Takevan polykani spermatu

K otázce polykání spermatu se váže společenský žert, který se dělával v dobách před třiceti lety a možná se dochoval do dnešní doby. V té době byly partnerské vztahy trochu jiné a chlapci se ženili po vojně a dívky vdávaly po škole. Proto tento žert většinou prováděly manželky na svých manželech a pak si o tom povídaly s kamarádkami nebo tento fórek byl po domluvě realizován na návštěvách a setkáních a ženy se moc těšily, co s jejich miláčky udělá.

Tou byla přefiltrovaná citronová šťáva, na jejíž povrch se káplo trochu vodky, aby tekutina po vodce voněla. Nic netušícím mužům na tácku přinesly skleničku s vaječným likérem to ovšem muži nevěděli a skleničku s "vodkou" co to je také nevěděli.

Mělo to být velké super pití, které se pije nadvakrát. I naivní muži si pro jistotu přičichli k malému panáku a když ucítili charakteristickou vůni vodky, byli spokojeni. Vaječný koňak se v té době pil dost často a tak ho nikdo moc nezkoumal. Bylo jim vysvětleno, že nejdříve muži mají ze dvou třetin do úst nalít vaječný likér, nepolykat a pouze vychutnávat jeho lahodnou chuť a pak pak ho doplnit panákem "vodky" a nakonec dolít zbytkem vaječného koňaku. Jazykem pomalu promíchat a pomalými doušky vychutnat lahodnou chuť tohoto v ústech míchaného nápoje.

Každý muž, který to neznal, rád úkol splnil a naplnil ústa vaječným koňakem a vychutnával známou lahodnou chuť nápoje. Pak bezelstně zalil panákem "vodky". V ústech naplněných vaječným koňakem kupodivu nerozpoznal, že vodka není vodka, ale citronová šťáva a dolil zbytkem vaječného koňaku. Nezačal ani promíchávat jazykem, jak procedura podle receptu žen doporučovala a už věděl, že je něco jinak, než očekával. Citronová šťáva srazila vaječný likér a muži se v ústech začala vytvářet hmota velmi podobná tekutině, kterou sice znal, ale do úst by si ji dal jen stěží.

To byl okamžik pravdy a ženy na něj čekaly. Asi to musel být opravdu zábavný pohled, když část mužů se dávila, část běžela na záchod a jen někteří statečně spolkli. Tak takhle se kdysi dělala "erotická zábava". Jakou technikou je orální sex - felace prováděna, závisí hodně na sexuální poloze, kterou si partneři pro milování zvolili. Každá poloha totiž dává partnerům jiné podmínky pro kontrolu ejakulace u muže a samozřejmě i pro kontrolu nad ejakulací muže ze strany ženy.

V některých polohách ejakulaci žena plně kontroluje a může tak ovlivnit je její nasměrování. Některé polohy ji tuto možnost prakticky znemožňují.

O sexuálních polohách vhodných pro orální sex pojednává článek " Polohy pro orální sex nebo orální milování ". Dopředu je potřeba si uvědomit, že blížící se ejakulaci včas rozpozná pouze muž. Někdy to však bývá  problém i pro něj. Jak je důležité dokázat včas rozpoznat příznaky blížícího se vyvrcholení si muž začne uvědomovat v okamžiku, když se snaží ejakulaci zabránit technikami oddalování ejakulace. Do té doby ho totiž nutnost včasného rozpoznávání pocitů zas až tak moc netrápila.

Pokud si žena myslí, že včas sama rozpozná blížící se ejakulaci, tak se může poměrně snadno zklamat. Fyzické příznaky, jako je škubání v penisu nebo změna dýchání, nejsou moc přesné ukazatele nastupující ejakulace. Okamžik, kdy začnou být zřejmé fyzické projevy ejakulace, je již vlastně spojen s ejakulačním reflexem. Asi nejsilněji je možné nastupující ejakulaci rozeznat na bodu 1. V obou případech musí mít žena přiloženou ruku na bodu 1.

Intenzivní pohyby penisu, které se projevují jeho škubáním jsou většinou již projevem probíhající ejakulace. Ostatní projevy spojené s orgasmem jsou zcela individuální.

Především se jedná o dýchání, nebo rychlost kopulačních pohybů při souloži. Pokud se bude chtít žena v těchto mužových pocitech a projevech vyznat, musí se je naučit rozpoznávat právě v okamžicích mužova vyvrcholení. Učit se nástup ejakulace rozpoznávat až při orálním sexu, může být nepříjemné.

Na ejakulaci do úst by žena měla být připravená. Když takovéto rozhodnutí dopředu učinila, pak je dobré vědět, že při vyvrcholení díky ejakulačnímu reflexu dojde během jedné ejakulace v několika kontrakcích k vystříknutí dávky o objemu 4—5 ml ejakulátu. K vystříknutí ejakulátu dojde z ústí močové trubice na konci žaludu penisu. Běžně se v 1 ml ejakulátu vyskytuje asi 50 milionů spermií. Ejakulát má lehce zásaditý charakter pH 7,2—7,8 a tvoří ho mnoho minerálních látek jako zinek, vápník, hořčík a sodík.

Současně obsahuje fruktózu, vitamin C, cukry, kreatin a více než druhů bílkovin. Ejakulát nějak chutná a má nejčastěji mléčně bílou , až světle nažloutlou barvu, je vláčný s vyšší viskozitou. Na to všechno je potřeba se připravit. Nemyslím na přepočítávání spermií, ale především na to, že do úst se dostane poměrně velká porce zvláštní hmoty. Ejakulace probíhá pod určitým tlakem. Výstřik ejakulátu může mít dosah do dálky větší jak jeden metr.

Znamená to tedy, že pokud ve veden do úst, je velmi pravděpodobné, že zasáhne horní patro, zadní část úst, tedy oblasti velmi citlivé na dotek a podráždění, jehož následkem může být dávivý reflex. Pokud by žena na výstřik nebyla alespoň trochu připravená, pak se může stát, že ejakulát zasáhne i oblast mandlí nebo zastříkne až do hrdla, kde by mohlo dojít i k jeho vdechnutí.

Následky si pak snadno domyslíte sami. Proto je potřeba se na ejakulaci do úst připravit a minimálně jazykem chránit horní měkké parto, zadní část dutiny ústní a vstup do krku. Pokud je to možné, je potřeba výstřik nasměrovat na horní patro, co nejblíže k ústům nebo pod jazyk. Pokud žena nechala muže ejakulovat do úst, je na jejím rozhodnutí, co se spermatem udělá.

Pokud se však začne rozhodovat až v situaci, kdy má ústa plná ejakulátu, je to dost pozdě. Na výběr má ejakulát polknout nebo vyplivnout. Když se rozhodne pro variantu, že ejakulát polkne, celkem nic u zdravého, pohlavní chorobou nenakaženého muže neriskuje.

Dokonce neriskuje ani to, že by porušila nějakou přísnou dietu. Ejakulát totiž nemá nijak výrazně výživnou hodnotu, ani ho není zas až tak moc. Takže - když polkne, bude věc uzavřená. Polykat ejakulát kvůli "výživě" nebo "omlazení" opravdu nemá smysl Pokud nepolkne, pak je potřeba ejakulát vyplivnout.

To by samozřejmě nebylo problémem, ale nabízí se otázka "kam? Jiným virovým onemocněním, kterým se můžeme nakazit ústy je hepatitida B a A. Nepříjemný je i virus herpes simplex, který způsobuje opary — tzv. Virus herpes simplex způsobuje v ústech vysoce bolestivé stomatitidy. Dalším onemocněním je kapavka, která může způsobit onemocnění zvané: Kapavková tonsilitida zánět krčních mandlí a vyskytuje se jako důsledek nechráněného orálně — genitálního sexu.

Typické je zarudnutí a otok sliznice úst a hltanu. Možné jsou i lehké zažívací obtíže. Dalším velmi závažným onemocněním je syfilis. Ten je způsoben bakterií treponema pallidum. Vstupní branou treponemy od infikovaného člověka může být kůže a sliznice kdekoliv nejčasněji však oblast pohlaví a ústní dutiny. V závislosti od techniky intimního styku, tedy i orální sex do úst.

Vzácně může dojít k přenosu infekce kontaminovanými předměty např. Méně častý přenos orálněgenitální cestou je u špičatých kondylomat  - tzv fíčků condylomata accuminata. Muži zejména gayové jsou nejčastější skupinou s tímto onemocněním. Nejdříve se tvoří malé bělavě až růžové výrůstky, které se časem zvětšují co do objemu i co do počtu. Mají bradavičnatý rozeklaný povrch a mění se v květákovité útvary. Při polknutí semene se můžeš nakazit tzv. Projevuje různými střevními příznaky, jako jsou průjmy, přítomnost tuku ve stolici, křeče břicha, plynatost, únava a hubnutí.

.

WWW FREE VIDEO CZ CZECHCASTING COM

Takevan polykani spermatu

Proto je nejrozumnější mít připravenu nějakou nádobku do které se ejakulát vyplivne hned po orálním sexu s vyvrcholením. Nechci zacházet do detailů, jen upozorňuji na to, že s plnými ústy nepřipravená žena se může setkat s nepříjemnostmi, které by ji před orálním sexem ani nenapadly. Vstupní branou treponemy od infikovaného člověka může být kůže a sliznice kdekoliv nejčasněji takevan polykani spermatu oblast pohlaví a ústní dutiny. Pokud je pro některou ženu dloha videa freefotocz ejakulátu vzrušující a touží po něm, proč ne. Zarudnutí ústí močové trubice Nutkání na močení po orgasmu Varikokéla. Riziko při polykání spermatu - Je z hlediska přenosu pohlavních nemocí nebezpečné polykat semeno? poradna zdravi polykani, Zdravotní poradna. 2. leden Polykani semene ona hleda sex, Mlade holky sex takevan. Filtr na zeny seznamka eroticka, Tabletka údajně dokáže změnit chuť spermatu tak. únor Nahe holky fotky polykani spermatu, Takevan pornofilm. Mokra kunda sex rychle, Domaci sex agama erotika. Swingersakce cz czech anal.