Little caprice privat mia

little caprice privat mia

První dojem byl příjemný. Postava sedí, hezký obličej. Odvedla si mě na pokoj, ručník, sprcha. Po příchodu ze sprchy se svlékla a mě vyzvala ať si lehnu na břicho. Postavu má malou a štíhlou, moc hezké držení těla a není úplně vyhublá má ženské tvary, krásná prsa asi 2, podobné jako má "Little Caprice". Obličej hezký, příjemný úsměv a tmavé sepnuté vlasy. Hned začala masírovat zadek a koule. Trochu jsme konverzovali a zjistil jsem, že jsem její první zákazník.

Zkušenost má asi roční z masáží Luxury. Tam se jí nelíbilo. Asi po 5 minutách otočka a začala masírovat penis. Práce jemná, jak slíbila. Nikam nespěchala a vypadala zaujatě. Hlásil jsem co se mi líbí a užíval si to. Pocitově velmi intenzívní a dlouhé. Utřela, hladila, nabídla společnou sprchu.

Ptal jsem se na footjob, ale ten neumí. To mě mrzí, ale oceňuji její upřímnost. Platil jsem u baru. Tam byla moc hezká holka s dlouhými kudrnatými vlasy, které jsem jí pochválil. Na můj dotaz, zda už mají EET mi odpověděla, že zatím jen na drinky: Matahari salon to dělá dobře a všechno funguje jak má. Nevím jak bude Ema masírovat, jestli umí přitlačit atd.

Andrexis holka z amatérů viz: Skrytý odkaz - přihlašte se. Moje zkušenost v řádu několika dnů zpět. Znáte to, když vás přepadně chuť zrelaxovat, jste v časové tísni a není možné se objednat k osvědčeným masérkám.

Pak se občas uchýlíte k povětšinou riskantnímu kroku a lovíte všude možně Já ulovil Andrexis na chatu na amatérech. V profilu měla původně více informací, včetně odkazu na webové stránky.

Zde inzerovala erotické a tantra masáže a pokud se nepletu i nějaké to BDSM. Domluva po telefonu docela rychlá a já stojím během pár minut před jejím novostavbou kdesi na Praze 5. Nahoře, tuším v osmém patře, mi otevírá na pohled sympatická dívka, odhadem mezi lety.

V obličeji sice není žádná modelka, spíše takový ten východoslovanský typ, ale její drobná, štíhlá postava podpořila má další očekávání. Za negativum lze považovat nepořádek, zejména pak v koupelně.

Po sprše ulehám na futon a Andrexis svléká šatičky, ve kterých mne uvítala. Její tělo je opravdu krásné i bez šatů. Krásné nohy, ruce, prsa a kupodivu i bobřík, který vídám výhradně na ženách spíše seniorského věku v naturistických zařízeních: Samotná masáž započata příjemným hlazením a škrabkáním bez použití oleje. Poté co se její ruce zahřály, masáž pokračovala s použitím teplého oleje a začala nabírat na vyšší intenzitě.

Musím uznat, že mi to bylo příjemné a moje vzrušení nastoupilo již po několika, ani ne tak rafinovaných tazích: Myslím si, že žádná část této masáže nebylo jen obyčejným matláním oleje. Subjektivně jsem vnímal její energii a doteky, které nebyly vůbec obyčejné: Po otočce pokračovala v masáži trupu s letmými dotyky intimních partií, přičemž mi nabízela krásný pohled na její tělo. Doteky podle úvodní dohody byly povoleny všude, mimo oblasti bobra a těsně pod ním: Nu, masáž penisu byla kombinací různých tantrických technik, bohužel mi však nebylo přáno si jí užívat déle, než několik minut - prostě v momentě, když jsem očekával, že zvolní a ona ne a ne zvolnit, a než jsem jí o to stihl požádat, bylo vymalováno.

Další průběh masáže byl rovněž příjemný, ale já již během šedesátiminutové masáže podruhé neumím načerpat dostatek sil k druhému vyvrcholení Celkově bych tuto zkušenost hodnotil jako zajímavý zážitek - btw. Rozhodně dám Andrexis ještě jednu šanci abychom si další společnou hodinu spolu více užili. Pro ty co rádi experimentují Možná se najde někdo, kdo takovou zkušenost má.: Zdravím příznivce erotických masáží v praze Jako přespolní jsem si pro náštěvu hlavního města naplánoval trošku netradiční masáž Skrytý odkaz - přihlašte se tel: Prosím o nějaké zkušenosti Zdravím všechny, do salónu Angels masáže se vrátila Billie, kdo neví o koho jde Skrytý odkaz - přihlašte se Tak se chci zeptat, zda někdo z vás u ní v poslední době nebyl, zda to za návštěvu stojí nebo ne?

Skrytý odkaz - přihlašte se Zdravím, přidávám recenzi na Sofii. Sharon Pink Sem pište dotazy typu "Jaká je? Pokud někdo rozumně odpoví na přispevěk, bude následně celé téma přesunuto do hlavní diskuse.

Sharon Pink od faero » úte 3. Sharon Pink od PeterR3 » stř Problem je, ze nechce chodit s ceskou klientelou, asi ji nase penize smrdi. Tzn, kdyz si zaplatis hotel v Praze a budes se tvarit jako cizinec, mozna budes mit stesti. Sharon Pink od acx » stř Na internetu najdes par kontaktu v cene od za hod. Sharon Pink od martin » stř No neber to, táto Nejsem fanouškem této dámy, ale pokud by někdo zatoužil po zážitku k nezaplacení, potom prosím: Sharon Pink od prince of Wales » stř Naposledy upravil prince of Wales dne úte 7.

Sharon Pink od stahnito » stř Sharon Pink od jarjaroslav » stř Sharon Pink od PeterR3 » čtv Nechce se mě hrát na cizáka.

.

Diskuze nejsou ovlivňovány v zájmu byznysu erotických a inzertních firem nebo pasáků. Přihlásit se     Registrovat FAQ. Obsah fóra » Diskuse » Masáže       Právě je úte Přejít na stránku Předchozí    D ale Také jsem nedávno byl v eroticmassage. Jelikož jsem byl předtím spokojen s masáží v ostravě, zkusil sem prahu, byl sem u slečny se jménem Niky.. Svíček požehnaně, pěkná slečna to ano, ale aby si brala telefon sebou, tvářila se občas kysele Rozhodl jsem se, že provedu průzkum a hned budu informovat.

Španělská 4, objednávka přes web, vše naprosto v pořádku. Čekala mě u vchodu do salonu. První dojem byl příjemný. Postava sedí, hezký obličej. Odvedla si mě na pokoj, ručník, sprcha. Po příchodu ze sprchy se svlékla a mě vyzvala ať si lehnu na břicho. Postavu má malou a štíhlou, moc hezké držení těla a není úplně vyhublá má ženské tvary, krásná prsa asi 2, podobné jako má "Little Caprice".

Obličej hezký, příjemný úsměv a tmavé sepnuté vlasy. Hned začala masírovat zadek a koule. Trochu jsme konverzovali a zjistil jsem, že jsem její první zákazník. Zkušenost má asi roční z masáží Luxury. Tam se jí nelíbilo. Asi po 5 minutách otočka a začala masírovat penis. Práce jemná, jak slíbila. Nikam nespěchala a vypadala zaujatě.

Hlásil jsem co se mi líbí a užíval si to. Pocitově velmi intenzívní a dlouhé. Utřela, hladila, nabídla společnou sprchu. Ptal jsem se na footjob, ale ten neumí. To mě mrzí, ale oceňuji její upřímnost. Platil jsem u baru. Tam byla moc hezká holka s dlouhými kudrnatými vlasy, které jsem jí pochválil. Na můj dotaz, zda už mají EET mi odpověděla, že zatím jen na drinky: Matahari salon to dělá dobře a všechno funguje jak má.

Nevím jak bude Ema masírovat, jestli umí přitlačit atd. Andrexis holka z amatérů viz: Skrytý odkaz - přihlašte se. Moje zkušenost v řádu několika dnů zpět. Znáte to, když vás přepadně chuť zrelaxovat, jste v časové tísni a není možné se objednat k osvědčeným masérkám. Pak se občas uchýlíte k povětšinou riskantnímu kroku a lovíte všude možně Já ulovil Andrexis na chatu na amatérech.

V profilu měla původně více informací, včetně odkazu na webové stránky. Zde inzerovala erotické a tantra masáže a pokud se nepletu i nějaké to BDSM. Domluva po telefonu docela rychlá a já stojím během pár minut před jejím novostavbou kdesi na Praze 5. Nahoře, tuším v osmém patře, mi otevírá na pohled sympatická dívka, odhadem mezi lety. V obličeji sice není žádná modelka, spíše takový ten východoslovanský typ, ale její drobná, štíhlá postava podpořila má další očekávání.

Za negativum lze považovat nepořádek, zejména pak v koupelně. Po sprše ulehám na futon a Andrexis svléká šatičky, ve kterých mne uvítala. Její tělo je opravdu krásné i bez šatů. Krásné nohy, ruce, prsa a kupodivu i bobřík, který vídám výhradně na ženách spíše seniorského věku v naturistických zařízeních: Samotná masáž započata příjemným hlazením a škrabkáním bez použití oleje. Poté co se její ruce zahřály, masáž pokračovala s použitím teplého oleje a začala nabírat na vyšší intenzitě.

Musím uznat, že mi to bylo příjemné a moje vzrušení nastoupilo již po několika, ani ne tak rafinovaných tazích: Myslím si, že žádná část této masáže nebylo jen obyčejným matláním oleje. Subjektivně jsem vnímal její energii a doteky, které nebyly vůbec obyčejné: Po otočce pokračovala v masáži trupu s letmými dotyky intimních partií, přičemž mi nabízela krásný pohled na její tělo. Doteky podle úvodní dohody byly povoleny všude, mimo oblasti bobra a těsně pod ním: Nu, masáž penisu byla kombinací různých tantrických technik, bohužel mi však nebylo přáno si jí užívat déle, než několik minut - prostě v momentě, když jsem očekával, že zvolní a ona ne a ne zvolnit, a než jsem jí o to stihl požádat, bylo vymalováno.

Další průběh masáže byl rovněž příjemný, ale já již během šedesátiminutové masáže podruhé neumím načerpat dostatek sil k druhému vyvrcholení Celkově bych tuto zkušenost hodnotil jako zajímavý zážitek - btw. Problem je, ze nechce chodit s ceskou klientelou, asi ji nase penize smrdi. Tzn, kdyz si zaplatis hotel v Praze a budes se tvarit jako cizinec, mozna budes mit stesti.

Sharon Pink od acx » stř Na internetu najdes par kontaktu v cene od za hod. Sharon Pink od martin » stř No neber to, táto Nejsem fanouškem této dámy, ale pokud by někdo zatoužil po zážitku k nezaplacení, potom prosím: Sharon Pink od prince of Wales » stř Naposledy upravil prince of Wales dne úte 7.

Sharon Pink od stahnito » stř Sharon Pink od jarjaroslav » stř Sharon Pink od PeterR3 » čtv Nechce se mě hrát na cizáka. Někdy lepší dát a mít pořádný zážitek, než 13x něco, co stojí za prd. Navíc kdyby holka chtěla, tak bez provize agentovi by to mohlo být za půlku. Sharon Pink od MartinOtepka » čtv 8. Ahoj pánové, tak jsem zjistil, že Sharon Pink je pravděpodobně z Brna

To mě mrzí, ale oceňuji její upřímnost. Toto ale Mia nenabízí, takže nemůžu hodnotit. Sharon Pink od nokid » pon V profilu měla původně více informací, včetně odkazu na webové stránky. Možná se najde někdo, kdo takovou zkušenost má.: Slečna drobná štíhlá černovlasá slovenka, opravdu sexy, ale ne modelkovský typ, spíše normální holka, což osobně považuju za plus. Slečna je milá jen na oko. Little caprice privat mia

Little caprice privat mia

Nahe fotky holek lizani kundy

: Little caprice privat mia

Little caprice privat mia 204
Little caprice privat mia Mrdani holcicek jak lizat vaginu
CESKE PORNOHERECKY VANESSA DECKER 599
Little caprice privat mia 636