Nahé prdelky masturbace ve škole

nahé prdelky masturbace ve škole

Bojím se i toho, co na to řeknou mí spolužáci. Budou se mi mát Moc prosím, pomozte mi co nejdříve. Předem mockrát děkuji za odpověď. Vaši poradu mám moc ráda a už několikrát mi pomohla.

A omlouvám se, že vás s takovouhle blbostí otravuju. Děkuji za Váš čas. Už jsem Vám tuhle zprávu psala 2x. Pořád jsem však nenašla odvahu. Moc prosím, napište mi nějaké větičky, které bych jí mohla říct.

A kde bych jí to mohla říct, kdy, jakým stylem Takovéhle věci jsme nikdy neřešili. Moc Váš prosím, napiště mi to. Jsem opravdu hodně zoufalá. Neumm si představit, že budeme v létě na chatě v plavkách, já jen lehce roztáhnu ruce a Děkuji moc za Váš čas. Ahoj, píšeš opakovaně o tom, že nemůžeš najít odvahu, aby sis s mamkou promluvila o tom, co Tě trápí a co bys potřebovala. Nevím, jaký spolu máte vztah, jestli si rozumíte, jestli k ní máš důvěru, čeho se vlastně bojíš.

Jestli je to to, že to bude trapné, že by nesouhlasila, že by Ti nepomohla, nebo něco dalšího? Ty sama znáš mamku a váš vztah lépe, než my, věřím, že dokážeš najít způsob, jak spolu obvykle mluvíte, jaké k tomu máte příležitosti. Pokud už Ti dříve sama mamka navrhla, že by sis mohla oholit nohy, můžeš na to rovnou navázat a požádat ji o radu, jak to provést. Dříve ses bála, že by se asi divila, ale teď vidíš, že Ti to sama navrhla, že s tím počítá, že je to v pořádku a normální.

Můžete se sejít třeba v koupelně, kde by Ti mohla ukázat, jak na to. Chápu, že jsou Ti chloupky nepříjemné a je zbytečné, aby ses jimi obzvlášť teď v létě zbytečně trápila. Věřím, že když překonáš počáteční stud, společně to vyřešíte a bude po problému, možná vás to spolu více sblíží. Můžeš si to zkusit říct sama nanečisto bez mamky, nějak si to zformulovat nebo napsat na papír a dát jí vzkaz třeba na postel. Neboj se dávat najevo, co bys potřebovala, je to lidské a potřebné.

Držíme Ti palce, Modrá linka. Moje tělo - holky Dobrý den, potřebuju poradit ohledně mého obličeje Na obličeji mám hodně pih a vůbec se mi to nelíbí, chtěla bych se jich zbavit jinak než chirurgickým zákrokem kvůli jizvám. Nemáte, prosím, nějakou radu? Připadám si kvůli tomu ošklivá a hrozně mi to vadí.

Předem děkuji za radu! Ahoj Jani, věř mi, že pihy nejsou na závadu. Vždyť vznikla i velice pěkná písnička o dívce pihovaté. Pokud ti ovšem pihy tak moc vadí, tak zajdi do lékárny. Nech si tam poradit krém, který pihy zesvětluje. Také se moc nevystavuj sluníčku, to pihy zvýrazňuje.

Moje tělo - holky Ahoj Alíku, ve čtvrtek mám jít na kardiologii a pravděpodobně si budu muset sundat podprsenku, ale před tátou. Jsem hrozně stydlivá a stydím se před tátou, aby mě takhle viděl, nevím co mám dělat.

Ahoj, chápu, že máš pocity studu, když se máš svléknout na vyšetření před tátou. Nevím úplně přesně, jak vyšetření bude vypadat, ale je také možné, že v ordinaci budeš sama a tátu si lékař zavolá až na závěrečný rozhovor.

Možná by také šlo tátu požádat, aby na Tebe počkal a přišel za doktorem po vyšetření, nemusíš mluvit o studu, ale třeba o tom, že už jsi velká a zvládneš to tam sama. Napadlo mne také, že o všem můžeš promluvit i s mamkou, která tátovi může naznačit, že se trochu stydíš a on se třeba nebude na Tebe při svléknutí podprsenky dívat, Je také možné, že i on se v tom necítí úplně nejlépe a sám to nějak vyřeší například tím, že se postaví stranou nebo něco podobného. Je jasné, že i on vnímá, že dospíváš, na druhou stranu Tě zná úplně od malička a přemýšlí o tom, jak se se má táta v podobných situacích chovat.

Přejeme Ti, aby vše dobře dopadlo. Moje tělo - holky Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné "přijít" o pannenskou blánu bez pohlavního styku, případně jak. Také by mě zajímalo, pokud lze přijít o panenskou blánu bez pohlavního styku, jestli se nedá nějak zjistit bez navstevy gynekologa jestli panenskou blánu ještě mám.

Ahoj, ano, je možné panenskou blánu ztratit i jinak než sexem, třeba při sportu nebo zavádění tamponu. Nicméně každá žena má tuto blánu jinak vyvinutou - některé pevnější, jiné skoro žádnou. Proto je těžké poznat, zda ji stále máš i Ty. Nejspíš by to poznal právě jen gynekolog vyšetřením. Kdyby sis o tom, proč se o to zajímáš, chtěla promluvit víc, můžeš zavolat na linku důvěry zcela anonymně. Ahoj, je přirozené, že se ostýcháš. Teprve si na tyto holčičí věci zvykáš.

Nicméně je fajn, že je mamka v tomto ohledu vstřícná a máš u ní asi oporu, že by Ti pomohla, když si řekneš. Bude dobře, když jí připomeneš, na čem jste se domluvily. Studu se zbavíš ve chvíli, kdy to vyslovíš, do té doby se tak budeš nejspíš cítit tak jako tak, to je normální.

Klidně jí třeba ukaž tuhle svoji otázku a naši odpověď, nejspíš to pochopí. Moje tělo - holky Ahoj Měřim cm a vážim 60 kg. Je to v pořádku? Od minulého roku co jsem byla v nemocnici kvůli bolení hlavy a problémy s žalůdkem který se nevyřešil moc nejim.

Ne že bych nechtěla Už dřív to tak trochu bylo. Vždy když něco snim tak se cítim plná a nedokážu do sebe nic víc narvat. Jinak bych se asi pozvracela Ale když můžu tak jim. Je to vlastně takový můj koníček. Jim často taky čokolády a ták ale jim i hodně ovoce a zeleniny Nevíš proč to tak všechno je?

Ahoj, podle indexu BMI je tvá váha naprosto optimální. Bohužel nejsem lékař a neodvážím se provádět diagnózu tvých žaludečních problémů. Nicméně napadlo mě, jestli problém nemůže být právě ve složení tvého jídelníčku. Zkus se zaměřit na vyvážený a pestrý jídelníček s dostatkem bílkovin a omezit trochu příjem sacharidů. Zkrátka si nejdříve dát kvalitní jídlo a teprve potom nějakou drobnou sladkost třeba ovoce, nebo kousek čokolády na závěr. Přeji ti hodně štěstí! Moje tělo - holky Ahoj Alíku, nemáš nějaké babské rady proti nadměrnému pocení.

Ahoj, v první řadě vynechej z jídelníčku kořeněná a velmi slaná jídla. Doporučuje se i pití šalvějového čaje alespoň litr denně. Pomoci by údajně mělo i užívání jablečného octa malé množství přidané do sklenice vody. Určitě si oblékej vzdušné, volnější oblečení z přírodních materiálů. Moje tělo - holky Dobrý den, už jste mi jednou poradili a dobře, chtěla bych se zeptat co mě čeká na 13tileté prohlídce u doktora.

Mamka mě chce očkovat proti rakovině děložního čípku a mě by zajímalo kam se píchá ta injekce, já bych chtěla do ramene je to možné? Ahoj, běžnou součástí třináctileté prohlídky je změření a zvážení. Pak ti lékař změří tep, poslechne srdce, změří zrak, sluch a prohmatá břicho. Injekce s vakcínou proti rakovině děložního čípku se obvykle skutečně aplikuje do ramene. Moje tělo - holky Ahoj.

U nás ve třídě mi příjdou všichni hubení a já si příjdu nejtlustší. Vážím 58 kg a cm. Břicho mám jak v těhotenství, hýždě mám malý a stehna akorát.

Jak může někdo měřit jak já a má pod 50?!? Chci zhubnout, ale mám strašný vztah k jídlu. Bojím se ale taky, abych nebyla jak vyžle. Všichni mají v pase 60 cm a já skoro jediná 75 cm. Myslíte, že z toho vyrostu? Ahoj, podle indexu BMI je tvá váha naprosto optimální a nemáš důvod toužit po nějakém zásadním váhovém úbytku. Je ale samozřejmě možné, že i v případě, že máš štíhlou postavu, se můžeš potýkat s vyklenutým bříškem.

To je většinou způsobeno nedostatečně posíleným středem těla. Zkus se zaměřit právě na posilování středu těla výborná je například power jóga, nebo pilates , to by mohlo pomoci. Pak je tu ale samozřejmě tělesná konstituce, která je daná geneticky, a nedá se s ní nic dělat. A to je právě případ širokého pasu. Já sama se potýkám se stejným problém, kdy je trup v podstatě rovný a pas v podstatě nemám. To je bohužel věc, se kterou se nedá vůbec nic dělat, protože takovou tělesnou konstituci jsi zkrátka dostala do vínku.

Na druhou stranu lze široký pas zamaskovat šikovným oblékáním, takže myslím, že nemusíš propadat depresi. Moje tělo - holky Ahoj Alíku, prosím. Vlastně celý život jsem hodně přecitlivělá.

Mám trochu problémy s jídlem, bojím se nadváhy. Třeba i když se na mě někdo nechtěně zamračí, tak na to pořád myslím. Moje emoce jsou hodně intenzivní.

Prostě stačí aby na mě někdo jen zvýšil hlas a já na to musím pořád myslet. Léčím se s anxiózní poruchou a anorexií s tou se zatím neléčím, je mi trapně. Ahoj, děkujeme, že jsi napsala. Trápí Tě víc věcí a určitě je fajn vložit to do slov a třeba takhle napsat. Jde o strach z nadváhy, intenzivně prožíváš, jak se k Tobě druzí lidé chovají, znáš úzkostné myšlenky. Chceme moc podpořit to, že se léčíš a přejem Ti, abys měla psychoterapeuta, který Ti bude vyhovovat, kterému se svěříš se vším, co prožíváš včetně anorexii a který Ti tak bude moct být oporou.

Už jen to, že se sobě takhle věnuješ, je podle mě znak toho, že jsi na dobré cestě k větší spokojenosti. Nepíšeš žádnou konkrétní otázku, spíše vnímám, že ses možná potřebovala někomu svěřit. To je dobře, sdílení může hodně ulevit. Přejeme hodně štěstí Modrá linka. Moje tělo - holky Nedokážu se smířit s tím že jsem se narodila jako holka Vždycky když vidím nějakého kluka, říkám si jak bych si přála být na jeho místě Furt se modlím ať se druhý den probudím jako kluk Nezvládám to, prostě tak nedokážu žít.

Pomoc Te mi, prosí Ahoj, píšeš o tom, že bys chtěla být kluk. Z Tvých slov mám pocit, že se Tím hodně trápíš, a tak chci ocenit, že Tě vůbec napadlo napsat a našla jsi odvahu se s tím svěřit.

To, že si někdy přejeme být někým jiným, potká v životě skoro každého z nás. Nicméně vypadá to, že Tvoje prožitky jsou v tom hodně silné. Proto by bylo nejspíš moc fajn, kdybys o tom s někým mohla mluvit, víc to probrat, třeba i zjistit, co za tím stojí nebo jak s takovými pocity naložit. Skvělý je na to psycholog, se kterým můžeš mluvit úplně otevřeně a o všem. Napadá mě, že jsi ve věku, ve kterém jsme hodně citliví na to, kým jsme a kým se stáváme jak se vyvíjíš a proto by mohlo pomoct i obyčejné sdílení s blízkými ženami nebo kamarádkami.

Možná některá prožívá něco podobného anebo trochu jinak v jiné oblasti. Určitě si zasloužíš nebýt na své prožitky sama. Moje tělo - holky Ahoj! Několikrát jste mi už dobře poradili, a tak se chci zeptat.

Myslím, že většina teenagerů chce "poznat" svoje tělo, s čím, jestli dobře vím, souvisí masturbace. Na těchto stránkách jsem se dočetla, že to je zcela normální a té "chuti" neodolala a nedávno to zkusila. Během toho jsem ale dostala pocit, že je něco špatně.

Když jsem se podívala na prsty, tak jsem na nich viděla trochu krve. Napadlo mě, jestli jsem nedostala menstruaci, ale to by mi krev tekla, ale tahle netekla. Když jsem se večer sprchovala, už tam žádná nebyla. Četla jsem, že holkám při tom poprvé může téct krev. Je to tedy normální nebo s tím mám jít k doktorovi? Předem děkuji za odpověď. Ahoj Andy, nedokážeme se takto po internetu vyjadřovat ke zdravotní problematice. Při masturbaci je samozřejmě možné poškodit panenskou blánu.

Zda to byla příčina krvácení, však nedokážeme posoudit. Pokud krvácení ustalo a nemáš žádné zdravotní problémy, možná můžeš zkusit vyčkat. Jestliže však chceš mít jistotu, můžeš gynekologa navštívit. Domnívám se, že by Ti mohlo pomoci svěřit se třeba mamce nebo jiné ženě ve Tvé blízkosti, které věříš, nebýt se svými obavami sama.

Bezstarostnější dny Ti přeje Modrá linka. Moje tělo - holky Ahoj Alíku, Modrá linka a všichni co to čtete. Mám takový problém nečekaně. Jsem chlupatá jako opičák. Na Vánoční vystoupení s mažoretkami jsem poprosila mamku zda bych si mohla oholit podpaží. Od té doby si ho, ale holím jejím strojkem. Chtěla bych mít svůj vlastní, ale bojím se že řekne NE. A taky bych si chtěla začít holit nohy protože je mám chlupatější než většina kluků.

A navíc se blíží léto a já nechci chodit v kalhotách: Ahoj Terunko, rozumím tomu, že si přeješ v létě vypadat pěkně, zejména, když budeš mít na sobě sukni nebo šaty.

Zatím si holíš podpaží maminčiným strojkem, ráda by ses soustředila i na nohy, ale chceš mít svůj vlastní strojek, nevíš, zda Ti ho mamka povolí. Jsi v péči rodičů, kteří se o Tebe starají a jedná se o jejich finanční prostředky, za které se kupují věci pro ně, do domácnosti, i pro Tebe.

Záleží tedy v tomto případě zejména na Tvé mamce, jak bude na celou tu věc nahlížet a jak se rozhodne. Domnívám se, že nohy Ti holit povolí, když jste už spolu zvládly podpaží a to je asi pro Tebe zásadní. Drewovy prsty jsou ale rychlejší. To by bylo skvělé. Na jihu moc práce nemíváme, ale při další zakázce se určitě ozveme. Jasně, usmívá se, ale viděli jste někdy Pána prstenů?

Glum se taky usmíval. Těsně předtím než ukousl ruku tomu, kdo držel jeho miláška. Drew je velmi teritoriální a majetnický. Matthew mi jednou vyprávěl, že Drew přišel první den do školky s krabičkou na jídlo, kterou mu koupila máma. Byl na ní mistr Yoda. Neodložil ji ani na hřišti, protože se bál, aby mu ji někdo nepoškodil. Matthewovi trvalo celý týden, než ho přesvědčil, že to by nikdo neudělal. Řekl mu, že společně by z takového viníka vymlátili duši. Najednou je mi jasné, jak se tehdy ta svačinková krabička cítila.

Takže se na Jacka jr. Nato oba kovbojové zmizí za dveřmi. Sotva se za nimi zabouchnou, Drew vizitku Jacka Jr. Dloubnu ho do ramene. Nech toho, vždyť byl milej. Drew po mně šlehne pohledem. Podle tebe byl někdo z Dynastie milej? Přistoupí ke mně o krok blíž. Náhodou jo, abys věděl. Jeho hlas rázem získá přehnaně unavený jižanský přízvuk. Tak to bych si měl pořídit kožený návleky a kovbojskej klobouk.

Hned nato, už normálně, dodá: Nebooo je pořídíme tobě. Já budu tvůj divokej hřebec a ty na mně budeš rajtovat jako nestoudná kovbojka. Co je na tom nejvtipnějšího? Že si nedělá srandu. S úsměvem jen zavrtím hlavou. Tak co ten tajnej mítink, na kterej teď jdeme? Na programu už nic nemám.

Zeširoka se na mě zazubí. Máme schůzku na letišti. A z kapsy saka vytáhne dvě letenky. První třídou do Cabo San Lucas. Oči mu září jako jiskřičky. V posledních dvou letech jsem toho nacestovala víc než za celý svůj předchozí život za rozkvetlými třešněmi do Japonska, za křišťálovými vodami do Portugalska Za vším, co Drew už viděl, a na všechna místa, na kterých už byl. Prohlédnu si letenky zblízka a zamračím se. Drewe, letadlo odlétá za tři hodiny.

Nestihnu se ani sbalit. Ze skříně vyndá dvě tašky. Tak to je dobře, že jsem to udělal za oba. Vrhnu se mu kolem krku a stisknu ho. Jsi nejlepší mužskej na světě. Věnuje mi ten svůj úšklebek, za který bych ho nejradši políbila i praštila zároveň.

Z oken jsou výhledy, které jsem dosud znala jen z pohlednic. Jsme v nejvyšším patře, v podkrovním apartmá. Dorazíme sice pozdě, ale po tom, co jsme si zdřímli v letadle, jsme oba nabuzení. V současnosti zkracují rozpočet všechny aerolinky a šetří dokonce i na první třídě. Sendviče sice potěší, ale to ještě neznamená, že jsou poživatelné. Zatímco se Drew sprchuje, dám se do vybalování.

Proč nejsem ve sprše s ním? Na to snad nemusím odpovídat, co říkáte? Rozepnu tašky na posteli a otevřu je. Pro většinu mužů je prázdný kufr něco jako obtížná rovnice. Dokážou na něj zírat celé hodiny a stejně nepřijdou na to, co s ním mají dělat. To není Drewův případ. Drew je pan Myslím-na-všechno. Sbalil mi všechny sarapatičky, na které by jiní muži nejspíš zapomněli. Všechno, abych si dovolenou hezky a pohodlně užila. V celém zavazadle není jediný kus spodního prádla.

A nejde o žádné nedopatření. Kdyby bylo po jeho, oba bychom chodili na Adama a Evu bez fíkových listů, samozřejmě. Všechno ostatní ale vzal. Deodorant, holicí krém, holítko, šminky, antikoncepční pilulky, tělové mléko a zbytek antibiotik, která beru od minulého týdne na zánět středního ucha, oční krém a tak dále.

A tady bychom se měli zastavit na krátké oznámení ve veřejném zájmu. Mám několik klientů, kteří pracují ve farmaceutickém odvětví. V těchto společnostech existují celá oddělení, jejichž jediným posláním je psát. A co že to píšou, ptáte se? Znáte ty složené letáčky v krabičkách s léky? Ty, které vám poskytují seznam všech možných nežádoucích účinků a radí, co byste měli dělat, kdyby se některý z nich dostavil? Může způsobovat ospalost, neřiďte ani neobsluhujte stroje, kontaktujte ihned vašeho lékaře a tak dále, a tak dále.

Většina z nás jen otevře balení, vytáhne prášky a letáček vyhodí. Většina z nás to dělá i když bychom neměli. Nebudu vás otravovat poučováním. V tomto okamžiku vám jen řeknu: Vyplatí se vám to. A teď zpátky do Mexika. Drew vyjde z koupelny s ručníkem uvázaným kolem pasu a mně jsou v tu ránu zavazadla úplně ukradená.

Víte, jak se říká, že někteří muži jsou horňáci a jiní dolňáci? Pro ženy platí totéž. Já osobně ujíždím na předloktích. Mužská předloktí jsou prostě sexy. Mužná, mužsky mužným způsobem. Drew má ten nejkrásnější pár předloktí, který jsem kdy viděla. Pevná a vypracovaná, ne příliš svalnatá ani příliš hubená a ochlupená tak akorát. Sundá si ručník z boků a přejede si s ním po ramenou, aby je osušil.

V tu ránu to na mě přijde. Nakonec budu asi dolňačka. Víš, že je neslušný takhle zírat? Přejedu pohledem k jeho obličeji. Udělám k němu krok, jako puma blížící se ke své kořisti. Po středu hrudníku se mu skutálí kapka vody. Opravdu nerada bych byla neslušná. Zrovna když se skláním, abych kapku slízla, zakručí mi v břiše. Nejdřív bych tě měl asi nakrmit. K tomu, co jsem naplánoval, budeš potřebovat hodně energie. Celá nedočkavá se kousnu do rtu. Švihem mě otočí a plácne přes zadek.

Teď dostaň tu svou rozkošnou prdelku do sprchy, ať můžeme jít. Čím dřív se najíme, tím dřív se můžeme vrátit na pokoj a šukat, dokud nevyjde slunko. Ve skutečnosti to nemyslí tak drsně, jak to zní. Tak dobře, máte pravdu nejspíš myslí.

Drew mi věnoval nové šaty jako překvapení bílé, bez ramínek, jen s tenkým vázáním za krk, a s rozšířeným lemem nad koleny. Vlasy mám rozpuštěné a mírně zvlněné tak, jak se mu líbí. A pokud jde o mého přítele, nemůžu z něj spustit oči. Světle hnědé kalhoty s puky, naškrobená bílá košile s několika rozepnutými knoflíčky u krku a s rukávy vyhrnutými po lokty.

Je prostě k sežrání. Latinoamerická kultura mě vždycky lákala. Všech no je tak plné života. Tahle slova přesně vystihují místo, kde dnes večeříme.

Uvnitř je šero, jediné osvětlení poskytují svíčky na stolech a blikající žárovičky na stropě. Skupinka hudebníků v rohu vyplňuje restauraci pulzujícím rytmem. Momentálně se učí japonsky.

Připadal vám jeho hlas vždycky sexy? Věřte mi, dokud ho neuslyšíte šeptat nemravnosti v cizí řeči, nemáte páru o tom, co sexy znamená. Jdeme za mohutnou tmavovlasou číšnicí ke stolu v rohu místnosti. Tak a teď se dobře rozhlédněte. Vidíte, jak si Drew získal pozornost všech přítomných žen jen svou chůzí? Vidíte ty uznalé a vyzývavé pohledy? Já teda ano vždycky si jich všimnu. Jenže důležité je, že Drew ne.

Vůbec se na ně totiž nedívá. Na žádnou z nich. Teď mě pěkně poslouchejte, pánové, co si myslíte, že vaše pohledy na jiné ženy partnerkám neubližují. My ženy to nechápeme jako pouhé dívání, ale bereme to tak, že nás srovnáváte a zjišťujete, co nám chybí.

Asi jako říznutí papírem do oční bulvy. Já si plně uvědomuju, že Drew by mohl mít kteroukoli ženu, kdyby chtěl modelku z Beverly Hills nebo dědičku z Park Avenue. Vybral si ale mě. A právě tohle, kdykoli spolu jdeme ven, pomáhá mému sebevědomí nejvíc. Protože jsem jediná, na kterou se Drew dívá. Posadíme se ke stolu a očima projedeme jídelní lístek. Prosím tě, vysvětli mi, jak jsi mohla vystudovat ekonomku, aniž bys někdy pila čistou tequilu? Při té otázce se mi vybaví vzpomínky, které mě rozesmějí.

No, na střední jsme jezdili kempovat a mívali jsme táboráky. Spali jste někdy s prázdnou dvoulitrovou petkou namísto polštáře? A jednou v noci Billy a další kluci pili tequilu a Billy spolkl červa, co byl v láhvi. Začal mít děsný halucinace. V biologii jsme tou dobou probírali anatomii obojživelníků a Billy byl přesvědčenej, že je žába a že Delores ho chce rozpitvat.

Odskákal do lesa a nám trvalo tři hodiny, než jsme ho našli. Jazyk měl celej od bláta. Od tý doby tequilu moc nemusím. To jenom zase potvrzuje to, co vím už dávno. Billy Warren je a vždycky byl naprostej idiot. Na Drewovy narážky na Billyho jsem zvyklá. A v tomhle případě není tak daleko od pravdy. Pokud mě nebudeš nutit spolknout červa, tak si dám. Oči se mu rozjasní jako malému klukovi v obchodě s koly. Víš, co to znamená? Zastříhá na mě obočím. Že tě musím naučit, jak se dělá body shot.

Konečně jsme ve výtahu, na cestě zpátky do našeho pokoje. Z tequily jsme oba víc než v podroušeném stavu. Drewovi po ní chutná i jazyk hořce a trochu citrusově.

Natlačil mě na stěnu a sukni mi vyhrnul až k bokům. Tiskneme se na sebe a třeme se jeden o druhého. Ještěže jsme ve výtahu sami. I když jsem tak nažhavená, že by mi to asi bylo jedno. Společně vklopýtáme do pokoje. Přitom se stále osaháváme a líbáme. Drew zabouchne dveře a otočí mě zády k sobě. Jedním rychlým pohybem mi stáhne šaty a celou mě obnaží. Zůstanou mi jen lodičky. Natáhnu se přes stůl a opřu se o lokty. Za sebou uslyším zvuk zipu. Vklouzne mi svým ptákem mezi pysky a otestuje jejich vlhkost, aby se ujistil, že jsem připravená.

Pro něj jsem připravená vždycky. Po tequile a muchlovačce ve výtahu jsem už pořádně nadržená. Zajede do mě pomalu, ale nadoraz. Všichni známe tu otřepanou frázi, že větší je lepší. A Drew ho má opravdu velkého. Ne že bych ho mohla srovnávat s mnoha jinými, ale má ho téměř dvakrát většího než Billy.

Blesková zpráva takhle ženy mluví. Alespoň tehdy, když nejste na doslech. Nicméně velikost z vás muže nedělá. Jde o rytmus, o vaše tempo a o to, abyste věděli, jak správně a s jakou vervou do našich rozkošných místeček narážet. Takže příště, až v teleshoppingu uvidíte reklamu na zázračné prodloužení penisu, šetřete peníze. Kupte si radši Kámasútru. Drew mě popadne za vlasy a zatáhne za ně.

Kvůli rovnováze se musím přidržet okraje stolu. Políbí mě na rameno a do ucha mi zašeptá: Líbí se ti to, zlato? Začne do mě přirážet ještě silněji, až se stůl roztřese. A v té chvíli, zničehonic, vyvrcholím. Jsem jako nezabrzditelná lokomotiva. Drewovy boky zpomalí a dají mi čas, abych se zklidnila. Pocit rozkoše se tak prodlouží a ještě trvá.

Pak si mě přitiskne zezadu k hrudi a prsty mi přejede přes břicho až k prsům, která mi zakryje dlaněmi a začne je masírovat. Zvednu jednu ruku a položím mu ji za krk.

Otočím hlavu, abych si jeho rty přitáhla k těm svým. Miluju jeho ústa, rty i jazyk. Líbání je zvláštní forma umění a Drew Evans je Michelangelo. Vyklouzne ze mě a obrátí si mě čelem k sobě. Pozpátku mě dovede k posteli, na jejíž okraj si sedne. Vylezu si mu do klína a nohama ho obejmu kolem pasu. Takhle to mám nejradši prsa na prsa, ústa na ústa, ani centimetr mezi námi. Vezmu jeho ptáka do ruky a nasednu na něj. Uvnitř se roztáhnu tak, abych ho celého pohltila, a Drew zasténá.

Pomalu se zvednu a pak prudce dosednu. Vyzkoušíme tak pružiny v matraci. Těla máme zpocená mexickým horkem. Přitiskneme se k sobě čely a já v šeru vidím, že se dívá dolů mezi nás, jak do mě opakovaně zajíždí.

Taky se tam podívám. Odhrnu mu vlasy z čela. Řekni, že mě miluješ. Moc často mi to neříká. Radši mi to dokazuje. Slyšet ho, jak vyslovuje ona slova, mě ale nikdy neomrzí. Kdykoli totiž ta slova vysloví, naplní mě stejný úžas jako poprvé. Jeho ruce jsou stále kolem mého obličeje.

Oba sténáme a zrychlíme, protože se blížíme vyvrcholení. Připadá mi to téměř spirituální. Drewův hlas je zastřený a udýchaný. Řekni mi, že mě nikdy neopustíš. Jeho oči na mě najednou hledí měkce. Jsou jako tekuté stříbro a prosí mě o ujištění. Tuším, že i přes všechnu jeho smělost a příliš vysoké sebevědomí ho pořád straší vzpomínka na ten týden, kdy si myslel, že jsem si vybrala Billyho, a ne jeho. Nejspíš proto se mi snaží neustále dokazovat, jak moc mě chce.

Abych viděla, že jsem si vybrala správně. Něžně se usměju a pohlédnu mu přímo do očí. Nikdy tě neopustím, Drewe. Zní to jako přísaha. Rukama mě popadne za boky a pomůže mi v pohybech nahoru a dolů. Bože, Kate Zavře oči. Přitiskneme se k sobě otevřenými ústy a náš dech splyne. Jeho pták se ve mně ještě zvětší a celý pulzuje, zatímco já ho vnitřními svaly sevřu pevněji. Pohladím ho po tváři a něžně políbím.

Zvrátí se dozadu na postel a stáhne mě s sebou. Zůstanu na něm a chvíli tak ležíme, dokud se naše srdce zase nezklidní a dýchání nezpomalí. Pak si mě Drew překulí pod sebe. A rozdáme si to znovu. Hudba vyřvává tak hlasitě, že konverzace je možná, jen pokud umíte odezírat ze rtů. Všude samí zpocení, namakaní frajírci v hedvábných ach-tak-sexy košilích, kteří berou i pouhé dýchání za známku vašeho zájmu. Nemožně dlouhé fronty u baru a příšerně drahé ředěné drinky.

Tohle není místo pro mě. Jsem spíš hospodská holka. Lahváče, jukeboxy, biliárové stoly v biliáru jsem nepřemožitelná, když na to přijde. Ačkoli v minulosti jsem si užila i jednu nebo dvě zatraceně dobré rave párty. Mysleli jste si, že jedinou nelegální látkou, která kdy povzbudila můj krevní oběh, byla tráva? Tak to vás asi zklamu. Extáze, LSD, houbičky to všechno jsem zkusila.

Tváříte se poněkud šokovaně. Drogovou kulturu zavedli intelektuálové na vysokých školách. Nesnažte se mi tvrdit, že Bill Gates přišel na Windows bludiště pro pojených a pestrobarevných cestiček bez podpory nějaké silné psychedelické substance. Nicméně i přesto, že mám úplně jiné preference, jsme s Drewem čtyři týdny po výletě do Cabo skončili v momentálně nejžhavějším klubu ve městě.

A to s našimi nejlepšími přáteli Matthewem a Delores, abychom oslavili jejich první výročí svatby. Copak vy jste nevěděli, že se vzali? Asi nemusím nic dodávat. Delores má ráda diskotéky. Užívá si cokoli, co podněcuje smysly.

Když nám bylo deset, její máma Amelia jí do pokojíčku koupila stroboskop. Delores na něj vydržela zírat celé hodiny, jako by to byla křišťálová koule nebo obraz od Jacksona Pollocka. Delores a Matthew právě opouštějí parket a míří ke kroužku čalouněných buclatých červených křesílek, kde právě sedím.

Drew nám šel pro další rundu. Dnes večer jsem na tanec příliš unavená. Delores se smíchem žuch ne na křeslo vedle mě. Dobrá kamarádka vám musí umět říct úplně všechno. Co když váš přítel neztrácí čas a rozhazuje sítě i jinde, nebo vám šaty zvýrazňují špeky tak, že vypadáte jako šarpej? Pokud vám nic z toho vaše kamarádka nedokáže přiznat, není vaše nejlepší kamarádka. Přehodí si přes rameno své dlouhé blond vlasy, pro dnešní večer navlněné a poseté třpytkami.

Jen říkám, že by se ti asi hodil den ve wellness centru. Celý týden jsem unavená. Tělo mám malátné tak, jako bych jeho tíhu nesla jen na kotnících a žebrech. Včera jsem dokonce usnula s hlavou na pracovním stole. Možná jsem chytla chřipku, co teď lítá všude kolem. Delores se ovívá dlaní. Kde je ksakru Drew s těma drinkama? Já tady snad umřu. Je pryč už několik minut, což je ovšem na podobných místech úplně normální.

Přesto se po něm poohlédnu. A moje oči ho najdou. U baru, s drinky v rukou, jak mluví s nějakou ženou. S krásnou blondýnkou, co má nohy dlouhé jako celé moje tělo.

Na sobě má vysoké stříbrné lodičky a minišaty s flitry. Znáte ten typ jedna z těch suprových holek, se kterými se kluci dobře baví, protože krkají a sledují sportovní utkání. A co víc, Drew se usmívá zase na ni. Vidíte, jak se k němu ta holka naklání? S hlavou mírně na stranu? Jak se mu nenápadně tře stehnem o stehno? O tom není pochyb. Tohle není poprvé, co musím čelit některé z Drewových náhodných známostí z minulosti. Ve skutečnosti se to děje téměř každodenně číšnice v Nobu, barmanka v McCarthy s, několik zákaznic ve Starbucksu.

Drew je vždycky velmi slušný, ale rázný nevěnuje jim víc pozornosti než bývalému spolužákovi ze střední školy, jehož jméno si nepamatujete. Takže normálně mi to nijak nevadí. Jenže jak jsem řekla, tohle není normální týden. Z vyčerpání jsem pěkně popudlivá. A on si s ní do háje klidně dál povídá. Holka mu položí ruku na rameno a jeskynní žena ve mně se začne bít do prsou jako King Kong v sukních. Přede mnou stojí prázdná sklenka. Vzpomínáte si na Marciu Bradyovou z Brady Bunch a míč, který jí málem zlomil nos?

Myslíte, že se odtud trefím? Všimli jste si někdy, že sérioví a masoví vrazi jsou téměř samí muži? To proto, že muži rádi zasévají bolest. Ženy si naopak svoje utrpení nechávají v sobě. Uvnitř svého srdce, kde hnije.

Ano, na vysoké jsem absolvovala úvod do psychologie. Takže místo toho, abych si na ně došla a té blondýně vyrvala z vlasů její uměle prodloužené prameny což bych udělala ze všeho nejradši, jen vstanu od stolu.

Delores na mě zmateně zamrká. Pak si všimne výrazu mého obličeje. Co ti ten pitomec zase provedl? Jedna rada když jste na svou drahou polovičku naštvaní, radši se přátelům nesvěřujte. Protože zatímco vy svému partnerovi odpustíte, oni to nikdy neudělají. Doporučuju si postěžovat spíš jeho rodině. Ta už jeho záporné, sobecké a nevyzrálé rysy zná jako své boty, takže pro ni nebudou žádným tajemstvím. Očima přelétne tam, kam se ještě pořád dívám. Nohatá holka hodí hlavou dozadu a nahlas se rozesměje.

Má dokonalé, perličkově bílé zuby. Bulimie jí očividně zubní sklovinu nepoškodila. Delores se obrátí ke svému muži. Matthewe, honem zajdi pro svýho kámoše. Protože jestli pro něj půjdu já, budeš ho muset sbírat mopem.

Drew je zjevně rád tam, kde je. Proč bysme ho měli rušit? Záleží mi na tom? Matthew chvíli skáče pohledem z jedné na druhou a pak vyrazí za Drewem. Dee-Dee si ho opravdu dobře vycvičila. Zahanbila by i Zaříkávače psů. Obejmu ji na rozloučenou. A nato zamířím ke dveřím, aniž bych se ohlédla zpátky. V osmnácti jsem se z domu svých rodičů přestěhovala na studentskou kolej.

Ve druháku za mnou a za Delores přijel do Pensylvánie Billy a společně s dalšími čtyřmi studenty jsme si pronajali zchátralý dům mimo kampus. Sice protékala střecha a topení bylo na houby, ale nájem ušel. Když Delores odjela do New Yorku a já jsem ještě musela dodělat Whartonskou ekonomku, našli jsme si s Billym podnájem jen pro nás dva. A potom jsme se do velkoměsta přestěhovali i my a zbytek znáte. Proč vám tohle vyprávím? Protože nejsem tak nezávislá, jak se zdá.

Jsem jedna z těch žen. Ten typ ženy, která rozsvítí v každé místnosti, když je doma sama. Ten typ, který přespává u kamarádky, pokud je její přítel mimo město. Nikdy jsem nebyla sama. Nikdy jsem nebyla bez přítele. I proto nám to s Billym vydrželo tak dlouho dala jsem raději přednost vztahu, i když byl přechozený, než abych zůstala sama.

Po návratu do bytu zamířím rovnou do koupelny a převléknu se do tílka a třešňových kalhot od pyžama. Právě když končím s odličováním, zaslechnu, jak se otevírají a zavírají hlavní dveře. Chodbou zní jeho kroky a chvíli nato se Drew objeví ve dveřích do koupelny. Vrátil jsem se s pitím ke stolu a Delores mě začala bombardovat kostkama ledu. Taky mi vynadala do parchantů. Ani se na něj nepodívám.

Můj hlas je ostrý. Proč mu prostě neřeknu, co mi vadí? Protože takhle to ženské hrajou. Chceme, abyste to z nás tahali. Abyste ukázali, že vás to zajímá. Je to zkouška chceme vidět, jak moc vám na nás záleží. Drew jde za mnou do ložnice. Proč jsi na mě nepočkala? Šel bych s tebou. Zvednu k němu oči. S napjatým výrazem v obličeji a s tělem jako v křeči jsem připravená vyrazit do boje. Byl jsi poněkud zaneprázdněnej.

Zamžourá na mě dolů. Snaží se moje slova rozšifrovat. O čem to mluvíš? Schválně mu to vyhláskuju. Zvědavě na mě pohlédne. To mi řekni ty. Šukal jsi s ní? Jasně že jsem s ní nešukal. Odešel jsem dvě minuty po tobě. Oba přece víme, že vydržím mnohem dýl. Nebo to potřebuješ připomenout?

Ne, není tak natvrdlý, jak se dělá. Naopak je dost vychytralý. Snaží se být roztomilý. A většinou to zabere. Ale dnes večer ne. Šoustal jsi s ní někdy? Drew se poškrábe za uchem. Vážně to chceš vědět?

To je velké tučné ano, pokud jste to nepochopili. Samozřejmě jsi ji píchal, protože to by bylo, abysme si taky jednou vyšli, aniž bysme potkali někoho, s kým se tvůj pták nezná intimně! A to si je často ani nepamatuješ! A o co teda jde? Štve tě, když si je pamatuju, nebo když si je nepamatuju? Napověz mi, Kate, ať ti můžu dát důvod k hádce, na kterou se očividně celá třeseš. Popadnu tělové mléko a divoce si ho začnu roztírat po pažích. Já se nechci hádat. Chci jen vědět, jak to, že sis ji pamatoval?

Drew pokrčí rameny a neutrálním tónem řekne: Uprostřed Times Square má billboard. Těžko zapomeneš na někoho, koho vídáš na obrázku každej den. A po tomhle se mám snad cítit mnohem líp? To je od tebe hezký. Tak proč jsi vůbec tady? Proč se nevrátíš za svou úžasnou modelkou, když pro tebe tolik znamená? Zčásti si uvědomuju, že plácám hlouposti, ale můj vztek je jako lavina bahna když už se rozjela, nedá se zadržet.

Drew na mě hledí, jako bych se zbláznila, a natáhne ke mně ruku. Neznamená pro mě nic. Jak tě to ksakru vůbec napadlo? A najednou mu v hlavě naskočí myšlenka. Než se zeptá, udělá krok zpátky. Nemáš to náhodou dostat? A nevyváděj prosím tě, jen se ptám, protože podle tvýho chování se obávám, že Alexandřin titul je v ohrožení. Mohl by mít pravdu. Na střední byla jedna chodba, křídlo L, která byla o přestávkách vždycky příšerně zalidněná.

Když jsem tudy procházela a měla jsem chuť zabodnout osobě přede mnou propisku do krku, poznala jsem, že se mi blíží menstruace. Jenže teď poslouchejte, pánové, i kdyby scéna vaší přítelkyně opravdu souvisela s PMS, neupozorňujte ji na to. Neskončí to pro vás dobře. Zuju si botu a hodím ji Drewovi přímo mezi jeho jasně modré oči. Chytne se za čelo. Říkal jsem, ať nevyvádíš!

V každém vztahu je nějaký křikloun. U nás jsem to já. Není to ale moje chyba. Nemůžete vinit jadernou bombu za to, že vybouchla po tom, co někdo zmáčkl všechny knoflíky ke spuštění reakce.

Zuju si i druhou botu a taky ji po něm mrštím. Drew sebere polštář a kryje se jím jako štítem. Couvnu ke skříni pro další munici, ale než se k ní stihnu dostat, Drew mě popadne za ruku.

Co je to s tebou? Střelím po něm aspoň pohledem. Tobě je to úplně jedno! Já se tady trápím a tobě je to u zadku! Nevěřícně na mě vytřeští oči. Tak mně že je to u zadku?! To já si nechávám házet lodičky na hlavu, jako bych snad byl nějakej vobejda v pořadu Jimmyho Choose! Když ti to teda není jedno, tak proč se neomluvíš?! Protože jsem nic špatnýho neprovedl, do háje! Když něco podělám, klidně před tebe padnu na kolena, ale jestli si myslíš, že tě budu prosit za odpuštění jenom proto, že seš posedlá Démonem Hormonem, tak to se teda mýlíš, zlato.

Vyprostím se z jeho sevření a oběma dlaněmi ho zatlačím do hrudníku. Odteď je mi jedno, co děláš. Z postele seberu přehoz a polštář a strčím mu je do rukou. Ale buď si jistej, že vedle mě nespíš. Pohlédne na lůžkoviny ve svém náručí. Pak zpátky na mě. Rysy v jeho tváři se uvolní a už je zase klidný. Až příliš klidný asi jako před bouří.

Plácne sebou na postel a ruce i nohy roztáhne tak, jako by dělal anděla do sněhu. Tohle je náhodou moje postel. Mám na ni skvělý vzpomínky.

Je to taky jediný místo, kde budu spát. Když se Drew chová takhle tvrdohlavě a dětinsky, nemá cenu se s ním přít. Někdy mám pocit, že zadržuje dech, dokud nedostane to, co chce. Zpod hlavy mu vytrhnu polštář a on na mě z matrace vrhne podezíravý pohled. Řekla jsem, že vedle tebe spát nebudu. Když ne půjdeš na gauč ty, půjdu na něj já. Tohle je fakt ujetý, Kate. Řekni, že si to uvědomuješ. Hádáme se kvůli ničemu! Takže moje city jsou nic? To jsem ksakru neřekl! Řekl jsi, že se hádáme kvůli ničemu, a my se hádáme kvůli tomu, jak se díky tobě cítím, takže to znamená, že pro tebe jsou moje city nic!

Otevře ústa jako ryba lapající po vzduchu. Netuším, o čem to mluvíš. Zavřu oči a vztek mě zničehonic přejde. Místo něj mě naplní bolest. Zapomeň na to, Drewe. Jak odcházím chodbou, slyším ho ještě zaklít. Kate, co jsi tím sakra myslela? Jsem příliš unavená na to, abych se mu to pokusila vysvětlit.

Po hádce obvykle nemůžu usnout, nabuzená adrenalinem a celá rozvášněná. Jenže tentokrát s tím nemám problém. Sotva se moje hlava dotkne polštáře, vytuhnu jako narkoleptik. Na břiše ucítím jeho ruku. Zaboří mi obličej do vlasů a přivoní si k nim. Tohle je, pánové, všechno, co musíte udělat. Kouzelné slůvko vás dokáže přenést přes jakoukoli překážku. Dokonce i přes PMS. Přetočím se v jeho objetí a pohlédnu mu do očí.

Za co se omlouváš? Drew ztuhne v obličeji a hledá správnou odpověď. Za cokoli, za co se podle tebe omluvit mám. Zasměju se, ale svá slova myslím vážně. To já se omlouvám. Měl jsi pravdu, chovala jsem se hrozně. Nic špatnýho jsi neprovedl. Určitě to brzy dostanu. Políbí mě na čelo. To není tvoje chyba. Může za to Eva. Jemně ho políbím na rty. A pak na krk. Cestičkou z polibků mu sjedu až k hrudníku a k jeho prsním svalům. Náhlá touha potěšit ho mě úplně probudí.

Chceš, abych si tě udobřila? Co kdyby sis mě udobřila až ráno? Přitisknu se k němu a tváří se nalepím na jeho kůži.

Zavřu oči, připravená znovu usnout. Dokud Drewův hlas neprolomí ticho. Ale víš když jinak nedáš Klidně si mě teda udobři hned teď, já se zlobit nebudu Nahlas se rozesměju a dál už ho mluvit nenechám. Strčím hlavu pod deku a ústy pomalu cestuju po jeho těle až dolů, abych si ho udobřila. Tak, jak to má nejradši. Drew rád cvičí večer po práci, aby vypustil stres z celého dne, ovšem já patřím k těm trapným lidem, kteří si jdou s nadšením zaběhat v pět ráno.

Potkáváme se u snídaně, po které Drew odchází do kanceláře a já do sprchy. Víš, co mám na Cookie Crisp nejradši? A zahledí se na svou lžíci. Nikdy jsem neviděla nikoho, kdo by spořádal tolik cereálií. Přísahám, že kdybych nevařila, Drew by si vystačil jen s nimi. Polknu sousto nízkotučného jogurtu. Reklamy nelžou, tenhle je opravdu lahodný. Jahoda s banánem je nejlepší. Že vypadají jako sušenky. Takže jsou nejen výborný, ale k tomu mám pocit, že se tak mstím rodičům za to, že mě první půlku mýho života nutili do odporný ovesný kaše.

Básník a filozof, Drew je hotový renesanční člověk. Chci ho popíchnout vtipnou hláškou, ale když otevřu ústa, udělá se mi zničehonic zle. Odkašlu si a dlaní si zakryju pusu. Jak se pokusím odpovědět, můj žaludek udělá salto, které by mu mohla závidět i Nadia Comaneciová. Mám při něm klaustrofobii. Jako bych se dusila. Dodnes volám při střevní chřipce mamince, která mě během zvracení konejší.

- V Ulici bude tentokrát rušno především ve škole, kde se o pořádný skandál .. Ženy prozradily: Jaký způsob masturbace je pro nás nejlepší? Našli jsme pro vás sedm skvělých cviků, díky kterým budete mít prdelku. .. - Také v létě špatně snášíte horko a nejradši byste chodila nahá, protože i. 9. leden že na něj holka zatřepe prdelkou a nebo vyšpulí poprsí, ale už to tak prostě je. . Možná tě jen uvádí do rozpaků to, že stojíš nahý mezi lidmi. Mám také ve škole problémi a i doma takže to nemám lehké. .. že většina teenagerů chce "poznat" svoje tělo, s čím, jestli dobře vím, souvisí masturbace. Nahé prdelky masturbace ve škole

: Nahé prdelky masturbace ve škole

Prirodni prsa m sex cz Chci zhubnout, ale mám strašný vztah k jídlu. Tečky, čárka, dole proužek, kolem toho ještě kroužek. Moc prosím, napište mi nějaké větičky, které bych jí mohla říct. Delores má ráda diskotéky. Nikdy jsem nebyla sama.
Mrdani cz free foto cz 507
PRASARNY SEX NACHOD Mapy sex eroticke masaze pardubice
Nahé prdelky masturbace ve škole Výměna partnerů jak spravne kourit penis

SEX INZERCE AMATERSEX

Nahé prdelky masturbace ve škole

- V Ulici bude tentokrát rušno především ve škole, kde se o pořádný skandál .. Ženy prozradily: Jaký způsob masturbace je pro nás nejlepší? Našli jsme pro vás sedm skvělých cviků, díky kterým budete mít prdelku. .. - Také v létě špatně snášíte horko a nejradši byste chodila nahá, protože i. Já zatím stojím u něj a pohledem jezdím po té vlnící se nahé kráse, kterou je Drew Evans. Je nádherný. Chlapi si v masturbaci vyloženě libují. Poznala . 16 Kapitola 1 N a střední škole byla mým nejoblíbenějším předmětem biologie. Ze všeho . Teď dostaň tu svou rozkošnou prdelku do sprchy, ať můžeme jít. Čím dřív se. 6. duben 1. Masturbace setkali s tím, že se ráno v koupelně holíte a když už máte pleť jako dětskou prdelku, potřebujete si utřít obličej ale ručník nikde.