Velky pera vyprask rakoskou

velky pera vyprask rakoskou

Poradila mi jednoho doktora, ale jeho metody nemají s medicínou nic moc společného. V pátek odpoledne jsem už zazvonila u svého Pána doma, jako už 3 předchozí pátky. Doma to mám zařízené, že se mohu vrátit až v neděli večer. Když zvoním na domovní zvonek, tak se mi svírá sice zadek strachem, ale cosi mi říká, že mám vydržet.

Dnes mám štěstí, protože jsem první z Pánových klientek. Nejhorší je vždy, když musím čekat než přijdu na řadu a dívám se na trestání předchozích holek, ale i jedné už 40leté paní, která sem také chodí. Jako první příchozí se mohu svléknout donaha a hned jsem u Pána na řadě. Už se nestydím za nahotu, ale mnohem víc se bojím, co si zasloužím. Musím si vést deník, kam si zapisuji všechny prohřešky své slabé vůle — každou vykouřenou cigaretu, každou sladkost nebo dietní chybu, ale i alkohol.

Zatím co se vážím, Pán si studuje moje zápisky. Vím, že tentokrát to bude zlé! Spolužák slavil narozeniny a tak jsem to také slavila. Je jasné, že jsem kouřila jak fabrika, jedla chlebíčky a dokonce se přiopila čokoládovým likérem. Třesou se mi kolena strachem, když vidím svého Pána, jak se mračí, když dočítá moje poznámky. Váha se proti mně také spikla.

Ukazuje úbytek váhy jen o 0,5 kg a ne očekávaný 1 kg. To jsem pro jistotu od rána nic nejedla a těsně před odchodem z domu se vyprázdnila a nyní těsně před vážením i vyčurala. Pán zapisuje moji váhu do mého deníčku s vykřičníkem. Už vím, co mne čeká. Jako ovce, odváděná na porážku, se kladu na gynekologické křeslo ve vyšetřovně. Pán mi bez jediného slova zavádí klystýr a nechá do mě nalít 2 litry vody.

Vím, že nesmím vydat slovo protestu. Poprvé jsem to zkusila a vysloužila si výprask důtkami přes prsa. Ještě dnes se mi zvětšují bradavky při vzpomínce na tu bolest! Také vím, že nesnesitelný tlak ve střevech je nic, proti výprasku rákoskou, který bude následovat. Konečně je voda v mých útrobách a strašně se tlačí ven. Musím ji však zadržet v sobě a přejít do koupelny. Tam se kladu na lehátko zadkem nahoru. Tlak v břiše je nepříjemný, ale strach z výprasku mi pomáhá svírat zadek. Pán odchází otevřít Miladě a Ivaně.

Čeká než se svléknou a pak se musí jít dívat na můj trest. Klasicky dostanu 25, ale za každou přiznanou cigaretu 5 ran řemenem a každé porušení diety ránu důtkami s 9 řemínky a kuličkami na koncích. Dnes to bude zlé! Prosím o vyprázdnění, ale je mi to dovoleno až po poslední ráně rákoskou. S úlevou letím na záchod. Pán zatím věnuje pozornost zbylým dívkám, které se váží a také předkládají své deníčky.

S úlevou se vyprazdňuji a jsem ráda, že mám nálev za sebou. Zadek mi hoří a bolí při sebemenším doteku. S hrůzou si uvědomuji, že to horší mám ještě před sebou. Vracím se k Pánovi, který zrovna aplikuje klystýr Miladě. Nahá Ivana stojí vedle gynekologického křesla a podvědomě si drží ruku v rozkroku, jakoby chtěla zabránit budoucím událostem. Vím, jak zle se cítí. Pán si mě všiml a hned mi zavedl rektální trubičku a znovu do mých střev vtéká voda.

Rozbrečím se při představě, že zase budu bita a bojovat s udržením nálevu. Do křesla se klade Ivana a také dostává svůj klystýr. Mne teď čeká trest za kouření řemenem. Musím se předklonit a rukama chytit za kraj gynekologického křesla. Můj zadek je vystavený do místnosti a Pán už drží v ruce pořádný řemen. Prví rána dopadne a já poklesnu v kolenách bolestí, ale hned se vracím do předepsané polohy, jinak by ránu opakoval.

Způsobně odpočítávám a mezitím šílím bolestí. Slzy mi hrnou z očí, ale bojím se je utřít. Bolest je tak strašná, že vůbec nevnímám vodu v sobě. Zadek mi hoří, ale už ho ani necítím. Po padesáti ranách řemenem Pán můj trest přerušil a poslal mě vyprázdnit. Koutkem oka jsem zahlédla při úprku na záchod, kroutící se Miladu s Ivanou bojující s nálevem v sobě. Vrátila jsem se vyprázdněná právě, když Milada dostala Rákosku i řemen zvládla, ale po jediné ráně důtkami se neovládla a bolestí povolila svěrače.

Později se přiznala, že to nebyl jen nálev, ale i moč. Musela po sobě vše uklidit a nesměla na záchod, dokud vše nepoklidí. Mezitím si svých 25 odbyla i Ivana. Chodí sem nejdéle a tak nás ani nepřekvapilo, že neměla žádný hřích. Naše nahota nám umožnila vidět důsledky našich hříchů na svých půlkách. Asi nejhorší jelita mám já. Svým způsobem jsem ráda, že se nemusím hned obléct, protože bych oděv na sobě nesnesla.

Nejraději bych si sedla do ledové vody. Pán nám osobně doporučuje individuální cviky na patřičné partie. Chtěla bych vypadat jako modelka, abych ho zaujala. Má už přes padesát, ale vypadá o 20 let mladší a když se mně mimochodem dotkne, tak se div nepočurám vzrušení. Štve mě, že se ke mně chová jako k dceři a Miladu s Ivanou bez zábran osahává a dráždí naprosto všude! V noci s nimi souloží.

Prý mohu být ráda, že se smím zatím dívat. Po cvičení odcházíme na procházku asi 7 km do restaurace na večeři. Je hrozné cítit na zbitém zadku oblečení. Kdyby bylo už tepleji, tak jdu bez kalhotek. Všechny tři si naříkáme na utrpení, které nám působí kalhotky. Svižnou chůzí dojdeme až na večeři. V restauraci je nakouřeno a myslím si, že by každá z nás za cigaretu dala všechno. Jen Ivana našla odvahu to říct nahlas. Také měla nejmíň zbitý zadek a docela mohla i sedět.

Pán to však nebral jako vtip. Přísně ji změřil pohledem a trest na sebe nedal dlouho čekat. Zavolal na svého dobrého známého vrchního. Nechal ho přisednout si k nám ke stolu. Nevím, co mě překvapilo víc, zda Ivanina poslušnost nebo celá akce v poloprázdné restauraci. Vrchní byl zaskočený, ale když mu Ivana musela ukázat svoje trojky prsa, tak ihned začal ejakulovat do jejích úst.

Pán mne s Miladou přistihl, jak jsme rudé vzrušením až za ušima a rukama si třeme poštěváčky. Jestli byla Milada taky tak mokrá jako já v rozkroku, tak hrozila potopa v místní hospodě. Zřejmě ano, protože se omluvila a odběhla na WC. Vrátila se bez punčocháčů a jak se Pán hned zvednutím lemu jejích šatů až k pasu přesvědčil i bez kalhotek. Zrudla, ale hned se posadila k Pánovi na dosah. Ten pod stolem vsunul ruku do jejího klína. Podle jejich vzdechů to uměl prsty velice dobře.

Litovala jsem, že mám rifle a Miladě strašně záviděla. To se už celá zadýchaná Ivana soukala z pod stolu. Halenku zcela rozepnutou a vypadávající prsa ji nechávaly klidnou, ale intenzívně si třela rukou rozkrok. Teprve bolestivé štípnutí do bradavky od Pána ji vrátilo do lokálu. Rychle se upravila a spolu s vrchním na dlouho zmizela.

Dietně jsme pojedli a dokonce i popili bílé víno. Čekala nás cesta domů pěšky. Nešli jsme ani dovnitř, ale rovnou do garáže. Odjeli jsme na Pánovu chatu. Díky automatice byla už vyhřátá, ale přesto nás čekalo naštípat dřevo do krbu. K práci se měla nejrychleji Ivana a tak šla udělat pár třísek na podpal.

Pán sice žádné nepotřeboval, protože bylo v krbu nachystáno z minulé neděle, ale tak vznikala rezerva. Horší bylo, že si vzpomněl na zbytek mého trestu. Nečekat mě výprask, tak bych se donaha svlékala i ráda, jak mi hořel zadek. Tentokrát jsem se musela položit v hale na obrovský dřevěný stůl na břicho. Zadek mi podložil velkým polštářem a pak už následoval šílený nářez řemenem.

Po 50 ranách jsem si myslela, že už umřu, ale brzy jsem zjistila, že to bylo nic proti výprasku důtkami. To jsem se musela postavit a nechat se za ruce přivázat ke stropnímu háku.

Vypjal mě do stoje na špičky. Nyní jsem prožila opravdové peklo. Nebylo to poprvé, kdy jsem tento trest už zakoušela, ale pořád jsem si nemohla zvyknout na tu šílenou bolest. Každý jednotlivý pramínek důtek se po dopadu obtáčel kolem mého těla a za sebou nechával zkázu. Fialová jelita místy prosakující krví, ale nejstrašnější bolest působily kovové kuličky na konci každého pramínku.

Necitelně rozsekávaly kůži do krve. Když jsem si odbyla svůj trest byla jsem polomrtvá. K mé hrůze mě Pán neodvázal, ale jen povolil, abych mohla pohodlně stát na obou chodidlech. Nyní jsem zažila nejvyšší rozkoš dne. Přinesl měkkou houbu a vlažnou vodu. Celé tělo mi nesmírně jemnými dotyky omyl. Cítila jsem, jak se mnou zmítá orgasmus, když mi houbou otíral bradavky.

Toužila jsem, aby to nikdy neskončilo. Bohužel už ošetřil každý milimetr mého povrchu i na nejintimnějších místech a houbu odložil. Snad jsem si i povzdechla, ale asi to neslyšel. Moje slast však nebyla u konce. Tentokrát si rozetřel na obě ruce jakousi mast a nyní mi jeho dlaně roztíraly hojivý krém po těle. Vychutnávala jsem ty slastné dotyky až jsem ucítila mokro na vnitřní straně stehen.

Nebylo pochyb o mém vzrušení! Účinek masti byl, že rány přestaly bolet. Teprve po několika orgasmech jsem si uvědomila, jak nás Ivana s Miladou závistivě pozorují. Byly obě nahé a rukama se snažily utěšit každá sama sebe. Pán si jich také všiml až nyní. Láskyplně jim každé vlepil pár lepanců na holý zadek rukou.

To už nás hnal do sauny. Sám se také svlékl a dal nám na obdiv svůj velký penis. Potili jsme se dlouho než jsme poprvé vyběhli ven do přírody. Jedině Pán se rozběhl do ledového rybníka a uplaval pár temp než se vrátil s námi do sauny. Po vyhřátí jsme se koulovali zbytky sněhu. Sauna nás tak osvěžila, že se nikomu nechtělo spát.

Nikomu se také nechtělo oblékat a tak jsme zůstali jen s ručníky u krbu. Nyní jsem konečně pochopila, proč Ivana tak moc spěchá ke krbu. Skoro jako domácí se vrhla k jedné zásuvce a bezostyšně z ní vytahovala různá utěšovátka pro ženy. Pán jen přihlížel, jak rozděluje erotické přístroje. Sama si vybrala největší vibrátor ve tvaru obřího penisu a jeden průměrný. Snad aby šla příkladem, tak si je hned zasunula do svých dírek.

Ten užší do konečníku. Milada se asi přede mnou styděla a tak byla pasivní. Ivana s oběma vrnícím vibrátory v dírkách ji sama zarazila do pochvy jeden také mohutný s příslušenstvím na poštěváček. Přes mé slabé protesty mi vsunula do pochvy poměrně malou patronu na šňůrce až hluboko dovnitř. Po předchozích zážitcích do mé vlhké dírky předmět vklouzl jako po másle.

Cítila jsem trochu zklamání, že to nic moc nedělá. To však jen do okamžiku, kdy podala Pánovi malou krabičku. Ten pak otočil několika kolečky a mnou začalo vibrovat. Dálkovým ovládáním mohl měnit intenzitu i frekvenci mých slastných zážitků.

Přestala jsem vnímat svět a soustředila se na své pocity. A ona se nechá pokorně sešvihat Ve stáji se musela ohnout přes jedno hrazení.

Cítila, že jí buší srdce. Neměla k tomu nechat dojít, ale nedokázala řídi ne. Stiskl jí hlavu dolů, takže jí nyní čněl zadek do výše.

A samosebou se šortky trochu vyhrnuly a část zadku byla holá. To si uvědomila, když ucítila jeho ruku na holé kůži. Rákoska dopadla se zničujícím účinkem na dolní část jejího zadku. Tam, kde již nebyly šortky. Zaječela bolestí a zkroutila se. Nakonec dostala celkem čtyři. Řekl jí, aby se postavila. Měla pocit, že nedokáže vstáv, ale když ji švihl rákoskou přes holá stehna, zjistila, že nějak může. Cítila, že by se rozvzlykala; teprve po pár minutách bolest trochu pominula, přestala mít pocit, že její kůže je rozsekána na kousky.

Dopoledne těžká práce ve stáji, vyvážení hnoje. Byly to již dvě hodiny po výprasku a bolest se trochu utišila. A pak bylo fotografování. V některých sexy pozicích. A pak ještě nasekání na zadek, rukou.

Zeptal se jí, jak se cítí, a když řekla, že O. A vzal si ji do kanceláře, položil si ji přes kolena a nasekal jí zase na holou kůži pod dolním okrajem šortek.

A když nasedala na kolo na cestu na oběd domů, řekl jí, že odpoledne bude zase rákoska. Doma byla teta Sára moc zvědavá na to, co se jí stalo. Když Camila přiznala, že dostala rákoskou, jevila hrozný zájem, chtěla se podívat, zda má větší stopy, jestli nemá nějaké větší škody. A Camila musela ukázat zadek, teta byla evidentně vzrušená, hladila ji atd A pak došlo k osahávání na nejchoulostivějších místech, Camila dostala orgasmus a byla z toho šokována, něco takového se žádnou ženou dosud nedělala.

A měla pocit, že dospívá, že už to není žádná školačka. A teď i vzpomínky na zážitek ve vlaku a všechno to další. Všechno bylo velmi vzrušující a dodávalo jí pocit dospělosti, jen ta rákoska! To bylo něco hrozného Při myšlence na ten nastávající výprask Camila zasténala. A teta zvěděla proč, a mazlení se stalo ještě intenzivnější. A odpoledne došlo k dalšímu výprasku rákoskou. Musela se svléci úplně mimo kratičkých kalhotek a ponožek.

A nejprve nasekání rukou a pak rákoskou. A večer, když se vrátil i strýc William, otevřela se láhev šampaňského na oslavu toho, že Camila už nemá panenský zadek. A pak ji na tom holém zadku hladil. Pak vypili i to šampaňské, ačkoliv se Camile nelíbil moc ten nápad, že má pít na oslavu svého nasekaného zadku.

Další den na farmě byl tvrdý. Ale Camila přišla na to, jak si to trochu ulehčit. Něco, co mohla Mr. A nejen rukou, ale i pusou. A to měl moc rád. A výprasky nebyly tak tvrdé.

To bylo pro ni nešťastné. Camila si na to nemohla zvyknout. Pořád to moc bolelo. Ale jinak ty všechny zkušenosti s Mr. Billfordem, tetou i strýčkem byly velmi poučné a výchovné, mohlo by se říci jako odměna. Až na tu rákosku.

.. Ale manžel o tom neví. Po vyhřátí jsme se koulovali zbytky sněhu. Litovala jsem, že mám rifle a Miladě strašně záviděla. Chtělo si to víc promyslet, než se něco takového napíše. Vychutnávala jsem ty slastné dotyky až jsem ucítila mokro na vnitřní straně stehen. Jeho prsty v mušličce byly božské! Vrátili jsme se s bolavýma nohama, ale sauna se sprchou nás probrali.

MATURE TUBE SPERMA V PUSE

květen Dvojita penetrace vyprask rakoskou mučení cecků kundička eating creampie velke pero dvojita penetrace bolest pláč výstřik do matky fisting. červenec Rychlyprachy veronika velky pero. Popis. Tohle ti Slečně krásně skáčou její poměrně velká prsa. LEZBY SEX VYPRASK RAKOSKOU, Oct 02, lesbicky sex velky pero Oslava. lesbicky sex velky pero VYPRASK RAKOSKOU ČEŠTÍ AMATÉŘI, Mnoha ženám tato velikost stačí. V tomto.

Ona hleda jeho czechvideo

PRAGUE PRINCESS ČESKÉ HEREČKY