Privat praha erotické příběhy

privat praha erotické příběhy

Tam jsme si obě padly do oka a skamarádily jsme se. Od té doby se pravidelně setkáváme. Protože máme hodně společného, hned jsme si sedly do baru a klábosily o životě.

Jak jsme probrali obecné věci, řeč se stočila na muže a na sex. Eva ze mě vytáhla to, že jsem před měsícem přišla o panenství a že nyní chodím s Honzou. Pak mi vyprávěla o sobě. Já jsem ji při tom vychválila, jak je krásně oblečená a upravená. Pak mi řekla, že má nyní problém, protože její sestře, která se provdala do USA, se narodily dvojčata a ona chce, aby ji na měsíc nebo dva pomohla. Ale ona nemůže nechat svého zaměstnání, protože tam má velký výdělek a potom by ji nemuseli přijmout zpět.

Protože je mi sympatická, zeptala se jí, jestli bych ji nemohla nějak pomoci. Ona mi pověděla, že to nejde, že o své práci skoro s nikým nemluví. Jak jsem ji odpřísahala, že to co mi řekne nikomu nic neprozradím, řekla mi celou pravdu o svém zaměstnání. Pracuje asi rok v jednom privátě!!! Nechtěla by odejít, ale chtěla by pomoci sestře, ale neví, jak to má udělat. Ptala šéfky jak to má udělat, ale ona jí řekla, že jak odejde, tak si najde novou holku a ji už nevezme zpět.

Jedinou šanci má v tom, že si místo sebe na ten měsíc nebo dva najde náhradu a jak se vrátí, tak dotyčná odejde a ona se vrátí na svoje místo. Ale takovou holku se jí dosud nepodařilo najít. Asi po hodině povídání a po vypití láhve vína se na mě Eva s úsměvem podívala a řekla, že už má řešení. Jak jsem se jí zeptala jaké, tak mi oznámila, že se budu divit. To řešení jsem já. Nastoupím na její místo!!! Myslela jsem, že jí to víno zatemnilo mozek. Ale ona mi řekla, že to myslí smrtelně vážně.

Mám sedmnáct, což je skoro jako osmnáct, už nejsem panna, sex se mi líbí a nutně potřebuji peníze. Tak v čem vidím problém? Byla by mi moc vděčná a něco hezkého by mi z USA přivezla. Než jsem cokoliv mohla říci, vytáhla mobil a zavolala šéfce, že našla už holku, která bude místo ní v privátu pracovat.

Že je moc krásná, jmenuje se Jana a jestli se jí zítra v deset může přijít ukázat. Než jsem ji mohla začít odporovat, tak mi řekla, že je všechno zařízeno. Šéfka s tím souhlasí a čeká mě na pohovor zítra v deset! Odpověděla jsem ji, že musela zešílet, protože mě pracovat do privátu nikdo nedonutí, přece nebudu brigádničit jako prostitutka!

Eva objednala další láhev vína. Jak jsem ji znova začala vyčítat, že se zbláznila, tak mi řekla, že na takové velké peníze, které tam dostanu, za chvíle radovánek, bych jinde musela pracovat roky. Ať beru dokud dává. Dozvěděla jsem se o: Protože jsem byla trochu přiopilá projevila jsem zájem o to, kolik vlastně taková prostitutka musí mít za den mužských.

Eva, jak uslyšela, že o práci v privátě trochu jevím trochu zájem, tak mi řekla, že to záleží, jak která holka vypadá, když je moc hezká, tak jich má deset až dvanáct a když je starší nebo není tak hezká, tak jich má tři až pět. Ona jich má za den v průměru tak deset! Jak jsem to uslyšela, že bych měla denně obsloužit až deset chlapů, řekla jsem jí, že to nepřipadá, protože už po jednom čísle s Honzou jsem celá rozlámaná.

Eva mi oponovala, že si na to za chvíli zvyknu a ani mi to nepřijde na divné, protože čím více chlapů, tím je větší výdělek!!! Pak mě stále přemlouvala, že si to mohu samozřejmě rozmyslet, ale ať zajdu každopádně na privát za šéfkou, která mi všechno znovu podrobně a lépe vysvětlí, ať ji to udělám kvůli.

Jak se na to nebudu cítit, tak ať to šéfce klidně odmítnu. Pak mi dala číslo svého mobilu a adresu privátu. Trochu přiopilá a plná překvapivého odhalení Evinčina tajemství jsem došla domů. Mamka se mě hned ptala, jak jsem dopadla s tou brigádou. Jak jsem jí řekla, že zítra to bude vyřízené byla moc ráda.

Já jsem vlezla do postele. V ní jsem přemýšlela o Evě a o tom, jak se někdo může stát prostitutkou. Nikdy bych do ní neřekla, že dělá tuto práci. Vůbec na to nevypadá, chodí krásně oblečená a upravená, nemluví vulgárně, může si dopřát vše po čem touží! A ten její měsíční výdělek je pro mě přímo astronomický. Nad možností, že bych i já, kdybych svolila, mohla mít za měsíc tuto částku, mi začínal moje skálopevné zamítnutí nahlodávat červík pochybností, jestli dělám dobře.

Ale moje lepší já ho hned odehnalo. Ještě chvíli jsem přemýšlela nad problémem Evy a pak jsem usnula jako špalek. Ráno jsem se probudila v osm hodin a nemohla se rozpomenout, proč mě hlava tak bolí. Za chvíli jsem si vzpomněla na dvě flašky vína, co jsme s Evou vypily a na slib, který jsem ji dala.

Rozhodla jsem se, že do privátu zajdu, chvíli si vyposlechnu šéfku a pak ji to zdvořile, ale rázně odmítnu!!! Hezky jem se upravila a v deset hodin jsem zazvonila u dveří privátu. Přivítala mě asi třicetiletá pohledná paní šéfová. Obě jsme se představily a šly si sednout do kožených křesel v přímacím pokoji. Pak mi šéfka s velkým zanícením popovídala, jak to chodí v jejím privátě. Pak chtěla vědět něco o mě. Nejdříve ji zajímal můj věk, protože jsem ji připadala mladší než na osmnáct.

Odpověděla jsem jí, že mi bylo před měsícem teprve sedmnáct a bláhově myslela, že když nejsem plnoletá, tak se se mnou hned rozloučí. Ale šéfce to nevadilo! Řekla mi že vypadám dobře, a že všem budeme říkat, že mi bylo právě osmnáct.

Nevím, jestli šéfová poznala, že mi není ani nalhaných sedmnáct, ale o nějaký ten rok míň, ale nedala to na sobě znát. Asi potřebovala v privátu nějakou mladou kost. Pak se mě ptala, kolik jsem už měla kluků nebo mužů a jaké ovládám sexuální praktiky. Po pravdě jsem ji pověděla, že jsem měla dosud jen jednoho studenta a sexuální praktiky potřebné v privátu neznám. Moje odpověď ji k mému údivu také moc uspokojila.

Hned mi řekla, že takové nezkušené děvče potřebuje do svého privátu jako sůl, protože muži rádi zaučují mladé a nezkušené dívky. Potom se rozpovídala, co požaduje od svých dívek: Asi ani netušila, že jsem o moc mladší než si ona skutečně myslela a že moje kačenka ještě nezačala obrůstat chloupky a že menstruaci jsem ještě nedostala!

Pak mi čekla, jakou u ní berou holky odměnu za zákazníka. Jak jsem se dozvěděla, že za měsíc můžu vydělat minimálně až dvacetinásobek toho mi nabízeli v obchodě a navíc čistého, zatočila se mi hlava. Potom mi šéfová ukázala pokoje a vybavení privátu. Bylo to tu velmi hezké. Poté mě představila dvěma slečnám, které čekaly na zákazníky u baru a na nás koukaly a poslouchaly o čem se spolu bavíme. Udivilo mě, že se mě šéfka dosud ani nezeptala, jestli tu chci pracovat, protože její finanční argumenty byly dosti pádné.

Ale i přes tyto argumenty jsem byla rozhodnuta, že u ní nenastoupím! Během našeho rozhovoru se dvakrát ozval zvonek a přišli dva pánové. Sedli si k baru, koupili si něco na pití, pak si vybrali volnou dívku, šéfce zaplatili taxu a odešli s ní na pokoje.

Jeden z nich se šéfky při placení ptal, jestli jsem volná, že by se mnou rád byl. Šéfka mu však odpověděla, že tu jsem jen na návštěvě. Náhle se ozval zase zvonek a do pokoje vešel vysoký svalnatý chlap a hned se ptal po Evě.

Holky mu odpověděly, že Eva tu dneska není a že pravděpodobně tu delší dobu nebude. To Jiřího, tak se ten ligový hokejista jmenoval, rozčílilo, hned šel k šéfové. Začal jí nadávat, že ho podvedla, že je strašně nadržený a jestli hned nebude Evou ukojen, tak jeho zítřejší výkon bude stát za h…o. Argumentovat, že má Evu dlouhodobě předplacenou a že chce vrátit spoustu peněz zpět. Také doporučí ostatním hokejistům, ať tu už nechodí, že jsou tady podvodníci!!! Šéfka se zdrceně na mě obrátila, jestli bych ji nemohla pomoci, protože jsem zástup za Evu.

Jak to Jiří uslyšel, že jsem nový zástup za Evu, chvíli si mě prohlížel a pak řekl, že se uspokojí se zástupem! Aniž by se zeptal šéfky nebo mě, co na jeho názor říkáme, tak mě znenadání vzal do náručí a odnesl do nejbližšího pokojíčku a zamknul za sebou dveře.

Byla jsem vzniklou situací a rázným řešením situace Jiřím překvapena a hned jsem začala protestovat. V pokojíčku s baldachýnem mě hokejista hodil na postel, moje námitky hned zarazil dlouhým francouzským polibkem.

Začala jsem se všemi silami bránit a kopat nohami. Jiří toho však nedbal a zalehl mě svými nejméně sty kilogramy. Stále mě líbal a volnými rukami mě a sebe začal svlékat. Bylo vidět, že to umí mistrovsky. Než bych řekla švec, byli jsme oba nazí. Pak mi Jiří vyzvedl nohy na ramena a nasadil svůj dlouhý a nedočkavý penis na ústí mé štěrbinky. Než jsem si uvědomila co se mnou dělá, měla jsem jeho dlouhý penis po kořen zaražený v mé kačence. Jak tam pronikal a roztahoval mou úzkou štěrbinku, viděla jsem andělíčky.

Pouze oči jejího manžela a oči jejich náctileté číšnice se mohly upírat na její prsa a krásu. Byl chlupatý od břicha až po vršky stehen.

Jejich upracované ruce jí na její jemné kůži dělaly dobře. Milovala ten způsob, jakým jí hladily tělo a dotýkaly se jí, jako by jim její privátní místa patřila.

Zadnice se jí hladově kroutila a její ruce tahaly za jejich čuráky, jako kdyby je chtěly podojit do připravenosti. Josef přemístil svou váhu a zvedl se na Grupáč , Mix , Šukačky. Okamžitě si všiml, že má prsty vlhké. Přestal s vyplácením a oběma rukama roztáhl mé půlky od sebe tak, aby moje privátní partie byly co nejvíc vystrčené.

Bylo zcela zřejmé, co jsem dělala, jelikož mé stydké pysky byly ještě obalené mokrým semenem. Podle způsobu, jakým mne zkoumal, mu muselo Mix , První sex , Spanking , Teen. Asi už přetlak … a za chvíli, za chvíli ho bude moci upustit … nemohla se dočkat!

Za statkářem se zavřely dveře a oni se na sebe vrhli, jako by se před týdnem neviděli ve svém oblíbeném privátu ve městě. Jenže týden je dlouhá doba.

A večer dal tušit, že bude dlouhý, horký a vášnivý. Grupáč , Incest , Prstění , Teen , Zralé ženy. K tomu se ideálně hodila i jeho malá chatička. Rekonstruoval ji a vždycky se tam zašíval. Aby se neřeklo, tak tam občas rodinu vzal na výlet, ale jinak mu to sloužilo převážně jako privátní a dobře ukrytý šmajchlkabinet… Už si ani nedokázal vzpomenout, kolik holek a žen se mu tam vystřídalo.

Byla to malá místnůstka, ve které bylo všechno. Trapasy , Mix , Petting. Nejdřív se smála a odháněla mě spíš v legraci, ale pak u ní přibývalo podráždění, a kdyby bylo světlo, určitě bych viděl, jak její oči metají blesky. Ok, holka, pochopil jsem, že na tvoje privátní místa rozhodně šahat nemám… Proto jsme v kupce sena pod mým spacákem usínali už úplně v klidu a bez doteků.

Holka za chvíli oddechovala, asi toho měla po celém dni dost. Teen , Orál , Mix , Šukačky. Sám měl malou garsonku, takže tam to nepřicházelo v úvahu a priváty byly dost drahé. Souhlasila jsem a za peníze které mi byly nabídnuty jsem dokonce přislíbila snídani a večeři. Když poslední den prázdnin přítel přivedl Romana, trochu mě z Extrémy , Mix , Zralé ženy , Šukačky.

Vybrali si vagón první třídy, protože si to mohli finančně dovolit, a navíc jim vyhovol klid, který tam panoval. První třídou jezdil málokdo. Měli tak pro sebe celé kupé, kde byla privátní místnůstka se záchodem, a to byl perfektní luxus. Vlak jel dlouho, průvodčí je zkontroloval hned na začátku a pak je už neotravoval, protože je nechtěl rušit v případném sp Šukačky , Znásilnění , Exhibicionisté , Grupáč , Anál.

A Adéla byla velice chápavá mladá žena, velice jí to lichotilo, a tak se ani dlouho Šukačky , Anál , Orál , Mix. Anetka - erotické povídky.

.

SEX AMATERKY NAPRIVAT BRNO

: Privat praha erotické příběhy

CESKE HERECKY NAHE NADRZENA MAMINA 55
Full hd porn ceske baculky 873
Privat praha erotické příběhy 964
Privat praha erotické příběhy 167
Privat praha erotické příběhy Malý kolektiv, stálá klientela. Bylo mně to trapné a vyčítal jsem si, že jsem nedal včas opravit své služební auto. Pracuje se na nájem. Právě mi začaly prázdniny a já jsem se, na nátlak matky, začala ohlížet, kde letos půjdu na brigádu. Připadal jsem si jako nějaký šmírák, dědek, který pozoruje mladé holky. Atmosféra v autobuse byla opravdu hustá. Nemohl jsem tomu všemu věřit a připadal jsem si jako zákulisi erotické masáže praha nějakém smyslném snu.
SEZNAMKA PRO LESBY SLUNCE SENO EROTIKA Pak mi šéfka s velkým zanícením popovídala, jak to chodí v jejím privátě. Ve chvíli jejího nádechu jsem se jí zeptal, jestli nechce pustit sednout. Protože jsem byla trochu přiopilá projevila jsem zájem o to, kolik vlastně mrdka anal videa prostitutka musí mít za den mužských. Erotické povídky na SexyPovidky. Cucal jsem je a jemně kousal.

Privat praha erotické příběhy

Jen jsem nevěděl, jestli to vlhko je moje nebo její. Byla to malá místnůstka, ve které bylo všechno. I tato lehká dvojsmyslnost privat praha erotické příběhy vyburcovala můj endokrinní systém a já si uvědomil, jak moc mě přitahuje. Bylo horké léto, takže měla na sobě jen minisukni a slušivý, sexy těsný korzet, ze kterého se jako Osamocená kóje je dokonale ukrývala před slídivýma očima. Bylo mně to trapné a vyčítal sex v mobilu sexvideozdarma si, že jsem nedal včas opravit své služební auto. Zadnice se jí hladově kroutila a její ruce tahaly za jejich čuráky, jako kdyby je chtěly podojit do připravenosti.