Bisexualove první anál

bisexualove první anál

Stolice přichází ze střevní kličky, která je několik centimetrů hluboko. Hromadí se v konečníku až do chvíle, kdy nervová zakončení v něm sdělí, že je plný. Pak při vykonávání velké potřeby svaly tlačí jeho obsah směrem ven a dostává se ke svěrači. Jde o kruhový sval, který je stažený a uzavírá obsah uvnitř.

V té chvíli se svěrač uvolní, a protože se směrem ven zužuje, stolice jej bez problémů roztáhne. Dostat se ale zvenčí dovnitř, to už tak jednoduché není. Pro úplnost dodám, že vnitřek konečníku tvoří citlivá sliznice , která není tak odolná, jako poševní a jakékoliv zranění se špatně hojí.

Sám o sobě je konečník necitlivý na dráždění, je plný bakterií viz Escherichia coli a nestrávených zbytků potravy. Jedna jeho část má však vysoký počet nervových zakončení a je často erotogenní zónou. Pokud hádáte, že je to svěrač, máte pravdu. Když navíc uvážíme sousedství konečníku s genitáliemi, které je možné z jeho vnitřku stimulovat, začíná být zřejmé, že tato část těla má co nabídnout.

První potíží bývá strach z bolesti, obavy jak to bude s hygienou… V tomto se nedá jednoznačně poradit, pouze můžu doporučit otevřenost a vzájemnou důvěru ve vztahu. Každopádně nejhorší, co může být je vydírání, škemrání a nucení se do něčeho, na co zrovna není chuť.

Při jakémkoliv sexu, nejen análním, je totiž důležitá psychická pohoda a ta se v takové atmosféře rozhodně nezlepší. Existuje způsob dráždění zvaný anilingus neboli lízání konečníku. Při něm je možné otestovat, jak silnou erotogenní zónou je konečník a zda se vyplatí jeho dráždění. Jestliže je to příjemné, je pravděpodobné, že bude příjemné i další dráždění.

Navíc při lízání odpadá riziko bolesti a strach z pronikání. U žen se dá dobře přejít k lízání konečníku při orálním sexu, když se pokračuje směrem ke hrázi a dále na konečník.

Doporučuje se postupovat od genitálií ke konečníku , v opačném směru se můžou přenést bakterie do pochvy a způsobit zánět. U mužů přechod ke konečníku při orálním sexu tak jednoduchý není, ale při troše fantazie…. Co se hygieny týká, je vhodné se před stykem osprchovat.

Bude-li se něco zasouvat dovnitř, je třeba se i  vyprázdnit. Je možný i  výplach konečníku , ale není nutný. Rozhodnete-li se pro něj, sežeňte si irigátor, naplňte vodou v teplotě těla. Čím je totiž rozdíl teplot větší, tím vyšší je riziko bolesti břicha a křečí, u horké vody i popálení střevní sliznice. Pak stačí zavést hadičku do konečníku a nechat trochu vody natéct dovnitř.

Nechá se chvíli působit a pak už zbývá jen vyprázdnění. Při zasouvání čehokoliv dochází ke tření a to dráždí nervová zakončení. Samo o sobě ale většinou nezpůsobí příjemný pocit, ale bolest a při vyšší intenzitě tření poškodí natrhne sliznici.

Pro odstranění stejného tření v pochvě příroda využívá sekret, který produkuje sliznice při sexuálním vzrušení. Tenký film sekretu ulpí na penisu i na sliznici a většina kontaktu probíhá bezpečně mezi molekulami sekretu. Tím se stane tření když ne příjemným, tak alespoň snesitelným.

Funguje to stejně, jako vrstva oleje ve válci motoru. Konečník ale žádný takový sekret neprodukuje , proto přichází ke slovu umělý lubrikant, nejlépe Lubrikační gel. I kdyby se později použití lubrikantu ukázalo jako zbytečné, je lepší se připravit, než pak při styku zbytečně trpět. Další úskalí je vlastní proniknutí svěračem.

Netrénovaný svěrač sice při dostatečném promazání pustí dovnitř prst, ale spěch zde není na místě a první proniknutí nejspíš bude provázet divný pocit. Navíc při chybějící zkušenosti přijímajícího zde chybí odhad hloubky. Může se zdát, že už je uvnitř celá délka prstu, ale ve skutečnosti to taky může být jen jeden článek. Platí zde, že není možné používat násilí a v případě bolesti je nutné okamžitě všeho zanechat.

Bolest je totiž varování, že hrozí poranění nebo jiný problém. Svěrač se navíc může začít reflexně bránit a vypuzovat prst nebo pomůcku ven. Obvykle je nutný trénink k tomu, aby se dal udržet vibrátor chvíli uvnitř a nevyklouzl.

U rozměrů zaváděného předmětu nebo penisu záleží opět na tréninku. Pokroky bývají největší na začátku snažení a čím více se majitel svěrače blíží k maximální velikosti předmětu, tím menších pokroků dosahuje. Zpočátku totiž stačí naučit příslušný sval, že má být víc roztažený, později už naráží na nezvyk a musí se cvičit. Nakonec nemá rezervy a další zvětšování je otázkou přizpůsobení — natahování svalu a kůže. To v praxi znamená delší dobu a nutnost pravidelného tréninku. Maximální hloubku zasunutí určuje většinou vzdálenost poslední střevní kličky.

Ta se sice dá po troše tréninku odstrčit kousek stranou, ale hluboké pronikání chce zkušenosti. Pro zasouvání nejsou vhodné ostré předměty a v případě prstů není naškodu ostříhání nehtů. Nejen kvůli bezpečnosti, ale i kvůli hygieně. Když už se dostaneme dovnitř, můžeme se pustit do dráždění pohlavních orgánů. Zde už ale rozhoduje pohlaví majitele. V případě, že má zadeček majitelku, sousedí konečník s vaginou. Ta se dá samozřejmě dráždit i tak, že se na ni tlačí přes stěnu konečníku.

Jde o trochu jiný pocit, kdy v pochvě nic není a třou se o sebe její stěny. Samozřejmě to může ale taky nemusí vyvolat orgasmus. Jako při jiných praktikách, i zde je to o hledání a zkoušení. U mužského pozadí je zde žláza předstojná, známější jako prostata. Ta se dá nahmatat na přední straně jako malý hrbolek, u žen je její obdobou Grafengergův bod. Neexistuje jiný způsob, jak prostatu přímo dráždit a často se o to sám chlap připraví díky strachu a předsudkům.

Přitom je to zajímavý a ve většině případů velmi příjemný zážitek. Dráždění prostaty může samo o sobě vyvolat orgasmus, stlačení těsně pod ní zase zesiluje pocit při ejakulaci…. Pokud vás láká anální sex, můžete jej relativně bezpečně vyzkoušet. Obrňte se ale trpělivostí, do ničeho se nenuťe a hlavně používejte rozum. Pak se z toho jistě stane příjemný zážitek. Pokud se pro anální sex rozhodnete, přeji vám, aby byl co nejpříjemnější. Anatomicky v něm není nic, co by mohlo takový sekret produkovat.

Navíc by se to projevilo ještě před stykem, ne ž při něm. Spíš bych to viděl na tvou předejakulační tekutinu, jedním z jejích významů je totiž i zlepšování lubrikace. V článku s e píše,jak je konečník bez přirozené lubrikace. Partner používá klystýr a po chvíli análního styku se zvlhčí průhledným sekretem charakteru gelu,vonícím po spermatu.. Proto i styk do konečníku je úplně v pohodě.

Máte někdo podobné zkušenosti? Předpokládám,že jde o anální sekret z vyšších částí tlustého střeva. Rozhodně nejde o vodu použitou při klystýru. Jde o to,že je silně análně vzrušivý? Je to typický anální pasiv. Ahoj Méďo, mám tutéž zkušenost. Začnu si dráždit análek, i třeba s trochou gelu, ale pak už nemusím promazávat, tvoří se mi tam jakási pěna.

Asi něco jiného než u Vás, ale jako lubrikant výborný… Napiš, ať se podělíme o zkušenosti. Co si pamatuju ten údiv když se to tu vyskytlo poprvé, vidím z odstupem času že snad každý chlap co to kdy zkusil s tím má zkušenosti, a tak se jenom přidávám, zjevně i sliznice rekta bude mít jistou lubrikační schopnost, nebo jsme všichni vážně nemocní: Sliznice tlustého střeva netvoří řasy ani klky, naopak obsahuje velké množství pohárkových buněk, které vylučují hlen.

Nadměrné množství hlenu však může znamenat nějakou chorobu, např. Zdravotní sestra daggy souhlasí s bublinou pozn. Tento komentář byl přesunut sem: Tímhle daggy24 děkuju za pořádný vysvětlení, snad ze mé jednou bude alespoň z poloviny tak chytrá zdravotní sestra: Zdravá stolice by dokonce měla být obalena tenkou vrstvou slizu, která by měla zabránit znečištění konečníku a hýždí při defekaci.

Nadměrná tvorba tohoto slizu samovolné vytékání pak znamená zdravotní problém poškození či napadení sliznice, podobně jako třeba při rýmě. Myslím, že to má co dělat s vyvážením mužského a ženského principu, pro racionály: Sice tam prý není nic, z čeho by mohla vzniknout autolubrikace, nicméně to, co popisuješ znám u sebe moc dobře věda-nevěda.

Stejně tak kluci — znám takové, kterým se žalud přirozeně vlhčí jsou to většinou něžní až dívčí muži — tím nemyslím nic zlého, hodně takovejch jsem milovala , můj přítel je suchosuchý až do výstřiku a vždycky musí bejt chlapák za každou cenu. Já jsem taky taková holka-chlap. Od dětství to vnímám a často jsem pochybovala, jestli nejsem lesba. Myslím, že věda nás naučila špatnému přístupu k našim tělům, člověk sebe musí brát jako celek, nesmí se soustředit na to, co to tam dole proboha vzniká — jsme prostě jedna věc, skládající se z naší psychiky, něčím co je nad ní a našim tělem.

Bolí to, špatně se to hojí a je tam riziko infekce. Není ale potřeba se bát, svěrač se dá vytrénovat. Základ je se uvolnit, postupovat pomalu, dobře mazat a při bolesti hned přestat.

S masáží se přesuň pod Partnerské masáže. Chci se zeptat, můj přítel ho má přiliš velkého a má obavy aby se něco nepřihodilo, co by se vlastně mohlo stát? Je možno naučit erotickým masážím pro valstní potřebu doma s partnerkou na nějakých kurzech nebo se to dá jen někde vyčíst a způsobem pokus omyl se to učit.

Tu prostatu jsem našela moooc hezký. Napřed si to zkus sám, uvidíš, jestli ti to bude příjemné, pak teprve uvažuj o zapojení partnerky. Prostatu při troše snahy určitě nahmatáš prstem přes konečník — vyvíjej lehký tlak na přední stranu konečníku směrem k močovému měchýři a pokud najdeš, tak to určitě poznáš. Jinak jsem se dneska díval u nás v sexshopu a tyhle hračky tam mají normálně vystavený.

Ale raděj tam nedali zemi původu, protože jak je to z USA, tak by to u nás moc lidí asi nekoupilo…. Aj napriek tomu , že už mám dosť rokov, vyskúšala som análny sex až teraz a môžem povedať, že je to super. Prvýkrat to strašne bolelo, ale vydržala som to, pretože som chcela zažiť nepoznané. Dodržujeme pri tom hygienu dosť prísne a môžem povedať, že je to omnoo vzrušujúcejšie ako vaginálny sex.

Nedá sa to opísať a škoda, že som na to prišla až v tak pokročilom veku. Veľmi ma to ako ženu vzrušuje a svoj sexuálny život si bez toho už neviem predstaviť. Teraz mi to ide už bez problémov. Trošku to zabolí, pri prieniku, ale hrozne ma to vzruší a potom už je to bez problémov, dokážem upadnúť skoro do kómy. Je to nádhera a partnera to veľmi vzruší. Je to veľmi intímne a nádherné.

Anální předehra pro začátečníky. Tipy, jak na to, abyste si to užila. Jaký den v týdnu jste se narodili? Ovlivňuje to, v čem se vám bude dařit!

Zhubnete o dvě kila za týden! Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele.

Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno. Materiály agentury AP nesmí být dále publikovány, vysílány,přepisovány nebo redistribuovány. Registrovat se     Přihlásit se. Svátek slaví Leoš ; zítra Květa.

Reflex Super mámy Recepty Blesk. Jak bude vaše dítě v dospělosti vysoké? Zbavte se přebytečné vody a buďte připraveny na letní dovolenou. Buďte s těmi, které milujete. Klasické, kokosové nebo v bylinkové strouhance. Sucha jsou tu, jak využít všechny rezervy? Jak si užít přátelství s benefity? Věděli jste, že až dvacet procent mužů a žen má aspoň jednou v životě sex se svým kamarádem? Věříte, že sex s chloupky je horší? Pubické chloupky některé ženy považují za svého nepřítele.

Holení, pupínky, podrážděná kůže, pečlivá …. Jak často byste měli mít sex ve 20, 40 nebo 60 letech? S věkem dozráváme v mnoha věcech. Postupně nám dochází, o čem rodiče mluvili, když jsme byli malí, …. Napadlo by vás to? Jdete se svým partnerem po ulici a on se čas od času otočí za jinou ženou? Je s vámi …. Tohle po nás chtěli chlapi v posteli, ale už to bylo moc.

Na světě běhá spousta lidí s různými drobnými fetišistickými sklony. Možná i vás v posteli rajcuje ….

...

Dlouhá videa pornuj cz

Bisexualove první anál

Rovnice je to jasná. Proto je základem hygiena. Ideální je, když se pasiv, tedy ten, do jehož zadečku zamíří penis aktiva před souloží, vyčistí. V každém případě se vyplatí pár hodin před sexem už nejíst a dojít si na velkou. Ideální je i anální sprcha, postačí odšroubovat hlavici sprchy a pár vteřin si anál napouštět vlahou vodou. Příjemné to rozhodně není. Tento krok tak po čase většina párů vypustí a věřte, že pokud jste se zrovna hodinu před sexem nenacpali jogurtem a třešněmi, tak špinit nebudete.

Pak už stačí hlavně uvolněná atmosféra a dlouhá, dlouhá předehra. Uvolněte se, dejte si vanu, ideálně i vínečko a mazlete se, líbejte se, dotýkejte se. Důležité je nic neuspěchat. Svaly je potřeba cvičit, jako každý jiný, aby se naučily roztahovat bez bolestivého odporu. Nejprve třeba prstem s nasazeným kondomem. Při všem používejte hodně, ale opravdu hodně lubrikantu. To může trvat i půl hodiny, než si konečník zvykne na prst, postupně můžete zkusit dostat tam prsty dva.

Pokud jde vše hladce, použijte vibrátor, nebo dildo s pořádnou dávkou lubrikantu. Zasouvejte jej opravu velmi pomalu a jen po malinkých částech, třeba s přestávkami. Ale nebojte, je to skutečně jen takový zvláštní pocit. Ze začátku je potřeba přirážet skutečně jemně. Samozřejmě na to můžete vlítnout také rovnou, nejspíš to ale nedopadne dobře, pasiva to bude příliš bolet, půjde-li to vůbec a aktiv si to tím pádem neužije ani teď, ani dost dlouho po tom. Pak už zbývá je užívat si skvělý sex.

Jaké bylo vaše poprvé? Tento kondom pozná, jestli máte pohlavní nemoc. Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Rozumím a skrýt Další informace. Všechny Nepřečtené Odeslané nepřečtené S poslanou fotkou. Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit: Na tomto počítači zůstaneš přihlášený, dokud se sám neodhlásíš. Nemáš ještě svůj účet? Sice romantické prostředí seníku může být zajímavé, ale pokud vás píchne osina do genitálií bude rázem po vzrušení Pak je totiž možné, aby aktivní partner po svém orgasmu ještě zůstal v konečníku a rukou napomohl vyvrcholení u pasivního partnera.

Pokud přidá i jemné pohupování bude celý prožitek ještě větší. Obvykle samotný fakt orgasmu aktivního stačí k tomu, aby vyvrcholení dosáhl i partner pasivní souběžně nebo krátce po, neb prožívaný partnerův orgasmus ve vlastním těle je silným stimulantem a urychlovačem vlastního ukojení. Tato poloha je polohou typicky mileneckou.

Jde především o blízkost partnera a pokud si představíte, že by se náš aktér otočil ke svému partnerovi čelem, dalo by se i říci, že výsledná poloha je přímo stvořená pro rituály sexuální magie. Takové rituály se provádějí při osvětlení svíčkami a nejlépe na kančí kůži, která má zesilující vliv na uskutečnění vašeho přání. Více o sexuální magii se dočtete v rubrice gay tantra. Tento způsob penetrace je polohou silně vzrušující a je vhodný když nejsme doma, ale třeba v lese nebo někde v přírodě, kde by lehnutí na zem nepřicházelo v úvahu, třebaže už padla rosa nebo je po dešti.

Mimo romantiku přírody je polohou darkroomovou a polohou pouličního sexu, neb vyžaduje jen pevný bod, o který se pasivní partner opře. Nemyslete si, že je možné udržet se v pasivním spojení bez nějakého opěrného bodu. Sex je velmi vyčerpávající a mohlo by se stát, že by se vám podlomily nohy dříve než je žádoucí. Postačí zeď, strom, nebo opěradlo židle Jedná se o polohu, se kterou se setkáváme u většiny savců.

Pokud mluvíme, že jsme souložili ze zadu, obvykle tím myslíme polohu zvířecí. Pleskání o partnerův zadek může být někdy velice vzrušující zvuk, který bude mít urychlovací účinek.

Pro první penetraci na začátku intimního styku je tato poloha též velmi vhodná, neb roztáhne-li partner nohy, bude jeho nepovolený svěrač mnohem dostupnější pro váš útok. Při všech polohách, kdy máme partnera za sebou je nevýhoda v tom směru, že se jedná jen o mechanickou soulož a necítíme tolik blízkost partnera, proto polibek, jež je pro milence velmi důležitý není obvykle přítomen. Není avšak těžké se otočit a políbit svého partnera. Jak jsme si již řekli u polohy šavásana je možné přirážet větší silou, což je obvyklé při poslední fázi našeho milování ve fázi plató a při orgasmu.

Pokud se budeme při orgasmu navíc líbat, můžeme si vzpomenout na tantru, která říká, že při této dvojité penetraci dochází k vytvoření cirkulující energie mezi oběma těly a takový orgasmus nás omlaďuje a více spojuje s milovaným partnerem. Můžeme si představovat že z penisu do nás vniká partnerova mužská síla a vy mu ji vracíte ve vašem polibku Pro pasivního partnera je někdy zážitek z přirážení partnera málo vzrušující. Vzhledem k obecně vysoké vizuální vzrušivosti mužů je zajímavé se předklonit a podívat se na celou záležitost pěkně zespoda.

Přidáte-li vaši nebo partnerovu ruku a budete masturbovat je i docela možné, že budete mít orgasmus dříve než váš aktivní partner. Tento způsob anální penetrace je vhodný pro páry, kde délka partnerova pyje je při plné penetraci pro pasivního bolestivá. V pozici na koníčka si můžete sami regulovat hloubku, s kterou do vás partner vniká.

Poloha kdy jeden leží a druhý na bobku přiráží je velmi vyčerpávající a není možné, aby pasivní partner svými dřepy dovedl aktivního k orgasmu a při tom neumřel vyčerpáním. Většina lidí si může myslet, že anální soulož se nedá praktikovat zepředu. Tato klasická poloha heterosexuálů vnáší do styku gayů vysokou blízkost, neb si vidí do očí a mohou se líbat a snažit se o kultivace energie Qi.

Při této poloze může být pyj zcela zasunut do konečníku, což může být někdy bolestivé narazí-li ostře na prostatu a proto bychom měli být opatrní. Stiskneme-li svými nohami partnerovi boky může to urchlit jeho orgasmus. Poloha, kdy se partner nabízí druhému roztažením nohou tzv. Na pohovce, kraji postele, ale neméně zajímavé je zkusit i jinou místnost než ložnici. Výhoda kuchyňské linky je především ve výšce stolu, takže aktivní partner může být zcela napřímen a nemusí se krčit, což je mnohem pohodlnější.

Pikantní a přímo ďábelské může být využití právě ždímající pračky, která bude natřásat pasivním partnerem a vibrace ve vás vyvolají nezadržitelný orgasmus. Komentáře Zobrazit vše Zobrazit starší komentáře Lloyd Jako vz gaye by ste nechteli spat z holkou? Tak jde to jde to. Uz abych mel babu zas  uz mi to nejak chyby: D posielam vám link! Odesílat reakce na email.

Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog. Aktuální články po dnech Lásko děkuju Ti, za všechno, you are the best, I love you: Profil Podrobnosti o autorovi blogu. Sarautástrí louskáček Této poloze může předcházet jemná masáž partnerovými prsty nebo nějakou erotickou pomůckou např. Svíčka Poloha při níž určitě nevyklouznete z partnera tak snadno jako při jiných polohách typu observa.

Brahmačarja neboli poloha cudnosti je především polohou poorgasmovou, když už partneři dosáhli vyvrcholení.

Trhaná vepřová plec nebo krkovice na pivu. Život nám změnil manželky kolega z práce Richard. Nebylo to, ale ono. Většina lidí si může myslet, že anální soulož se nedá praktikovat zepředu. Sexuální otrok Jirka je online. Asi něco jiného než u Vás, ale jako lubrikant výborný… Napiš, ať se podělíme o zkušenosti. DLOUHAVIDEA CZ AMATERKY FOTKY