Swingersakce cz sexualni povidky

swingersakce cz sexualni povidky

Bola pekná štíhla a mala veľké prsia. No priebeh prijímacích pohovorov preskočí. Po skončení sme išli spolu na vlakovú stanicu. Čakali sme asi 15 minút na vlak. Keď vlak dorazil, nastúpili sme si a sadli si spolu. Rozprávali sme sa o skúškach a asi tak po 2 minútach sme sa nejako dopracovali k téme sex. Ona vravela že sex ešte nikdy nemala, ale že by to strašne chcela.

Ja som jej povedal to samé. Od tej chvíle zavládlo ticho. Ani nevím, proč jsem se vytočil kvůli takové prkotině jako vhodná barva trička k černým riflím. Ale ženský se do mě pustily jako piraně - jako bych snad měl jít fotit pro Cosmopolitan nebo co. Naberu si trochu čerstvého vzduchu do hlavy a bude to zase ok.

Evelína si prohlížela erotický časopis svého muže, který náhodně objevila pod jeho oblečením ve skříni. Skoro nic jí na něm nezaujalo, až na jeden příběh. Ženě středního věku, zastavil celkem pohledný řidič. Vše probíhalo normálně do chvíle, než řidič zajel do lesa. Žena začala mít obavy, které se později ukázaly jako oprávněné, neboť jí v lese znásilnil. Nebylo to ani tak násilí, jako spíše čistý živočišný sex bez okolků, který jí nejvíce na celém příběhu vzrušoval.

Jednou,bylo to někdy koncem léta,jsme se s kamarády dohodli,že si vyjedeme na diskotéku do sousedního města. Asi kolem deváté hodiny večerní jsem uslyšela zvonek. Byla jsem už skoro připravená,takže jsem jen popadla kabelku a vyrazili jsme. Když jsem vyšla před barák,zjistila jsem,že nás jede kolem dvaceti,takže jsem byla už předem nadšena: Věřte nebo nevěřte, ale nejhorší povolání na světě je učitel!

Jsou to dva roky co jsem nastoupil jako učitel na střední odbornou školu zaměření tělocvikmatika. Takže většinou nejoblibenější předmět a nejneoblibenější. Hned co jsem nastoupil tak jsem dostal na starost vlastní třídu. A dal tomu osud, měl jsem nejhorší třídu na škole. Ti puberťáci mě nenechali ani na chvilinku vydechnout - prostě průser za průserem.

Naštěsí mě problémy nedělali. Hemiona šla chodbou Bradavic. Nudila se a nevěděla o má dělat. Rozhodla se si půjde lehnout. Posunula jsem se na kraj gauče a bez zaváhání ho vzala do úst. Škádlila jsem ho jazykem a mírně mu kousala do uzdičky, na což reagoval sténáním. Potom se naklonil tak, aby dosáhl na moje prsa, takže zatímco jsem ho kouřila, mi je masíroval a hnětl. Ten kluk, co mi lízal kundičku, mezitím přestal a bez dalšího protahování mi ho tam strčil.

Zavřískla jsem slastí, když mi jeho nádobíčko klouzalo v lasturce tam a zase zpátky. Zároveň jsem nepřestávala toho druhého řádně kouřit. Když jsem mu takto připravila čůráka, otočil se a pořádně ho zabořil do nějaké dívky, která tam jiné lízala kundičku. Ta si k tomu začala masírovat klitoris. Druhé dívce potom v puse kroužil penis našeho hostitele.

Marie, která stále ještě seděla vedle mě na gauči, a kterou obsluhoval nějaký další kluk, se ke mně naklonila a políbila mě. Opětovala jsem její polibek a také ji líbala. V jednu chvíli jsem její jazyk chytila mezi rty a sála ho, jako kdyby to byl péro. Jezdila jsem po něm sem a tam až do chvíle, kdy mě můj nabíječ donutil slézt z gauče a kleknout na všechny čtyři. Pak mi ho tam vrazil znovu a řádně do mě bušil. Prsa se mi zuřivě houpala tak, až to bolelo. Vzduch kolem mě byl plný stenů a vzdechů, což mě vzrušovalo ještě víc.

Nejedna holka už se stihla udělat, ale chlapi jako kdyby stále neměli dost. Jejich výdrž byla opravdu překvapivá. V té chvíli se přede mě přisunula nějaká dívka a nabídla mi svoji kundičku k polaskání.

Hned jsem do ní zabořila jazyk a pomalu s ním přejížděla přes její kopečky, až vřískala jako kočka. Pak jsem přidala ještě dva prsty, kterými jsem zajížděla tak hluboko, jak to jen šlo.

Netrvalo dlouho a ta holka vyvrcholila. A já hned po ní. I můj obsluhovač byl značně unaven, a tak mi záda postříkal spermatem o chvíli později. Když jsem se už už chystala, že se zvednu a trochu si odpočinu, někdo mě přitlačil zpátky k zemi a narval do mě svoje nádobíčko. To ohromný péro jsem cítila skoro až v břiše, ale o to překvapivější bylo, jak vzrušující to bylo.

Stačilo jen několik zásunů Martinova čůráka a znovu jsem se udělala. Jemu to však nestačilo. Jakmile orgasmus odezněl, otočil mě čelem k sobě, chytil mě za hlavu a nacpal mi ho do pusy.

Zajel mi tak hluboko do krku, že jsem musela silou potlačit dávící reflex. I tak jsem se ale nedala a rukou mu zároveň dráždila koule. To ho nakonec dodělalo. Když jsem se narovnala, zjistila jsem, že jsme byli poslední dva, kteří souložili. Ostatní leželi roztroušení po celé místnosti a unaveně oddechovali. S Marií jsme odcházely něco kolem třetí hodiny ráno a musím přiznat, že druhý den jsem měla co dělat, abych se mohla hýbat.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma , získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat. Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet.

Vyberte si povídku z kategorie: Ještě se naposledy prohlížím v zrcadle a upravuji si pečlivě natočené zrzavé vlasy, i když vím, že je to zbytečné, protože si je dnes stejně pořádně rozcuchám.

. Prominte paní profesorko,lekla jsem se vás,řekla malinko viděšeně Hermiona. To elektrizující očekávání mě probíjelo podél celé páteře. Když jsem se narovnala, zjistila jsem, že jsme byli poslední dva, kteří souložili. Když jsem mu takto připravila čůráka, otočil se a pořádně ho zabořil do nějaké dívky, která tam jiné lízala kundičku. Jazykem jsem mu kroužila v ústech a cítila, jak mi jeho ruka masíruje klitoris přes tanga, která mi vzápětí zařízl a pohyboval s nimi ze strany na stranu, aby mi tak dráždil kundičku. Jeho reakce byla pohotová. Po registraci, která je zcela zdarmazískáte neomezený přístup ke všem povídkám. Ti puberťáci mě nenechali ani na chvilinku vydechnout - prostě průser za průserem. Netrvalo dlouho a ta holka vyvrcholila. Jak ale šla tak ji někdo chytil za zápěstí. A dal tomu osud, měl jsem nejhorší třídu na škole. Ten před chvilkou odpad a chrápe, to asi to sluníčko a pět piv k tomu. Chcete dočíst až do konce? U dveří nás uvítal náš hostitel.

Swingersakce cz sexualni povidky

Sex privat zlin www dlouha videa

Swingersakce cz sexualni povidky