžet nemohla, jak se mi podlamovaly nohy. Od té doby jsme si to už mnohokrát zopakovali.

Když si chci opravdu dobře zaběhat, pro jistotu volím cestu, která nevede lesem. Před několika roky jsem léto trávila jako instruktorka na dětském táboře. Už od začátku se mi tam líbil kolega, jenže jsme každý měli na starost jiný oddíl dětí a vídali se prakticky jen u večerních plánovacích porad.

I tak jsme si ale vyměňovali všeříkající pohledy, které značily oboustranný zájem. Jeden večer jsme pro děti připravili stezku odvahy. O půlnoci jsme je vyslali z tábora na úzkou lesní stezku ozářenou pouze svíčkami.

Měly ujít asi dva kilometry k rybníku, kde na ně čekal jeden z instruktorů. My ostatní jsme byli rozmístěni po trase, abychom je hlídali a zároveň patřičně strašili. Já byla až na posledním úseku. Když jsem napočítala poslední dítě, začala jsem se pomalu balit, když v tom mě někdo zezadu popadl, zacpal mi pusu a povalil na zem.

Málem jsem se strachy zbláznila a až tichý smích mi prozradil, že je to Dan. Adrenalin v žilách mi dodal odvahy a já jsem ho políbila. Jako kdyby na to čekal, začal mi všechno oplácet a za chvíli jsme se v jehličí kouleli sem a tam. Přímo na sex sice nedošlo, ale i tak to byl jeden z nejvíc vzrušujících zážitků. Všechno jsme si vynahradili až po návratu domů - a jsme spolu dodneška. Na střední škole jsem každoročně s partou přátel trávila dva týdny prázdnin na chatě, kterou vlastní mí rodiče.

Ti nás tam velkoryse nechávali samotné a jen čas od času přijeli zkontrolovat. Vloni jsem si chtěla tyhle chvíle nostalgicky zopakovat a sezvala na letní víkend staré přátele i s jejich partnery. Seděli jsme dlouho do noci u ohně a vzpomínali, postupně se všichni rozcházeli, až jsem nakonec zůstala u táboráku jen se svým manželem. Mirek souhlasil a došel do chaty pro dva spacáky, které jsme sepnuli do jednoho a uložili se. Za chvíli nám ve fusaku bylo neuvěřitelné vedro, a jak jsme se navzájem svlékali, situace se začala ubírat jiným směrem.

Nakonec si na mě Mirek lehl a začali jsme se milovat. Po chvíli jsme měla neodbytný pocit, že mě hrozně pálí nohy a v tu samou chvíli sebou začal škubat i manžel.

...

Sex ve skole sex v přírodě

SEX BEROUN MAMINY

Julie je znovu před zraky chlapců v plné kráse. Vteřiny dne Zjistěte během několika málo sekund, co nejdůležitějšího přinesl dnešní…. Všichni čtyři únavou odpadají na zem a Tomáš hladí svou vyvolenou v náručí. Julie má krásné trojky, netradičního tvaru. Takže v létě jsme prožívali největší zamilovanost a vášeň a podle toho to taky vypadalo. Volný čas s dětmi. Výchova je fajn, ale přírodě neporučíš. I za nás probíhal na základní škole sex, i když šlo spíše o výjimku. Dejme tomu jedna - dvě osoby ze. 9. květen Co mají společného oči, příroda, zrcadlo, dýchání rozkrokem a teplé ruce? Jedná se o intimní vychytávky, které ženám zpestří milování v každé. duben únor Nezbedná školačka fláká školu co to jenom jde, chodí často na toalety kde se zamkne a natáčí si své mokré orgasmy. Prstování dildem v. PRIVAT MIA BRNO CZECH PORN